mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 01:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jak to co ma? system operacyjny już miały spectrumny/atari, Xbox360 też ma, pisali go ci sami spece od windowsów.

zresztą ważne jak to wszystko działa w praktyce. Obie konsole działają, jedna jak duży fiat jedna jak mercedes, pokażcie mi chociaż jedną osobą która przesiadła się z PS3 na XBOX360 i pieje z zachwytu :D


weak m8, weak.


fanboy.

eot.


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 05:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jak to co ma? system operacyjny już miały spectrumny/atari, Xbox360 też ma, pisali go ci sami spece od windowsów.

zresztą ważne jak to wszystko działa w praktyce. Obie konsole działają, jedna jak duży fiat jedna jak mercedes, pokażcie mi chociaż jedną osobą która przesiadła się z PS3 na XBOX360 i pieje z zachwytu :D


Niech ci bedzie, kupmy wszyscy ps3 zeby grac w pokera full hd i oszukujmy sie ze tak konsola rozni sie czymkolwiek od xboxa.
Imo osoby piejace z zachwytu nad Resistance 2 nadaja sie do leczenia psychiatrycznego bo dawno nie widzialem tak nienatchnionego fpsa. Prawie 2009, time to move the fuck on i czas na jakies bardziej odkrywcze gry...

Wracajac do tematu jaka kierownica do xboxa?

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 09:15 
Cytuj  
to powiedzcie mi dlaczego na ps3, ktore jest slabsze, na ktore nie da sie 'pisac' jest kilka zajebiscie wygladajacych gier, a na x360 sa takowe 2?
gdzie i tak jesli chodzi o jakosc grafiki troche odstaja.
Xant no wlasnie nowa wersja x360 co pol roku bardzo dobrze swiadczy o wykonaniu tejze... za pol roku wyjdzie konsola gdzie bedzie 2x wiecej ramu i co wtedy? sorry ale to troche pecet.
ja polecam zobaczyc na zywo uncharted/motorstorm i wtedy oceniac ps3.
bo jesli chodzi o teoretyzowanie to jak zwykle wszyscy sa tutaj expertami.
i pewnie po trosze kazdy ma racje. i nie musicie kupowac ps3, z waszym podejsciem bron was panie boze ;-p
tylko 2 zupelnie rozne osoby posiadajace i x360 i ps3 wskazuja na jedyna sluszna konsole :-)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 09:59 
Cytuj  
Enhu napisał(a):


fanboy.

eot.


zgadzam się, też będziesz jak zobaczysz PS3 w akcji ;)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 11:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Enhu napisał(a):


fanboy.

eot.


zgadzam się, też będziesz jak zobaczysz PS3 w akcji ;)


widzialem, fail totalny

wole moje wii


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 12:07 
Cytuj  
nuu wii jest wypas.
wii fit czy wii tenis Enhu? ;p

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 12:38 
Cytuj  
abey napisał(a):
nuu wii jest wypas.
wii fit czy wii tenis Enhu? ;p


glownie resident evil4 i lego star wars complete series z kumplami :roll:


a z wii sport, tenis jest chyba najfanjniejszy :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 12:44 
Cytuj  
wario shake it!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 13:18 
Cytuj  
abey napisał(a):
to powiedzcie mi dlaczego na ps3, ktore jest slabsze, na ktore nie da sie 'pisac' jest kilka zajebiscie wygladajacych gier, a na x360 sa takowe 2?

No i oprocz tych 3 gier na PS3 reszta (a napewno wszystkie multiplatform) jest brzydsza niz an Xie. Brak FSAA i inne rzeczy to na PS3 standard.

abey napisał(a):
gdzie i tak jesli chodzi o jakosc grafiki troche odstaja.
Co odstaje? Gears Of War2 odstaje? nie sadze.... zreszta zatrzymaj swoje autko w Motorstormie zeby nie bylo blura i setek innych efektow i zobasz jaka tam naprawde jest jakos grafiki - cos jak w NFSach ktore sa ladne tylko jak jedziesz 200km/h.

abey napisał(a):
Xant no wlasnie nowa wersja x360 co pol roku bardzo dobrze swiadczy o wykonaniu tejze... za pol roku wyjdzie konsola gdzie bedzie 2x wiecej ramu i co wtedy? sorry ale to troche pecet.

1. Nigdy nie wyjdzie wersja ktora bedzie miala wiecej ramu.
2. Microsoft dba o swoj produkt, dostosowuje proces technologiczny do nowych technologii, wyeliminowal awaryjnosc konsoli. Dla mnie to zalety bo Somy wydalo PS3 i mysli ze zrobilo osmy cud swiata a w tej konsoli mnostwo rzeczy mozna by poprawic. Wydaliby tansza wersje bez bluray i np. wifi i sprzedaz by skoczyla o 100% no ale to jest Sony. :-)

abey napisał(a):
ja polecam zobaczyc na zywo uncharted/motorstorm i wtedy oceniac ps3.
Widzielem. Motorstorm jest fajne przez jeden dzien potem sie nudzi pozatym to najzwyklejsze na swiecie wyscigi nie ma w nich nic szczegolnego. Uncharted tez OK ale sorry wole Tomb Raidera zwlaszcza ze seria przezywa swoj renesans w tym momencie.
abey napisał(a):
bo jesli chodzi o teoretyzowanie to jak zwykle wszyscy sa tutaj expertami.
i pewnie po trosze kazdy ma racje. i nie musicie kupowac ps3, z waszym podejsciem bron was panie boze ;-p

Dlaczego uwazasz ze negatywne wypowiedzi o PS3 to eoretyzowanie ? JAk juz pisalem PS3 to nie osmy cud swiata, po 2 latach nie pokazalo nic czym "zmiazdzyloby" XBOXa 360. Kolejny rok czekamy az pokaza nam te nieograniczona moc drzemiaca w CELLu - no coz ja nadal czekam.
abey napisał(a):
tylko 2 zupelnie rozne osoby posiadajace i x360 i ps3 wskazuja na jedyna sluszna konsole :-)

JA tez mam obie i wskazuje na XBOXa. Pozatym wiesz... jednak troszku wiecej tych XBOXow jest na swiecie. :-)

"zgadzam się, też będziesz jak zobaczysz PS3 w akcji"

widzialem i ?

Podsumowujac: Obie konsole sa wlasciwie identyczne. PS3 ma BluRay wiec jesli chcesz ogladac filmy w tym formacie kup PS3. Zaletami PS2 byla ogromna baza gier w tym wiele jRPG i innych dziwnych wynalazkow - w tym momencie paleczke przejal XBOX.
Moze sytuacja sie zmieni ale jwydac 1500 zlotych zeby byc skazany na 3 fajne gry na krzyz na rok to fail. Zreszta na Xie tez nie jest tak jakbym chcial najlepsza konsola na rynku jest Wii a po niej wciaz PS2. :-)

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 13:29 
Cytuj  
3? no jakby dobrze policzyc jest troche wiecej.
brzydsza? sorry ale w tej chwili na sredniej klasy pc gry wygladaja lepiej niz na xboxie.
gears of wars 2? ok. nie podoba mi sie ani graficznie ani jako gra, moze dlatego ja odrzucam z defaulta.
microsoft dba? wydawanie 8 wersji tej samej konsoli to raczej naprawianie bledow popelnionych w poprzednich. wymieniac chyba nie trzeba. sony wydalo ps3 i jedyne czym sie rozni to twardy dysk.
w xboxie jesli chcesz miec funkcjonalnosc 'domowa' musisz dokupic wifi i inne pierdoly. nie wspominajac o przestarzalym formacie dvd.
no ty lubisz tomb raidera, ja lubilem jedynke i dwojke tr a teraz nie moge na nie patrzec.
dla mnie ps3 pokazalo mozliwosci konsoli w uncharted.
a co ma ilosc xboxow na swiecie do naszej rozmowy? tak jak marek napisal. wiekszosc swiata stac na duzego fiata a nie na mercedesa.
nie wspominajac o tym, ze 90% gier z xboxa jest na pc, ktore jakby nie patrzec nadal jest lepszym wyjsciem od konsoli microsoftu. szczegolnie jesli chodzi o mozliwosci multimedialne, ktore w xboxie sa na poziomie telefonu komorkowego w tej chwili. podobnie zreszta jest w ps3.

na xboxa nie ma exclusive gier. i dla kogos kto chce grac w mmo i pobawic sie w wyscigi/bijatyki jedyne sensowne rozwiazanie to pc + ps3.

jesli widziales gry na ps3 i x360 i dla ciebie nie istnieje roznica to ok.
w sumie ktos moze powiedziec ze pomiedzy xboxem a ps2 roznicy tez nie bylo.
kazdy niech wybiera to co uwaza. tylko bez wciskania kitu, ze xbox wygrywa bo jest na niego wiecej gier... jest to prawdziwy argument ale trafic moze tylko do tych, ktorzy nie maja komputera.
ah nie nalezy zapominac, ze wiekszosc gier wyglada lepiej na pc niz na xboxie. ah i ze na pc nie placimy za dodatki, na xboxie jak najbardziej tak. ah na pc mamy darmowy tryb online na xboxie musimy placic.

i podajcie mi poza forza i gow gry, ktore warto miec na x360, a ktorych nie ma na ps3 ew. na pc?

w tej chwili jest juz wiecej gier (jak dla mnie) na ps3 niz x360, ktore mi sie podobaja i zapewniaja fun.
motorstorm (zapomniales chyba o trybie online Kabraxis), warhawk w multi, lbp, uncharted, mgs, valkyria chronicles, gt5, resistance (pewnie jeszcze o czyms zapomnialem.)

dla ciebie zajebiste jest to, ze microsoft eliminuje bledy ze swoich produktow... dla mnie oferuje wersje beta, za ktore placisz. co maja zrobic ludzie, ktorzy kupili x360 rok temu? czy ms powinien nam wymienic konsole na 'nowsza' mniej wadliwa? wedlug mnie tak.
ale chyba raczej nie ma na co liczyc w tym przypadku.
a ps3? hmm ps3 po prostu dziala.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 13:48 
Cytuj  
Cytuj:
brzydsza? sorry ale w tej chwili na sredniej klasy pc gry wygladaja lepiej niz na xboxie.


http://tinyurl.com/943cw4

*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 13:56 
Cytuj  
i o czym ma to swiadczyc Dana? bo to chyba tylko potwierdza regule.
ah zapomnialem, Fallout3_HighDefinitionPack_v1.00.zip.
mass effect? porownaj na x360 i pc, to samo z gow, ac.
gry na PC wygladaja lepiej niz na x360. i nie ma sie naprawde co spierac.

i konczac - Valkyria Chronicles, MGS, GT, LBP to gry, dla ktorych warto kupic ps3.
x360 warto BYLO kupic dla Mass effecta i forzy, ewentualnie gow.
ostala sie Forza.

ktos o tym chyba wspominal wczesniej. w sumie ta 'klotnia' jest bezsensowna troche. troche zaczyna przypominac, w ktorym mmo pve jest lepsze.
kazdy niech kupuje konsole 'pod siebie' i gry, ktore mu odpowiadaja.
a to czy graficznie wygladaja ciut lepiej tam czy owam nie ma i tak znaczenia.
10mln ludzi na swiecie ciagle gra w wow'a :-)


no wlasnie nie rozumiem czemu Persona4 zostala wydana na ps2...
znowu trzeba ps'a wyciagac spod lozka.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 15:06 
Cytuj  
abey napisał(a):
i o czym ma to swiadczyc Dana?


o tym ze na ps3 jest najbzydsiejsza grafika ?

wystaraczy popatrzyc na wode na pierwszym porownaniu, czy na ps3 tam czegos nie brakuje ? brakuje tez dalszego obiektu (stragan kolo autobusu), ale chyba dla tego, ze na ps3 poprostu gracz stoi dalej troche



i jak sie przyjal standard blu-ray?

jakiejs takiej ewolucji i rewolucji jak z dvd jeszcze nie uswiadczylismy nie?
a trzeba sie pospieszyc, bo plytki blu-ray zgnija przed ta ewolucja


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 16:05 
Cytuj  
Hehe widać że Ci co wychwalają xklocka mało co się znają :) .Ja sam zastanawiam się czy nie wybrać xklocka ale....

1.Chlebak jest 2 krotnie mniej awaryjny niż x360
2.Można sobie zainstalować linuxa
3.Online jest za darmo
4.BR , ten kto twierdzi że ten format suxa niech obejrzy 300 na płytkach BD , albo poczeka aż zacznie żonglować 3-4 płytami DVD na xklocku(technologicznie krok wstecz , pisało o tym wiele serwisów , gazet , nawet te konsolowe,poszukajta na necie ile się filmów itp na BD sprzedało)

Z PS3 będzie jak z PS2 , DEVSI muszą wziąść się do roboty żeby coś dobrego napisać bo to że konsola ma potencjał widać po kilku grach (Uncharted 2 , KZ 2 , Heavy Rain ,MGS 4 chociaż nie dopasiony też pokazał że liczą się DETALE!)

A teraz Ci co porównują grafikę w produkcjii xxx na chlebaka a xklocka niech wezmą pod uwagę jedno - Konsola M$ to PIEC tylko że w innej obudowie - prócz grafiki która na swoje czasy wyprzedziła technologicznie blaszaki to piec .Chlebak poszedł do przodu bo Cell ma potencjał , ale pisać gry pod niego to wyższa szkoła jazdy , i tu wszystko zależy od Devsów .Jak ktoś chce to potrafi .Ja i tak konsole wybiorę jak stane w MM przed działem z konsolami


Ci co się zachwycają grami które wychodzą na ixa , ps3 i chlebaka to cóż...Niech się zachwycają .Mnie osobiście interesuje kierunek w którym idzie SONY , niż ten który promuje M$ .Jedyna trudność to cena , ale to da się obejść:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 16:36 
Cytuj  
Jak to online w PS3 jest za darmo. W xboxie trzeba dodatkowo placic za cos?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 16:44 
Cytuj  
Pisalem juz. Trzeba placic 120 zet rocznie za Live Gold (Silver jest za darmo). W zamian dostajesz szybki i bezawaryjny zunifikowany i mocno rozbudowany w kazdej grze multiplayer, system invitowania i party, zajebisty system rankingowy, dostep do swojego konta takze z poziomu www.xbox.com i wiele innych. W przeciwienstwie do PS3, gdzie co gra, to inaczej, co serwer to lagi, o rankingach zapomnij itp...

X.

PS. To, ze czesc gier pojawia sie tez z PC, to dla mnie duza zaleta, nie wada, pisalem o tym wielokrotnie.
Na X360 nie ma gier exclusive? Wolne zarty :D
http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_exclusives

PS2. A najbardziej debilnym argumentem na rzecz PS3 jest mozliwosc zainstalowania Linuksa. Po pierwsze, to ma byc konsola do gier, po drugie ten kto uzywa takiego argumentu, nigdy chyba Linuksa na PS3 nie widzial (wolny, zabugowany, malo funkcjonalny i chyba tylko dla fanatykow typu "bo sie da").


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 17:13 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ci co się zachwycają grami które wychodzą na ixa , ps3 i chlebaka to cóż...Niech się zachwycają .Mnie osobiście interesuje kierunek w którym idzie SONY , niż ten który promuje M$ .Jedyna trudność to cena , ale to da się obejść:)

W jakim to niby kierunku ma isc sony? Gry na konsole to kwestia devsow ktorzy je robia. Narazie kilka firm spieprzylo od sony i robia pod x360. Stracili swoj szlagier final fantasy na rzecz najwiekszego konkurenta. Konsola o "mitycznej mocy" cella ma gorsza grafe niz xbox . lol Niektorzy zyja w swiecie ps2 ktore bylo bezkonkurencyjne. Jak gdzies napisalem gdyby dali support gier ps2 w standardzie ps3 to juzby u mnie lezala. Sony potrzebuje cudu, zeby odyzskac dawna swietnosc na rynku konsol, ale cudu nie widac. Nie w zapowiedizach gier 2009. Jesli hitami na byc Uncharted i Motorstorm to jest dramat.
Xanth napisał(a):
PS2. A najbardziej debilnym argumentem na rzecz PS3 jest mozliwosc zainstalowania Linuksa. Po pierwsze, to ma byc konsola do gier, po drugie ten kto uzywa takiego argumentu, nigdy chyba Linuksa na PS3 nie widzial (wolny, zabugowany, malo funkcjonalny i chyba tylko dla fanatykow typu "bo sie da").

Zawsze mozna sie polansowac uzywaniem, jak sie nawet nie ma pojecia o samym systemie.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 17:19 
Cytuj  
A ja przytoczę pewną czarną myśl: Jak nie wiesz co wybrać,wybierz PS2


Ostatnio edytowano 20 gru 2008, 17:29 przez GucioSS, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 90
Dołączył(a): 20.12.2007
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 17:25 
Cytuj  
Enhu no w przypadku fallouta 3 moze i jest najbrzydsza. zreszta jak juz pisalismy w przypadku multiplatformowek ps3 wypada najgorzej.
i ja sie z tym pogodzilem.
natomiast odnosnie standardu blu-ray to prosze cie.
jest rewolucja taka jak byla z dvd i zajmuje dokladnie tyle samo czasu. nie wiem czy pamietasz ile czasu zajelo zanim cd/dvd upowszechnilo sie w gospodarstwach domowych. to samo z blu rayem jest.
i sorry jesli ktos nie widzi roznicy w jakosci filmu pomiedzy dvd a blu rayem to powinien grac na ps1 bo w sumie w jego przypadku bez roznicy.

mh Xanth no jest tego troche... a ile nadaje sie do grania?
bo jak dla mnie to na palcach jednej reki moge wyliczyc.
anyway konczac.
podobal mi sie x360, teraz podoba mi sie ps3. x360 nie sprzedaje bo mam opcje grania w 'triale'. takze zawsze w tr czy inna inszosc moge sobie pograc za 'free'.
a teraz panom podziekuje i pojde pograc w demko mgs'a online :-)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 gru 2008, 20:58 
Cytuj  
a ja w Valkyrię Chronicles którą właśnie zakupiłem za 19.99 funta nówkę nieśmiganą w sklepie :)

Xanth - to aż takie problemy są z multiplayerem na PS3? Bo wiesz do tej pory nie zauważyłem :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.