mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 11:25 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
tak ale boli mnie to ze na rece mi patrzy i jednak ze w zasadzie talie wykorzystuje sie w wiekszosci do 2 orbow - 3 to juz rzadkosc
no i karcianka w ktorej patrza Ci w karty ;)

Nie patrzy na karty. Widzi tylko karty ktorych uzyles :P. To juz normalnej w kazdej karciance.
Ja mam plenego decka zlozonego z kartami do 4 orbow, i 4 zdarza sie uzyc, a 3 praktycznie zawsze. Ale to juz kwestia na kogo sie trafi.

Brak FoW w niczym nie przeszkadza, bo jednoski i tak moga pojawic sie gdzie kolwiek, (praktycznie), a starcia wygrywa ten kto ma lepszego decka i potrafi sie nim lepiej posłużyć. Jakies tam taktyczne zagrywki z innych rts'ow to strata czasu poprostu :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 18:16 
Cytuj  
a wiec prawdziwym strategom, gra nie przypadnie do gustu? Wybiora ja raczej hardcore`owi 24h/7 grinderzy?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2009, 18:29 
Cytuj  
deka napisał(a):
a wiec prawdziwym strategom, gra nie przypadnie do gustu? Wybiora ja raczej hardcore`owi 24h/7 grinderzy?

Prawdziwi stratedzy graja tylko gry wydawane przez Matrix Games. Np. Harpoon :P.

Zreszta tam nie ma grindu wchodzisz i grasz. A karty poprostu trzeba lubic, mi sie podoba :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2009, 16:59 
Cytuj  
Karty nie karty, ale już na forum opisują, jak zaoszczędzić milisekundy na castowaniu czarów albo jednostek :(
Znowu zrobią z tego grę z zegarkiem i wyliczeniem co do sekundy, gdzie i co trzeba postawić by wygrać.
Założenie gry jest fajne. Zobaczymy jak to w pełnej wersji wyjdzie, bo na razie co poprawią jakiś błąd, to pojawia się inny, utrudniający rozgrywkę.
Ostatnio nie działały klawisze wsad do scrollowania mapy. Funkcyjne tez przyblokowali w zeszłym tygodniu :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 107
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 10:01 
Cytuj  
jesli ktos ma wolny kluczyk to pm me pls:)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 10:19 
Cytuj  
iniside napisał(a):
deka napisał(a):
a wiec prawdziwym strategom, gra nie przypadnie do gustu? Wybiora ja raczej hardcore`owi 24h/7 grinderzy?

Prawdziwi stratedzy graja tylko gry wydawane przez Matrix Games. Np. Harpoon :P.

Zreszta tam nie ma grindu wchodzisz i grasz. A karty poprostu trzeba lubic, mi sie podoba :P.

Steel Panther World at War - rzadzi
zreszta stary klasyk Steel Panther 3 tez jest niezly - ma kampanie w vietnamie - swietna sprawa jak ktos lubi vietnam
ma tez pare misji kiedy to jeszcze zaby (francuzi) tam walczyli
bitwa pod Dien Bien Phu - polegajaca na obronie - fajna zajawke mozna zlapac jak caly czas z lasu wylaza oddzialy viet minhu
przypomniala mi sie wtedy taka starsza gierka jak defend alamo (czy jakos tak)

SP WaW chociaz hexowka jest tak swietnie zrobione ze np majac czolgi to moze uledz zniszczeniu np gasienica i wedy jest immobilized - zaloga tez mogla panikowac i uciec z czolgu - po zrobieniu rally mozna bylo czolgo ponownie obsadzic zdje sie
tak czy siak kawal dobrej roboty

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2009, 13:21 
Cytuj  
jakby co to na fileplanet dostalem kodzik od razu
wiec chetni niech sie tam udaja :)

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2009, 10:29 
Cytuj  
klucz dla pierwszego - chętnego :
YOUR BETA KEY: 3UAV-C9NS-JABS-EQV5


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 07:49 
Cytuj  
http://www.mmoabc.com/giveaway/39/Battl ... eaway.html

Pod tym adresem rozdawane są kluczyki do bety;) W chwili obecnej jest jeszcze 1085 do rozdania! Także logować się, nie opier*alać :)


PS. Wie ktoś ile to dokładnie zajmuje po spatchowaniu? Sam klient zajmował blisko 50mb, a tu kuźwa widze, że jeszcze pare ładnych gb sie dociągnie... :P To se poczekam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 09:48 
Cytuj  
Ponad 8gb.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 8
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 12:03 
Cytuj  
Kod:
Hi Everybody

The following is for you to get an overview of the BattleForge pricing model.

BattleForge is coming out as a “Boxed Product“, at a suggested retail price of €/USD 49.99.

The retail package will contain, in addition to the game, themed decks for each of the game’s four powers. The “standard-decks”, which are in every retail package, consist of 16 cards. On top of that, your retail package contains 3000 BattleForge points. Each Booster Pack costs 250 BattleForge points. With your initial allotment of BattleForge points, you can buy a total of twelve Booster Packs – or 96 cards, as each Booster Pack contains eight cards.

After your purchase, you will have 160 cards: 64 from the standard decks and 96 from the Booster Packs.

You can gain more BattleForge points either through bargaining at the in-game Market Place, or purchasing the BattleForge Point Box. The BattleForge Point Box can be bought from retail outlets or online. The box costs €/USD 19.99 and contains 2000 BattleForge points. As a BoosterPack costs 250 points, the breakdown cost is that each Booster Pack costs €/USD 2.50. The eight card Booster Pack is made up of five “common” cards, two “uncommon” cards and one “rare” or “ultra rare” card.


BattleForge is due in stores on March 26 (or March 27 in some territories). Aside from your own internet service costs, there are no fees for playing online. After release, BattleForge will be continuously updated with new content. The first map update is planned for April.


Dobra, przyznam, że po przeczytaniu tego zapał mi zdecydowanie opadł... Nie dość, że wydamy spory szmal na samą grę, to jeszcze wygranym będzie zawsze ten, kto do podstawowej puli dorzucił najwięcej-set dolarów/euro... i nigdy z takim szans nie będzie. 2,5€ to chyba więcej, niż za namacalny booster Magica... EA kopie grób świetnemu projektowi (któremu to już z kolei...) oO

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 13:57 
Cytuj  
gongal napisał(a):
Kod:
Hi Everybody

The following is for you to get an overview of the BattleForge pricing model.

BattleForge is coming out as a “Boxed Product“, at a suggested retail price of €/USD 49.99.

The retail package will contain, in addition to the game, themed decks for each of the game’s four powers. The “standard-decks”, which are in every retail package, consist of 16 cards. On top of that, your retail package contains 3000 BattleForge points. Each Booster Pack costs 250 BattleForge points. With your initial allotment of BattleForge points, you can buy a total of twelve Booster Packs – or 96 cards, as each Booster Pack contains eight cards.

After your purchase, you will have 160 cards: 64 from the standard decks and 96 from the Booster Packs.

You can gain more BattleForge points either through bargaining at the in-game Market Place, or purchasing the BattleForge Point Box. The BattleForge Point Box can be bought from retail outlets or online. The box costs €/USD 19.99 and contains 2000 BattleForge points. As a BoosterPack costs 250 points, the breakdown cost is that each Booster Pack costs €/USD 2.50. The eight card Booster Pack is made up of five “common” cards, two “uncommon” cards and one “rare” or “ultra rare” card.


BattleForge is due in stores on March 26 (or March 27 in some territories). Aside from your own internet service costs, there are no fees for playing online. After release, BattleForge will be continuously updated with new content. The first map update is planned for April.


Dobra, przyznam, że po przeczytaniu tego zapał mi zdecydowanie opadł... Nie dość, że wydamy spory szmal na samą grę, to jeszcze wygranym będzie zawsze ten, kto do podstawowej puli dorzucił najwięcej-set dolarów/euro... i nigdy z takim szans nie będzie. 2,5€ to chyba więcej, niż za namacalny booster Magica... EA kopie grób świetnemu projektowi (któremu to już z kolei...) oO

no na czyms musza zarabiac - zreszta to typowe dla karcianek
no i masz dodatkowa zabawe w kolekcjonowanie
tak btw zmienilo sie cos odnosnie FOW?


Posty: 8
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 14:06 
Cytuj  
Zarabiać muszą, ale tym sposobem zaprzepaszczają genialną (imo) grę. To nie jest typowa karcianka, to mix RTS'a i karcianki. W sumie tak jakby podpiąć pod każdą jednostkę kartę. Niby fajna sprawa z kolekcjonowaniem, ale 25€?? Powinni w takim razie dać chociaż miesięczny limit dostępnych do kupienia boosterów.

Poza tym kuźwa, kupisz za kupę szmalu wywaloną w kosmos, uber pro rare kartę, po czym okaże się, że wg powszechnej opinii jest overpowered i powinna zostać znerfiona...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 08:36 
Cytuj  
Beta Friend Key 1: 3KTL-CT9W-D2QN-693J

Beta Friend Key 2: ETQ9-JDWL-AUEB-4YBC

Beta Friend Key 3: EYVC-K2JE-Q4T5-TGCX

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 11:40 
Cytuj  
Tia, jak sie dowiedziałem o kupowaniu pixeli za prawdziwe pieniądze, to odpuściłem temat.
Wolę sobie w Chaotic pograć. Tam chociaż kupuje się normalne karty, którymi da się grać bez wchodzenia do komputera :)

Beta Friend Key 1: HQ4R-ZURM-KFLY-NSA3

Beta Friend Key 2: A46X-RR2Q-GZ63-ZWV3

Beta Friend Key 3: DA6K-V2LT-PFF4-8Z2X


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2009, 13:26 
Cytuj  
Toll napisał(a):
Tia, jak sie dowiedziałem o kupowaniu pixeli za prawdziwe pieniądze, to odpuściłem temat.
Wolę sobie w Chaotic pograć. Tam chociaż kupuje się normalne karty, którymi da się grać bez wchodzenia do komputera :)

Beta Friend Key 1: HQ4R-ZURM-KFLY-NSA3

Beta Friend Key 2: A46X-RR2Q-GZ63-ZWV3

Beta Friend Key 3: DA6K-V2LT-PFF4-8Z2X

Przeca poza komputerem swiat nie istnieje :O.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2009, 15:16 
Cytuj  
Beta stala sie open - http://www.battleforge.com/cms/front_co ... p?idcat=19


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2009, 16:10 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
karcianka (magic) + tbs (warhammer) = win
battleforge = fail (rts, grafika jak w w3 na niskich detalach)

Rofl.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 16:52 
Cytuj  
zamierza ktoś grać w tą grę po premierze?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2009, 17:13 
Cytuj  
Ja poczekam az podstawka troche stanieje i do czasu wyjscia pierwszego rozszerzenia zeby zobaczyc jak sie to bedzie krecic - zwlaszcza handel wymienny bo nie zamierzam wydawac kasy na karty - Magic The Gathering Online mi wystarczy. Zreszta ceny sa z dupy - drozsze niz realne papierowe karty w niejednej zasluzonej karciance ale w koncu to EA - to do czegos zobowiazuje.
Jak narazie to 200 kart na poczatek to lekki fail bo w becie po 2 dniach widzialem wszystkie juz. :-)

Wrozka ze mnie chujowa ale tak jak po pierwszym uruchomieniu bylem zachwycony to teraz nie wroze tej grze dluzszego bytu niz 1-2 miechy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.