mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 138
Dołączył(a): 27.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 14:41 
Cytuj  
ja bym jeszcze Ac dodal na serwach pvp to byla gra ktora mnie ujela i dlatego z checia sproboje dfo

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 16:14 
Cytuj  
Lokti napisał(a):
Z tego co mi wiadomo, to DFO jest pierwszym tego typu projektem jeśli chodzi o erę gier 3D. UO to juz zamierzchła prehistoria, której większość obecnych graczy nie pamięta (a ci którzy zaczynali od WoW pewnie nawet nie wiedzą że istnieje).


Ale DFO to wlasnie dokladnie UO w 3d + roznorakie rasy.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2008, 16:46 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Lokti napisał(a):
Z tego co mi wiadomo, to DFO jest pierwszym tego typu projektem jeśli chodzi o erę gier 3D. UO to juz zamierzchła prehistoria, której większość obecnych graczy nie pamięta (a ci którzy zaczynali od WoW pewnie nawet nie wiedzą że istnieje).


Ale DFO to wlasnie dokladnie UO w 3d + roznorakie rasy.


I wish.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 00:26 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Mac napisał(a):
FFA PvP
Full loot
City building & sieging
Naval combat
No instances
Manual aiming
...

starczy? :)

[prognoza]a to wszystko tak zbugowane i wypelnione failem ze kilka dni po premierze ludzie beda kasowac ten szit z dysku[/prognoza]


pewnie tak będzie... ;)
zresztą pewnikiem w świecie mmo jest tylko jedna prawda absolutna:
NAJLEPSIEJSZYM MMO NA ŚWIECIE BYŁA, JEST I BĘDZIE {BACZNOŚĆ} ULTIMA ONLINE {SPOCZNIJ}
więc zgodnie z powyższym DFO jest skazane na fail, a szkoda :/

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2008, 11:09 
Cytuj  
Moim zdaniem bedzie sfitasnie i sie nie znacie
I zapisane zostalo:
"I powstal DFO, stworzony zostal, pierwszym byl.
I wymiotl stare, zniszczyl nieudaczne kopie i falszywe bozki, do ktorych miliony modly wzosily.
I panowaniu jego nie bylo konca."
R. 14 W.12 Ksiega Poczatku


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Posty: 46
Dołączył(a): 23.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 00:45 
Cytuj  
Ludze ludzi w co wy wierzycie. Same ohy i ahy a skonczy sie na 300 tys aktywnych kontach. Taka sama erekcje dostawali ludzi gry mial wyjsc AOC i WH. I co? goffno. WoWa i tak nie przebije i nie ma nawet co probowac. Chociazby ta zalamujaca grafika ;/ takie cos nie przejdzie w MMO. znowu beda nieplynne animacje jak w GW czy AoC


WoW for life!!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 00:47 
Cytuj  
Debil, powiadam wam debil !
DFO nie ma przebijac wowa ;x i 300k aktywnych konto to bedzie niezly wynik(wszyscy beda happy, i tworcy, i gracze)
Grafa? Lepsza niz wowie jak dla mnie :D


Posty: 46
Dołączył(a): 23.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 01:05 
Cytuj  
Wlasnie w tym problem. Lepsza grafa daje nam gorsza animacje. A pozatym WoW ma idealna grafike, ktora opiera sie na calej sadze Warfracta. Zapewne WarIV bedzie mial rowniez podobna grafike - tak wygladal lore i nie sadze ze mienia ja na inna.

Ale pozyjemy zobaczymy, oby nie wygladala ta gra tak jak AoC - 10 miunt grania i odczucie ulgi po ponownym zalogowaniu sie do ŁaŁa ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 01:28 
Cytuj  
karas1990 napisał(a):
Wlasnie w tym problem. Lepsza grafa daje nam gorsza animacje.

ahaaaaaa to dlatego...
to by wszystko wyjasnialo th m8!!!

WoW for life!!!

*

Posty: 68
Dołączył(a): 16.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 04:21 
Cytuj  
ale po chu... maniacy wow'a sie wypowiadaj krytycznie o dof skoro i tak nie beda w to grali?

Jakas zawisc czy poprostu brak kory mozgowej? I chec popisania sie tym ze poprostu umiem pisac?

Skoro ci nie pasuje to zgodnie ze sloganem prezydenta powinno teraz pas "to spieprzaj dziadu"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 07:33 
Cytuj  
karas1990 napisał(a):
Wlasnie w tym problem. Lepsza grafa daje nam gorsza animacje. A pozatym WoW ma idealna grafike, ktora opiera sie na calej sadze Warfracta. Zapewne WarIV bedzie mial rowniez podobna grafike - tak wygladal lore i nie sadze ze mienia ja na inna.

Ale pozyjemy zobaczymy, oby nie wygladala ta gra tak jak AoC - 10 miunt grania i odczucie ulgi po ponownym zalogowaniu sie do ŁaŁa ;p


karas1990 napisał(a):
Ludze ludzi w co wy wierzycie. Same ohy i ahy a skonczy sie na 300 tys aktywnych kontach. Taka sama erekcje dostawali ludzi gry mial wyjsc AOC i WH. I co? goffno. WoWa i tak nie przebije i nie ma nawet co probowac. Chociazby ta zalamujaca grafika ;/ takie cos nie przejdzie w MMO. znowu beda nieplynne animacje jak w GW czy AoC


WoW for life!!!
Się kurwa zastanawiam czy ludzie się rodzą takimi debilami czy się uwsteczniają grając w ten "hicior" Blizzarda ... :har: "Rewelacje" o grafice i animacjach to już pominę bo szkoda w ogóle to komentować :roll: Od kiedy DFO ma być konkurencją do WoW :roll: Nie dość, że gra celuje w inną klientelę - a mówiąc prościej w graczy co olewają WoW ciepłym moczem, to ma być produktem niszowym i te 300k aktywnych kont to byłby niesamowity sukces. Co do AoC to skończyło się failem bo Funcom pomimo szumnych zapowiedzi zrobił finalnie z tej gry mizerny klon WoWa. W przypadku WHO nie wiem czy można tak do końca mówić o failu. Goście z Mythic po prostu chcieli zrobić grę dla każdego i poszli na zbyt wiele kompromisów. Nie przemyśleli chyba też do końca jaką grę chcą zrobić.
Bynajmniej jestem fanboyem DFO i nie przeczę też, że gra może być failem, ale na pewno nie dlatego, że ma chujową grafikę czy beznadziejną animację...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 08:38 
Cytuj  
hyhy DF i konkurowac z WoWem? Czlowieku zobacz co ten caly wow robi Ci z mozgu i teraz bedzie cytat "Poza tym kurczakiem i kawalkiem ziemniaka, swiat dla Ciebie nie istnieje" (kto ogladal ten wie)


Posty: 46
Dołączył(a): 23.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 11:30 
Cytuj  
Ludzie ludzie, ja nie pisze ze to bedzie CRAP i fail(co do grafiki to mowilem o wspanialym AoC-ludzie sie podniecali ze zajebista grafika, a wyszedk crap poruszajacy sie jak robot). Tylko mnie strzela jak widze 4 strony ochow i achow bo to samo bylo z innymi MMO o ktorych pisalem. Radze sie wstrzymac do premiery, zagrac i wtedy wychwalac jesli rzeczywiscie bedzie ta gra na to zaslugiwac, bo na trailerach i opisach kazda gra jest miodna. tyle..

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 12:14 
Cytuj  
WoW to najlpesza gra, reszta to gowno.
W WoW jest swietne pvp, areny i bg sa miodzio, pvp jak chce masz w outdorze bez problemu, swietne instancje, taktyki na bossow, wymaga sie zgrania od wszystkich, generalnie mmo pelna geba.
Wypasiony crafting, ekonomia, AH jest swietnie zrobione, piekny swiat, grafa jak na 2009 rok jest super wydajna i pieknie wykonana.
Postacie maja swietna animacje, dynamiczne walki, swietny balans klas, itemizacja doskonala.

A Darkfall to gniot, grafa szaro bura, nie ma nawet intstancji, a sam pomysl z lootem itemow po zabicu to glupota, za duzy swiat, za duzo profesji crafterskich, nie ma globalnego AH, no i co najwazniejsze nawet nie potrafili zrobic lvlowania w grze tylko daja jakis crap do skilowania.
Jakby tego bylo malo to chca ludziom zamydlic oczy budowaniem miast gildiowych, posiadaniem wlasnych domkow, budowanie statkow i mowia ze duzy swiat to zaleta bo masz swobode i duzy wybor, bzduuuryyyy !!

Nastepny fail to brak klas, no jak ja mam grac w cos takiego, nie po to wydaje kase by dostawac produkt bez podstawowych rzeczy, mogli przynajmniej dac warlocka, palladyna i huntera na start, a tu pisza beszczelnie ze co sobie wyskilujesz to bedziesz mial, smieszni sa, tragedia panie i panowie, poprostu tragedia !!

Pvp bez aren czy bg to juz mega fail, co to za przyjemnosc ganiac po swiecie i szukac przeciwnika, zmuszaja do nolifowania, w WoW kiedy chce to ide na bg lub arene i dzieki swojemu skilowi moge pokazac jak jestem dobry, najlepsze pvp to max 5v5, wiecej to juz zerg gdzie sie nie mysli i nie potrzeba skila.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 36
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 12:19 
Cytuj  
karas1990 napisał(a):
Ale pozyjemy zobaczymy, oby nie wygladala ta gra tak jak AoC - 10 miunt grania i odczucie ulgi po ponownym zalogowaniu sie do ŁaŁa ;p



No mamy klasyczny przykład uzależnienia od WOW. :(


Posty: 46
Dołączył(a): 23.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 12:44 
Cytuj  
embe napisał(a):
WoW to najlpesza gra, reszta to gowno.
W WoW jest swietne pvp, areny i bg sa miodzio, pvp jak chce masz w outdorze bez problemu, swietne instancje, taktyki na bossow, wymaga sie zgrania od wszystkich, generalnie mmo pelna geba.
Wypasiony crafting, ekonomia, AH jest swietnie zrobione, piekny swiat, grafa jak na 2009 rok jest super wydajna i pieknie wykonana.
Postacie maja swietna animacje, dynamiczne walki, swietny balans klas, itemizacja doskonala.

A Darkfall to gniot, grafa szaro bura, nie ma nawet intstancji, a sam pomysl z lootem itemow po zabicu to glupota, za duzy swiat, za duzo profesji crafterskich, nie ma globalnego AH, no i co najwazniejsze nawet nie potrafili zrobic lvlowania w grze tylko daja jakis crap do skilowania.
Jakby tego bylo malo to chca ludziom zamydlic oczy budowaniem miast gildiowych, posiadaniem wlasnych domkow, budowanie statkow i mowia ze duzy swiat to zaleta bo masz swobode i duzy wybor, bzduuuryyyy !!

Nastepny fail to brak klas, no jak ja mam grac w cos takiego, nie po to wydaje kase by dostawac produkt bez podstawowych rzeczy, mogli przynajmniej dac warlocka, palladyna i huntera na start, a tu pisza beszczelnie ze co sobie wyskilujesz to bedziesz mial, smieszni sa, tragedia panie i panowie, poprostu tragedia !!

Pvp bez aren czy bg to juz mega fail, co to za przyjemnosc ganiac po swiecie i szukac przeciwnika, zmuszaja do nolifowania, w WoW kiedy chce to ide na bg lub arene i dzieki swojemu skilowi moge pokazac jak jestem dobry, najlepsze pvp to max 5v5, wiecej to juz zerg gdzie sie nie mysli i nie potrzeba skila.


Juz tak nie ironizuj. Jest roznica pomiedzy grywalnoscia a grafika, a przykladem na to sa gry typu CS 1.6,starfract, warcraft. Nie mowie tez ze WoW jest idealny, ale nie nasmiewaj sie tak z PvP bo jest to jeden z nielicznych MMO ktory sie wkrecil do esportu

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 12:49 
Cytuj  
karas1990 napisał(a):
embe napisał(a):
WoW to najlpesza gra, reszta to gowno.
W WoW jest swietne pvp, areny i bg sa miodzio, pvp jak chce masz w outdorze bez problemu, swietne instancje, taktyki na bossow, wymaga sie zgrania od wszystkich, generalnie mmo pelna geba.
Wypasiony crafting, ekonomia, AH jest swietnie zrobione, piekny swiat, grafa jak na 2009 rok jest super wydajna i pieknie wykonana.
Postacie maja swietna animacje, dynamiczne walki, swietny balans klas, itemizacja doskonala.

A Darkfall to gniot, grafa szaro bura, nie ma nawet intstancji, a sam pomysl z lootem itemow po zabicu to glupota, za duzy swiat, za duzo profesji crafterskich, nie ma globalnego AH, no i co najwazniejsze nawet nie potrafili zrobic lvlowania w grze tylko daja jakis crap do skilowania.
Jakby tego bylo malo to chca ludziom zamydlic oczy budowaniem miast gildiowych, posiadaniem wlasnych domkow, budowanie statkow i mowia ze duzy swiat to zaleta bo masz swobode i duzy wybor, bzduuuryyyy !!

Nastepny fail to brak klas, no jak ja mam grac w cos takiego, nie po to wydaje kase by dostawac produkt bez podstawowych rzeczy, mogli przynajmniej dac warlocka, palladyna i huntera na start, a tu pisza beszczelnie ze co sobie wyskilujesz to bedziesz mial, smieszni sa, tragedia panie i panowie, poprostu tragedia !!

Pvp bez aren czy bg to juz mega fail, co to za przyjemnosc ganiac po swiecie i szukac przeciwnika, zmuszaja do nolifowania, w WoW kiedy chce to ide na bg lub arene i dzieki swojemu skilowi moge pokazac jak jestem dobry, najlepsze pvp to max 5v5, wiecej to juz zerg gdzie sie nie mysli i nie potrzeba skila.


Juz tak nie ironizuj. Jest roznica pomiedzy grywalnoscia a grafika, a przykladem na to sa gry typu CS 1.6,starfract, warcraft. Nie mowie tez ze WoW jest idealny, ale nie nasmiewaj sie tak z PvP bo jest to jeden z nielicznych MMO ktory sie wkrecil do esportu

lol, turnieje organizowane przez Blizzarada = esport? ;d jak wydawca kółka i krzyżyka zrobi turniej to mówimy o esporcie?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 12:55 
Cytuj  
Dla mnie mmo i esport to jakaś pomyłka, to nie ta bajka.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 46
Dołączył(a): 23.01.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 13:06 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
karas1990 napisał(a):
embe napisał(a):
lol, turnieje organizowane przez Blizzarada = esport? ;d jak wydawca kółka i krzyżyka zrobi turniej to mówimy o esporcie?


Milo wiedziec ze ESL to Blizzard, coz kazdego dnia sie uczymy i dowiadujemy nowych rzeczy

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2009, 13:21 
Cytuj  
marna prowokacja. pewnie jakis fn QFC

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.