mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 203  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 07:10 
Cytuj  
Faktem jest ze nie wygladaja "dostojnie".

Ale jak Scorpio zauwazyl, nie ocenia sie ludzi po wygladzie, lecz po ich czynach.

Skoro nie maja tego pierwszego, mozliwe ze zaskocza nas mile tym drugim.

Ale dalej uwazam ze poki co ( z ujawnionych informacji ) bedzie FAIL


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 07:53 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Ale dalej uwazam ze poki co ( z ujawnionych informacji ) bedzie FAIL


Jezeli to ma byc w stylu Guild Wars to failem nie bedzie, zawsze sie znajdzie sporo osob, ktorego lubia grac w tego typu "mmorpg"

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 10:08 
Cytuj  
Zgadza się, wystarczy wyrzucić "massive" i mamy pseudo-nowy gatunek - MORPG. Odbiorców na pewno będzie sporo, często wychodzą single player'y, które aż się proszą o opcję multi żeby pograć ze znajomymi. Jak już ktoś wspomniał, w takie cuda gra się całkiem przyjemnie pod warunkiem, że latamy w grupie paru kumpli (vide DDO).


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 10:29 
Cytuj  
Ludzie weźcie się opamiętajcie. To, że się Wam założenia gry nie podobają - ja nimi jestem wręcz zdegustowany - nie oznacza w najmniejszym stopniu jej faila. Prawda jest taka, że gra nawet w tak ułomnej jak na mmo koncepcji będzie bardzo popularna i zarobi kilka ładnych milionów $... bo masa ludzi będzie nią zachwycona... Jaki kurwa fail.... :roll:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 10:44 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
Compton napisał(a):
Ale dalej uwazam ze poki co ( z ujawnionych informacji ) bedzie FAIL


Jezeli to ma byc w stylu Guild Wars to failem nie bedzie, zawsze sie znajdzie sporo osob, ktorego lubia grac w tego typu "mmorpg"

Pod warunkiem, ze bedzie Free:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 11:03 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
... Jaki kurwa fail.... :roll:


FAIL jesli chodzi o MMORPG ... wyjsc z tego moze dobry singleplayer z opcja multi. Ale nijak to nie bedzie nawet przypominalo MMORPG :P

IMO, czekamy na znakomitego SINGLA w dobrym stylu KOTOR I and II

AMEN!


_________________
Obrazek

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 11:14 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Kassei napisał(a):
... Jaki kurwa fail.... :roll:


FAIL jesli chodzi o MMORPG ... wyjsc z tego moze dobry singleplayer z opcja multi. Ale nijak to nie bedzie nawet przypominalo MMORPG :P

IMO, czekamy na znakomitego SINGLA w dobrym stylu KOTOR I and II

AMEN!


Mysle, ze abonament w grach single z elementami multi bardzo by sie tworcom gier spodobal, ale gracze tego nie lykna raczej, wiec obstawiam fail.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 11:35 
Cytuj  
bez urazy , ale mam nadzieje ze sie wszyscy mylicie co do faila tej gry, a ludzie ci (tworcy) mi sie wlasnie podobaja , normalsi , jak mieliby wygladac?


_________________
"train yourself to let go
at every thing you fear to lose" ....... Master Yoda

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 11:40 
Cytuj  
Yanzan napisał(a):
a ludzie ci (tworcy) mi sie wlasnie podobaja , normalsi , jak mieliby wygladac?


Jak to jak powinni wygladac ? Normalni gracze mmo teraz wygladaja tak:

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 11:49 
Cytuj  
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=13991

Cytuj:
I am seeing the same argument coming up. That is, "how special do you feel when you are the 1000th person to do that quest?"

Usually by people extolling the virtues of SWG.


2 things.

1. Tython is a Starter Planet folks. It's the Jedi Tutorial. Name me one tutorial that has everyone doing different things? It's the same stuff for all in a tutorial, with perhaps some class differences, but that's it. Stop being ridiculous.
2. And in the "wow, that's hypocritical" department, tell me, for all the character customization options there are in SWG, just HOW many QUESTS in SWG are different for everyone? A BIG FAT ZERO. You can dress up your toon however you want, sure, but you ALL STILL DO THE SAME QUESTS.


So please, enough - we all know this is from anxious and nervous SWG players afraid that TOR will close their game down.

Take a breath, stop the false comparisons, and just take it for what it is. You enjoy SWG? Great, more power to you. Go play it then. Stop trying to tear down a game you perceive to be a threat because you are scared it will result in your game closing. It's childish, the mainstream who don't even read the forums won't care or even read what you say,and the diehard people who do read aren't going to be deterred anyway. It's a waste of time.


:lol:
Obecne SWG to mogliby zamknąć i zakopać głęboko pod ziemią. Absolutnie nikt by się nie przejął (no może poza SOE).

W kwestii MMO. To będzie porażka na całej linii. W kwestii sukcesu - gra przyniesie ogromne zyski. Pamiętajcie, że liczy się Ameryka. Kilku Polaczków Bioware ma głęboko w dupie. Europa dla nich to jak dla nas Śląsk. Wstyd o tym myśleć.
Z punktu widzenia marketingowego - odkryli potencjał. Dadzą niższą cenę niż za WoW'a czy nawet LOTRO i sukces gwarantowany. Znam multum ludzi, których nie interesuje w MMO hardcore endgame tylko zabawy w questy w grupie znajomych. Żeby daleko nie szukać - Diablo1 było zajebiste. A to, że za swoisty "battle.net" trzeba będzie płacić - idziemy z duchem czasu.
Pomyślcie sami. W relacjach finansowych przeciętnego pożeracza hamburgerów. Miesiąc grania z kumplami we wspaniałym universum SW, machanie latarką i stukanie epickich questów. W cenie zestawu z powiększoną colą. Czego więcej chcieć od życia, gdy po 8h pracy siada się na 2-3h do komputera.
Do tego wprowadzą pewnie jakiś system polowań jak w FFXII (nie mylić z XI) - wypełniacz czasu gotowy. Namiastka otwartego świata będzie. Po co mają się bawić w housing, crafting itp. Spójrzcie na community swtor.com. Ludziom się to podoba. W biznesie rozrywkowym świat dzieli się na: pieniądze - USA, dziwaków - Azja i drobniaki - Europa.

Nie podoba mi się sama idea MMO nie będącego MMO, ale... jeśli gra będzie zrobiona na przyzwoitym poziomie to sam chętnie zagram razem z dziewczyną i kilkoma innymi znajomymi - raz na jakiś czas. W kwestii MMO pozostanę przy innych tytułach (może nadal FFXI, może DFO).

Co do aparycji ludzi w wywiadzie. A co to - wybieg mody? Informatyk/grafik/designer - ich zadaniem jest praca, tworzenie, a nie machanie cyckami przed zakompleksiałymi nastolatkami.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 12:27 
Cytuj  
Cytuj:
Normalni gracze mmo teraz wygladaja tak:

no to teraz juz wiem dlaczego chudne w oczach i robia mi sie powoli skosne :D


_________________
"train yourself to let go
at every thing you fear to lose" ....... Master Yoda

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 12:52 
Cytuj  
mrynar mysle, ze jestesmy juz coraz blizej placenia abonamentu za granie online. windows live jest juz w coraz wiekszej ilosci gier, a jak wiadomo usluga ta na x360 jest platna.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 21:37 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Europa dla nich to jak dla nas Śląsk.


a kysz gorolu!


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 23:37 
Cytuj  
Europa dla nich to jak dla nas Śląsk. Wstyd o tym myśleć.

nie ma to jak opinia wiejskiego organizatora wesel... go die,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 lut 2009, 23:47 
Cytuj  
Mylisz mnie z kejkejkejkej - albo z jakimś innym, sezonowym trollem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 00:12 
Cytuj  
Tczewiakaru my czekaru na twojaru nowaru newsaru a tam pustaru w chujaru :(

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 01:00 
Cytuj  
juz dajcie na luz , to tylko slowa. Zgadzam sie ze mozna to sobie wziac do serca , sam nie jestem ze slaska ale mam duzo rodziny z tamtad i sa to zajefajni ludzie zupelnie wyluzowani , zreszta posluchajmy hiphopu wlasnie z tamtych rejonow , rewelka. Mimo wszystko kolega nie myslal tu o konkretnych ludziach i wogule co to wszystko ma do SW TORà ?


_________________
"train yourself to let go
at every thing you fear to lose" ....... Master Yoda

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 10:43 
Cytuj  
Yanzan napisał(a):
... zreszta posluchajmy hiphopu wlasnie z tamtych rejonow , rewelka....


rorororoeoaraora gtfo

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 10:44 
Cytuj  
Widze, ze mamy juz drugie kryterium oceniania gry, ktora jeszcze nie wyszla...Ocena gry po wygladzie ludzi, ktorzy ja tworza. Proponuje tez zwrocic uwage jak sie odzywiaja, bo to tez moze miec kluczowy wplyw na gameplay.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 7.03.2003
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 14:31 
Cytuj  
ja tam sie powtorze i jeszcze raz podkresle ze niema co skory na niedzwiedziu kroic i ze jestem pozytywnie nastawiony na ta gierke , napewno nie omieszkam miec na oku dalsze wiadomosci na jej temat.
Ostatnio wrocilem do MxO z nudow i jest mi dobrze. Na TOR poczekam ile trzeba. Nawet do bety nie chce sie za bardzo pchac zeby sobie nie psuc zabawy. natomiast wypowiedzi w stylu"hwdp" niech widnieja na murach i smietnikach a nie tu i tyle.


_________________
"train yourself to let go
at every thing you fear to lose" ....... Master Yoda

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4046 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 203  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.