mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 16:20 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Roball przepraszam jeśli Cie uraziłem .Ty już swoje racje o padach pokazałeś , ja tylko mówię prawdę , co zostanie w końcu przez rynek zweryfikowane w 2009/2010 roku .
jeszcze mu lopatka albo wiaderkiem przyloz, albo idz i nakabluj Pani

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 17:34 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
zaboleq napisał(a):
ja tylko mówię prawdę , co zostanie w końcu przez rynek zweryfikowane w 2009/2010 roku .


Nawet jesli to bedzie prawda (wogole to co najbardziej mi zapadnie w pamieci z PS3 to sformulowanie "rok PS3", ktory zawsze jest ... za rok, no nie dalej jak za dwa lata), to oczywiscie 3 lata notorycznego dostawania po dupie, slabych konwersji multiplatformowek, notorycznego odkladania premier kontynuacji bestsellerow z PS2 (dalej jest TYLKO MGS.), polityke SONY "mamy was gleboko w dupie" i pare jeszcze innych rzeczy od razu zapomianmy co nie?

Pierdolisz jak potluczony, do tego swoje zdanie argumentujesz w stylu "Bo PS3 jest ladniejsze bo czarne". Od razu co napisze ze nawet z tym przypadku failujesz bo np. moj XBOX tez jest czarny.

Jesli ktokolwiek chce kontynuowac to zapraszam do watku PS3 vs. XBOX360.

A Killzone2 w single jest sredni a w multi fajny ale gorszy niz COD4 wiec nowego krole nie ma - czego niektorzy by bardzo chcieli. Gratuluje temu ktory tak zjebal sterowanie w tej grze.



kabraxis twoje zdanie o sp3 i Kz2 znamy :) , recenzenci na świecie twierdzą co innego (tylko na EDGE się nie powołuj...) .Bo co w tym roku/przyszłym ma zapowiedziane X0?Ps3 ma już KZ2 , będzie Heavy Rain , Uncharted , GoW III no i nowa gra od Insomaniac + ICO team .

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 17:49 
Cytuj  
Durne pedały!
Każda konsola jest super uber zajebista. Tylko kiedy czas na granie? MMO pożera wystarczająco. A na sesje grania po nocach ze znajomymi to takie Wii wciąga nosem PS3 i Xboxa razem wzięte. Nie nadaje się zaś kompletnie do singleplayerowania (no chyba, że ktoś lubi popierdalać wąsatym hydraulikiem).
Napierdalacie się w każdym temacie o wyższości PS3 nad Xboxem i vice versa, a tak naprawdę obie konsole są super wtórne, a gry nie są tak rewelacyjne.
Patrząc na te wszystkie exclusivy, nowości itp. ... Wolałbym już nawet pograć w WoW'a, AoC'a czy WARa niż marnować czas na kolejne Killzony czy Gears of War...
Kłótnie PS3 vs. Xkloc stały się strasznie jałowe...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 21:51 
Cytuj  
a chuja tam, mnie juz dawno przestal interesowac czysto techniczny spor mozliwosci, osprzetowania i innych dyrdymalow.
Ja mam zastrzezenia co do polityki m$ i w zyciu jesli pozostawi mi sie wybor, to nie bede wspieral tej bandyckiej firmy.Zdaje sobie sprawe, ze to biznes i wygrywa silniejszy i sprytniejszy, ale mam na tyle wyrobiana wyobrazne, zeby domyslic sie jakby wygladal rynek konsol(i) w wylacznym wydaniu m$.Ich konsola i tak sobie poradzi, maja rynek zbytu w swoim kraju.
Dopoki wychodzi na obie konsole to samo z malymi wyjatkami to wole wspierac sony, ktore mialo ambicje stworzyc cos lepszego niz zwykle pudlo do grania, wpompowali sporo kasy w nowy nosnik, zaryzykowal z wyjsciem na rynek z stosunkowo drogim sprzetem, zrezygnowali z oplat za granie online i chca aby uzytkownik ich konsol cieszyl sie przez 10 lat nowymi tytulami, a nie 4-5.

Dla mnie to jestescie ruchani w dupe i jeszcze sie z tego cieszycie.
No coz, takie wasze prawo.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 21:56 
Cytuj  
Kiedyś na forum PE był topic o tym iż ps2 wyrucha ostatecznie X0 tak ja zrobił do Ps2 z H (chociaż tutaj sytuacja była ciut inna) .Po prostu gry to nie wszystko .I dla mnie do Sony właśnie wprowadza graczy w nową epokę grania "szeroko rozumianego" .Oczywiście każdy gra na tym co ma .Jeden z analityków w USA stwierdził coś bardzo fajnego - "gdyby nie cena X0 , ta konsola nie miała by racji buty , to zwykłe pudło z elektroniką , a nie maszynka z duszą " coś w tym chyba jest ?Sam długo nad X0 się zastanawiałem , ale wyboru nie żałuję :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 22:19 
Cytuj  
Sorry ale ja tu widze jedynie pierdolenie kolesia ktory uwaza sie za lepszego bo jego maszynka ma napis "Sony" na obudowie dzieki czemu moze sie 3 razy dziennie zmasturbowac.

No i jak zwykle zero konkretow tylko "PS3 jest lepsze", teraz "PS3 ma dusze" o tym ze cell bedzie leczyl raka juz tez czytalem.
I co to kurwa jest "granie szeroko rozumiane".... hmmm... ?

"Po prostu gry to nie wszystko" BLAD. Gry to wszytko. Wlasnie gry - nie blureye i wifi. Wlasnie dzieki ogromnej bazie tytulow PSX i PS2 odnioslo suksec. I to wlasnie mnie razi w polityce Sony odnosnie PS3 - zupelna zmiana kierunku. Sorry ale gdyby w pierwszym roku istnienia konsoli na rynku wyszlyby GT5, Tekken6, FF13 i GoW3 to Microsoft juz teraz wypuszczalby ze strachem X720. Gdzie te dziesiatki jRPG dzieki ktorym ludzie kupowali PS2? Gdzie te mordobicia w ktorych zarywalo sie nocki z kumplami przy piwku? Gdzie kontynuacje gier-legend na ktore czekaja miliony? Gdzie polityka ze co miesiac wychodzilo w uj gier dzieki czemu ZAWSZE bylo w co grac i o czym pisac (zreszta doskonale widac to w watku PS3 na tym forum gdzie polowa postow dotyczy popierdolek z PSStore - bo "duzych" gier wychodzi za malo). Niestety Sony nie mysli i ma oczekiwania graczy w dupie i to na przestrzeni tych 3 lat doskonale widac. Nie zmienia sie czegos co switnie funkcjonuje bo po chuj? Pierdole taki "nextgen".....

/facepalm

BTW. Wracajac do KZ2 opinie wsrod graczy wcale az tak 100% entuzjastyczne nie sa. Owszem single jest OK, zapewnia godziwa porcje rozrywki i niesamowite emocje - jest OK. Ale dosc duzo ludzi narzeka na to jebane sterowanie majac w dupie srednia ocen powyzej 95%. Mnie tez to sterowanie denerwuje - w grze nastawionej na multiplayer IMHO cos takiego to fail. Koniec kropka.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 23:27 
Cytuj  
To. że w tej chwili z m$ ci po drodze to jeszcze nie znaczy że nie jest to bandycka firma.

Bez mentalności Kalego plz.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 23:28 
Cytuj  
Cytuj:
wspiera mlodych game designerow jest dla mnie leaderem na rynku

ale oni was nie wspieraja, oni chca wasze dusze ;x


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2009, 23:43 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
To. że w tej chwili z m$ ci po drodze to jeszcze nie znaczy że nie jest to bandycka firma.

Bez mentalności Kalego plz.


a dlaczego jest bandycka?

ms to jeden z dwoch 'molochow' software'owych ktore tak mocno wspieraja mlodych developerow i studentow/uczniow. drugi jest google, ktory ma ciut inna polityke.

uwazam ze zadna inna firma software'owa nie zrobila dla IT tyle dobrego co MS. 'bandycka' jest dlatego ze kaze placic za system operacyjny, czy co?

explain...


_________________
Obrazek
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 00:08 
Cytuj  
Ash napisał(a):
'bandycka' jest dlatego ze kaze placic za system operacyjny, czy co?


to wszystko wina tego, że apple nie chce wydać osx'a na pc :(


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 00:09 
Cytuj  
Dodam jeszcze ze z drugiej strony barykady mamy przeswietne Sony, ktore zajebiscie wspiera developerow, dev-kity roznosi osobiscie i z pocalowaniem reki, ich prezes nie pierdoli bzdur o tym jak to swiadome obnizanie poziomu gier pomaga im opanowac rynek, prowadza zajebiscie agresywna polityke marketingowa, ktora nie powoduje straty jednego exclusive'a na miesiac, od 3 lat wprost zalewaja swoja konsole swiatnymi tytulami nie doprowadzajac do sytuacji gdzie albo grasz w MGS4 lub Killzone 2 albo zostaja gierki z PSStore, itd..., itp.....

Jedyne co w tym momencie jest dobre i ma na sobie napis Sony to Sony Ericsson. :-)

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 00:56 
Cytuj  
Nie bronie ms bo wiadomo ze chodzi im tylko o kase ale jak czytam teksty ktore wychwalaja sony to zaczynam sie zastanawiac jak mocno czarnobyl i plyn "ludwik" zjebal niektorym mlodym ludziom mozgi, mam nadzieje ze to zwykly trolling a nie na serio bo niedlugo beda sobie z usmiechem wpychac w dupy dilda i prawic jakie to szczescie ze sony je robiac nawilzyl ich czubek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 00:59 
Cytuj  
Cytuj:
Nie bronie ms bo wiadomo ze chodzi im tylko o kase


Jakieś konkrety ? Bo to że firma ma zarabiać to chyba oczywiste.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 01:54 
Cytuj  
Polecam czytanie ze zrozumieniem, skoro probuje zdyskredytowac kogos kto wychwala sony a twierdzi ze ms jest be ten ktos moglby stwierdzic ze bronie ms, a ja wrecz przeciwnie widze jak jedna i druga firma jest siebie warta, capiszi czy przeliterowac ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 09:14 
Cytuj  
Dlaczego M$ jest bandycki i jego polityka mi nie odpowiada?Powiedzmy sobie szczerze iż graczy wychujali zarówno z pierwszym X jak i z X0 .Brak wsparcia dla X po krótkim okresie czasiu , X0 - wadliwe napędy o czym wiedzieli ale szkoda im było kasy , brak wsparcia na LIVE dla Polski , co jest dla mnie totalnym dymaniem w pupala (nie wiem cyz teraz jest , ale 99% czasu tego nie było...) .Launch konsoli był słaby , konsole nadal się psują , są głośne i brzydkie .Sorry ale gdzieś mam takie wsparcie :) .

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 11:10 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Dlaczego M$ jest bandycki i jego polityka mi nie odpowiada?Powiedzmy sobie szczerze iż graczy wychujali zarówno z pierwszym X jak i z X0 .Brak wsparcia dla X po krótkim okresie czasiu , X0 - wadliwe napędy o czym wiedzieli ale szkoda im było kasy , brak wsparcia na LIVE dla Polski , co jest dla mnie totalnym dymaniem w pupala (nie wiem cyz teraz jest , ale 99% czasu tego nie było...) .Launch konsoli był słaby , konsole nadal się psują , są głośne i brzydkie .Sorry ale gdzieś mam takie wsparcie :) .


Lol, zapomniales dodac, ze pad jest wykuwany w grotach skalnych afryki, gdzie radosni murzyni napierdalaja dlutkiem. K m8.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 11:32 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Dlaczego M$ jest bandycki i jego polityka mi nie odpowiada?Powiedzmy sobie szczerze iż graczy wychujali zarówno z pierwszym X jak i z X0 .Brak wsparcia dla X po krótkim okresie czasiu , X0 - wadliwe napędy o czym wiedzieli ale szkoda im było kasy , brak wsparcia na LIVE dla Polski , co jest dla mnie totalnym dymaniem w pupala (nie wiem cyz teraz jest , ale 99% czasu tego nie było...) .Launch konsoli był słaby , konsole nadal się psują , są głośne i brzydkie .Sorry ale gdzieś mam takie wsparcie :) .


Live nie ma dla Polski do tej pory, ogolnie uslugi Live wiec to sie nie tyczy tylko X.

Zeby poszponic w Dawn of War 2 musialem stworzyc konto UK.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 11:34 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Dlaczego M$ jest bandycki i jego polityka mi nie odpowiada?Powiedzmy sobie szczerze iż graczy wychujali zarówno z pierwszym X jak i z X0 .Brak wsparcia dla X po krótkim okresie czasiu , X0 - wadliwe napędy o czym wiedzieli ale szkoda im było kasy , brak wsparcia na LIVE dla Polski , co jest dla mnie totalnym dymaniem w pupala (nie wiem cyz teraz jest , ale 99% czasu tego nie było...) .Launch konsoli był słaby , konsole nadal się psują , są głośne i brzydkie .Sorry ale gdzieś mam takie wsparcie :) .


Lol, zapomniales dodac, ze pad jest wykuwany w grotach skalnych afryki, gdzie radosni murzyni napierdalaja dlutkiem. K m8.



Nie wykluczam , skoro się tak psują (pady też) , to muszą je murzyni wykuwać pod czujnym okiem M$ .Jeszcze pewnie mają giry połamane żeby nie spier****ć :>

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 13:26 
Cytuj  
Jako, ze polska mentalnosc nie pozwala mi myslec ze sie o nas martwicie - userow x360, rowniez nie pozwala mi myslec ze jest wam nas zal - nie uwierze za nic, pozostaje jedno wyjscie skoro tu ciagle piszecie. Czy wy nam kurwa po prostu zazdroscicie czy ki chuj?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2009, 14:19 
Cytuj  
Jest nam was żal?Chyba tak , bo nie wiem czego tutaj zazdrościć...Serio , naprawdę jestem z wami szczery tak jak każdy innu user PS3 .Nie ma w nas żadnej zawiści etc .CCC

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.