mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 17:35 
Cytuj  
Ten tytuł Trico z tego co widzę nie będzie exclusivem. Wyjdzie na PS3 i na PC-ta. Podobno Xbox360 jest pominięty ze względów technicznych (brak powera) ;) (niech kabraxis się trochę popluje)

Kto tam grał w X-Man-a Wolverine? Ja wczoraj dostałem ten tytuł i przegrałem bite 6h - muszę przyznać, że gra jest miodna i daje masę funu.

Przerzuciłem się z kupowania na wypożyczanie gier ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2009, 23:06 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
Podobno Xbox360 jest pominięty ze względów technicznych (brak powera) ;) (niech kabraxis się trochę popluje)


I wiecej nic nie musze pisac. twoje "podobno", bez jakichkolwiek linkow czy argumentow mam gleboko w dupie.
Oni zrobili tylko 2 gry all na Psy terazrobia 3cia - nic w tym dla mnie dziwnego ze nie bedzie jej na Xa, choc juz wielu tytulow mialo nei byc a jednak beda lub sa. :-)
Jednym slowem przestan pokazywac swoja ignorancje, ewentualnie moze wroc na Gola, w koncu tam jest demokracja i placisz twarda angielska waluta. LOL

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 19:26 
Cytuj  
eee myślałem, że będziesz się bardziej pienił. Może cie zaszczepili w końcu? ;) Pisałem 3 miesiące temu wyrzuć tego kloca bo wstyd i obciach.

Wolverine jest całkiem fajny, taki rozrywkowy hack&slash miejscami trochę do tomb raidera podobny. Jestem na etapie walki z ostatnim bossem który mi mocno daje w kość niestety.. Walka jest losowa i generalnie trzeba mieć po prostu fuksa by ją wygrać (jebaniec się teleportuje i napiżdża z lasera, a robi to po zjechaniu mu całego paska energii co zabiera jakieś 5-10min, jak teleportnie się 2 razy pod rząd jesteś po prostu dead co byś nie robił) :/

ktoś ma ochotę pomęczyć Residenta Evila 5 we dwóch?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 23:54 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
Ten tytuł Trico z tego co widzę nie będzie exclusivem.


Przeciez team ico to first party developer SCE. To jest exclusive na ps3...


_________________
Obrazek
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 23 maja 2009, 23:57 
Cytuj  
Ja nie wiem jak można grać na konsoli przecież tam jest grafika biedna i efekty kakaowe...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 00:02 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Ja nie wiem jak można grać na konsoli przecież tam jest grafika biedna i efekty kakaowe...


Obrazek


_________________
Obrazek
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 00:03 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Ja nie wiem jak można grać na konsoli przecież tam jest grafika biedna i efekty kakaowe...


Twoja stara jest kakaowa.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 00:04 
Cytuj  
Ash napisał(a):
Mugrim napisał(a):
Ja nie wiem jak można grać na konsoli przecież tam jest grafika biedna i efekty kakaowe...


Obrazek


Gram w EVE a iksfire już nie używam jedynie mam go w signie żeby się pochwalić w co grałem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 00:08 
Cytuj  
Tłumaczy się tylko winny.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 08:57 
Cytuj  
fakt , faktem grafika z hi end pc podpietego do tv set > konsole , ale przesada jest mowic ze jest kanciasta , ktos tu przesiedzial pod kamieniem czasy od PSX :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 09:24 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
ktoś ma ochotę pomęczyć Residenta Evila 5 we dwóch?
Ja chętnie, ale musiałbym wpierw kupić grę, no i konsolę zostawiłem w domu. Z grą to akurat problemu nie ma, bo mógłbym zamówić przez neta, ale konsolę dopiero będę miał w rękach za 2 tygodnie :har:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 11:16 
Cytuj  
Mugrim napisał(a):
Ash napisał(a):
Mugrim napisał(a):
Ja nie wiem jak można grać na konsoli przecież tam jest grafika biedna i efekty kakaowe...


Obrazek


Gram w EVE a iksfire już nie używam jedynie mam go w signie żeby się pochwalić w co grałem.


To nam zablysnales cabalem - lulz.

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 11:57 
Cytuj  
Konsola ma mnóstwo zalet, PS3 to dopiero moja druga konsola ale na pewno nie ostatnia (druga po krótkiej przygodzie z X360 - niestety doszedłem do wniosku, że trzeci PC w domu jest mi niepotrzebny dawaj pianę kabraxis)

1 - konsola odpala się momentalnie (2-3s) nie musisz się martwić o wirusy, updaty, sterowniki, zgodności, podpisy, certyfikaty i inne bzdury. Wszystko działa i współgra idealnie.
2 - grę wystarczy wsunąć do czytnika i najczęściej po około 5s możemy już grać
3 - na dużym TV nawet gra z marną grafiką wygląda lepiej niż na 20" monitorku,
4 - zamiast grać w pozycji siedzącej/zgarbionej/PC-towskiej możemy wygodnie rozłożyć się na wyrku :)


Kassei to zamawiaj grę, mi się nie spieszy, kilka tytułów mam jeszcze w folii i z 5 tytułów w drodze do mnie (zamówiłem sobie polską edycję Buzza jak ktoś chce się popojedynkować to też zapraszam ;) Aha tylko, że ja nie grałem nawet w demko (tzn pograłem z 5min) więc nie wiem czy nie potrenować, jak skillowałeś na demku bo gra ma chujowe sterowanie to trzeba przyznać.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 12:04 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
Konsola ma mnóstwo zalet, PS3 to dopiero moja druga konsola ale na pewno nie ostatnia (druga po krótkiej przygodzie z X360 - niestety doszedłem do wniosku, że trzeci PC w domu jest mi niepotrzebny dawaj pianę kabraxis)

1 - konsola odpala się momentalnie (2-3s) nie musisz się martwić o wirusy, updaty, sterowniki, zgodności, podpisy, certyfikaty i inne bzdury. Wszystko działa i współgra idealnie.
2 - grę wystarczy wsunąć do czytnika i najczęściej po około 5s możemy już grać
3 - na dużym TV nawet gra z marną grafiką wygląda lepiej niż na 20" monitorku,
4 - zamiast grać w pozycji siedzącej/zgarbionej/PC-towskiej możemy wygodnie rozłożyć się na wyrku :)


Kassei to zamawiaj grę, mi się nie spieszy, kilka tytułów mam jeszcze w folii i z 5 tytułów w drodze do mnie (zamówiłem sobie polską edycję Buzza jak ktoś chce się popojedynkować to też zapraszam ;) Aha tylko, że ja nie grałem nawet w demko (tzn pograłem z 5min) więc nie wiem czy nie potrenować, jak skillowałeś na demku bo gra ma chujowe sterowanie to trzeba przyznać.



Wiesz o tym że do PC można podpiąć pada?

Wydawało mi się ze do gier na konsole tez patche wychodzą.

Konsola jest fajna zabawka ale tylko do grania. Dla mnie odpada bo raz że jak na zabawkę za droga a dwa że nie ma tam MMO.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 12:11 
Cytuj  
No datego mam i pceta i konsole:P Moze i mozna podlaczyc peceta do tv i grac na padzie ale nie bede trzymal peceta w duzym pokoju bo jednak czesciej potrzebje usiasc blizej monitora cos poczytac itp a nie lezec na kanapie z padem:P

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 15:53 
Cytuj  
Zapomniales pochwalić się indukcja ;p


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 15:56 
Cytuj  
Demko infamous lezy na psstore, jeszcze premiery nie ma.. a na alledrogo juz po nizszej cenie od reki do kupienia :wink:


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 22:18 
Cytuj  
Infamous tylko po polsku u nas - hf z zajebistym polskim dubbingiem :har: Zostaje Allegro i szukanie aukcji z wersja AAA albo import.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 23:40 
Cytuj  
dubbing jest znośny ale fejlura z wywaleniem angielskiego z przepastnego~ bluraya osobiście nie będę supportował

shopto.net ma tanią wysyłkę z uk


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2009, 23:58 
Cytuj  
To nie wina 'naszych' tylko producenta. Podjeli decyzje ze gra bedzie podzielona na regiony, niby powinnismy byc dumni ze Polska ma wlasna lokalizacje :wink: bo jakies tam pepiki juz nie maja. Szkoda tylko ze my mamy tam bodajze region 4, a dla lokalizacji z regionu 2 zostanie wydany patch z oryginalnymi glosikami (ofc pewnie platny w psstore..)


_________________
Duh, winning

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.