mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:19 
Cytuj  
po co ta cala dyskusja, markowi wystarczy ze bedzie na ps3 i juz mu majtki z wrazenia spadaja, ja to nie pokladam w niej duzych nadziej ale to z racji ze XI mi nie podeszla, jak zawsze obiecuja niebo a wszystko wyjdzie w praniu

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:38 
Cytuj  
Sielo napisał(a):
po co ta cala dyskusja, markowi wystarczy ze bedzie na ps3 i juz mu majtki z wrazenia spadaja, ja to nie pokladam w niej duzych nadziej ale to z racji ze XI mi nie podeszla, jak zawsze obiecuja niebo a wszystko wyjdzie w praniu

Coz, w najgorszym przypadku dostaniemy skonczona gre, a nie jak to ostatnio w modzie platna alphe.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:41 
Cytuj  
szkoda ze nagle to stalo sie plusem a nie sama gra

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 22:17 
Cytuj  
Sielo napisał(a):
po co ta cala dyskusja, markowi wystarczy ze bedzie na ps3 i juz mu majtki z wrazenia spadaja, ja to nie pokladam w niej duzych nadziej ale to z racji ze XI mi nie podeszla, jak zawsze obiecuja niebo a wszystko wyjdzie w praniu


a w jakim tytule pokładasz jakieś nadzieje, bo na razie to wszystko co miało być super-hiper-przebojem i na co czekałem przez ostatnie 6-7 lat wyszło, w każdy ten tytuł zapowiadany na hiper-super-przebój pograłem max 5 miesięcy i odstawiłem (sprzedałem lub po prostu zapomniałem).
Dla mnie FFXIV to jedyny interesujący tytuł na horyzoncie i tyle.

A napiszę, że w FFXI pograłem moze niedługo (bo tylko kilka miesięcy) ale dłużej niż w przeciętnego mmo i wcale po tym mmo nie mam złych wrażeń (rekordzistów odstawiałem na półkę po 2 dniach i były to takie wiekopomne hity jak np. EQ2)

Nietsety jest taka posucha na rynku że na PCty nic konkretnego z mmo nie ukaże się przez najbliższe conajmniej 3 lata.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 23:10 
Cytuj  
czuje sie przerazony

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 11:31 
Cytuj  
Co by nie mowić square nie wydaje gniotów, grałem w wiekszość psx,ps2 tytułów ,ta marka oznacza po prostu dobra grę. Klimat 11 troszke mi nie podszedł, za to klimacik ala stare dobre old school rpg mi pasuje jak najbardziej. A co do gier w 2010 to FF14 będzie jedną z nielicznych ciekawych pozycji w tym właśnie roku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 15:49 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
roball napisał(a):
Oby nie powstal dzial FFXIV. Nigdy.

No co ty. Nie chcesz fajnej zabawy z taru-taru w gronie pedo wojownikow?


Thx za obiad na klawiaturze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 14:05 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
A napiszę, że w FFXI pograłem moze niedługo (bo tylko kilka miesięcy) ale dłużej niż w przeciętnego mmo i wcale po tym mmo nie mam złych wrażeń (rekordzistów odstawiałem na półkę po 2 dniach i były to takie wiekopomne hity jak np. EQ2)


Taaaa, polowe czasu marudziles jaka ta gra jest nudna i bezcelowa, odchodzac zalozyles placzliwy emo thread o nazwie jak artykul w fakcie ale wspomnienia masz zajebiste. Caly mareczek...

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 21:55 
Cytuj  
a fakt, że odszedłem po około pół roku anie jak z 90% innych tytułów po 2dniach - 1 miesiącu już o niczym nie świadczy?
Ahh ta logika a raczej jej brak...

każdy produkt ma wady, a to, że chciało mi się je wypunktować w przypadku FFXI moim zdaniem dobrze świadczy o grze. Bo gdyby gra była całkowitą lipą to po pierwsze nie zaprzątałbym sobie głowy tym tytułem dłużej niż tydzień, po drugie nie chciałoby mi się na ten temat płodzić czegoś na forum, bo i po co...

zresztą cholera wie, szczerze mówiąc człowiek się starzeje (dziadzieje) poprzeczka rośnie, więc być może zostało mi już tylko narzekanie ;) Np. Aion-a czy tego Darkfalla nawet mi się nie chce instalować bo pewnie proces instalacji (ściągnięcie, rejestracja konta, dane karty do opłacania - mnóstwo "papierkowej roboty) zabierze mi więcej czasu niż gra w te tytuły. A FFIV powinno się samo zainstalować, samo dociągnąć patche, jest nadzieja, że konto już będzie, dane karty też, więc mogę poświęcić tą chwilę która potrzebna mi będzie na wsunięcie BD do czytnika konsoli i sprawdzić tytuł. Do tego pozycja półleżąca też jest mniej wymagająca niż zgarbaciała przy biurku ;)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 22:43 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
(ściągnięcie, rejestracja konta, dane karty do opłacania - mnóstwo "papierkowej roboty) zabierze mi więcej czasu niż gra w te tytuły. A FFIV powinno się samo zainstalować, samo dociągnąć patche, jest nadzieja, że konto już będzie, dane karty też, więc mogę poświęcić tą chwilę która potrzebna mi będzie na wsunięcie BD do czytnika konsoli i sprawdzić tytuł. Do tego pozycja półleżąca też jest mniej wymagająca niż zgarbaciała przy biurku ;)


FAIL


powodzenia w wpisaniu 'szybko' danych do karty i zarejestrowaniu się na padzie

nie wspominając już o użyciu chata ingame


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 22:56 
Cytuj  
Markowi na pewno wygodniej pisze się na padzie niż na klawiaturze.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 23:00 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Markowi na pewno wygodniej pisze się na padzie niż na klawiaturze.


Sugerujesz, że łatwiej mu się posługiwać 'gałkami' jak 'myszką' ? :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 23:05 
Cytuj  
Naturalnie. Dynamika wklepywania danych na konsoli stoi na takim samym poziomie jak w przypadku PC a osobiście rzekłbym nawet, że jest lepiej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 23:12 
Cytuj  
e, mareczek raczej macha peenem przey eyetoyu, taki fanboi raczej niema problemow ze wzwodem przed konsola.

co zreszta tlumaczyloby podniecenie konsola w jego postach na forum ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 01:09 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
nie wspominając już o użyciu chata ingame


Przeciez na konsoli bedzie to o wiele wygodniejsze niz na PCcie.....

L2+L1 -> gadasz na localu
R2+R1 -> gadasz na guild channel
R1+L1 -> gadasz na party channel
R2+L2 -> gadasz na privie

Rownoczesnie prowadzac DYNAMICZNA walke za pomoca pozastalych przyciskow, obslugujeac itemki, skille i etke innych rzeczy - SAM MIOD i WYGODA.

Ja wiem ze mozna LUBIEC jakas platforme gamingowa - ale slepy i idiotyczny fanatyzm zawsze mnie bawil.

Zauwazcie moje posty.... nie kryje sie z tym... nie lubie Sony (od czasu PS3)... lubie XBOXA - nie zaprzeczam.
Ale kurwa staram sie zachowac jakikolwiek poziom obiektywizmu i zdrowego rozsadku. Czego i Markowi zycze.


PS. Marku... najezdzales na tym forum na wiele gier (twoim zdaniem chujowych - w tym FFXI) min. EVE i pare innych.... szkoda ze z poziomu slepego fanbojstwa twoich postow wynika ze jesliby CCP oglosilo EVE 2 na PS3 to bylbys wniebowziety i pisalbys ze to jedyny MMORPG warty uwagi w nastepnych 3 latach.

Wniosek? Naprawde... probowalem "podyskutowac" z markiem o konsolach i grach ale sie nie da. Np. z Meendolem tez jest ciezko ale w porownaniu do mareczka to niebo a ziemia jesli chodzi o rzeczowa i poparta jakimikolwiek argumentami dyskusje. :)

Sorry za tak wczowke ale "zaprawilem" sie dzis - tak przed Bozym Cialem. :) i czuje chec pisania dlugich postow. :P

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 10:00 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
Razoth - w którym mmorpg nie mamy autotargetu, oświeć mnie pls.


DFO?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 10:36 
Cytuj  
Cytuj:
LUBIEC

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 13:06 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Enhu napisał(a):
nie wspominając już o użyciu chata ingame


Przeciez na konsoli bedzie to o wiele wygodniejsze niz na PCcie.....


ta, napisz na konsoli na chacie 'WTS dmg ench 75-112 lithum soulcutting 2h sword', zobaczymy ile ci zajmie, mi na klawiaturze zajęło 3 sekundy


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 13:24 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
ta, napisz na konsoli na chacie 'WTS dmg ench 75-112 lithum soulcutting 2h sword', zobaczymy ile ci zajmie, mi na klawiaturze zajęło 3 sekundy


Przeciez do kazdej konsoli podlaczasz bez problemu zwykla pecetowa klawiaturke przez usb :^) W czym problem?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 14:12 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Enhu napisał(a):
nie wspominając już o użyciu chata ingame


Przeciez na konsoli bedzie to o wiele wygodniejsze niz na PCcie.....


ta, napisz na konsoli na chacie 'WTS dmg ench 75-112 lithum soulcutting 2h sword', zobaczymy ile ci zajmie, mi na klawiaturze zajęło 3 sekundy



>>>>
Obrazek
Obrazek


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.