mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 389
Dołączył(a): 4.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 11:12 
Cytuj  
wlasnie wpadl mi na poczte mail, z nowym trailerem XIII.
Jakby kto byl zainteresowany:
http://www.finalfantasy13game.com/

Edit:
meh, ten sam co na E3. my bad


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 14:05 
Cytuj  
Orientuje sie ktos, czy musze miec na PSP najnowszy firmware zeby sciagnac stuff z PSN Store?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 19:04 
Cytuj  
hmm wiem tyle, że bez firmware 5.50 nie pograsz w FF7, więc całkiem możliwe że z innymi też tak jest

ofc są na to fixy
clickie


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 19:10 
Cytuj  
FF7 mozna odpalic emulatorem - nie dostana mojej kasy za odgrzewanego kotleta, bez kompletnie zadnego ulepszenia, czy to grafy czy czegokolwiek innego. Chodzi mi tu raczej o demo Monster Huntera :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 19:13 
Cytuj  
kupil ktos ff7 na ps3?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 19:23 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
FF7 mozna odpalic emulatorem - nie dostana mojej kasy za odgrzewanego kotleta, bez kompletnie zadnego ulepszenia, czy to grafy czy czegokolwiek innego. Chodzi mi tu raczej o demo Monster Huntera :)


http://dark-alex.org/forum/viewtopic.php?f=172&t=15699

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 19:42 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kupil ktos ff7 na ps3?


Masz zamiar w to grac na PS3? :) W sumie ciekawie jakby wygladalo na tv LCD, heh. W jakiej rozdzialce smiga ta gra?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 20:07 
Cytuj  
no skonczylem dawno temu, ale nie wszystko 'zrobilem'.
obawiam sie niestety, ze moze wygladac nie za bardzo ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 20:28 
Cytuj  
Z tego co widzialem na trailerze, to gra jest w swojej normalnej rozdzielczosci, w mniejszym okienku i tylko jakies tlo ma walniete na reszte. Ale moge sie mylic.

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 20:44 
Cytuj  
to kiedy blueray będzie standardem? Jak zaczną go dodawać do Filipinki? ;) Nie przesadzajmy, moim zdaniem już powoli zaczynają wypierać DVD.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 21:44 
Cytuj  
Dane wygladaja tak ze na dzien dzisiejszy BluRay to ok. 10-15 procent rynku filmowego (a z tego dosc duza czesc to filmy "przyrodnicze"). Jedynym filmem jaki do tej pory sprzedal sie w wersji BluRay dobrze (w niektorych krajach lepiej niz na DVD) to Mroczny Rycerz. Tylko okolo 5 procent komputerow domowych ma naped BluRay a jedyne "masowe" urzadzenie elektroniczne posiadajace czytnik to PS3.

Dla mnie to nie jest "standard".

http://www.rp.pl/artykul/131133,204040_ ... ynku_.html
http://www.in4.pl/komentarze.htm?kbt=N&news_id=16169

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 22:51 
Cytuj  
Nie ma to jak zarzucenie ponad polrocznymi artykulami.

I kto tu mowi ze BR jest standardem? Jedyne co padlo to to ze standardem bedzie, bo chyba nikt w to nie watpi?


_________________
.

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 22:53 
Cytuj  
kabraxis ma pewnie nadzieję, ze microsoftowski HD DVD ożyje... ale to trup i robaki go już toczą ;)

do tego co oznacza słowo standard? Jak ponad 50% społeczeństwa danego kraju (miasta?, części świata?) go używa zamiast produktu konkurencyjnego? Ciężko DVD nazwać konkurencją dla BD... bo to trochę inny produkt.
Dla niektórych BD już jest standardem i kupują filmy na BD, dla niektórych będzie za rok, dla innych za 2-3 lata, jeszcze inni do końca życia będą używać kaset VHS.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 23:01 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
kabraxis ma pewnie nadzieję, ze microsoftowski HD DVD ożyje... ale to trup i robaki go już toczą ;)

do tego co oznacza słowo standard? Jak ponad 50% społeczeństwa danego kraju (miasta?, części świata?) go używa zamiast produktu konkurencyjnego? Ciężko DVD nazwać konkurencją dla BD... bo to trochę inny produkt.
Dla niektórych BD już jest standardem i kupują filmy na BD, dla niektórych będzie za rok, dla innych za 2-3 lata, jeszcze inni do końca życia będą używać kaset VHS.


WTF is BD? oO BlueDay?

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 23:06 
Cytuj  
blueray disc

nigdy się nie spotkałeś?

Uncharted
tryb gry: single player nośnik: 1 BD
wymagania wiekowe: 16+


http://pl.wikipedia.org/wiki/Blu-ray

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 23:10 
Cytuj  
coldzik widzisz chciales blysnac i sie nie udalo. Tak naprawde poprawnym skrotem jest BD, choc czesto ludzie uzywaja BR.


_________________
.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 23:31 
Cytuj  
Nie chcialem blysnac, zadalem normalne pytanie bo za cholere tego nie wiedzialem (moze wstyd sie przyznac) - zawsze uzywalem blueray, badz skrotu BR

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 23:36 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
kabraxis ma pewnie nadzieję, ze microsoftowski HD DVD ożyje... ale to trup i robaki go już toczą ;)
Nie mozesz sie powstrzymac przed ulomnymi i dziecinnymi probami dogryzienia mi? Pathetic......

BluRay bedzie standardem ale jeszce troche czasu uplynie. W czasch gdy popularyzowalo sie DVD nie bylo 20megowych lacz, cyfrowych TV z VOD w HD (przynajmniej w PL) i jeszce paru innych rzeczy. Teraz sa i w sumie zeby cieszyc sie filmami w HD nie jest mi wogole odtwarzacz BD potrzebny. W zwiazku z tym czesc ludzi (i to w sumie dosc duza) nia ma "parcia" na zakup dosc drogiego jeszcze w tym momencie odtwarzacza - bo juz dzis mozna sie bez niego obejsc - zwlaszcza za granica, gdzie dzialaja duze wypozyczalnie online (min. przeciez i XBOX i PS3 ma takie ulugi - niestety niedostepne w PL).

W przemysle gier video tez widac lekkie tendencje do pomijania fizycznego nosnika w celu min. ciecia kosztow i walki z piractwem(Steam, nowe PSP, DARKAFALL - HEHE LOLEO :-), DLC zamiast dodatkow na plytach, itp...). Bedzie tego coraz wiecej.

Moze sie okazac ze BluRay ani kazdy jego nastepca nie stanie sie "standardem" bo po prostu nie bedzie potrzebny i za pare lat nikt nie bedzie uzywal nosnikow optycznych w innym celu niz do sluchania muzyki (maly procent - wiekszosci ludzi wystarcza jakosc MP3) i nagrywania lwasnej tworczosci i archiwizowania wlasnych danych - choc tu tez duzo wygodniejsze beda karty flash, ktore chyba juz osignely pojemnosc BluRay'a.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 23:54 
Cytuj  
To za czasow DVD nie sciagalo sie filmow z sieci/ewentualnie jezdzilo na gielde? Jest pewien odsetek ludzi, ktorzy chca miec namacalny produkt (nie sciagniety), w pelni idealny jakosciowo (mkv moze i jest dobry ale kompresje i tak widac, to samo z dzwiekiem), legalny a takze chca tez w pewien sposob docenic rezysera. Nie licze niedzielnych kupujacych, ktorzy ida po prezent, lub po prostu maja przemozna chec wydania na cos kasy. Nigdy IMO cyfrowa dystrybucja nie wyprze wersji pudelkowych i raczej nigdy nie przebije sprzedazy takowych.
Masz jakies wyniki badan na ta "wiekszosc ludzi" bo wydaje mi sie ze zbyt latwo rzucasz takimi slowami. Bo ja nadal wole miec ladna kolekcje CD na polce niz pliki na dysku i na pewno nie jestem sam.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 08:04 
Cytuj  
gdybym za 10-15zl mogl kupic film na bd/br to bym go kupil i olal sciaganie.
bo i mi wygodniej i mojej zonie latwiej - wlozyc nosnik do ps3 i odpalic film, niz go sciagac, udostepniac/wrzucac na htpc, odpalac, klikac itd. itp.
problemem jest rowniez czas premiery w .pl w porownaniu do zachodu, jak rowniez niedostepnosc wielu tytulow.
poza tym troche latwiej wymienic sie ze znajomymi...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.