mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 08:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
gdybym za 10-15zl mogl kupic film na bd/br to bym go kupil i olal sciaganie.
bo i mi wygodniej i mojej zonie latwiej - wlozyc nosnik do ps3 i odpalic film, niz go sciagac, udostepniac/wrzucac na htpc, odpalac, klikac itd. itp.
problemem jest rowniez czas premiery w .pl w porownaniu do zachodu, jak rowniez niedostepnosc wielu tytulow.
poza tym troche latwiej wymienic sie ze znajomymi...


na vhs nie dostaniesz za 10-15zł więc wtf

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 08:08 
Cytuj  
jakie vhs?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 08:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jakie vhs?


japierdole, kasety wideo. Nie sądzę żebyś nabył film na dvd u pirata za 15zł a ty chcesz oryginała na bd, hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 08:23 
Cytuj  
kurwamac ja pisalem o oryginalach mag ;/
gdyby oryginalne plyty kosztowaly 15zl to bym kupowal na tony ;p
filmy chodza po 2zl juz teraz chyba w akademikach ;-0

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 22:02 
Cytuj  
EA: Granice możliwości 360 osiągnięte, PS3 wciąż ma potencjał

Wolno zaczął nam się tydzień po E3. Niby wiedzieliśmy, że przez kilka dni branża będzie przetrawiała wydarzenia z Los Angeles, ale i tak jest dziwnie. Czas sięgnąć zatem do zaległości.

Wiecie, co Patrick Soderlund z EA Games Europe powiedział Official Xbox Magazine (tak, to nie błąd)? Że Xbox 360 osiągnął już granice swoich możliwości. To dość zaskakujące miejsce na podobne wyznania i choć nie zabrakło komplementów dla pokazu na E3 i Natala, to przekaz jest jasny - deweloperzy wreszcie wiedzą, jak zaprząc do pracy całą moc PS3 i będziemy widzieli na to coraz więcej dowodów.

To nie pierwszy raz, gdy słyszymy wypowiedzi w podobnym tonie, ale po prezentacji Uncharted 2 sam zacząłem się zastanawiać, czy to jeszcze ta generacja. Myślę, że nie mielibyśmy nic przeciwko kolejnym grom, które demonstrowałyby podobny poziom.


http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6 ... az_ma.html


kabraxis zaszczeka?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 22:35 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
EA: Granice możliwości 360 osiągnięte, PS3 wciąż ma potencjał

Wolno zaczął nam się tydzień po E3. Niby wiedzieliśmy, że przez kilka dni branża będzie przetrawiała wydarzenia z Los Angeles, ale i tak jest dziwnie. Czas sięgnąć zatem do zaległości.

Wiecie, co Patrick Soderlund z EA Games Europe powiedział Official Xbox Magazine (tak, to nie błąd)? Że Xbox 360 osiągnął już granice swoich możliwości. To dość zaskakujące miejsce na podobne wyznania i choć nie zabrakło komplementów dla pokazu na E3 i Natala, to przekaz jest jasny - deweloperzy wreszcie wiedzą, jak zaprząc do pracy całą moc PS3 i będziemy widzieli na to coraz więcej dowodów.

To nie pierwszy raz, gdy słyszymy wypowiedzi w podobnym tonie, ale po prezentacji Uncharted 2 sam zacząłem się zastanawiać, czy to jeszcze ta generacja. Myślę, że nie mielibyśmy nic przeciwko kolejnym grom, które demonstrowałyby podobny poziom.


http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6 ... az_ma.html


kabraxis zaszczeka?


uch acho och ach srsly?

dobrze że takie wiadomości trzymają fanboyów sony przy życiu, to jak następny rok będzie wreszcie rokiem ps3 ?

bo u mnie ta kupa żelastwa zajmuje tylko miejsce pod tv, i raz na miesiąc działa jako odtwarzacz bd

szaki24 napisał(a):
kabraxis zaszczeka?


nie, szaki strzeli sam sobie headshota


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 23:41 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
EA: Granice możliwości 360 osiągnięte, PS3 wciąż ma potencjał

Wolno zaczął nam się tydzień po E3. Niby wiedzieliśmy, że przez kilka dni branża będzie przetrawiała wydarzenia z Los Angeles, ale i tak jest dziwnie. Czas sięgnąć zatem do zaległości.

Wiecie, co Patrick Soderlund z EA Games Europe powiedział Official Xbox Magazine (tak, to nie błąd)? Że Xbox 360 osiągnął już granice swoich możliwości. To dość zaskakujące miejsce na podobne wyznania i choć nie zabrakło komplementów dla pokazu na E3 i Natala, to przekaz jest jasny - deweloperzy wreszcie wiedzą, jak zaprząc do pracy całą moc PS3 i będziemy widzieli na to coraz więcej dowodów.

To nie pierwszy raz, gdy słyszymy wypowiedzi w podobnym tonie, ale po prezentacji Uncharted 2 sam zacząłem się zastanawiać, czy to jeszcze ta generacja. Myślę, że nie mielibyśmy nic przeciwko kolejnym grom, które demonstrowałyby podobny poziom.


http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6 ... az_ma.html


kabraxis zaszczeka?
widocznie ja jestem za stary juz na gry bo jednak ciagle zwracam najwieksza uwage na grywalnosc a nie na cyferki

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 01:35 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
kabraxis zaszczeka?


NO ba...... :)

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=36616

"The CEO of Crytek has indicated that Crysis 2 is pretty much max'ing out the PS3. He noted that a performance analysis shown that the occupation on all the CPUs, the Cell and GPUs was at its limit. The CEO added that there really isn't much more you can do!

Talking in the wake of the announcement that EA would be publishing Crysis 2, Yerli said that "The interesting thing is we did run a performance analysis on the PS3 devkit, and you know the funny thing is the occupation on all the CPUs, the Cell and the GPUs, is pretty much – the needle is at the limit."


Kabraxis nie musi szczekac.... na jeden twoj pseudo news prezentujacy wypowiedz ludzi z Electronic Arts, ktorych najwiekszym sukcesem jak dotad sa SIMSy i 15sta czesc FIFY ja daje wypowiedz tworcow najlepszego i najbardziej zaawansowanego komercyjnego engine'u graficznego na dzien dzisiejszy.

Dyskusje i ocene pozostawiem innym uzytkownikom...... chcialbym tylko zaznaczyc ze Crysis 2 wyciskajacy MAX z PS3 (WG CRYTEKA) jest rownoczesnie zapowiedziany na XBOXA.... hmmm..... :)

/discuss......


PS. Skoncie z tymi fanbojskimi wojnami - zwlaszca ty Marek..... daj se luzu. Obie konsole maja zapas mocy na jeszce pare lat.... wystarczy popatrzec na GOW2 na PS2 - ile mozna wyciagnac ze sprzety z 32 MB RAM (64?)... takie pierdolenie jest o dupe rozbic...... i w przypadku X'a i PS3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 01:52 
Cytuj  
Czy do GH: Metallica da się podpiąć perkusję od RB? A mikrofony to jakie? Te od lolSS?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 02:02 
Cytuj  
Mi mikrofony od SingStar dzialy w kazdej grze - Rock Band 1 i 2 i w Guitar Hero. Dodam ze byly to mikrofonu od SS z PS2 majace pare ladnych lat - dzialaly bez problemu.

Nie wiem jak jest z perkusjami - proponowalbym zapyatc na jakis forach poswiecinych tylko grom muzycznym bo rozne sa walki z tymi kompatybilnosciami.

NIe gralem na perce w GH ale tam jest chyba jeden "przycisk" (talerz, werbel ????) wiecej, wiec moze byc roznie.

Taki sam walek jest z gitarami ze starszych wersji bo w RB bylo zawsze wiecej przyciskow na gitarach i albo dzialalo albo nie. :)

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 20:37 
Cytuj  
srly, realy
to jest copy i paste i link podałem. Servis to polygamia, polygamia to servis multiplatformowy a news jest taką tam sobie ciekawostką.
A który rok był rokiem X360? Żaden, jeżeli o to chodzi, to na razie wszystkie były Wii.
Sielo - w newsie jest bardzo mało cyferek chyba że chodzi Ci o te po E i po X/PS.


kabraxis - mimo wszystko sądzę, że nawet facet z EA (o którym piszesz że gość nie ma pojęcia o grach, developingu itd.) wie trochę więcej na ten temat od ciebie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 20:45 
Cytuj  
ludzie z branzy kurwia na Wii nie bez powodu :) , jak myslicie ile studia beda robic gry pokroju Killzone 2 ktore kosztowaly mase pieniedzy a daly nawet nie polowe kosztow, Simsy 3 sprzedaly sie w chorych ilosciach , mimo ze gra jest systematycznie opluwana , ja bym sie cieszyl ze takie Uncharted 2 czy Splinter Cell wychodza i jeszcze gry tego pokroju sa robione , bo producenci zawsze moga powiedziec "pieprze" i robic party casual popierdulki ktore kosztuja niewiele a daja konkretne siano :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 20:51 
Cytuj  
Ma ktos dostep do bety MP Uncharted 2? podobna gra wymiata na sieci moglby ktos to potwierdzic? :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 21:01 
Cytuj  
Z tego co widziałem to szaki coś pogrywał.

Chyba po raz pierwszy :D ale zgodzę się z Kabraxisem, mówienie o wyciągnięciu maxa po 2-3 latach życia konsoli jest pieprzeniem. I dokładnie identyczne teksty sypią się przy każdej generacji :D. Wystarczy zerknąć na progres choćby nawet Forzy 3 na Xie, żeby zobaczyć jak bardzo się zmieniła w stosunku do 2. To samo jest też z PS3 i praktycznie każdy ex na exa wygląda coraz lepiej.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 21:19 
Cytuj  
JAk w do pudla z ps2 mialem dorzucony Prince of Persia to typ powiedzial "ta gra wyciska wszystkie soki z konsoli"


_________________
Obrazek

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 23:19 
Cytuj  
Naughty Dog to dla mnie drugi Blizzard. Goście wymiatają i widać, że są profesjonalistami pełną gębą. U2, grze już w obecnym stanie nie da się niczego zarzucić: jest piękna graficznie, nie tnie się wcale, multiplayer działa (zawężony - normalny kąt widzenia masakruje) zajebiście, cooperative też zarządzi (mam nadzieję na duuuużo DLC na kilka osób), generalnie gra ma wielki potencjał.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 10:25 
Cytuj  
Zna ktoś jakiś dobry sprawdzony serwis do wymiany gier? tak żeby można było wymieniać się tez z Irlandii.

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 17:09 
Cytuj  
ten goozex.eu działa nawet w Polsce (Polacy zdążyli się już tam wsławić swoimi machlojkami i oszustwami, na forum było o tym głośno) więc pewnie w Irlandii też działa.

Ale servis dopiero startuje w Europie, więc z wymianami jest różnie. Ja wysłałem jakąś grę gościowi ze 2 miesiące temu, a 1 z tytułów które mnie interesowały dostałem w tamtym tygodniu.

Za to polecam wypożyczalnie gier: lovefilm.com lub swapgame.com
za 10F miesięcznie możesz mieć np. 4 gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 19:41 
Cytuj  
Mkay, kupuje ps3 niebawem - dam sobie szanse powrocic do konsol h3h3.

Pytanka:

1. Ktora obecnie wersja dostepna w PL jest najbogatsza i najfajniesza do zakupu?
2. Wifi bangla z natury czy trzeba cos dokupywac?
3. Mozna "zmodowac" konsole jak X'a?

kkthx

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 20:06 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Mkay, kupuje ps3 niebawem - dam sobie szanse powrocic do konsol h3h3.

Pytanka:

1. Ktora obecnie wersja dostepna w PL jest najbogatsza i najfajniesza do zakupu?
2. Wifi bangla z natury czy trzeba cos dokupywac?
3. Mozna "zmodowac" konsole jak X'a?

kkthx



1. W sumie jest tylko jedna 80gb 1 sixaxis, a reszta to promocje sklepowe drugi kontroler za pół ceny 3 lub 2 gry gratis itp. Jak chcesz czekać to gdzieś w wrześniu będzie ps3 slim z 120gb.
2. Jeśli chodzi o to czy jest wbudowane to tak nic dodatkowego nie trzeba.
3. Jeśli chodzi o wygląd tak, a o piraty to raczej chyba nie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.