mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 09:10 
Cytuj  
Mark na cholerę ci 2x Bioshock?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 19:58 
Cytuj  
Ale sie wysypalo triali; Fight Night 4, Tales of Vesperia i Overlord 2 :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 20:10 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Planuje kupic xboxowa gitarke do guitar hero

http://www.ultima.pl/Guitar_Hero_World_ ... ara/i6876/

afaik z modeli dolaczanych do guitar hero najlepsza ? bedzie poprawnie wspolpracowac z rockband czy innymi grami tego typu ?

zna ktos inny sprawdzony sklep gdzie maja ten produkt w porownywalnej cenie ? chyba kazdy mial dosyc nieprzyjemne doswiadczenia z ultima i nie do konca mam ochote tam znowu skladac zamowienie.

+ podobno da sie jakos pady xboxowe (bezprzewodowe podlaczac do pc, da sie tez to ? w razie czego ile taki odbiornik kosztuje ?)


Ceny w Polsce to trochę przegięcie .....

http://www.argos.ie/static/Product/part ... R+HERO.htm

Jak chcesz to ci kupie i wyśle.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 22:05 
Cytuj  
nah thx :) z przesylko wyjdzie pewnie tyle co w pl ;)

zastanawiam sie przedewszystkim ktora wersje gitary brac ;) tamta co podalem jest chyba najdorzszym modelem w pl


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 23:44 
Cytuj  
Magic The Gathering na Xbox 360 ? :D:D

Fajne ?

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 14:23 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Magic The Gathering na Xbox 360 ? :D:D

Fajne ?


Jeżeli lubisz MGT grałem w triala i bardzo mi się podobał jednak był tylko single. Przypuszczam, że zabawa rozkręca się na livie' co więcej nie wiem czy jest możliwośc kupowania nowych kart itd.

Mnie się podobał i moge śmiało polecić :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 17:30 
Cytuj  
Eh, padl mi X360. :)W zwiazku z tym pare pytan: jak sprawa wyglada z gwarancja? Trzeba gdzies konsolke zarejstrowac etc.? Jak wyglada sprawa z przerobionym x'em i gwarancja? Jest ona w takim wypadku honorowana?

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 17:36 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Nas w Polsce nie stać na orginały.


mow o sobie, mnie stac :^)

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 17:41 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Eh, padl mi X360. :)W zwiazku z tym pare pytan: jak sprawa wyglada z gwarancja? Trzeba gdzies konsolke zarejstrowac etc.? Jak wyglada sprawa z przerobionym x'em i gwarancja? Jest ona w takim wypadku honorowana?


Jak masz gwarancje dzwonisz na infolinię i zgłaszasz, że twoja konsola padła. Kobieta odbiera zgłoszenie, a za pare dni u Ciebie zjawia się kurier zabiera konsolę na 2 - 3 tygodnie i potem ją przywozi.

Nie masz gwarancji na przerobionym Xboxie 360. Jeżeli był przerabiany napęd metodą flashowania to możesz odesłać konsole do kolesia, który ją przerabiał on wgrywa oryginalne kody napędu i odsyła do Ciebie. Wtedy ty dzwonisz na infolinię w innym przypadku nawet nie radzę się fatygować.

Mój koleś, który konsolę mi przerobił powiedział, że każda kolejna przeróbka tzn. update do nowszej wersji mam za free tylko ponosze koszty wysyłki konsoli w jedna i drugą strone. Tak samo za wgranie starego numeru seryjnego napędu.

Nie wiem jak twój radzę się dowiedzieć. Powinien takie klucze trzymać gdzieś w pliku. Przynajmniej tak to powinno wyglądać w praniu.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 17:43 
Cytuj  
borboun napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Eh, padl mi X360. :)W zwiazku z tym pare pytan: jak sprawa wyglada z gwarancja? Trzeba gdzies konsolke zarejstrowac etc.? Jak wyglada sprawa z przerobionym x'em i gwarancja? Jest ona w takim wypadku honorowana?


Jak masz gwarancje dzwonisz na infolinię i zgłaszasz, że twoja konsola padła. Kobieta odbiera zgłoszenie, a za pare dni u Ciebie zjawia się kurier zabiera konsolę na 2 - 3 tygodnie i potem ją przywozi.


u mnie po errorze E74 naprawa jej trwała dokładnie tydzień, ale było to w peeku największej awaryjności xklocków


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 17:55 
Cytuj  
z ciekawosci spytam przy jakiej grze padla konsola?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 18:00 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
z ciekawosci spytam przy jakiej grze padla konsola?


mi siadła... w menu :|

cuś pieprznięte było w środku, na kartce którą otrzymałem wraz z konsolą z powrotem MS napisał mi grzecznie, że wymienił mi płytę główną, i zabezpieczył konsolę przed RROD'em

a jako upominek dostałem kartę na miesiąc Xblive gold :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 18:04 
Cytuj  
@Enhu - doczytaj dalej mojego posta tam wszystko dokładniej opisałem. Nie ma znaczenia czy konsola padnie podczas gry czy podczas włączania. Przeważnie jak pierwszy raz Ci wyskoczy nawet chwilowo RROD to możesz być pewien, że to już jej końcówka i przygotuj pieniądze ew. na nową lub na naprawę.

Mój znajomy dostał kiedyś konsole z gwarancji bez faceplate oraz konsola przyszła po 3 tygodniach później od pierwszego terminu. Jako rekompensatę dostał 2 gry i karte na 3 miesiące golda ;)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 18:06 
Cytuj  
borboun napisał(a):
@Enhu - doczytaj dalej mojego posta tam wszystko dokładniej opisałem. Nie ma znaczenia czy konsola padnie podczas gry czy podczas włączania. Przeważnie jak pierwszy raz Ci wyskoczy nawet chwilowo RROD to możesz być pewien, że to już jej końcówka i przygotuj pieniądze ew. na nową lub na naprawę.

Mój znajomy dostał kiedyś konsole z gwarancji bez faceplate oraz konsola przyszła po 3 tygodniach później od pierwszego terminu. Jako rekompensatę dostał 2 gry i karte na 3 miesiące golda ;)


na rroda są 3 lata gwarancji, więc raczej nie trzeba się za bardzo o to martwić :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 18:36 
Cytuj  
Blah, skoro przerobiony x nie ma gwarki to szkoda sie bawic w odsylanie etc. Maszyna idzie do naprawy do jakiegos serwisu z allegro - cale 80zl :)

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 18:48 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Blah, skoro przerobiony x nie ma gwarki to szkoda sie bawic w odsylanie etc. Maszyna idzie do naprawy do jakiegos serwisu z allegro - cale 80zl :)


Masz możliwość wgrania starego kodu napędu. Jest to naprawdę opłacalne jeśli masz nadal gwarancje na konsolę. Jeżeli jednak gwarancja minęła to lepiej iść do jakiegoś serwisu żeby naprawili RROD'a. A co do gwarancji nawet jeżeli konsola jest kupiona "nówka", a ty ją przerabiasz oczywiśćie, że ma nadal gwarancje na sobie do momentu ew. bana ze strony microsoftu wtedy to już przepada. Co więcej ostatnio czytałem gdzieś w internecie, że jakaś grupa pracuje nad odblokowywaniem zbanowanych konsol przez M$. Pożyjemy zobaczymy jak to będzie wyglądało.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 21:02 
Cytuj  
u mnie konsola mimo ze przerobiona ma dalej nalepke gwarancyjna :)

anyway, pytam bo ostatnio sporo osob jeczalo ze fight night round 4 wywolal im rrod.. idac na logike to jezeli konsola juz byla na granicy wytrzymalosci to faktycznie fnr4 moglo wywolac rrod ;) wkoncu gra musi sporo wyciskac z konsoli ;) bylem ciekaw czy mu tez padla przy fnr4 ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 00:33 
Cytuj  
Mam pytanko. Nie moge grać ze znajomym poprzez system live bezpośrednio. To zanczy gdy go zapraszam lub on mnie, nie łączy nas. Xboxa mam połączonego bezprzewodowo z routerem d-link di-624 a znajomy sagem 3202. Każdy z nas jednak może się połączyc do publicznych gier. Próbowaliśmy otwierać jakies tam porty ale nic to nie dało. Ktoś miał podobny problem?


_________________
OrleOko czuwa...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 00:50 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Mam pytanko. Nie moge grać ze znajomym poprzez system live bezpośrednio. To zanczy gdy go zapraszam lub on mnie, nie łączy nas. Xboxa mam połączonego bezprzewodowo z routerem d-link di-624 a znajomy sagem 3202. Każdy z nas jednak może się połączyc do publicznych gier. Próbowaliśmy otwierać jakies tam porty ale nic to nie dało. Ktoś miał podobny problem?


Ja, problemem bezpośredniego połączenia okazał się router, który trzeba było odłączyć z sieci i podpiąć bezpośrednio xboxa do kabla z netem


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 08:40 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Mam pytanko. Nie moge grać ze znajomym poprzez system live bezpośrednio. To zanczy gdy go zapraszam lub on mnie, nie łączy nas. Xboxa mam połączonego bezprzewodowo z routerem d-link di-624 a znajomy sagem 3202. Każdy z nas jednak może się połączyc do publicznych gier. Próbowaliśmy otwierać jakies tam porty ale nic to nie dało. Ktoś miał podobny problem?


Sam nie miałem tego problemu ale znajomy miał.
Generalnie podobno nie wszystkie routery są kompatybilne z xbox live.
Liste kompatybilnych masz tutaj:
http://winqual.microsoft.com/HCL/ProductList.aspx?m=v&cid=712&g=d

Ewentualnie spróbuj manualnie na routerze otworzyć porty:
TCP 80
UDP 88
UDP 3074
TCP 3074
UDP 53
TCP 53

Jeśli to nie pomoże - spróbujcie połączyć się z pominięciem 1 routera (raz Ty odłącz swój, raz kolega) żeby ustalić który z nich generuje problem.



A przy okazji moje 2 pytanka:

- gdzie można ustawić KTORY PROFIL SIĘ LOGUJE po włączeniu konsoli? Zrobiłem sobie 2 profile "gościa" i teraz każde włączenie konsoli zmusza mnie do przelogowania się, bo nie ten profil się ładuje :(

- gdzie można podglądać poziom zaawansowania i listę ściąganych plików?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.