mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 09:19 
Cytuj  
No tak, nam Xbox Live chodzi, tyle że nie chce nas ze sobą połączyć bezpośrednio - party game etc.. Musimy wchodzić na gry publiczne i musi byc tam jakaś trzecia osoba. Ewidentnie sprawa jakiś portów, firewalla ale z tego co ustawiałem, otworzyłem wszystko i nadal nic.


_________________
OrleOko czuwa...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 09:31 
Cytuj  
Wyłącz Firewall w routerze i będzie śmigać.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 00:54 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
No tak, nam Xbox Live chodzi, tyle że nie chce nas ze sobą połączyć bezpośrednio - party game etc.. Musimy wchodzić na gry publiczne i musi byc tam jakaś trzecia osoba. Ewidentnie sprawa jakiś portów, firewalla ale z tego co ustawiałem, otworzyłem wszystko i nadal nic.


Ale gra z kims idzie po innym porcie niż xbox live więc naprawdę spróbuj wstukać te wszystkie porty które podałem.
Ewentualnie, jak wam się nie chce, to podłączcie się naprzemiennie bez routera i zobaczcie który z was ma ten problem - o połowe mniej roboty ;)

Ewentualnie zestawcie sobie VPN'a i zagrajcie w opcji LAN.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 41
Dołączył(a): 12.04.2009
Offline
PostNapisane: 15 lip 2009, 17:22 
Cytuj  
roball napisał(a):
Sprzedalem xboxa :p


Zajebiście.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2009, 17:46 
Cytuj  
REAL /flex. Congratulations!


_________________
...

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 lip 2009, 17:47 
Cytuj  
:P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2009, 20:04 
Cytuj  
zabaweczki jak zabaweczki , nudza sie :)

gralem ostatnio w CoD 5 , moj ulubiony setting , fadna grafika , ql kampania
, ale co z tego jak gra pekla w 2 dni i tak jest z 80% gier na konsole
a jak juz przejdziesz raz to sie nie chce ponownie , replayability nie jest najmocniejsza strona dzisiejszych gier

kiedys byl psx i sega saturn , mnostwo jrpg , nie bylo podlaczania konsol do sieci wiec zolci faceci dlubali przy swoich grach az wypolerowali je az sie swiecily jak psu jajca :)

a teraz polygon count napierdala po oczach ale co z tego jak gry sa
- krotkie
- sztampowe


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2009, 20:14 
Cytuj  
Alda, zapykaj sobie w Call of Juarez nowe, przechodzę 2 raz i wychodzę z takiego założenia, że fpp poraz drugi jest nudne. Ale CoJ poraz 2 nie jest :), na boxa też jest z tego co wiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2009, 20:16 
Cytuj  
mowisz ze dobre? , grafika powala ale krotkie w ch.. podobno (jakzeby inaczej :wink: ) , jeszcze zadnego fpsa nie przechodzilem dwa razy , dzieki


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 04:25 
Cytuj  
z jrpgow wybadaj star ocean 4

jak narazie najwiecej czasu zmarnowalem chyba na burnout paradise.. uzaleznia cholerstwo

anyway daj swoj liveid ;) zobacze co masz i co jest godne polecenia, afaik masz moda ?

chyba ze grales we wszystko co mam ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 08:21 
Cytuj  
rzadko wchodze do sieci bo mam flashed drive :) , czasem wchodze obadac nowe demka/spotlight , moj gamertag : Gronthar

gralem w : Gta4,Soul calibur 4, Assassin creed, Pure , Fifa 09 ,GoW 2 , CoD 5 , Devil May Cry 4 , Mirror's Edge , serie Lego i Viva piniata :)

z tego wszystkiego najmilej wspominam Mirror's Edge , jedyna gra ktora ucieka od sztampy ale znowu..krotka

z jrpg to czekam na FFXIII , jak czytalem recki tych co juz wyszly typu So4 to nie byly specjalnie pochlebne :) glownie narzekania sa na watek fabularny bo graficznie rzeczywiscie powalaja


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 08:29 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mowisz ze dobre? , grafika powala ale krotkie w ch.. podobno (jakzeby inaczej :wink: ) , jeszcze zadnego fpsa nie przechodzilem dwa razy , dzieki


Ja wiem czy krótkie, w sam raz jak na fpp. Nawet próbowałem na padzie/TV pograć, ale fatalnie się celuje na wyższym poziomie trudności.

Polecam tak i tak, nie zawiedziesz się. Tylko filmiki oglądaj pomiędzy aktami, bo koks historyjkę zrobili :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 08:30 
Cytuj  
imo wlasnie jest na odwrot, so nie powala graficznie jednak watek ma niezly :)


Anyway tez mam flashed drive, ale wszystkie releasy sprawdzam abgx360 wiec nie powinno byc problemow, gram online tez bez problemow.


wybadaj
AceCombat6
http://www.gametrailers.com/video/trail ... at-6/20597
Burnout Paradise (osobiscie nie gralem duzo online, wiekszosc czasu zezarl sp :)
BF Bad Company jako online gierka jest niezla :) sp calkiem lolowy ale osobiscie chyba tylko dwa razy przeszedlem (normal i hard)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 08:31 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
AceCombat6
http://www.gametrailers.com/video/trail ... at-6/20597 / Burnout Paradise (osobiscie nie gralem duzo online, wiekszosc czasu zezarl sp :)
BF Bad Company jako online gierka jest niezla :) sp calkiem lolowy ale osobiscie chyba tylko dwa razy przeszedlem (normal i hard)


Ja badałem ostatnio HAWX na PC (podobne widzę), bardzo fajne. DX10, piękna grafika, aż dech zapierało. Szkoda tylko, że taka arkadowa.... bez startów i lądowań. A szkoda, bo to najbardziej lubiłem.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 09:56 
Cytuj  
HAWX to gówno. Generalnie to strasznie monotonna gra :roll:


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 10:51 
Cytuj  
Przydałby się taki symulator, z prawdziwego zdarzenia. Lądowanie na lotniskowcach, konkretny skill gracza, duża realistyka. Jakieś bombardowania intruderem, mało walk powietrznych.

Nawet scenariusz w Wietnamie by mnie usatysfakcjonował. Dla takiego czegoś, bym był w stanie sobie jakiś sprzęt do sterowania kupić.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 11:00 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nawet scenariusz w Wietnamie by mnie usatysfakcjonował. Dla takiego czegoś, bym był w stanie sobie jakiś sprzęt do sterowania kupić.


napalm na wioski wietnamskie MNIAM


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 11:03 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Nawet scenariusz w Wietnamie by mnie usatysfakcjonował. Dla takiego czegoś, bym był w stanie sobie jakiś sprzęt do sterowania kupić.


napalm na wioski wietnamskie MNIAM


No coś w ten deseń, ratowanie hueyem zestrzelonego pilota, lądowanie pomiędzy drzewami w dżungli, grafika jak w Crysisie, czaisz? podmuch powietrza wieje na drzewa z góry, a Ty helikopterem line zrzucasz :P.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 12:58 
Cytuj  
IL-2 Sturmovik? Połączenie Microsoft Flight Simulator z karabinami i bombami :P.

No ale FPS to to nie jest :D.


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2009, 13:01 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
IL-2 Sturmovik? Połączenie Microsoft Flight Simulator z karabinami i bombami :P.

No ale FPS to to nie jest :D.


Słaba grafika jak na dzisiejsze czasy, grałem bodajże 2 lata temu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.