mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 19:51 
Cytuj  
Nie, nie powinny. Ale potrafię się postawić po stronie devsów. Po co ukręcać łeb kurze znoszącej złote jajka ? Skoro gra sprzedaje sie znakomicie po co próbować coś w niej zmieniać ryzykując że zmiany się nie spodobają ?

Mam tu oczywiście na myśli kontynuacje. Mówią że nowy mmorpg Blizza będzie miał zupełnie nowy świat i lore. Może zdaży się też cud i nie będzie tam orków i elfów :)


Ostatnio edytowano 18 lip 2009, 20:15 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 20:12 
Cytuj  
bo blizzard na takie ryzyko moze sobie pozwolic.
a tak z firm, ktore 'stworzyly' rynek gier powoli staje sie tworem podobnym do microsoftu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 20:14 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bo blizzard na takie ryzyko moze sobie pozwolic.
a tak z firm, ktore 'stworzyly' rynek gier powoli staje sie tworem podobnym do microsoftu.
Ytoche nietrafione porownanie. MS, naprawde chce cos zmienic, ale maja zwiazne rece. Stali sie oiarami swojego sukcesu, ze sie tak wyraze ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 20:18 
Cytuj  
Ninja edit w poprzednim poście.

Mam tu oczywiście na myśli kontynuacje. Mówią że nowy mmorpg Blizza będzie miał zupełnie nowy świat i lore. Może zdaży się też cud i nie będzie tam orków i elfów :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 20:21 
Cytuj  
Ale ja tutaj czegos nie pojmuje. Kto komukolwiek zabrania zrobic nowatorskiej gry? Dopracowanej i nie wyprowadzajacej z rownowagi przez okres, w ktorym "dziala" do momentu "shutdown" serwerow?

Jak widac - jest to problem.

Mozna srac kasa czy budzetem firmy ale jesli pomysl lub wykonanie bedzie marne to nawet to nie uchroni przed kataklizmem.

Jest to takie pierdolenie kotka za pomoca mlotka, sami medrcy lokalni tylko dlaczego jest taka posucha na rynku?

Nie ma co tutaj porownywac do Microsoft od ktorego UZALEZNIONE jest 90% aplikacji na swiecie. Ktos kogos uzaleznia od instalowania WoWika? Nie.

Najnormalniej w swiecie obecne technologie nie pozwalaja na super innowacyjnosc zeby odciagnac ludzi od obecnych gier i pchnac w nowym kierunku. Blizzard polaczyl wiele rzeczy w jednosc i mu sie udalo.

Udalo sie tez EvE (kosmos + pvp), Lotro (lore Tolkiena z much fanboiz + PVE), FFXI (lore Squaresoftu z much of fanboiz + PVE), Lineage 2 (banda Ashtonlikes moze tam sie turlac + grind loverzy).

Reszta albo raczkuje starajac sie cos zrobic (DFO, moze MO) albo pada na pysk powoli (WAR) albo juz upadla na pysk (pozostale krapiki).

O czym w ogole tu dyskutowac?

Ponownie zalecam stfu i powrocic do swoich codziennych zajec.

Bo mi to przypomina przeczytany dzisiaj artykul o bossie Korei Pn, ktory za chwile zaliczy cancer-pwnt. Okazuje sie, ze wielki wodz komunistycznego narodu i zagorzaly przeciwnik wszystkiego co innego po kryjomu zbiera filmy produkcji demokratycznej i tym podobne rzeczy.

Simply przestancie pierdolic i zbierajcie zabawki.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 20:28 
Cytuj  
Cytuj:
Stali sie oiarami swojego sukcesu, ze sie tak wyraze ;e.



A Blizz nie ?

Wyobrażasz sobie lament milionów wowkidów kiedy okazało by się że kolejny mmo od blizza jest sandboxem z full lootem ?

Wyobrażasz sobie ilośc samobójstw w Korei gdyby okazało się że SC 2 będzie mixem przygodówki i strategii turowej ? ;)

Tak już na serio, bez flamu, oczywiście że rozumiem wasze pragnienia by wyszły gry w jakiś sposób przełomowe, jednak rzeczywistość jest taka a nie inna, blizz wyda kolejnego klona, kupią go miliony ludzi i wszyscy będą zadowoleni, wy tez bo będziecie mogli po raz koleiny sobie pobluzgać na blizza (a po zbluzganiu go na forum część z was kilknie ikonke z d3 czy SC2), ja też bo będe mógł sobie pograć w gry które wiem że mnie nie zawiodą.


Też czekam na gre przełomowa, nie wiem czy jest jeszcze taka możliwość w grach single player (ostatnio chyba Spore próbowało ?)
W multi miało szanse DFO, ma teraz MO. Tak czy siak raczej ze strony mniejszych producentów spodziewałbym się czegoś świeżego.


Swoją drogą, niezłym pajacem musisz być embe skoro gra komputerowa wzbudza u ciebie takie uczucia jak nienawiść :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 20:55 
Cytuj  
Kurde ogladalem screeny Mortal Online i fimiki DFO i slabe wrazenie na mnie te gry zrobily, a to jest troche tak jak z ludzmi, spojrzysz na kogos i juz troche o nim wiesz.

Myslalem ze WoW ma taki problem wyolbrzymiania wszystkiego, czyli za duze przestrzenie, nasila sie to w krainach typu Hellfire Penisula i sprawia to, przynajmniej dla mnie, zle wrazenie. Jak widze DFO / MO to zdaje sobie sprawe ze nie tylko WoW ma z tym problem.

Pewnie ze wzgledow oszczednosci czasu i optymalizacji sie tak robi, mam nadzieje ze w przyszlosci gry MMO beda robione z jeszcze wiekszym naciskiem na szczegoly lokacji.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 21:10 
Cytuj  
Widziałem screeny z mortala ta gra będzie failem


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 21:22 
Cytuj  
kikas napisał(a):
Kurde ogladalem screeny Mortal Online i fimiki DFO i slabe wrazenie na mnie te gry zrobily, a to jest troche tak jak z ludzmi, spojrzysz na kogos i juz troche o nim wiesz.

Pewnie ze wzgledow oszczednosci czasu i optymalizacji sie tak robi, mam nadzieje ze w przyszlosci gry MMO beda robione z jeszcze wiekszym naciskiem na szczegoly lokacji.


DFO (jak zadna inna gra) ma grafike rewolucyjna, chociazby z tego powodu, ze caly swiat zostal zrobiony recznie. Nie ma w swiecie Darkfalla dwoch takich samych kamyczkow, nie ma dwoch takich samych drzewek czy gorek. Kazdy jest inny. Devsi nie zrobili modelu krzaczka by skopiowac go potem w losowych miejscach swiata, tylko zrobili tych krzaczkow setki tysiecy,kazdy inny. Dzieki temu swiat ten jest niepowtarzalny, nie ma identycznych lokacji. W kazdym miejscu jest inaczej. To jest rewolucja jesli chodzi o grafike w grach mmo.

MagPS napisał(a):
Widziałem screeny z mortala ta gra będzie failem


typowe myslenia nooba, dla ktorego nie liczy sie grywalnosc tylko wodotryski :)


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 21:26 
Cytuj  
Mordi napisał(a):
MagPS napisał(a):
Widziałem screeny z mortala ta gra będzie failem


typowe myslenia nooba, dla ktorego nie liczy sie grywalnosc tylko wodotryski :)


zanzi zanzi, ręce opadają


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 21:39 
Cytuj  
Mordi napisał(a):
kikas napisał(a):
Kurde ogladalem screeny Mortal Online i fimiki DFO i slabe wrazenie na mnie te gry zrobily, a to jest troche tak jak z ludzmi, spojrzysz na kogos i juz troche o nim wiesz.

Pewnie ze wzgledow oszczednosci czasu i optymalizacji sie tak robi, mam nadzieje ze w przyszlosci gry MMO beda robione z jeszcze wiekszym naciskiem na szczegoly lokacji.


DFO (jak zadna inna gra) ma grafike rewolucyjna, chociazby z tego powodu, ze caly swiat zostal zrobiony recznie. Nie ma w swiecie Darkfalla dwoch takich samych kamyczkow, nie ma dwoch takich samych drzewek czy gorek. Kazdy jest inny. Devsi nie zrobili modelu krzaczka by skopiowac go potem w losowych miejscach swiata, tylko zrobili tych krzaczkow setki tysiecy,kazdy inny. Dzieki temu swiat ten jest niepowtarzalny, nie ma identycznych lokacji. W kazdym miejscu jest inaczej. To jest rewolucja jesli chodzi o grafike w grach mmo.

MagPS napisał(a):
Widziałem screeny z mortala ta gra będzie failem


typowe myslenia nooba, dla ktorego nie liczy sie grywalnosc tylko wodotryski :)


Jak tych roznych kraczkow sa setki tysiecy to albo maja armie chinczykow robiacych modele 24/7 od 10 lat albo sa jakos generowane a nie robione "recznie"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 21:44 
Cytuj  
Vercin napisał(a):

Jak tych roznych kraczkow sa setki tysiecy to albo maja armie chinczykow robiacych modele 24/7 od 10 lat albo sa jakos generowane a nie robione "recznie"


A ja jestem skłonny uwierzyć, że Aventurine przez tyle lat robiło różne modele krzaczków i górek zamiast skupić się na całej grze i mimo, że mieli tyle czasu to wydali taki crap.

Teraz to ma sens, dzieki za info Huragan. Wiedziałem, że nieudacznictwo AV da się jakoś wytłumaczyć.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 21:52 
Cytuj  
Mówmy o faktach, grafa w dfo jest dobra, gorzej z optymizacją przynajmniej na moim kompie.

@roball
jak długo grałeś w dfo? wychodzisz z wioski, zaliczyłeś zgon i chwilę później gra wyleciała z dysku?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 22:01 
Cytuj  
Mordi napisał(a):
DFO (jak zadna inna gra) ma grafike rewolucyjna, chociazby z tego powodu, ze caly swiat zostal zrobiony recznie. Nie ma w swiecie Darkfalla dwoch takich samych kamyczkow, nie ma dwoch takich samych drzewek czy gorek. Kazdy jest inny. Devsi nie zrobili modelu krzaczka by skopiowac go potem w losowych miejscach swiata, tylko zrobili tych krzaczkow setki tysiecy,kazdy inny. Dzieki temu swiat ten jest niepowtarzalny, nie ma identycznych lokacji. W kazdym miejscu jest inaczej. To jest rewolucja jesli chodzi o grafike w grach mmo.


Jasne, ze robili recznie, dream on.

Vercin napisał(a):
Jak tych roznych kraczkow sa setki tysiecy to albo maja armie chinczykow robiacych modele 24/7 od 10 lat albo sa jakos generowane a nie robione "recznie"


Generowane na podstawie predefiniowanych algorytmow. Faktycznie jest to dosc dobre podejscie do sprawy bo daje zludzenie oryginalnosci. Za to nalezy im sie pochwala - jesli faktycznie tak jest. Grajac w early release bete nie zwracalem na to uwagi.

Razoth napisał(a):
Teraz to ma sens, dzieki za info Huragan. Wiedziałem, że nieudacznictwo AV da się jakoś wytłumaczyć.


h3h3

MagPS napisał(a):
@roball
jak długo grałeś w dfo? wychodzisz z wioski, zaliczyłeś zgon i chwilę później gra wyleciała z dysku?


Maciej znosnie pobiera w PVP wiec argument chybiony.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 22:39 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
Niestety, koniec koncow cash przyslania wszystko.


Przemyslenia na poziomie 16 latka.


Dlaczego nie wyszła przygodowka blizza ze świata warcrafta ?
Sranie typu: "produkt nie był wystarczająco dopracowany" jest właśnie dla szesnastolaktów. Nie zarobiliby na tym, bo era przygodówek się skończyła. Przykro, bo uwielbiam te gry i lure of the temptress i goblins 1,2,3 to jest największe mistrzostwo gatunku oraz mieści się w top 50 będąc na wysokich pozycjach.


iniside napisał(a):
przeciez kazdy wie ze BSG > all.

BFG 8)

Vercin napisał(a):
Przeciez fajnosc ich gier nie polega na tym ze sa strasznie innowacyjne?
Nigdy takie nie byly, ale nikt tak jak oni nie stawia na gameplay i jego dopracowanie.

Pierdolenie. World of Goo jest tak prosta do bólu, że wręcz cudowna. I żadna z nowatorskich gier, które wyszły w ciągu ostatnich 5 lat tak mnie nie wciągnęły. Kolejna gra o nazwie zeno clash za 20$ (nie stracone 20$ prawie w ciemno) dostarczyła mi udanej rozrywki.

Co przyniesie diablo 3 ? Rewelacyjne 3D z gfx portowanym z WoW.
Starcraft 2 ? e-gaming 2010.
Co dla wymagającego gracza, tudzież tych którzy chcą grać dla zabawy ? Wii tennis chyba, albo udany sukcesor UO w 3D.
Edit: tudzież jeden z hitów fpv rpg portowany na wersję mmo.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 22:46 
Cytuj  
joshe napisał(a):
Pierdolenie. World of Goo jest tak prosta do bólu, że wręcz cudowna.


*hint* My tu gadu gadu o mmo */hint*

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 22:48 
Cytuj  
Oooo hohoooo to ta akcje gdzie ojebalismy komus domek doszczetnie ze wszystkiego bo zle locknal stoliczek?

AHEHEH.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 22:50 
Cytuj  
chyba kilka osob zapomnialo ze co jest dobre dla ciebie nie musi byc dobre dla mnie, polecam komunizm albo faszym, napewno sie tam odjada, wow'a pamietam jaka wielka przygode, kilkumiesieczna ale zajebista, rzucanie gownem w firme bo to tredny jest dziecinne, nie podobaja sie wam jej dotychczasowe dokonania, spokojnie nie moj problem ale wrozenie z fusow pozostawcie cygance, warcraft, diablo czy starcraft to symbole dobrej zabawy bez wzgledu na numer a najblizsze miesiace pokaza czy bedzie tak nadal i mysle ze eot

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 22:52 
Cytuj  
Sielo napisał(a):
cwow'a pamietam jaka wielka przygode, kilkumiesieczna ale zajebista, rzucanie gownem w firme bo to tredny jest dziecinne,


Ja jak sobie przypominam darmowy miesiac grania w wowa to do tej pory na zyganie mi sie zbiera. DELETED after that.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 lip 2009, 22:53 
Cytuj  
grales chyab ze dwa lata klamczuszku

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.