mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 lip 2009, 10:18 
Cytuj  
i sam o tym nie wie więc trzeba mu wybaczyć:

Zazwyczaj poszczególne osobowości nie wiedzą o istnieniu pozostałych

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2009, 11:07 
Cytuj  
Mordi napisał(a):
O was nikt nigdy nie bedzie pamietal, bo jestescie jak chinska masa, bez wyrazu, bez wlasnego zdania, szary tlum podazajacy stadem za swoim panem. Wieczni niewolnicy stereotypow.


jedynie z czego jest szansa zeby cie zapamietac to z tego pedalskiego podpisu


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 19 lip 2009, 11:16 
Cytuj  
kikas napisał(a):
jedynie z czego jest szansa zeby cie zapamietac to z tego pedalskiego podpisu


Dzieki, tez uwazam, ze moje sigi sa najbardziej oryginalne na calym forum :^) To musi byc moj wrodzony talent.
Ale moze przestancie offtopicowac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2009, 14:35 
Cytuj  
ociec porownania maja to do siebie, ze kazdy moze zrozumiec je na swoj sposob... tak jak ty zrobiles.
a mi chodzilo troche o cos innego ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2009, 14:38 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ociec porownania maja to do siebie, ze kazdy moze zrozumiec je na swoj sposob... tak jak ty zrobiles.
a mi chodzilo troche o cos innego ;-)


To naucz sie wyslawiac. O.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2009, 14:48 
Cytuj  
true. caly czas zapominam, ze pisanie tutaj to jak nauka dzieci w przedszkolu ;p

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 lip 2009, 15:23 
Cytuj  
Sielo napisał(a):
chyba kilka osob zapomnialo ze co jest dobre dla ciebie nie musi byc dobre dla mnie, polecam komunizm albo faszym, napewno sie tam odjada
albo demokracje ze spoleczenstwem debili...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 07:47 
Cytuj  
Jedno trzeba Blizzowi przyznać , z WoW wykonał kawał porządnej marketingowej roboty , czy go kochasz czy nienawidzisz to wiesz czym jest WoW , czego nie można powiedzieć o wielu innych MMO.

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 07:55 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Jedno trzeba Blizzowi przyznać , z WoW wykonał kawał porządnej marketingowej roboty , czy go kochasz czy nienawidzisz to wiesz czym jest WoW , czego nie można powiedzieć o wielu innych MMO.


Tyle samo ludzi zna WoWa co Tibie lub jakiegos Lineage , zadna rewelacja wiec z tym marketingiem.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 08:11 
Cytuj  
Mordi napisał(a):
Tyle samo ludzi zna WoWa co Tibie lub jakiegos Lineage , zadna rewelacja wiec z tym marketingiem.


No wiesz moja ciotka np. nie wie co to Tibia cz jakiś Lineage ja nie mówię tu tylko o światku MMO , który "występował" np. we Władcach Móch czy miał epizody w innych filmach , gdzieś widziałem nawet filmik z jakimiś babciami wyszywającymi poduszki w motywy z WoW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 08:51 
Cytuj  
Panowie ale o co kaman?

Kazdy z was dobrze wie ( w glebi siebie ) ze WoW nie jest nawet w najmniejszym stopniu rewelacyjny. Ot tak zwykla gierka.

Liczni fanboye bronia tego tytulu na wzor > on na niego leje a ten mowi ze deszcz pada.

Wstyd wam sie przyznac ze Wasz ukochany/boski WoW jest "gniotem" ? :P

Tak tak zjedzcie mnie ale Zarri ma racje :)


_________________
Obrazek

Obrazek


Ostatnio edytowano 20 lip 2009, 09:49 przez Compton, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 09:04 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Kazdy z was dobrze wie ( w glebi siebie ) ze WoW nie jest nawet w najmniejszym stopniu rewelacyjny. Ot tak zwykla gierka.


Ale ja to wiem , tyle że ta zwykła gierka ma w sobie coś takiego że wielu ludków w niego gra/grało nawet jak się wstydzą do tego przyznać, ja nie gram już bo od czasu jak zabili Vanille nie ma tam nic interesującego.

@down
może zwykły gniot :P


Ostatnio edytowano 20 lip 2009, 09:05 przez Bloodleaf, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 09:04 
Cytuj  
@Compton: No to sie moze zdecyduj - ot, zwykla gierka, czy gniot? :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 09:15 
Cytuj  
@UP

Sry nie sprezycowalem.

Powiem nieco inaczej - patrze na ta gierke przez dwa pryzmaty.

- Gniot na ktortego nie warto wydawac kasy.

- Zwykla gierka ktora nic ciekawego nie wnosi do MMO.

BTW, do WoWa zawsze mialem mieszane uczucia, ale ciagle przewazają te dot "gniota" ;]


_________________
Obrazek

Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 09:29 
Cytuj  
W tej calej debilnej dyskusji nie rozumiem tylko jednego. Jesli mi sie podoba WoW to jestem fanboyem. Ale jesli mi sie podoba np. jakis Darkfall czy inny Aion to juz nie jestem fanboyem, tak? Bo poki co istnieje tylko pojecie "Fanboy WoW". Jesli lubie WoW to jestem jakims pryszczatym dzieciakiem lubiacym cycki. Jesli lubie inna gre np. Darkfail/LOTRO to na pewno jestem powaznym trzydziestokilkulatkiem. No jakos wlazac do dzialow tych gier i czytajac posty nie odnioslem takiego wrazenia, ze fanboye tamtych tytulow sa jakos specjalnie powaznymi i doroslymi graczami. Skoro taki WoW byl porownywany do McDonalda to analogicznie do czego porownac te inne wielkie i podobno lepsze tytuly "Dla powaznych, doroslych graczy"...do malej wiejskiej spelunki, o ktorej wiedza tylko okoliczni mieszkancy?
Ilu z Was opluwajacych teraz WoWa gralo w niego latami ze slinotokiem plynacym z ust? Dam sobie glowe uciac, ze sporo. Sa pewnie i tacy co w niego wogole nie grali, tylko wyrabiaja sobie zdanie na podstawie postow czytanaych chociazby na tym forum. W koncu sa i tacy, ktorym faktycznie produkcja Blizzarda sie nie spodobala. Jak to ma sie do wiarygodnosci informacji tutaj zawartych? Nijak. Dla Ciebie gniotem jest wow, dla mnie gniotem jest Darkfall czy kupa innych gierek. Czy to oznacza, ze ja jestem lepszy od Ciebie czy Ty ode mnie....? To zupelnie nic nie oznacza. Okresla tylko nasze upodobania i tyle.

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 09:35 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
W tej calej debilnej dyskusji nie rozumiem tylko jednego. Jesli mi sie podoba WoW to jestem fanboyem.


Termin fanboy jest terminem negatywnym. Fanboy to kibol wśród graczy, zmutowany psychicznie fanatyk określonego tytułu, hardware'u czy producenta. Fanboy w swoim zaślepieniu nie dopuszcza jakichkolwiek słów krytyki. Co więcej, zajadle atakuje adwersarzy paląc, niszcząc, grabiąc i gwałcąc wszystko, co mu wejdzie w drogę. Dlatego jeśli jesteście z innego obozu, zapomnijcie o kulturalnej wymianie zdań. Osobnicy tego gatunku są plagą na grupach dyskusyjnych i forach, bo nieraz ciekawe rozmowy zamieniają w chamskie, rynsztokowe pyskówki. I wtedy człek ma wybór: inteligentnie obciąć chama, wycofać się zgodnością albo zniżyć się do jego poziomu.

Ja np. nie jestem fanboyem Darkfalla w ktorego aktualnie gram. Nie mam problemu z krytykowaniem tej gry, w kazdej chwili moge przestac grac i grac w inna gre.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 10:18 
Cytuj  
Ja rowniez nie jestem fanbojem i moge obiektywnie stwierdzic ze wow to najlepszy mmorpg na rynklu a syfy typu lotro, war, aoc nie dorastaja mu nawet do piet. O darkfailu nie wspomne bo to jakas zalosna parodia mmorpg .

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 10:33 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ja rowniez nie jestem fanbojem.


ahahahahahahahahahahaha

Obrazek


Ostatnio edytowano 20 lip 2009, 10:43 przez Mordi, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 10:37 
Cytuj  
Chodzi o to ze ci uwierzylem i napisalem"rowniez" w sytuacji kiedy ty jestes tak naprawde zaslepionym fanbojem dfo:?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 10:49 
Cytuj  
Mordi napisał(a):
w kazdej chwili moge przestac grac i grac w inna gre.


I przy okazji założyć nowe konto na forum.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.