mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 22:18 
Cytuj  
double post

jeszcze o tales of the abyss na ps2 to jest tam najlepsze battle score jakie kiedykolwiek slyszalem w grze komputerowej

http://www.youtube.com/watch?v=NJv03JzdFuc

znacie lepsza? :)

[Up:Radziu , nie mowie ze to zla gra...ba sam nabilem 130 playhours i zgladzilem weapony, ale fabularnie IMO kleka ladnie do miecza xeno]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 22:25 
Cytuj  
mi polityka microsoftu się nie podoba - sorry Aldatha - takie wykradanie, przekupywanie i wyłudzanie pieniędzy za coś co zawsze było za darmo...
Ale pewnie kiedyś kupię sobie X360 by pograć w Lost Oddysey ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 22:27 
Cytuj  
Mnie Xenogears odepchnelo, sry :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 22:36 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Eternal Sonata , Star Ocean Last Hope , Infinite Discovery [krap ale nvm]
Enchanted Arms , Lost Odyssey

kiedy bralem pod uwage ktora konsole wybrac..siegnalem pamiecia czemu sie zagrywalem na ps2 i decyzja podjela sie sama :) , i dlatego jak patrze na line-up jrpg na ps3 to nic tylko /facepalm i /sadface


True, true. Sam nie mam zadnego next-gena, ale jakbym mial sie do niedawna decydowac to bym wzial tez 360'ke. Ale PS3 w koncu zacznie doganiac, wlasnie miejmy nadzieje Tales of, nowy Suikoden, FF(przede wszystkim Versus mnie interesuje), w przyszlosci Kingdom Hearts, a dla mnie tez takie rzeczy jak Silent Hill czy cus ;) I dlatego jak sie w koncu dorobie to juz predzej PS3. Ale do Xboxa musze sie chociaz raz dorwac dla LO :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 23:21 
Cytuj  
Tales of Vesperia na liczniku mam 32 godziny przegrane i nadal końca nie widać :D Cudowna gra nawiązuje trochę do klasyk (podobne historie).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 23:37 
Cytuj  
na x360 z jrpg do grania nadaje sie lost odyssey.
ktore jak dla mnie jest gorsze niz valkyria chronicles na ps3.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 01:23 
Cytuj  
Suikoden 2 > Xenogears > FF7


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 09:18 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
mi polityka microsoftu się nie podoba - sorry Aldatha - takie wykradanie, przekupywanie i wyłudzanie pieniędzy za coś co zawsze było za darmo...
Ale pewnie kiedyś kupię sobie X360 by pograć w Lost Oddysey ;)


no to raczej dalo tylka sony ze wypuscilo exclusive rangi FFXIII :)

Lost Odyssey fajny ale mnie wkurwialy niektore elementy do ToV sie to , to nie umywa

Star Ocean rowniez ma z dupy czesci skladowe , np nie za bardzo podobala mi sie fabula ...ale w tej grze jest zajebisty strategiczny system walki , po prostu ye , i craft tez fajnie pomyslany

Valkyrie Chronicles dla tych co lubili poprzednie czesci to must have

x360 winz chociaz i tak bieda straszna na current gen w porownaniu do past gen


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 09:32 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Valkyrie Chronicles dla tych co lubili poprzednie czesci to must have


VC nie miala poprzednich czesci. Ja wiem, ze tytuly podobne, ale trzeba przestac mylic te dwie serie, bo to 2 diametralnie odmienne sprawy :P

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 10:04 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):

znacie lepsza? :)



Niby kwestia gustu, ale: http://www.youtube.com/watch?v=CmZUt3Xv-r0

Zreszta Wild Arms OST jest z jednym z najlepszych w jrpg (Pomimo 13 lat na karku). Opening poprostu wymiatal.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 14:38 
Cytuj  
Gokulo napisał(a):
Tales of Vesperia z masa dodatkow trafi na PS3 niedlugo i tak ;)

Edit
No dobra, wersja poza japonia chyba jeszcze nie ogloszona, ale... :D


i mimo wszystko wersja na ps3 ma nizsza rozdzialke i gorsza grafike ;)

Tales of the Abyss - wlasciwie mam ale niechce mi sie podlaczac ps2 by to przetestowac... ale anime bylo fajne :)

Disagea 3 - jedyna gra ktorej zazdroszcze posiadaczom ps3


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 15:16 
Cytuj  
Cytuj:
Disagea 3 - jedyna gra ktorej zazdroszcze posiadaczom ps3


Jedynka była genialna, żeby wkońcu przeportowali dwójke na PSP :d

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 15:44 
Cytuj  
Przeportowali, tylko nie ma jeszcze angielskiej wersji (data wydania w USA - 08.09.09).
Jak dla mnie 2 to mało śmieszne popłuczyny po pierwszej części na zasadzie 'więcej tego samego', tylko bez charyzmatycznych postaci pokroju Laharla i Etny (tak, wiem, że pojawiają się gościnnie), a 3 znudziła mnie samym trailerem. 1 ftw.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 16:41 
Cytuj  
3ka akurat jest win ;) dunno czy tak dobra jak 1 ale napewno niezle sie prezentuje :)
Jak obejzalem fragment z jp wersji z alt. laharl ending to rylem ze smiechu.
http://www.youtube.com/watch?v=zDYM1mEaJf4&fmt=22


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 19:23 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Przeportowali, tylko nie ma jeszcze angielskiej wersji (data wydania w USA - 08.09.09).
Jak dla mnie 2 to mało śmieszne popłuczyny po pierwszej części na zasadzie 'więcej tego samego', tylko bez charyzmatycznych postaci pokroju Laharla i Etny (tak, wiem, że pojawiają się gościnnie), a 3 znudziła mnie samym trailerem. 1 ftw.


miales moze okazje zagrac w japonskie demko FFXIII? , sa tam wogole w miare ambitne dialogi? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 19:37 
Cytuj  
Nope, mam tylko jednego kumpla z PS3, a dostęp do dema XIII był dość... Ograniczony. Ale wszystkie trailery zostały zsubowane chyba, możesz sam sprawdzić. Moim zdaniem nie jest tragicznie, bo szczerze - dialogi w RPGach rzadko kiedy poza paroma scenami są naprawdę ambitne.


_________________
Obrazek

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 22:02 
Cytuj  
Ashton napisał(a):

i mimo wszystko wersja na ps3 ma nizsza rozdzialke i gorsza grafike ;)

Disagea 3 - jedyna gra ktorej zazdroszcze posiadaczom ps3


skąd te dane? W większości przypadków grafika jest identyczna, jest kilka tytułów gdzie gry wyglądają lepiej na PS3, kilka gdzie lepiej na X360.
Panowie z Ghostbusters (bo to JEDYNA gra gdzie TEKSTURY (niektóre) są niższej rozdzielczości) nie potrafią programować na PS3 i tyle (sami się do tego przyznali), ale nawet oni przyznali, ze gdyby to nie była multiplatforma to PS3 pociągnęłaby 2x więcej obiektów niż X360. Kilka innych firm twierdzi bardzo podobnie (między innymi ID Software od Dooma który coś tam tworzy na PS3/X360).

A Disgaea 3 to taka sobie gra pewnie tobie by się podobała, dla mnie to popierdółka. Ja zazdroszczę Xbowcom tylko i wyłącznie Lost Oddysey.
Do tego w ostatnim "Games" napisano, że ani Alan Wake ani Splinter Cell Conviction nie będę exclusivem na X-a, a wyjdą też na PC-ta. Więc trzeba modernizować kompa ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 22:09 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
Kilka innych firm twierdzi bardzo podobnie (między innymi ID Software od Dooma który coś tam tworzy na PS3/X360).


Tworza, tworza i nie jestem pewien (ogladalem kilka screenow i jakies skany z magazine ostatnio) czy to ma nie byc exclusive dla PS3. W kazdym badz razie nie bedzie tego na PC. Mowa o Rage.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 23:39 
Cytuj  
Rage to nawet na Maca jest zapowiedziane, napewno ma wyjsc na
Pc, z tego co pamietam to w wywiadach plakali ze ps3 strasznie zle sie im pragramuje a xbox 360 z dvd nie daje rady bo nie maja miejsca na jakies podobno wyjebane tekstury wiec kombinuja ze wyjdzie na 2 albo 3 plytach, Alan'a narazie na pc nie planuja jak zrobia na xboxa to sie beda zastanawiac, splinter to na 100% wyjdzie na pc ale chyba pozniej po premierze na xboxa, szaki wyluzuj troche z tym swoim fanbojstwem, jedna i druga konsola ma plusy, i minusy

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 lip 2009, 11:14 
Cytuj  
ja z kolei czytałem, że ich produkt w 100% (oczywiście bajera, pewnie to wszystko co ze swoim skillem potrafili z tej maszynki wykrzesać)wykorzysta moc X360 i mają spory zapas w PS3. I tworzą 2 tytuły oba na PS3/X360 na pewno. Jeden z nich będzie na 2DVD (X360) drugi na 3-4 (jeszcze się okaże).
I pomyśleć, ze jeszcze pół roku temu Xanth mi dawał jakieś linki (sprzed 3 lat) w których to czarno na białym udowodniona była przewaga sprzętowa X360 ;)
Ale na multiplatformy nie ma co liczyć - gry będą na 99.9% wyglądać identycznie :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.