mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 08:07 
Cytuj  
A nie zastanawia cie czemu lik-sang zostalo zamkniete ? bylo o tym glosno, sony pozywalo ich za sprzedawanie jp modelu ktory mial lepszy hardware.


Nie zastanawia mnie bo o tym nie slyszalem.

No to gratuluje, moj padl po kilku tygodniach, potem wymienili ale aktualnie krztusi sie np przy mgs3 etc.


Cry more :(

A grales kiedys w eq1 ? eq2 to cukierkowy carebearland w porownaniu z klimatem eq1, a nienazwalbym tego mroczna gra...


Gralem ale radze sie nauczyc co to znaczy carebearland.

Niestety produkty sony nawet jako podstawka do zarcia sie raczej nienadaja :(


More rage, plx.

Oj chyba cos podobnego bywalo tez z ps3 :) Zreszta ms rozszerzyl gwarancje dla rrod, a najnowszy model jasper nie sprawial mi najmniejszych problemow, nawet po kurewsko dlugich sesjach.
Szkoda ze sony nie zrobilo czegos takiego dla laserow ps2.. no ale dzieki temu moga sie cieszyc dobra sprzedaza ps2.. ktora zreszta nadal sprzedaje sie lepiej niz ps3 mimo tylu lat od premiery...


Sprzedawala sie lepiej, nie sprzedaje. PS3 jest po prostu droga i nie mozna jej piracic. Widac to jak na dloni gdzie lezy problem. Mi z tym lepiej nawet, ze posiadam PS3. Jak juz mowilem: ogladalem ps3, xboxa360 i Wii, czytalem przez ostatni miesiac o 3 tych konsolach, wybor byl prosty. Sam wiesz, ze z konsolami mam do czynienia dluzej niz Ty.

Przeciez wyraznie wpadles tutaj by potrollowac, a wiec chyba sie nudzisz :)

Wpadlem podyskutowac. Jak widze na board mmorpg.pl zrodzil sie nowy trend gdzie jesli ktos wyraza swoja opinie i w skuteczny sposob obala czyjes fantazje to od razu jego wypowiedzi sa sprowadzane do trollingu. gg.

wizualnie prezentuje ? rotfl.


Masz cos do chlebaczka kruwau, hehe? :< Oczywiscie, ze wizualnie w porownaniu z zabawkami MS i Nintentdo PS3 JAKOS wyglada. Nie wspominajac o jakosci uzytych materialow.

Ano wlasnie, tyle lat i nadal nie zlamana ? Raczej nikomu sie niechce.


Nie wiem skad te fantazje, poraz kolejny, ale uwierz mi, ze gdyby to bylo mozliwe to by zlamali. Jakos im to nie wychodzi i na pewno nie jest to "niechcenie". Pomysl chwile i zastanow sie zanim cos napiszesz.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 10:13 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Cytuj:
A tak btw. to PS3 da sie jakos zlamac, ale nie widze wiekszego sensu, aby to robic.


Oczywiście, po co to robic, X0 złamali pewnie dlatego żeby zwiększyć ilość sprzedanych konsol? Pomyśl czasem co piszesz.


Heh... Wytlumacze Ci jak dziecku... Moze i daloby sie zlamac, jednak dla mnie nie ma to wiekszego sensu. Jakos nie chce mi sie sciagac 30GB danych, wydawac kase na nagrywarke i sporo kaski na sama plyte.
Po drugie, nie lubie miec zlamanych zadnych konsol, bo w taki sposob trace ochote na granie. "Na polce lezy 100 tytulow, a ja nie mam w co grac" - tak to wyglada u mnie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 10:18 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Tidus napisał(a):
Cytuj:
A tak btw. to PS3 da sie jakos zlamac, ale nie widze wiekszego sensu, aby to robic.


Oczywiście, po co to robic, X0 złamali pewnie dlatego żeby zwiększyć ilość sprzedanych konsol? Pomyśl czasem co piszesz.


Heh... Wytlumacze Ci jak dziecku... Moze i daloby sie zlamac, jednak dla mnie nie ma to wiekszego sensu. Jakos nie chce mi sie sciagac 30GB danych, wydawac kase na nagrywarke i sporo kaski na sama plyte.

Może powrót do piratów za 20 zł spod lady w sklepie/od znajomego pirata? :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:07 
Cytuj  
Aldatha mi naprawdę nie chce się wczytywać w szczegóły o sprzęcie, ale trochę na ten temat poczytałem. Generalnie X360 ma lepszą grafikę ale tylko z tego powodu, że ma sprzętowy antyaliasing. Da się to zrobić też na PS3 ale pewnie kosztem któregoś z 7 rdzeni, bo niektóre gry są ładnie wygładzone (m.in. ostatni prototype czy red faction guerilla - w żadnej z tych gier zębów nie uświadczysz, a siedzę 2m od 37").

Niestety cała reszta już w X360 kuleje, co 7-8 (zależy jak liczyć) rdzeni to nie 3. Kilka firm (Atari, ID Software) wyraźnie dało do zrozumienia, że to co na X360 jest górną granicą, na PS3 wcale jeszcze nie jest. Jakiś devs z atari wyraźnie i z matematyczną dokładnością ;) powiedział, że PS3 byłby w stanie pociagnąć 2x więcej obiektów ruchomych jednocześnie.

Weź też pod uwagę 2 ważne rzeczy:
1. konsola PS3 wyszła rok później niż X360
2. Cell i cała architektura PS3 jest trudniejsza do opanowania niż X360 który konstrukcję ma na wskroś PC-towską i nawet Roball może napisać na to shootera na długiej przerwie

Ale da się, niech przykładem będzie Uncharted 2 który bije na głowę wszystko co się do tej pory ukazało na obu konsolach (mi LBP się nie podoba), motorstorm 2 podobnie (miałem Fuel, miałem Pure i te gry to nędzne popłuczyny po motorstormie, chociaż muszę przyznać, o ile Fuel jest po prostu graficznie średni, to Pure jest piękne, co z tego jak fizyka jezdy zerowa), Killzone - najładniejszy shooter, BF1943 - chodzi dużo lepiej na PS3, na X360 z tego co czytałem po forach potrafił ciąć, itd. itd.

Oczywiście są smaczki w drugą stronę, jakaś firemka bierze się za produkcję multiplatforma, czas goni, programiści skillem nie błyszczą i są kwiatki w stylu Ghostbusters czy Tales of Vesperia. Ale wszystko jest do wyuczenia, następny tytuł pewnie lepiej zrobią na PS3 bo architektura konsoli na to pozwala.

Więc aktualnie devsi znają PS3 tak jak X360 znali 1.5-2 lata temu. Więc ja generalnie się dziwię tym perełkom które już wyszły na PS3 i które jakościowo biją na głowę gry z X360. Biorąc pod uwagę, że proces produkcyjny dobrego tytułu to lata (liczba mnoga)..

Do tego klocek jest be, miałem to przez 2 miesiące i dla mnie to był trzeci/czwarty (miałem wtedy 2 lapki) PC-et, sprzedałem to na allegro. Po kupnie PS3 byłem kurewnie zachwycony, a możecie cofnąć się do moich postów z grudnia i zobaczyć, że wybór był losowy - skończyła się promocja na X360 z GoW1/2 i czymś tam jeszcze, zaczęła się na PS3 z Falloutem, LBP, RE2, Motorstormem 2. Generalnie szedłem do sklepu po X360 a wyszedłem z PS3 i nie żałuję :)

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:13 
Cytuj  
Cytuj:
Ale da się, niech przykładem będzie Uncharted 2 który bije na głowę wszystko co się do tej pory ukazało na obu konsolach


Fajnie, dobry jesteś skoro już grałeś

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:13 
Cytuj  
no fajnie, ma, ze gral. i nie tylko on.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:16 
Cytuj  
tez juz grales ?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:19 
Cytuj  
no

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:23 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Cytuj:
Ale da się, niech przykładem będzie Uncharted 2 który bije na głowę wszystko co się do tej pory ukazało na obu konsolach


Fajnie, dobry jesteś skoro już grałeś


grałem, grałem, była dostępna beta multi dla wybrańców i muszę przyznać, że multi jak na klon Tomb Raidera jest całkiem wypaśne :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:23 
Cytuj  
Przeciez to normalne na PS3....... Gow3 jest najlepszym slasherem juz rok przed premiera, GT5 najlepszymi wyscigami, KZ2 byl opiewany na najlepszego FPSa juz ze dwa lata przed premiera... to czemu nie obwolac U2 najlepsza gra ever?

Sony powinno zmienic nazwe konsoli na HypeStation. :-)

"grałem, grałem, była dostępna beta multi dla wybrańców i muszę przyznać, że multi jak na klon Tomb Raidera jest całkiem wypaśne "

De facto to multi w tej grze jest na chuj potrzebne. W miesiac po premierze nikt nie bedzie w to gral. Identyczna sytuacja co z GTA4 - swietna singleplayerowka z doczepionym na sile multiplayerem. Po 2 tygodniowym hype, wszyscy sie znudzili i grali w single.


Ostatnio edytowano 27 lip 2009, 17:26 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:26 
Cytuj  
KZ2 już się ukazał i jest najlepszym FPS-em.

GTAIV - świetna singleplayerówka? U mnie GTAIV po 2h wylądowało na półeczce z shitami do sprzedania na allegro z takimi hitami jak Conan, Mercenaries 2, Virtua Tennis 3 i Turok.


Ostatnio edytowano 27 lip 2009, 17:28 przez szaki24, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:27 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
KZ2 już się ukazał i jest najlepszym FPS-em.


ehehehehe... chyba na PS3. Chociaz i tak nie bo na PS3 jest MW.
PS. Najladniejszy =/= najlepszy o czym chyba zapominansz.
PS2. Najladniejszy na konsole tylko ofc...Bo do PCtowego FC2 czy Crysis jeszce troche brakuje niestety :)
PS3. Od razu napisze ze dla mnie FPS to w 90% multi - single przechodze raz z rozpedu i tak tez padl KZ2. Nie bylo fanfar i sikania po nogach - kawalek dobrego rzemiosla. Natomiast co do multi to jest X lepszych FPSow w tej dziedzinie co dyskwalifikuje KZ2 jako najlepszego FPSa ever. Zreszta wiekszosc swiata tak mysli, bo po ppierwszych recenzjach dosc szybko spuszczono z tonu "najlepsza gra wszechczasow" - bo poprostu KZ2 takie nie jest.

"GTAIV - świetna singleplayerówka? U mnie GTAIV po 2h wylądowało na półeczce z shitami do sprzedania na allegro z takimi hitami jak Conan, Mercenaries 2, Virtua Tennis 3 i Turok." No to jesli nie podobal ci sie single to pomysl jaki zal musi byc multi ktory byl dodany na sile, pierwszy raz w serii. W takich grach multi nie jest potrzebny po prostu. Bo jak juz jest to nie blyszczy za bardzo tak czy siak.


Ostatnio edytowano 27 lip 2009, 17:33 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:31 
Cytuj  
w GoW-a grałem na PCcie ale mi się nie podobał. Odinstalowałem po 2h. Dwójka jakoś mnie nie rajcuje.
Oprócz tego jest jeszcze Resistance i Resistance 2 - oba całkiem całkiem, chociaż jedyneczka ma trochę grafikę outdated, ale sama gra jest bardzo klimatyczna (przeszedłem do końca). Multi w 2 jest bardzo fajne - cooperative, competitive etc.

Ty nie rozumiesz Kabraxis, że multi w U2 wcale nie jest dodany na siłę. Poczytaj posty ludzi którzy to testowali. 99.999% jest kurewnie zachwyconych, ludzie którzy nie wierzyli w multi pisali, że pewnie za singla nie będą mieli czasu się zabrać. Do tego ten multi daje ogromne możliwości, może z tego wyjść drugie (tylko o wiele bardziej rozbudowane LBP). Bo o ile tryb competetive jest wtórny i faktycznie nie ma tam nic nowatorskiego (bo ciężko coś nowego tu wymyślić), to cooperative jest zajebisty i świetnie do tej gry pasuje (podawanie liny, podnoszenie przeszkód, etc. etc. Dla mnie bomba i tyle. I osobiście liczę na zalew mapek do trybu cooperative w U2.


Ostatnio edytowano 27 lip 2009, 17:37 przez szaki24, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:36 
Cytuj  
R1 to crap zrobiony na szybko i z rozpedu aby zdazyc na premiere konsoli, co widac na kazdym kroku w grze. R2 juz duzo lepiej i calkiem fajna gra.
O niebo lepsza gra niz R1 jest niedoceniony Timeshift czy The Darkness. Obie gry sa b dobre ale zaginely w "powodzi" hypowanych KZ2 czy Haze, ktory jest taka porazka ze az mi sie nie chce tego pisac.

Wracajac do multi w U2 - Pozyjemy, zobaczymy. Jak juz pisalem "HypeStation". :-)

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:42 
Cytuj  
Nie grałeś w resistance. Graficznie 3 pierwsze poziomy odstają od reszty i mogę się przyznać, że owszem te 3 poziomy były robione naprędce. Cała reszta jest całkiem całkiem (pierwsze 3 poziomy przechodziłem na raty ze 3 miesiące, potem było z górki ;).

Timeshift to gniot jakich mało. The Darkness - grałem w demko to ma grafikę jak GTAIV - brzydką i odrzucającą, mnie odrzuciło to tak daleko że nie mam sensu grać w tego gniota.
KZ2 nie jest przehypowane - sprzedało się tego już prawie 2mln kopii co jak na PS3 jest wynikiem bardzo zadowalającym. Gdyby zapowiedzieli ten tytuł na X360 to pewnie posikałbyś byś się ze szczęścia. Całkiem dobry kawałek kodu.
Inna sprawa, że na download content który ukazuje się co 2 tygodnie młócą taką kasę, że mi się rzygać chce (wyszło już chyba z 5-6 map packów, każdy za około 10$). Zagrywki jak ze stajni Microsoft... dobrze, ze jeszcze za hosting multi nie musimy płacić ;)

Kabraxis napisał(a):
Wracajac do multi w U2 - Pozyjemy, zobaczymy. Jak juz pisalem "HypeStation". :-)


ja już widziałem na własnym TV i jakieś 10 000 innych osób też. Powiem ci też że Naughty Dog to cholerni profesjonaliści na wzór Blizzarda, nie wiem co oni testowali w tej becie bo całość chodziła jak bajka :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:48 
Cytuj  
Twoj post dowodzi tylko ze mamy zopelnie inny gust. Widzisz ja nie rzucam sie na hypowane gry i nie uwazam je za zajebiste tylko dlatego ze sa hypowane. Bo takimi tytulami sa i KZ2 i obie czesci Resistance (I kurwa nie mow mi w co gralem a w co nie bo Ps3 mialem jeszcze za czasow gdy ty meczyles tego swojego nieszczesnego XBOXA - to tytul startowy i jest tak samo chujowy i nudny jak Motorstorm - i w obu przypadkach dostalismy o wiele lepsze, dopracowane i grywalniejsze saquele, bo poprostu mieli czas zeby je dopracowac bez panow z sony na karku mowiacych "konczcie to szybko oi niewazne ze to crap". Szczytem jest Motorstorm z 8 trasami (WOW!!!) i klikoma na krzyz modelami autek, oczywiscie dla ciebie to pewnie zajebista gra - ja usnalem juz podczas ogladania napisu "loading", swoja droga jakby troche dluzej sie wczytywalo to bym umarl.). W obu przypadkach wysoka sprzedaz tych gier (ponad milion) jest spowodowana bundle packami, gdyby nie to i gry takiej jakosci zostalyby wydane dzisiaj - devsi mogliby sie pakowac.

Dla mnie dobrymi grami sa i Timeshift i Darkness, dosc dobre fabularnie, ciekawe pomysly w obu tytulach (demony i zabawa z czasem), nie sa to gry od Sony czy innej Guerilli, gdzie jak ludzie widza tytul to juz sikaja po nogach - chuj wie czemu.

Ogolnie z tym mi sie kojarzy PS3 - z ogromnym hypem tytulow, w ktore potem gram i stwierdzam ze nie rozumiem czym sie ludzie podniecaja ( a czesc z nich tez sie po premierze lapie za glowe). Tymczasem mniej hypowane tytuly okazuja sie czesto dawac wiecej funu niz przykladowy KZ2.

"ja już widziałem na własnym TV i jakieś 10 000 innych osób też. Powiem ci też że Naughty Dog to cholerni profesjonaliści na wzór Blizzarda, nie wiem co oni testowali w tej becie bo całość chodziła jak bajka " Nigdy nie oceniam gry przed premiara i zawsze staram sie wyrobic swoje, wlasne zdanie (nie na podstawie podsycanego przez Sony, bezpodstawnego Hypu)- czego i tobie zycze. Pozatym skoro ty mozesz uwazac ludzi ktorzy wydali jednego shotera i pare platformowek dla dzieci za porownywalnych z Blizardem to ja powiem ze powinni zostac przy Crash'u i tego wlasnei mi na PS3 brakuje - nie hypowanej podrobki Tomb Raidera. :-)


Ostatnio edytowano 27 lip 2009, 17:56 przez Kabraxis, łącznie edytowano 3 razy
*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:50 
Cytuj  
ja pierdole virtua tennis 3 i the darkness crapy ? wez ty sie pierdolnij zdrowo w glowe

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:59 
Cytuj  
ale ja w ogóle nie patrzę czy gra ma jakiś hype czy go nie ma, ale faktem jest że gust musimy mieć inny, bo mi bardzo podobają się motorstormy (dwójkę do tej pory uważam za najlepszą ścigałkę (Pure/Fuel może lizać Motorstormom pięty) jakie widziałem pod każdym względem), Resistance z genialnym multi w dwójce, Killzone 2 z wypaśną grafiką, czy LBP za nowatorstwo i masę darmowych mapek itd.
Natomiast męczę się przy tytułach które mają dobre oceny w prasie (czyli jak ty to nazywasz hype) - np. taki prototype bo dużo o tej grze czytałem a tytuł okazał się kompletnym crapem (reklamę za to to miało w każdej "przyjaciółce" i na co drugim bilboardzie na przystanku autobusowym), Sacred 2, Terminator, Ghostbusters, itd. to dla mnie tytuły zupełnie niegrywalne.

Dlatego doszedłem do wniosku, że gry multiplatformowe będę najpierw wypożyczał, a potem ewentualnie kupował.

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 18:01 
Cytuj  
Sielo napisał(a):
ja pierdole virtua tennis 3 i the darkness crapy ? wez ty sie pierdolnij zdrowo w glowe


ale pozwól mi mieć swój własny gust ok miszczu?

The Darkness crap i tyle.
Virtua Tennis 3 - dla twojej informacji wyszła część 4 z multiplayerem, a ja czasami lubię pograć przez net ok?

Sielo to nowy alt Huragana?

A ja Kabraxis sugeruję się betami. Grałem w EQ2 betę i cancelnąłem preorder. Grałem w WoW-a betę i zakupiłem wersję US na ebay-u jak tylko się pokazała i za 2x większą cenę.
Wolę się sugerować własnymi wrażeniami niż screenami/filmikami, postami na forum takich jadowitych i obrażonych fanboyów jak ty. Własne wrażenia są dla mnie ważniejsze niż innych? OK?


Ostatnio edytowano 27 lip 2009, 18:06 przez szaki24, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 18:06 
Cytuj  
Ttaki The Darkness zjada klimatem i fabula obie czesci Resistance i KZ 1 i 2 na raz i nawet nie popija.
Swietnie sie bawilem podczas grania w Darkness, mroczno, ciezko i klimatycznie. Zreszta to studio nie wydalo slabej gry. Ridicki sa OK, starenkie Enclave na PCta bylo swietnym TTP slasherem..... A ludzie podniecaja sie Guerilla (Black i KZ), czy Psami (Crash i Uncharted) ktore moze sie pochwalic dokladnie tym samym co Starbreeze - zrobieniem 3-4 dobrych ale nie nadzwyczajnych gier. Jest od groma takich niedocenionych gier i studiow, ktore jakos sobie radza bez wsparcie i hypu od Sony.

HYPE...HYPE....HYPE.... i slepe za nim podazanie. Koniec tematu

PS. Tak czaytam to i czytam i dziwie sie ze nikt jeszce nie kazal mi wyperdalac tematu o PS3 - patrze a tu piszemy w temacie o X360.... lol. :-)
Koniec kurwa OffTopu. Piszemy o Xie. :-)

Ja zaczne - XBOX360 jest zajebista konsola a PS3 ssie kule. !!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.