mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 21:49 
 
A ja stane w obronie Freedom Fighters. Co prawda nigdy do niej nie wrocilem (no ale ja wracam regularnie tylko do Dungeon Keepera), ale naprawde fajnie ja wspominam, super strzelanka TPP z wlasna druzyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 23:07 
 
Z tym, że Mafia to nie odpowiedź na pytanie coldzika, bo nie jest to typowa napierdalanka TPP.

Porównywanie do Freedom Fighters jest bezsensowne.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 23:39 
 
Oyci3C napisał(a):
Tez polecam Mafie. Jest niesamowita i az zal dupe sciska, ze tak wiele osob nawet na oczy tej gry nie widzialo przyslonietych hype'em GTA np.

Czy ja wiem, też miałem hype na GTA3 i VC a Mafię już skończyłem 3 razy.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 09:55 
 
Nie chodzi mi o personalny hype (tez mialem hype na gta hehe) ale swiatowy. Mafia przeszla bez echa.

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 10:10 
 
gralem w mafie i imo przy VC ssie jaja ;\

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 10:20 
 
Moze z takich tpp strzelanek to jeszcze Kane & Lynch. Od tworcow Freedom Fighters, duzo podobienstw, z tym ze nowsza, chyba jeszcze wiecej strzelania i mozliwe ze jak komus sie podobal Freedom Fighters to i Kane & Lynch sie spodoba. Tyle ze mi FF bardzo sie podobal, a K&L juz sporo mniej ;), ale kiedys nie wkurzal mnie tak brak quicksejwa podczas gry.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 11:07 
 
K&L jest dosyć trudny. Ale klimat ma niepowtarzalny :).


_________________
...

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 16:36 
 
na pewno, co kto lubi i tyle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 16:55 
 
W czasie wydania Mafii tez uwazalem ze jest duuuzo lepsza od GTA, ale Mafie przeszedlem dwa razy i za cholere nie chcialbym do niej wracac, a GTA: VS gralem co najmniej 3-4 razy i w sumie znowu mam chec. Po prostu dla mnie przydalyby sie pewne zmiany w strukturze grze, jesli chodzi o mafie. Konkretnie jedna rzecz- misje. Wygladaja mniej wiecej tak

1 Jedziesz zlomem uwazajac zeby policja Cie nie zgarnela za predkosc( bo wszystko potrwa z minute dluzej) dobre 5-10 minut na miejsce akcji. Dobrze gdy akurat dostaniesz dobra misje, bo mozesz dostac uber-nudna, lub taka (ten wielopietrowy garaz) ktora bedziesz powtarzal kilka razy przez MEGA glupote swoich ludzi( a wystarczyloby dodanie rozkazow zostan i za mna)

2 Gdy konczysz misje musisz wracac zlomem spowrotem do baru. Nawet gdy nikt Cie nie sciga. Zazwyczaj przez cala mape. Ile mozna? Ewentualnie mozesz wziac misje poboczna, hoho tu jest dopiero sporo zabawy.:

3 Jedziesz zlomem do goscia.

4 Jedziesz zlomem tam Cie gosc Cie poinstruowal( juz zaczyna Ci sie nudzic), robisz cos co wymaga kilka sekund interakcji( np. obicie mordy jakiemus gosciowi).

5 Wracasz do goscia co dal Ci zadanie.

6 Teraz jedziesz po swoja nagrode.

7 I mozesz wrocic do baru :)

Za pierwszym razem to sie moze podobac i mi sie podobalo, ale serio teraz juz bym nie mogl. Klimat jest ekstra, fabula tez, ale mimo wszystko wole VC. Za to napewno Mafia kopie dupe GTA 4


Za to ja znowoz zabralem sie za moja gre "best in universe" tj Fallouta 2 z tym modem

http://www.nma-fallout.com/article.php?id=51328

Naprawde polecam, bo zmienia jak narazie bardzo duzo, nie tylko dodaje nowe lokacje i questy, ale i zmienia stare, przez co grajac po raz n-ty nie powtarza sie rutynowych czynnosci ;) No i jest trudniej- jedyna rzecz ktora mi sie w Falloucie nie podobala, tj. tony sprzetu i zwlaszcza amunicji to juz przeszlosc. Towaru jest mniej( zwlaszcza tej amunicji) i jest drozszy. Zreszta wszystko jest w opisie tego megamoda.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 17:00 
 
kozas15 napisał(a):

Not for me :D Ja już swoje nagrałem i teraz chcę mieć łatwiej nie trudniej ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 18:37 
 
Eee, w przypadku gier akcji bez sejwow teraz sam biore prawie zawsze easy( a wczesniej jednak wybieralo sie chociaz te medium), ale w grze gdzie moge w kazdej chwili zapisac stan? Poza tym akurat w Falloucie walka nie odgrywa jakies bardzo duzej roli ;) Warto zobaczyc chociazby dla nowych questow, lokacji itp... tworcy moda dali rade i dialogi sa swietne, tak jak w oryginalnej grze( swoja droga chyba jedyne do czego moge sie przyczepic w trojce to wlasnie slabe dialogi).

Ogolnie naszla mnie ostatnio ochota na mody( takze dlatego ze nic fajnego i nowego nie wychodzi...)i oprocz oczywistych oczywistosci( jak Baldurs Gate czy Morrowind) zahaczylem takze o raczej mniej znane mody- jak np. ten Falloutowy czy restoration mody do Kotora 2- przywracaja to co zostalo wyciete z oryginalnej gry. Dopiero co sciagnalem, ale po liczbie dodanych featursow( cala nowa planeta) juz polecam ;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 19:12 
 
Tak nawiązując do gta i mafii. Spora część moich znajomych dała sobie spokój z mafią po zetknięciu z misją z wyścigami, a gta vc (i sa) dzięki możliwości podmiany modeli pojazdów nadal daje sporo funu :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 19:48 
 
Nie mogę przejść ostatniej misji w majesty :(


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 20:16 
 
Bardzo dobrze napisane kozas, mafia jest tak monotonna ze mozna usnąć.

W każdą cześć GTA fajnie się grało nawet nie robiąc misji, po prostu zwiedzając miasto, robiąc rozpierduchę tu i ówdzie.

W mafii możesz klepać tylko te misje, które poza paroma wyjątkami są bardzo monotonne.

No ale ze wtedy Cashasty miał te 10 latek to mu sie podobało i teraz będzie do końca życia wspominał z wypiekami na policzkach, ja tak wspominam Flashbacka w sumie :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 21:04 
 
Dana napisał(a):
Fallout 3 Point lookout.

Jeżeli komuś podobała się podstawka, ten DLC to must have. Znacznie lepszy od poprzednich. Fajna fabuła, questy poboczne, nowy sprzęt. Bardzo fajny bagnisty klimacik :)


Z cyklu "Odgrzebywanie starych postów"

Jak to jest z tymi DLC? Dodają nowy content dostępny do gry kiedy się chce?

Można je zainstalować, rozpocząć grę i udać się w nowe miejsca po przypakowaniu postaci? Jak to jest z tymi dodatkami? Widzę, że sporo ich wyszło + mamy dużo ciekawych modów do Fallouta 3. Po przypakowaniu gry całym tym contentem zapowiada się niezła jazda.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 21:51 
 
Razoth napisał(a):
Dana napisał(a):
Fallout 3 Point lookout.

Jeżeli komuś podobała się podstawka, ten DLC to must have. Znacznie lepszy od poprzednich. Fajna fabuła, questy poboczne, nowy sprzęt. Bardzo fajny bagnisty klimacik :)


Z cyklu "Odgrzebywanie starych postów"

Jak to jest z tymi DLC? Dodają nowy content dostępny do gry kiedy się chce?

Można je zainstalować, rozpocząć grę i udać się w nowe miejsca po przypakowaniu postaci? Jak to jest z tymi dodatkami? Widzę, że sporo ich wyszło + mamy dużo ciekawych modów do Fallouta 3. Po przypakowaniu gry całym tym contentem zapowiada się niezła jazda.


Musisz popatrzec w opisie poszczegolnych DLC - roznia sie od siebei w tej kwestii. W niektorych po prostu gdzies idziesz i "aktywujesz" dodatkowy content, w niektorych jest to inaczej rozwiazane( w przypadku Broken Steel grasz po glownym watku, oczywiscie chyba ze wybrales zakonczenie ktore to uniemozliwia ;))

Cos gdzies czytalem ze na jesieni ma byc wersja Fallouta 3 z wszystkimi DLC.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 07:02 
 
Cytuj:
Z cyklu "Odgrzebywanie starych postów"

Jak to jest z tymi DLC? Dodają nowy content dostępny do gry kiedy się chce?

Można je zainstalować, rozpocząć grę i udać się w nowe miejsca po przypakowaniu postaci? Jak to jest z tymi dodatkami? Widzę, że sporo ich wyszło + mamy dużo ciekawych modów do Fallouta 3. Po przypakowaniu gry całym tym contentem zapowiada się niezła jazda.


Operation Anchorage, The Pitt oraz Point Lookout możesz zacząć kiedy ci się podoba. Tzn. po zainstalowaniu możesz odpalić jakikolwiek save i po chwili dostaniesz informację o queście i marker na mapie danego DLC (może być jeszcze wiadomość radiowa). Idziesz gdzie trzeba i rozpoczynasz nowy content. Możesz je zacząć nawet natychmiast po wyjściu z Vaultu 101 na początku gry, jeżeli uda ci się dostać pod wskazane miejsce na mapie.
Warto też dodać że akcja tych 3 DLC rozgrywa się poza Capital Wasteland (czyli mapą z podstawki) choć dodaje też "punkt startowy" na podstawowej mapie (baza, tunel to pittsburgha czy barka do point lookout).

Broken Steel jest inny, bo bezpośrednio kontynuuje fabułę z podstawki. Tzn. do linii fabularnej BS będziesz miał dostęp tylko po ukończeniu questu "take it back" czyli włączeniu Puryfikatora pod monumentem Lincolna. W tym momencie normalnie gra się kończy, ale jeżeli posiadasz addonik, budzisz się cały i zdrowy w cytadeli (gorzej z Sarą Lyons hłehłe). Tutaj warto zaznaczyć że mimo iż dostęp do addonowych questów będziesz miał po ukończeniu głównego wątku vanilla f3, to Broken Steel możesz zainstalować w każdej chwili by podnieść swój max level do 30. Warto, szczególnie jeżeli ktoś nastawia się na ciężką eksplorację (która oczywiście jest najlepszym elementem tej gry).

Może pokrótce ocenię poszczególne DLC.

Operation Anchorage 5/10. Całkiem fajny (jeżeli ktoś preferuje strzelanie a nie pytanie). Głownymi jego wadami są brak jakiejkolwiek eksploracji (jedziemy po sznurku jak w jakimś cod) i ogólna krótkość. Zagrać można chociażby by zobaczyć kto pozował do Anchorage War Memorial, czy by zdobyć fajny sprzęt, najlepszy melee w grze i Power Armor trening (m.in.)
Fun też jakiś jest.

The Pitt 6/10. Nadal cierpi na dolegliwość poprzednika, krótkość. Nadal też jest raczej liniowy (choć nikt nas nie prowadzi za rączkę) choć jedynym odstępstwem od main questa jest "scavenge hunt" w strefie zamieszkałej przez **** (grałem w nocy i parę razy podskoczyłem w fotelu :) ). Sprzęt fajny, fabuła ciekawa (z wyborami), można zagrać.

Broken Steel 8/10. Nice. Bardzo fajny główny quest, questy poboczne. Trochę nowego sprzętu i perków. Must have.

Point lookout 9/10. PL jest tym czym Shivering Isles był dla Obliviona (jak ktoś nie grał to trzeba nadrobić zaległości). Zupełnie nowy bagnisty teren, nowe questy (naprawdę fajne), nowy sprzęt, nowe moby no i kupa exploracji. Jedyną jego wadą jest to że nadal main quest nie powala długościa. Czeba mieć !

Mothership Zeta ?/10. Ostatni oficjalny DLC do trójki, wyszedł wczoraj bodajże. Wygląda na to że nie będzie miał chyba nic wspólnego ze światem fallouta, jednak może być zabawny. Czuć taki retro klimacik :)
http://www.youtube.com/watch?v=4iwFhq57o-M

Pozostaje czekać tylko na New Vegas...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 10:28 
 
@ Dana

Dzięki za rozbudowane info. Fajnie, że Broken Steel podnosi level do 30 i daje nowe perki, brakowało mi sensowniejszego levelu w podstawce.

Co do New Vegas to mam nadzieję, że Obsidian nie spierdoli sprawy i nie będzie spieszył się z wydaniem, jak to miało miejsce na przykład w przypadku 2 części Kotora.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 10:41 
 
Jest zatem szansa, ze zamiast tego sandboxowego gowna zwanego Falloutem 3 dostaniemy normlanego crpga, jesli produkcja zajal sie Obsidian.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2009, 10:48 
 
Cytuj:
While New Vegas is not a direct sequel, it will use the same engine and be in the same style as Fallout 3 and will be developed by Obsidian Entertainment, a company founded by developers who left Black Isle Studios.


http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout:_New_Vegas

I bardzo dobrze. Te "sandboxowe gówno" jest jedną z nielicznych gier które mnie porwały ostatnio.

No ale to Bethesda, klasa sama w sobie. Co do studia Obsidian to nie mam pewności.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.