mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 103  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 12:23 
Cytuj  
Ja mam 4, jak cos to moge kogos zaprosic, wyslijcie pm z e-mailem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 12:29 
Cytuj  
Ja mam 9 ;F jak ktoś chce to PM.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 12:30 
Cytuj  
Co do tego sciagania z DoTA, to chyba bylo umyslne.
Znaczy sie, community nie raz wspominalo ze przydalaby sie taka kopia z nowym engine i podrasowaniem.
Mi sie podoba ze wlasnie HoN nie jest jakim tam Demigodem tylko zwykla kopia zajebistej mapy z war3.
Jest kupa bugow i kilka imbalancow (dalej sie zastanawiam jak zerzniety Zeus 2-3x lepiej ownuje jak w DoTA dla przykladu) - ale gierka ciagle niby jest poprawiana. Jakosc graczy tez niezle sie robi, bo random DoTA players na bnecie czy garenie jest w miare biedna.
Kolejna sprawa to nie musze uzywac dota czy warkeys aby wygodnie grac.

Hmm jest mnostwo udoskonalen i cos czuje ze S2 podgryzie sukces Blizzarda i Bullfroga popularnosc. To poprostu jest skazane na sukces. Spokojnie na ta wersje gry bym wydal kase - a to jeszcze beta.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 12:34 
Cytuj  
Proszę o 2 invy na e-mail: [email protected] (jeżeli się nie da 2 na ten sam adres to dajcie znać)


_________________
Obrazek

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 12:46 
Cytuj  
Poprosze rowniez : [email protected]

Z gory dzieki

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 13:11 
Cytuj  
Jesli chodzi o to, ze w docie jest jedna mapa to... emm... troche fail jak dla mnie. Nie mowcie tylko, ze to jest klimat, ze mozna sie nauczyc itp. im wiecej map tym wiekszy fun, przynajmniej dla mnie. :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 13:29 
Cytuj  
Cała mechanika doty była specjalnie tworzona dla takiej mapy a nie innej.

Przez x lat gry w dote nawet przez chwile mi do głowy nie przyszło ze przydala by sie jakaś inna mapa, uwierz dobre opanowanie tej co jest, mimo ze wyglada na bardzo prosta zajmuje parę miesięcy (nie wiem jak w HoN, w docie tak bylo)

Jak to jest ze zawsze noobki placza o jakies custom mapki ? ;p Zawsze tak było w RTS-ach FPS-ach etc. Zamiast grac w perfekcyjnie dopracowany content tacy ludzie wola grac w jakis badziew tylko dlatego ze jest 'coś nowego'.

A właśnie, pytanie dla grających w dote i w hona, czy w honie jest fajny, skillowy motyw z doty : chowanie sie przed line of sight w drzewach etc (ma to jakąś konkretną nazwe, ale nie pamiętam) po prostu takie miejsca gdzie łatwo zgubić pościg :p

A wracając do przejrzystości : 2 rzeczy na pewno by poprawily ją znacznie : bardziej wyrazne pokolorowanie przeciwnikow i friendów, w docie była opcja e dokładnie wszyscy bohaterowie byli w kolorze niebieskim albo czerwonym w zaleznosci od teamu, tutaj mamy jaki lekki badziewny glow czy cos takiego ;/ Mozliwosc ustawienia paskow HP tylko nad przeciwnikami a nad swoimi tylko na zadanie (np alt).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 13:48 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Przez x lat gry w dote nawet przez chwile mi do głowy nie przyszło ze przydala by sie jakaś inna mapa, uwierz dobre opanowanie tej co jest, mimo ze wyglada na bardzo prosta zajmuje parę miesięcy (nie wiem jak w HoN, w docie tak bylo)

Pare lat na jednej mapie, no no. Kilka miesiacy na opanowanie mapki... ho ho. Olbo Shad masz iq wiaderka, albo niezla ta dota musi byc. :> Trzeba w to kiedys zagrac. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 13:53 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Przez x lat gry w dote nawet przez chwile mi do głowy nie przyszło ze przydala by sie jakaś inna mapa, uwierz dobre opanowanie tej co jest, mimo ze wyglada na bardzo prosta zajmuje parę miesięcy (nie wiem jak w HoN, w docie tak bylo)

Pare lat na jednej mapie, no no. Kilka miesiacy na opanowanie mapki... ho ho. Olbo Shad masz iq wiaderka, albo niezla ta dota musi byc. :> Trzeba w to kiedys zagrac. hehe


Skoro nie grales to nawet nie wiesz o czym mowisz. Dota jest zajebiscie trudna do opanowania, nie mowiac juz o wojnach klanowych gdzie jak nie ma random, trzeba umiec perfekcyjnie dobrac bohatera, miec strategie creepow, zajebistych wspolzawodnikow itd, itd. Nie bede tego rozwijal, jesli ktos gral w dote chociaz kilka razy przeciw ustawionym druzynom ktore trenuja dzien w dzien po pare h, wie ze dota jest masakrycznie przekurwiona do opanowania, a ta jedna mapka zmieniajaca sie dosyc czesto przez patche, wcale nie musi sie mnozyc, naprawde wystraczy tylko jedna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 14:46 
Cytuj  
[email protected]
[email protected]
[email protected]

Jesliby ktos mial to wielkie dzieki. Ne ktorykolwiek z tych maili. Ewentualnie na wszystkie trzy bo sa to maile roznych osob z ktorymi chce pograc. :)

THX

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 15:02 
Cytuj  
nowa mapa jest skierowana na 3v3 only i jest bardzo dobra, na pewno lepsza niz granie 3v3 na classic.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 15:14 
Cytuj  
Gram w dote kilka lat i nadal nie pamietam wszystkich przejsc miedzy drzewkami!
Serio, opanowanie doty to cos naprawde trudnego i czasochlonnego.

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 15:52 
Cytuj  
W honie niestety tego tak wiele nie ma ;\

Cytuj:
po co trzymac sie czegos co jest stare i w rzeczywistosci nie bedzie jakos... powaznie rozwijane (procz drobnych poprawek)


Ja wiem czy 7 lat to nie jest powazne rozwijanie? dota to jest nowa gra, engine wc3 daje ogromne mozliwosci i mysle ze to co teraz mamy w docie nie potrzebuje jakichs wielkich zmian.

Myslisz ze dlaczego hon ci sie podoba? Bo jest na podstawie doty, a to ze zniecheca cie grafika i "starosc" warcrafta to nie moja wina

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 15:52 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
A właśnie, pytanie dla grających w dote i w hona, czy w honie jest fajny, skillowy motyw z doty : chowanie sie przed line of sight w drzewach etc (ma to jakąś konkretną nazwe, ale nie pamiętam) po prostu takie miejsca gdzie łatwo zgubić pościg :p


jest, podstawowa mapa to kopia mapki z doty, na nowych mapach pewno tez sa takie miejsca


Ostatnio edytowano 6 sie 2009, 18:33 przez goki, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 15:53 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam fail. Jestem pewien, ze trudno jest opanowac dote, juz patrzac po HoNie i nawet zgola czegos zupelnie innego Cod4, gram to tez z ponad rok, ale żadnej mapki nie opanowalem w stopniu perfekt. Ale tu juz chodzi o szczegoly, błędy w mapach, zapewne zza ktorego lasu mozna strzelac a zza ktorego nie, wykorszystanie fog of war itp :P


_________________
.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 15:57 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Gram w dote kilka lat i nadal nie pamietam wszystkich przejsc miedzy drzewkami!
Serio, opanowanie doty to cos naprawde trudnego i czasochlonnego.


Po prostu głupi jesteś


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 16:07 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Mirtul napisał(a):
Gram w dote kilka lat i nadal nie pamietam wszystkich przejsc miedzy drzewkami!
Serio, opanowanie doty to cos naprawde trudnego i czasochlonnego.


Po prostu głupi jesteś


sam jestes glupi

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 16:17 
Cytuj  
Randalf napisał(a):
MagPS napisał(a):
Mirtul napisał(a):
Gram w dote kilka lat i nadal nie pamietam wszystkich przejsc miedzy drzewkami!
Serio, opanowanie doty to cos naprawde trudnego i czasochlonnego.


Po prostu głupi jesteś


sam jestes glupi


no ja rozumiem, że gimbusy mają problem z opanowaniem gry nawet po kilku latach, ale bez przesady


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 16:30 
Cytuj  
Spoko, ty zaraz znowu bedziesz sie uczyl jak z nocnika korzystac.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 16:38 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Spoko, ty zaraz znowu bedziesz sie uczyl jak z nocnika korzystac.


Jeszcze nie tak dawno sam korzystałeś z nocniczka, więc jakby co, to się do ciebie zgłoszę.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 103  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.