mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:28 
Cytuj  
http://www.ps3site.pl/forum/topic/2257- ... nie-do-pc/

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:31 
Cytuj  
Cytuj:
A gdzie napisałem że PS3 ma uber pada? Próbuje ci pokazać że sprawa padów jest odczuciem subiektywnym nie mającym nic wspólnego z 'lepszością' danego pada, ale może to już dla ciebie za dużo do myślenia..
Nie wiem też po co te twoje wtrącenie o YLOD PS3 i uber niezawodności X'a..


Sry ale czy w ogole to bylo do ciebie? Oyciec stwierdzil ze to jednak pad od X0 jest do dupy, widząc jedynie go w reklamach MM. Przykro mi że nie potrafisz normalnie odpowiedzieć na posta tylko zaczynasz bezsensowny flejm próbując kogoś "ośmieszyć". A moje wtrącenie było tylko po to żeby pokazać że miałem obie konsole, a nie tak jak 90% z was ma jedną a drugą widzieli w reklamach. Zdenerwowało mnie to że niezawodne PS3 tak szybko padło a zawodny X0 Core padł dopiero po takim czasie, no ale to przypadek.

Cytuj:
bo pada od ps3 nie mozesz przez zwykle usb podlaczyc do pc, nie?


A czy ja gdzieś napisalem ze pada od PS3 nie można? Sry, nie szukaj bezsensownych powodów do kłótni, mi raczej chodziło o to że bezprzewodowego pada od X0 tak łatwo nie podłączysz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:39 
Cytuj  
no ja pisze, ze pad od x360 jest zdecydowanie gorszy i mniej poreczny od ps3. czy to w codzie czy nfs.
ale z padami jak z klawiaturami. kazdemu pasuje cos innego. dyskusja na temat tego, ktory jest lepszy nie ma wiekszego sensu.

co do zajebistych tytulow aldatha w stylu halo 3 czy gow to prosze cie. nie sa to gry dla ktorych warto kupowac xpudlo.

ashton pady w ps3 maja wibracje...

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:47 
Cytuj  
Cytuj:
no ja pisze, ze pad od x360 jest zdecydowanie gorszy i mniej poreczny od ps3. czy to w codzie czy nfs.
ale z padami jak z klawiaturami. kazdemu pasuje cos innego. dyskusja na temat tego, ktory jest lepszy nie ma wiekszego sensu.

co do zajebistych tytulow aldatha w stylu halo 3 czy gow to prosze cie. nie sa to gry dla ktorych warto kupowac xpudlo.

ashton pady w ps3 maja wibracje...


No rozumiem, nie każdemu każdy pad musi być wygodny.

co do zajebistych tytułów to jednak Halo 3 i GoW 2 w CooPie sie zaliczają do gier dla których warto kupić tą konsole, ale to tylko dwa tytuły z całej kupy, to tak jakby ktoś powiedział że PS3 warto kupić dla np. Motorstorma i GT5, które dla mnie nawet ciekawymi grami nie są, bo niezbyt interesuje sie grami "wyścigowymi".

A pady w PS3 prawda, już mają wibracje, na początku nie miały, ale jak ktoś interesuje sie tylko X0 to skąd może wiedzieć...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:51 
Cytuj  
No wlasnie moj pda do ps3 jak najbardziej ma wibracje laduje sie go przez kabelek chwile a w pracy sa pady do xboxa na baterie co jest tak chujowe samow sobie ze juz nie wnikam w ciezar ktore ma lepsze analogi itp.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 12:57 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
No wlasnie moj pda do ps3 jak najbardziej ma wibracje laduje sie go przez kabelek chwile a w pracy sa pady do xboxa na baterie co jest tak chujowe samow sobie ze juz nie wnikam w ciezar ktore ma lepsze analogi itp.


daj znać jak ci się bateryjka spieprzy


to jest rzecz, ktorej sie najbardziej obawiam, ze jak mi szlak trafi baterie to pad bedzie do wypieprzenia


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 13:00 
Cytuj  
PS3 mam od ponad 2 lat, i nic nigdy nie wymieniałem ani nie serwisowałem.


_________________
...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 13:02 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
PS3 mam od ponad 2 lat, i nic nigdy nie wymieniałem ani nie serwisowałem.


raczej nie możliwe skoro dostałeś ją w tym roku na bierzmowanie ale ok


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 13:03 
Cytuj  
a ty dostales na koniec roku od uczniow za to, ze ich przepusciles do nastepnej klasy? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 13:03 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Vercin napisał(a):
No wlasnie moj pda do ps3 jak najbardziej ma wibracje laduje sie go przez kabelek chwile a w pracy sa pady do xboxa na baterie co jest tak chujowe samow sobie ze juz nie wnikam w ciezar ktore ma lepsze analogi itp.


daj znać jak ci się bateryjka spieprzy


to jest rzecz, ktorej sie najbardziej obawiam, ze jak mi szlak trafi baterie to pad bedzie do wypieprzenia

Dobra ale poki sie nie spieprzy to wole sto razy bardziej takie rozwiazanie niz wymieniac baterie.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 13:04 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Eleeist napisał(a):
PS3 mam od ponad 2 lat, i nic nigdy nie wymieniałem ani nie serwisowałem.


raczej nie możliwe skoro dostałeś ją w tym roku na bierzmowanie ale ok


Co ty z tym bierzmowaniem ciągle pieprzysz... :roll:


_________________
...

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 13:04 
Cytuj  
GWarancja przeciez jest na pada?


_________________
Obrazek

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 13:07 
Cytuj  
Cytuj:
No wlasnie moj pda do ps3 jak najbardziej ma wibracje laduje sie go przez kabelek chwile a w pracy sa pady do xboxa na baterie co jest tak chujowe samow sobie ze juz nie wnikam w ciezar ktore ma lepsze analogi itp.


OMG, do X0 też są specjalne baterie z wejściem na kabelek mini usb, które podłączasz do konsoli i się ładuje, czyż to nie cudowne?

Patrze aktualnie topic zmienił się w bezsensowną kłótnie kto miał kiedy bierzmowanie...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sie 2009, 13:07 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ty dostales na koniec roku od uczniow za to, ze ich przepusciles do nastepnej klasy? :)


powiem ci, ze to nie bylo by glupie ;D


a tak na serio to dostalem za darmo do telewizora :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 08:52 
Cytuj  
jak tam najnowszy update?
z wazniejszych rzeczy: direct2drive , i wieksze mozliwosci regulowania opcji graficznych (czern via hdmi,component)

musialem na nowo instalowac kodeki do mp4 pozatym ok :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 19:48 
Cytuj  
to kiedy zamieniacie chlebaki na tostery ? ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 20:04 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jak tam najnowszy update?
z wazniejszych rzeczy: direct2drive....


Same starocie ... i do tego po 30 euro ośmieszyli się, większość z tych gier jest w "koszyku" za 5 euro w byle jakim sklepie z grami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 20:08 
Cytuj  
poczekaj , lista jest swieza i bedzie aktualizowana w kazdy czwartek , daj im czas sie rozkrecic :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 20:50 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
to kiedy zamieniacie chlebaki na tostery ? ;/


jak MS pójdzie po rozum do głowy i wypuści model X360 z .... UWAGA.... bębny w tle..... Wifi (bo kto lubi kable), wystarczy rozebrać jakiś średniej klasy telefon komórkowy, PSP czy DSI, wyciągnąć stamtąd zwinięty drucik robiący za antenkę Wifi i podłutować go w odpowiednie miejsce w X360 oraz napisać ze 3 linijki kodu w firmware. Wtedy dokupię X360, szkoda BD z PS3 na divxy/dvd.

direct drive ma mnie zachęcić? ja wolę wersje pudełkowe Ashton, ty wolisz nagrywać, więc kto się tym jara? 30euro to prawie 30F za głupie Kameo sprzed 3 lat które w każdym sklepie kosztuje najwyżej 5F? Usługa dla niepełnosprawnych umysłowo chyba... Do tego w PS3 mam teledyski na żądanie, a zapowiedzieli właśnie filmy na żadanie (przy dobrym łączu a takie mam, będzie w locie ściągać i odtwarzać w HD)..

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 sie 2009, 21:49 
Cytuj  
a to spoko ze zapodales ten pomysl z wifi bo ja mam przez usb, juz nie mowiac o tych filmach, zajebioza, a nie wait to od 3lat na xboxie jest

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.