mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 103  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2009, 19:11 
Cytuj  
Nie narzekaj roball :P ja to dopiero gram jak mego newb, co z tego ze przerobilem forum betki wzdluz wszerz i w spak jak i tak lamie ( patrz singn.) :(


_________________
Obrazek

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2009, 19:44 
Cytuj  
sam tez nim grales i sie cieszysz

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2009, 20:20 
Cytuj  
@Nuzgul
dziękuje

Obrazek


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2009, 23:36 
Cytuj  
A mi sie strasznie spodobala gra scoutem :) W szczegolnosci, ze dopiero od niedawna odwazylem sie go tknac :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 00:06 
Cytuj  
Daj ktos linka do stronki, ktora te sigi robi plz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 00:10 
Cytuj  
Click on my sig a potem na Sig Builder :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 00:11 
Cytuj  
Avan napisał(a):
Daj ktos linka do stronki, ktora te sigi robi plz.


http://hon.slawed.net/

a ja nigdy nie gralem scoutem! /flex

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 02:37 
Cytuj  
magmus troche dalej ciut przegiety, a przynajmniej jego ulti.

Wlasnie wtopilem przez to kolejna gre - wlacza koles ulti, portal key w srodek temu przeciwnika i stun. Za kazdym razem koles zabijal 2-4 od nas :<


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 06:01 
Cytuj  
a takie pytanko...
Jacy waszym zdaniem herosi sa imbalanced? ; >


_________________
.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 06:58 
Cytuj  
Jak chcesz powymiatac w noob gierkach to niezawodny jest night hound (noobki nie kupują wardów / dust), scout i arachna (po zaopatrzeniu się w assassin shroud).

Z tego co widzę syllą (tutaj wildsoul) też można ładnie posprzątać. Nie brać w ogóle 1 skilla (nerfnięty misiek z 5s cd na roocie), zrobić steam boots, ssanie życia + Hack'n'Slash (tu już się zaczyna konkretny own) + Mock of brilliance + serce i praktycznie nie do zabicia jest, z imba speedem i dmgem. Chodzimy cały czas na ulti i po prostu zabijamy.

Puppeter wydaje się też przegięty, w sumie 8s disabli (!) + skille na dmg. Czysta przyjemność.

Magmus wg recepty z mojego poprzedniego posta jest imba.

Pyro na pewno :D wystarczy dobrze wycelować stunem i na 6 lvlu praktycznie każdego zjada po puszczeniu 1 skilla i ulti.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 07:58 
Cytuj  
Dobra Panowie mam 2 pytanka:
- Jak się robi te itemki z receptur tzn dokladniej mam wystarczajaca ilosc kasy na skladniki ale nigdy mi sie nie podswietla buy all regents ( czy jakos tak ) Moze ktos napisac jak tosie robi?
- Co to jest ultimate?


Dzieki
MagPS Kiedys tez bedziemy ownowac:P pod warunkiem ze betka bedzie trwac jeszcze z 2 lata:P


_________________
Obrazek

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 08:08 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
Dobra Panowie mam 2 pytanka:
- Jak się robi te itemki z receptur tzn dokladniej mam wystarczajaca ilosc kasy na skladniki ale nigdy mi sie nie podswietla buy all regents ( czy jakos tak ) Moze ktos napisac jak tosie robi?
- Co to jest ultimate?


kupujesz pojedynczo kazdy item ktory potrzebny jest do zrobienia danego przedmiotu, dodatkowo przy niektorych itemach potrzebny jest jesio przepis, jak masz wszystkie czesci w plecaku to item sie sam zlozy

ultimate to ostatni, "najlepszy" skill, mozesz go wziac na 6, 11 i 16 lvlu

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 09:04 
Cytuj  
Co do przedmiotow, niektore czesci sa do kupienia w sklepach typu Outpost i Secret Shop, a te jak sam widzisz nie sa w bazie ale najczesciej po srodku mapy :)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 14:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a takie pytanko...
Jacy waszym zdaniem herosi sa imbalanced? ; >


Wczoraj, Keeper of the Forest. Sfarmiłem itemy do tankowania, i sam biłem (no creeps, no allies) 2 wieże przy głównym budynku przeciwników + 3 przeciwników. Moje hp, szybciej się regenerowało niż oni mnie bili. Jak przyszli w pięciu, to podbiegałem do drzew w ich bazie i invi. I tak ze 2-3 razy. XD 4.5k hp, regenerowało mi się w jakieś 20-30 sec.
Ogólnie - Ownage.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 15:03 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Highlander napisał(a):
a takie pytanko...
Jacy waszym zdaniem herosi sa imbalanced? ; >


Wczoraj, Keeper of the Forest. Sfarmiłem itemy do tankowania, i sam biłem (no creeps, no allies) 2 wieże przy głównym budynku przeciwników + 3 przeciwników. Moje hp, szybciej się regenerowało niż oni mnie bili. Jak przyszli w pięciu, to podbiegałem do drzew w ich bazie i invi. I tak ze 2-3 razy. XD 4.5k hp, regenerowało mi się w jakieś 20-30 sec.
Ogólnie - Ownage.


A ktore itemy?;] Ogolnie jaki miales inventory docelowo?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 17:15 
Cytuj  
Huba napisał(a):
WithnesS napisał(a):
Highlander napisał(a):
a takie pytanko...
Jacy waszym zdaniem herosi sa imbalanced? ; >


Wczoraj, Keeper of the Forest. Sfarmiłem itemy do tankowania, i sam biłem (no creeps, no allies) 2 wieże przy głównym budynku przeciwników + 3 przeciwników. Moje hp, szybciej się regenerowało niż oni mnie bili. Jak przyszli w pięciu, to podbiegałem do drzew w ich bazie i invi. I tak ze 2-3 razy. XD 4.5k hp, regenerowało mi się w jakieś 20-30 sec.
Ogólnie - Ownage.


A ktore itemy?;] Ogolnie jaki miales inventory docelowo?


Zakładam że itemy mogłem kupić lepsze ;) Ale miałem w tej kolejności:

- Te buty od Str (zapomnialem nazwy)
- Helm of Black Legion
- Heart of costam (Tarasque w docie)
- Demonic Breastplate
- Shamanic headress (Tutaj już nie wiedzialem co kupowac, ale to zwiekszylo mi redukcje z 30% do 60%, więc chyba dobry wybór. Szczególnie za tą cene)
- Próba złożenie Perseverance [nazwa z doty] (Gra się kończyła i nie było czasu na nic ambitniejszego) ale skończyłem tylko z czerwoną połówką.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2009, 21:25 
Cytuj  
Dzieki za kluczyk i odrazu pytanie, czy bylaby mozliwosc otrzymania jeszcze jednego key'a dla brata ? Jesli tak to prosze wyslac na : [email protected]
Obiecuje, ze zwroce z nadwyzka jak tylko bedzie ku temu mozliwosc.

Co do samej gry, zakochalem sie pod kazdym wzgledem, pomimo faktu ze nie wygralem jeszcze ani jednej potyczki ;]
Scout jest denerwujacy, podobnie jak Night Hound. Przewanie biegaja odseparowani od reszty grupy i zanim czlowiek sie zorientuje ze wypadaloby uzyc warda to juz jest martwy... masakra.
Na obecna chwile Pyromancer najbardziej odpowiada moim wymaganiom. O Magmusie nie wspomne bo oczywstia sprawa jest, ze robi z dupy jesien sredniowiecza;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 05:52 
Cytuj  
Jereziah... alez on mnie denerwuje :P A ostatnio defilera, grajac swiftem ledwo drasnalem, w ogole prawie nic nie moglem mu zrobic ;/

Ostatnio tez widzialem jak koles super gral Electricianem, miazga. Ale ogolnie gierka wydaje mi sie dosc zbalansowana.

a jakie skillsy po kolei w magmusie?


_________________
.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 07:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A ostatnio defilera, grajac swiftem ledwo drasnalem, w ogole prawie nic nie moglem mu zrobic ;/

Bo defiler to tank :P
Sustainer (do sacrificial stone), Buty fazowe, Sacrificial stone, Heart, Shiva (nie wiem jak sie to w HoN nazywa)
i gg ;-) 30 armora, 3k+ hp, nie zabijesz poki nie zabije cie jej ulti i skille


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 499
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2009, 09:58 
Cytuj  
Davich napisał(a):
Dzieki za kluczyk i odrazu pytanie, czy bylaby mozliwosc otrzymania jeszcze jednego key'a dla brata ? Jesli tak to prosze wyslac na : [email protected]


Musisz podać inny e-mail bo nie mogę wysłać dwóch invów na ten sam, a na ten już do Ciebie poleciał.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 103  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.