mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 06:48 
Cytuj  
tworzenie xxx nowych dzialow i rozciaganie ich listy w nieskonczonosc dbaniem o porzadek imho nie jest!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 06:55 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
tworzenie xxx nowych dzialow i rozciaganie ich listy w nieskonczonosc dbaniem o porzadek imho nie jest!


Jasne, a tworzenie takiego syfu jak np w 60+ stronicowym Mortal Online jest? Więcej w nim waszych bzdetów niż treści. Koniec offtopa z mojej strony, wiadomo o co chodzi :]


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 07:02 
Cytuj  
No to ja się podepnę :

proszę o dział Hello Kitty Online , też MMO!


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 07:45 
Cytuj  
VeyVey napisał(a):
Własnie Xanth mi chodzi o to żeby taki dział był bo wtedy można zamieścić tam opisy poszczególnych questów dajacych AP w każdym sektorze dla gracza, taktyki, rozwój postaci dla nowych graczy gdyż w FE nie można respeca robić, opisać sektory itp itd...
Generalnie jeśli byłby taki dział było by na pewno łatwiej o pomoc i łatwiej by ją było udzielić.
Nie wszystko można pisać w dziale ogólne pod jednym postem.
To było OK w momencie beta testów, każdy coś od siebie napisał jak odbiera produkt etc etc.
Nie oriętuje się ile roboty jest z założeniem takiego działu bo jeżeli kosztuje to dużo czasu i poświęceń to rzeczywiście nie ma sensu, natomiast wydaje mi się że energia zmarnowana na pisanie w tym temacie w tym poście pozwoliła by stworzyć kilka działów :).
Rozumiem gdybym prosił o stworzenie działu akumulatory do Mercedesa W-211 to chyba nie bardzo by pasowało tu :).



Założenie działu to kilka kliknięć ale nie w tym problem... Problem w tym ze jakby admini założyli dział pojawiła by się reszta graczy w niszowe gry domagająca się działów dla innych tytułów... jakby to forum wyglądało gdyby pod ogólne było 348 działów pod każdą grę ? (liczba wzięta z listy gier na mmorpg.com) sorry ale są pewne kryteria zakładania działu... radźcie sobie w tym topicu, od biedy możecie zacząć zakładać topici typu [fallen earth] questy czy [fallen earth] lista kontaktowa... jak będą aktywne to może dostaniecie dział, ale jeżeli maja tam pisać dwie osoby to może lepiej pogadajcie sobie na gadu gadu zamiast zaśmiecać forum ;)

Zawsze możecie też założyć własne forum poświęcone w całości fallen earth.

Korzystając z okazji proszę o dział o M&A .. na modów proponuje keii, kassei i enhu.. ofkoz siebie też ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 08:12 
Cytuj  
Ok ja w becie spotkałem kilkunastu Polaków. Z tego co wiem teraz w FE działa klan TWIERDZA wiec jest kilkanaście osób już przed premierą a jedynie we wcześniejszym starcie.
Gra jest na tyle nieszablonowa aby znalazła zainteresowanie wielu osób znudzonych biciem orków smoków i innego g****.
Poza tym uważam, że taki dział ułatwiłby zapoznanie się z tytułem wielu graczom, którzy mogliby zainteresować się FE.
Ok poczekamy na rozwój sytuacji w FE.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 08:25 
Cytuj  
to może niech twierdza założy wam forum i będzie eot ?

to forum jest dla graczy w mmo nie dla szerzenia zainteresowania niszowymi tytułami ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 08:40 
Cytuj  
zaloz sobie forum m&a

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 08:41 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
VeyVey napisał(a):
Własnie Xanth mi chodzi o to żeby taki dział był bo wtedy można zamieścić tam opisy poszczególnych questów dajacych AP w każdym sektorze dla gracza, taktyki, rozwój postaci dla nowych graczy gdyż w FE nie można respeca robić, opisać sektory itp itd...
Generalnie jeśli byłby taki dział było by na pewno łatwiej o pomoc i łatwiej by ją było udzielić.
Nie wszystko można pisać w dziale ogólne pod jednym postem.
To było OK w momencie beta testów, każdy coś od siebie napisał jak odbiera produkt etc etc.
Nie oriętuje się ile roboty jest z założeniem takiego działu bo jeżeli kosztuje to dużo czasu i poświęceń to rzeczywiście nie ma sensu, natomiast wydaje mi się że energia zmarnowana na pisanie w tym temacie w tym poście pozwoliła by stworzyć kilka działów :).
Rozumiem gdybym prosił o stworzenie działu akumulatory do Mercedesa W-211 to chyba nie bardzo by pasowało tu :).



Założenie działu to kilka kliknięć ale nie w tym problem... Problem w tym ze jakby admini założyli dział pojawiła by się reszta graczy w niszowe gry domagająca się działów dla innych tytułów... jakby to forum wyglądało gdyby pod ogólne było 348 działów pod każdą grę ? (liczba wzięta z listy gier na mmorpg.com) sorry ale są pewne kryteria zakładania działu... radźcie sobie w tym topicu, od biedy możecie zacząć zakładać topici typu [fallen earth] questy czy [fallen earth] lista kontaktowa... jak będą aktywne to może dostaniecie dział, ale jeżeli maja tam pisać dwie osoby to może lepiej pogadajcie sobie na gadu gadu zamiast zaśmiecać forum ;)

Zawsze możecie też założyć własne forum poświęcone w całości fallen earth.

Korzystając z okazji proszę o dział o M&A .. na modów proponuje keii, kassei i enhu.. ofkoz siebie też ;P

Podpinam się pod prośbę o dział M&A. A żeby nie było offtopa:
znajdź 100 użytkowników na tym forum co chcą ten dział i zróbcie temat gdzie każdy się podpisze. Może w tedy wam się uda.

Pozdrawiam G.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.08.2009
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 08:43 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
. jakby to forum wyglądało gdyby pod ogólne było 348 działów pod każdą grę ? (liczba wzięta z listy gier na mmorpg.com)


tak by wygladalo jak mmorpg.com, zle ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 08:45 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
to może niech twierdza założy wam forum i będzie eot ?

to forum jest dla graczy w mmo nie dla szerzenia zainteresowania niszowymi tytułami ;)


Hoho, ale dowaliłeś chłopie tym "niszowym fanboy'om". Heh, aż im w pięty poszło.. :roll:

Patrząc na to jak wygląda rosnący w każdym kącie tego forum śmietnik zgadzam się w całej rozciągłości z Agat i Kaiką. Trzeba anielskiej cierpliwości aby przebrnąć przez trollowe odchody w co drugim temacie aby dogrzebać się do istotnych postów. To zaczyna być męczące. Adminowi korona z głowy nie spadnie jak raz na jakiś czas założy nowy dział tematyczny i mianuje kogoś do administracji. Ulży w ten sposób i graczom i sobie bo będzie ktoś kto ten śmietnik na własnym poletku uprzątnie (a jak nie to się go zmieni).


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 08:58 
Cytuj  
Ja naprawde nie rozumiem, w czym jest problem. Szczegolnie, ze tyle razy juz tak bylo. Piszcie sobie w Ogolnych, zakladajcie nowe tematy, nikt wam tego nie broni. I nikt wam nie kaze pisac w tylko jednym watku (jesli juz narzekacie na smietnik w nim). Jak tych tematow bedzie za duzo, to sie zrobi dzial i sie te tematy przeniesie, ale poki co, naprawde to nie ma sensu. Dla jednego wątku caly dzial? Pogielo was?

X.

PS. Z tym, ze jesli zaczniecie specjalnie zakladac milion watkow po dwa posty w kazdym, to pewnie sie skonczy nie na dziale, a na wylocie z boarda :)

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 10:13 
Cytuj  
Jesli nawet stworzyć oddzielny dział dla każdej z 300 ilus pozycji gier mmorpg to i tak ułatwi znalezienie czegokolwiek co interesuje użytkownika konkretnego tytulu.
Generalnie jesli gra sie w WoW'a GW EQ itp znaleźć interesujący topic jest latwo natomiast nie dziwię się że ludzie nie chcą postować w temacie innych gier bo jaką cholerę przebijać sie przez 1000 niezwiązanych z tym postów.
Co z tego że napiszę coś w ogólnych jak 50% ludzi zainteresowanych tego nie przeczyta.
Forum moim zdaniem powinno ułatwiać komunikację a nie uczyć cierpliwości wyszukując jakiś temat z działu ogólne jesli w ogóle tam sie znajduje.
Smietnik robi się własnie nie przez to że jest mało działów tylko przez to że odnośnie masy produktów nie ma gdzie napisać i wtedy każdy pcha to do ogólnego i smietnik gotowy.
Jeśli szukam czegoś np odnośnie rzeczonego FE to szukając w FE gdzie jest 10 postów czy 5 topiców znajde lub stwierdze że nie mogę znaleźć czegoś w minutę natomiast szukając w ogólnym czy innym dziale free chatowym mogę to po prostu przeoczyć.
Widzę że założenie działu sprawia problem bo po co ułatwić korzystanie z forum 10 osobom jak na forum są miliony.
Najbardziej dziwi mnie podejście ludzi którzy torpedują każdy pomysł nie mając w tym żadnego interesu bo swój dział wowa czy innej gry mają. typowo poskie po prostu smutek i nostalgia

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 11:16 
Cytuj  
załóż własne forum i wprowadź tam swoje zasady, następnie zbierz więcej userów i będziesz mógł pouczać na temat prowadzenia forum... ale i wtedy wszyscy dalej będą mieli w dupie to co mówisz... to forum powstało dla garstki graczy w uo.. to że się tak rozrosło to raczej efekt uboczny ;)

a na poważnie ... kilka osób zainteresowane fallen earth będzie miało łatwiej ale te kilka(naście) tysięcy osób które przegląda to forum i ma waszą gierkę w dupie będzie musiało omijać kolejny dział który mają w dupie...


edit:
ludzie jada po tym pomyśle bo maja cale forum intuicyjnie obeznane, tymczasem taka drobna zmiana jak dorzucanie kolejnego działu spieprzy całą tą intuicję i będzie trzeba poprawiać odruchy ;/
z tego też powodu tysiące userów zamiast trafić do działu który ich interesuje w ułamku sekundy mogą potrzebować kilku sekund... nikt tego nie chce ;P zresztą jedyne posty jakie piszecie ostatnio to jak bardzo chcecie nowy dział mimo że nawet nie jesteście w stanie go zapełnić ... wyglądacie jak banda rozpieszczonych bachorów która chce nową zabawkę która wypieprzy po godzinie .... sorry ale nie liczcie że spotkacie na tym forum naiwną mamusie która zaspokoi wasze żałosne potrzeby :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 11:31 
Cytuj  
Z jednej strony - FE nie jest bardziej niszowa niz DFO, MO czy COV/COH (nawet w okresie najwiekszej popularnosci). Gra ma sporo wad, ale tez sie troche rozni od gier wowpodobnych.

Z drugiej strony rzeczywiescie zainteresowanie gra na tym forum jest znikome. Mysle, ze jak wzrosnie (moze po premierze) to administratorzy sie zlituja i dzial zaloza. Narazie nie widac potrzeby, te kilkanascie stron na temat gry da sie przejrzec w pare minut.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 11:38 
Cytuj  
@VeyVey

Nie wydaje mi się, że chodzi o torpedowanie pomysłów. Po prostu niektóre inicjatywy maj sens, a niektóre nie. Sam widzisz, ile jest martwych działów, w niektórych nikt nie postował od ponad roku. Spokojnie możnaby je moim zdaniem usunąć, albo walnąć do archiwum. Wnosząc po fakcie iż jedyną osobą zawzięcie broniącą pomysłu utworzenia działe FE jesteś Ty, można spokojnie założyć i podobny koniec w tym przypadku :har: Z drugiej strony jeśli będzie faktyczne zapotrzebowanie na dział sądzę, że nikt nie będzie robił z założeniem takowego problemu.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 12:11 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
załóż własne forum i wprowadź tam swoje zasady, następnie zbierz więcej userów i będziesz mógł pouczać na temat prowadzenia forum... ale i wtedy wszyscy dalej będą mieli w dupie to co mówisz... to forum powstało dla garstki graczy w uo.. to że się tak rozrosło to raczej efekt uboczny ;)

a na poważnie ... kilka osób zainteresowane fallen earth będzie miało łatwiej ale te kilka(naście) tysięcy osób które przegląda to forum i ma waszą gierkę w dupie będzie musiało omijać kolejny dział który mają w dupie...


edit:
ludzie jada po tym pomyśle bo maja cale forum intuicyjnie obeznane, tymczasem taka drobna zmiana jak dorzucanie kolejnego działu spieprzy całą tą intuicję i będzie trzeba poprawiać odruchy ;/
z tego też powodu tysiące userów zamiast trafić do działu który ich interesuje w ułamku sekundy mogą potrzebować kilku sekund... nikt tego nie chce ;P zresztą jedyne posty jakie piszecie ostatnio to jak bardzo chcecie nowy dział mimo że nawet nie jesteście w stanie go zapełnić ... wyglądacie jak banda rozpieszczonych bachorów która chce nową zabawkę która wypieprzy po godzinie .... sorry ale nie liczcie że spotkacie na tym forum naiwną mamusie która zaspokoi wasze żałosne potrzeby :(

No jak maja taką intuicję to współczucie dla ich intelektu.
Inteuicje ma kura która dziobe se ziarno żeby nie pasc z głodu

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 12:17 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
@VeyVey

Nie wydaje mi się, że chodzi o torpedowanie pomysłów. Po prostu niektóre inicjatywy maj sens, a niektóre nie. Sam widzisz, ile jest martwych działów, w niektórych nikt nie postował od ponad roku. Spokojnie możnaby je moim zdaniem usunąć, albo walnąć do archiwum. Wnosząc po fakcie iż jedyną osobą zawzięcie broniącą pomysłu utworzenia działe FE jesteś Ty, można spokojnie założyć i podobny koniec w tym przypadku :har: Z drugiej strony jeśli będzie faktyczne zapotrzebowanie na dział sądzę, że nikt nie będzie robił z założeniem takowego problemu.

Hehe a o zapotrzebowaniu na dział rozstrzygniemy w referendum Narodowym...
Ja nie bronie tego bo moim założeniem jak już wspomniałem była prośba do moderatorów forum o utworzenie działu.
Zastanawiające jest po kiego grzybka musze czytać masę postów ludzi którzy mają FE w nosie i im rzczywiście dział FE potzebny jest jak gwóżdź w dupie.
Zrozumiałem wypowiedz moderatora - zarządcy forum i jeśli nie chce utworzyć na razie takiego działu to ok ja nie widze problemu, natomiast wszyscy którzy nie mają nic do powiedzenia na ten temat nie wiem po co tracą czas na postowanie tu i wystawiane własnych koncepcji.
Ja sie nie wpierdzielam w działy czy posty ludzi które gówno mnie dotyczą a jak utworzony zostanie nowy dział innej nie interesującej mnie gry to nie powieszę się bo nagle nie będę mógł się odnaleźć.
Proponuję zakończyć ten wątek z uwagi na to, że nic nowego i sensownego do dyskusji nie wnosi.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 12:30 
Cytuj  
double post fail.. nowy dział też masz zamiar tak zapełnić ?

to jest forum, jeżeli zakładasz temat to raczej liczysz na odpowiedź userów.. jeżeli masz zamiar skontaktować się z samym adminem/modem to możesz to zrobić na privie.. wiec przestań płakać że ludzie robią to co jest naturalne.... nie myl forum z wikipedią czy innym serwisem tego typu... forum służy do dyskusji ;)


http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 15 wrz 2009, 12:36 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 12:35 
Cytuj  
zdecydowanie wole jego doubly posty niz twoje wypociny ashton.
moze czas zebys juz sobie poszedl 'vetsie'.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 12:37 
Cytuj  
;* mendol rangerku, nie zaczynaj kolejnego priv flamiku w tym topicu bo całkiem ciekawie się zaczął, daj mu się porządnie rozwinąć ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.