mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 12:39 
Cytuj  
z toba w roli glownej? nie sadze aby mial szanse rozwinac skrzydla.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 12:41 
Cytuj  
ja tylko starałem się wspomóc wzrost zainteresowania topiciem :) anyway, wymysł jakiś ambitniejszy flame albo gtfo bo tylko śmiecisz, nie dość ze nie potrafisz mnie sprowokować to zaniżasz poziom dyskusji swoją obecnością ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 12:47 
Cytuj  
nie musze nic wymyslac ani prowokowac. wystarczy, ze sie rzucasz jak na odwyku po przeczytaniu jednego zdania.
w tej dyskusji chcialem tylko wspomoc nowego kolege i uswiadomic go, ze nie bardzo jest sens czytania twoich wypocin biorac pod uwage uposledzenie umyslowe oraz stan w jakim sie ciagle znajdujesz.

poza tym przeczysz sam sobie. zwracasz uwage, ze gra i podforum bedzie zainteresowanych zbyt malo osob - podobnie jak dzialem m&a, ktory chcialbys 'miec'.


a tak serio moze przydalby sie jeden nowy dzial (cos w styli 'darmowe') gdzie nowe/niszowe tytuly moglby sie znalezc.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 12:57 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
double post fail.. nowy dział też masz zamiar tak zapełnić ?

to jest forum, jeżeli zakładasz temat to raczej liczysz na odpowiedź userów.. jeżeli masz zamiar skontaktować się z samym adminem/modem to możesz to zrobić na privie.. wiec przestań płakać że ludzie robią to co jest naturalne.... nie myl forum z wikipedią czy innym serwisem tego typu... forum służy do dyskusji ;)


http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne

Chłopie posty to Ty sobie nastukujesz wymądrzając sie w każdym temacie głownie tych, które Ciebie nie dotyczą i o których nie masz pojęcia.
gdyby nie Twoje durne sarkastyczne wypociny już dawno olałbym postowanie w tym temacie.
Poza tym lepszy double post fail niż brain fail jak jest w Twoim przypadku

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 12:59 
Cytuj  
VeyVey napisał(a):
Ashton napisał(a):
double post fail.. nowy dział też masz zamiar tak zapełnić ?

to jest forum, jeżeli zakładasz temat to raczej liczysz na odpowiedź userów.. jeżeli masz zamiar skontaktować się z samym adminem/modem to możesz to zrobić na privie.. wiec przestań płakać że ludzie robią to co jest naturalne.... nie myl forum z wikipedią czy innym serwisem tego typu... forum służy do dyskusji ;)


http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne

Chłopie posty to Ty sobie nastukujesz wymądrzając sie w każdym temacie głownie tych, które Ciebie nie dotyczą i o których nie masz pojęcia.
gdyby nie Twoje durne sarkastyczne wypociny już dawno olałbym postowanie w tym temacie.
Poza tym lepszy double post fail niż brain fail jak jest w Twoim przypadku

No coz ja moge powiedziec...
+1.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 13:16 
Cytuj  
VeyVey napisał(a):
Inteuicje ma kura która dziobe se ziarno żeby nie pasc z głodu


To nie intuicja tylko instynkt , mylisz pojęcia.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 53
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 13:54 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
VeyVey napisał(a):
Inteuicje ma kura która dziobe se ziarno żeby nie pasc z głodu


To nie intuicja tylko instynkt , mylisz pojęcia.

Ok Blood teraz już naprawde w formie żartu i kończe stukać posty w tym temacie. Jest to instynkt oparty na intuicji... :)
Dziobią ziarenka intuicyjnie bo tak im mówi instynkt.
Widzisz wszystko można logicznie wytłumaczyć :) hehe
Sorrki za mocny OFFtopic.
Temat dnia uważam za zamknięty ( przynajmniej z mojej strony )
Pozdrowienia dla aktywnych forumowiczów.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 14:20 
Cytuj  
VeyVey napisał(a):
Chłopie posty to Ty sobie nastukujesz wymądrzając sie w każdym temacie głownie tych, które Ciebie nie dotyczą i o których nie masz pojęcia.
gdyby nie Twoje durne sarkastyczne wypociny już dawno olałbym postowanie w tym temacie.
Poza tym lepszy double post fail niż brain fail jak jest w Twoim przypadku


rozwiń proszę słowo "nastukujesz" albowiem nie jestem pewien czy zrozumiałem jego znaczenie.

z jednej strony płaczesz że nie chcą założyć ci działu z drugiej strony jak próbuje ci podbić zainteresowanie grą rozkręcając topic to się jeszcze oburzasz :(


@ mendol: pod niszowe gry już istnieje dział nazywa się on ogólne... tam powstają topici dla każdej gry która niema własnego działu :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 17:29 
Cytuj  
Wyjatkowo zgodze sie z mendziakiem, co by mozna by bylo zrobic dzial typu Ogolne w ktorym znalazlyby schronienie gry niszowe o znikomym, ale istniejacym zainteresowaniu. Bo robienie miliona dzialow do ktorych nikt nie zaglada mija sie zdecydowanie z celem, ale jeden dzial dla gier bezdzialowych, odseparowany od Ogolnych mialby racje bytu ;)

Pytanie, co Beast na to.

X.

PS. Ashton, Ogolne to dyskusje ogolne niekoniecznie zwiazane z konkretnymi tytulami mmo. Dzial np. "Rozne (czy tez np. Inne) MMOG" bylby tylko do dyskusji o grach, ktore wlasnego dzialu nie maja.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 14.01.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 18:32 
Cytuj  
bardzo dobry pomysl

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 19:29 
Cytuj  
Ja ogólnie myślę, że można by było mergnąć działy EQ i EQ2, oraz wszystkich gier NCsoftu...Bo nikt i tak tam nie piszę. Chociaż z drugiej strony - Aion ma dość duże zainteresowanie na forum...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 19:37 
Cytuj  
zawsze mam dobre pomysly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2009, 20:41 
Cytuj  
dzial HoN to dobry pomysl ;p


_________________
.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 08:50 
Cytuj  
Nie wiem czy Highlander jaja sobie robi czy pisze poważnie, ale nie głupi pomysł biorąc pod uwagę że Hon cieszy się większym zainteresowaniem niż 1/3 mmo na tym forum.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2009, 17:05 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
Nie wiem czy Highlander jaja sobie robi czy pisze poważnie, ale nie głupi pomysł biorąc pod uwagę że Hon cieszy się większym zainteresowaniem niż 1/3 mmo na tym forum.


Powiedzmy sobie szczerze, połowa topica o HoNie to prośby o invite. A później (po wyjściu gry) może z 10-15% graczy z tamtego topica będzie grało. Partyjkę w tygodniu. Do tego nie pasuje do profilu tematycznego forum. IMO - Nie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.