mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 paź 2009, 17:09 
Cytuj  
nowa bayonetta całkiem niezła, właśnie przeszedłem demko. Chodzi płynnie i ma całkiem niezłą grafikę, chyba taka podróbka serii GoW (zgaduję bo w GoW-a nigdy nie grałem) bo walczy się z duużymi przeciwnikami.

kuźwa mam zrypaną płytkę do fallouta 3 :/ W losowych momentach zatrzymuje mi się na dogrywaniu contentu i problem coraz bardziej się pogłębia :/
I tak btw. ten fallout 3 to niezły bugfest. I to na każdej konsoli, tak zbugowanej gry jeszcze nie widziałem, sknocić się potrafi dokładnie wszystko a lista znanych bugów do jednego questa na wiki jest dłuższa niż sam opis questa.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 10:57 
Cytuj  
http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=37549 to uwazajcie jak bedziecie sciagac ;P sporo tu sony fanboiow ktorzy pewnie juz maja go ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 19:20 
Cytuj  
a o co w tym chodzi Sony? Bo szczerze mówiąc przeczytałem tekst dwukrotnie, ale nie czaję o co biega.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2009, 22:03 
Cytuj  
Polecam przeczytac 3ci raz z twoim opiekunem ktory ci wszystko wytlumaczy.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 13:20 
Cytuj  
tak sie wlasnie obudzilem, ze killzona 2 w koncu nie kupilem.
ktos moglby sie podzielic wrazeniami z single player i z multi?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 14:10 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Polecam przeczytac 3ci raz z twoim opiekunem ktory ci wszystko wytlumaczy.


zrozum że nie każdy w wieku trzydziestu paru lat żyje wciąż ze starymi


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 15:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tak sie wlasnie obudzilem, ze killzona 2 w koncu nie kupilem.
ktos moglby sie podzielic wrazeniami z single player i z multi?


ooo panie killzone'a nie mieć? Killzone Infamous Uncharted święta trójca tego roku 8)

singiel oprócz super duper grafy (która rozprasza na początku swoją fajnością) ma dobrze pociagniętą historyjkę, naprawdę mozna poczuć tą cała futuro wojnę ; nie ma monotonni, im dalej w las tym ciekawiej, jest parę niespodzianek gameplayowych (ale ciii) no i jest w miarę różnorodnie jeśli chodzi o lokacje leveli, boss fights ; pisałem już o urywającej łeb grafie? aha :) Helghasty też nigdy nie upadają tak samo, strzel mu w noge to się odczołga i będzie strzelał leżąc, na ślepo...wtf moments też są ; ogólnie singiel jest taki że po jego skończeniu miałem ochote przejść jeszcze raz ; i na pewno jeszcze do KZ2 wrócę

multi nadal jest bardzo popularne, ale oczywiście w tym tygodniu zacznie sie odpływ graczy do pewnej gry na U ; imo jest bardzo grywalny ale głównie na niższych rankach (jak nie masz wszystkich upgrades itd) - na wyższych wszyscy mają deployable turrety i irytujące npc samolociki które psują wszystko i szybko robi się clusterfuck na mapie ; no i najfajniej jest jak nie jest zbyt tłoczno , 4vs4 są uber, tak do 20 osób na mapie jest fun na poziomie, im więcej ludu tym więcej przypadku;
mapy są świetne, guny są takie że aż chce się z nich strzelać ; aha ważne, najlepiej dać sobie w opcjach high precision on - nowinka z któregoś patcha zmieniająca sterowanie na łatwiejsze do ogarnięcia ; polecam tez łyknąć bundle z wszystkimi mapkami z DLC - też konkret

Nie mieć Killzone'a to [wstaw obelgę]


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 15:17 
Cytuj  
ja dzieki redziu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 15:21 
Cytuj  
Bez obrazy dla redruMa, ale on sie podnieca praktycznie kazdym glosniejszym tytulem na ps3. Fajnie, ze tak go gry kreca ale jednoczesnie jego rekomendacja to zadna rekomendacja. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 17:20 
Cytuj  
Wlasnie przeciwnie. Rekomendacje redzia to jedyne ktores jasno podparte opisem funu/miodnosci/wrazen z gry, a nie innymi pierdolami o grafice czy technologiach ("mechanika obrazen w tej grze jest przestarzala" WTFUXz0r!). Od razu wiem ze KZ2 nie jest dla mnie, ale dla koneserow gatunku to pewnie must have.

W Co jeszcze warto pograc na PS3? mam w domu SC i Tekkena tylko ;]
Od razu zaznaczam ze w Single prawie nie gram, prawie tylko w bijatyki w 2-3 osoby czy inne napierdzielanki przy jednym ekranie. LBP?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 17:21 
Cytuj  
zgadzam sie :lol: mam skrajne kryteria jak mi sie cos podoba to hypehype a jak nie to wdeptuje w ziemie i flamuje ile wlezie

ale tez nie szukam w grach wewnetrznego katharsis i np po Uncharted2 nie oczekuje nie wiadomo czego, dyszki dostaje za to jest zajebistym rzemioslem i ma szanse byc ps3ojkowymi Gearsami w multi

jarajcie sie grami bo to zdrowe :]

edyta. tomu do multi oczywiscie Tekken 6 (30.10 premiera w eu),Uncharted 2 tez by sie nadal, Ninja Gaiden 2 Sigma tez jest niczego sobie i ma coop zdaje sie (sprawdz demo) a LBP najmiodniejsze jest w gronie frendsow,wyszla teraz edycja GOTY z contentem z DLC


_________________
you are already dead


Ostatnio edytowano 13 paź 2009, 17:43 przez redruM, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 17:28 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bez obrazy dla redruMa, ale on sie podnieca praktycznie kazdym glosniejszym tytulem na ps3. Fajnie, ze tak go gry kreca ale jednoczesnie jego rekomendacja to zadna rekomendacja. :>


co ty pierdolisz , redziu bije 90% obecnych pismakow na rynku zinow o grach komputerowych , stylem , konkretem i klarownoscia ...bez zbytniego pieprzenia i silenia sie dowcip skormecjalizowanych dziadkow (w stylu Gulasha , czy ekipy Psxextreme) , redziu srsly chce cie kiedys zobaczyc jak piszesz recki w topowych gazetkach bo wiem ze jestes w stanie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 17:34 
Cytuj  
Ohnoes, alda w pochwalnym nastroju. To gorsze niz refleksyjny alda :F

Polecilbys cos.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 18:24 
Cytuj  
Sorrki Ashton, ale nie rozumiem już drugiego słowa "DRM",

Jeszcze Demon Soul Redrum gra jest naprawdę świetna ale tylko w coopie ze znajomymi bo w innym przypadku to jest to jeden z najbardziej irytujących kawałków kodu jaki zdarzyło mi się kiedykolwiek na czymkolwiek uruchomić.

Zresztą wszystkie exclusivy na PS3 stoją poprzeczkę wyżej niż te średniej klasy multiplatformy pisane na X360/PC i portowane w bólu i mękach na PS3. Więc polecam też starego motorstorma 2 czy resistance 2, szczególnie, że akurat te tytuły ukazały się w reedycji z nową ceną (tutaj 17F, nie wiem ile w PL). W obu grach jest bardzo dobre multi, w resistance 2 zarówno PvP jak i tryb cooperative.


Kuźwa do niektórych w PL już doszedł Uncharted 2. Ja muszę czekać do piątku :cry:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 18:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Jeszcze Demon Soul Redrum gra jest naprawdę świetna ale tylko w coopie ze znajomymi


Da sie w koncu wybierac osoby z ktorymi sie gra? Jakis czas temu czytalem ze wybor osob do coopa jest losowy...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 19:10 
Cytuj  
Z gier ktore mam uncharted i killzone 2 to zdecydowanie najwyzsza jakosc i fun. Obie skonczylem a nadal mam ochote sobie czasem odpalic na chwile i przejsc jakis poziom. Kolejne zakupy to beda uncharted 2, ninja gaiden 2 sigma i demon souls

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 20:01 
Cytuj  
A ja polecam Comet Crash :D Taki ToweroRTSoDefence, kosztuje coś koło 20-30zł na PSN a bardzo przyjemnie się pyka i jest multi (hot-seat - nie sprawdzałem).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 20:08 
Cytuj  
Jak chodzi o male gierki i tower defense to polecam Monsters:P

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 23:15 
Cytuj  
Czy to prawda ze PS3 ma jeden z najlepszych na rynku odtwarzaczy BD?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2009, 23:36 
Cytuj  
czy najlepszy to nie wiem ale jeden z lepszych napewno tak


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.