mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 10:12 
Cytuj  
Cytuj:
August 4, 2009, 10:08 am - Valve - Press Release
Crash Course Campaign Due in September

August 4, 2009 - Valve, creators of best-selling game franchises (such as Half-Life, Portal, Team Fortress, and Counter-Strike) and leading technologies (such as Steam and Source), today announced the next major downloadable content (DLC) update for its co-operative zombie thriller, Left 4 Dead (L4D), the #1 new game title on Xbox 360 and PC in 2008

Entitled "Crash Course," the latest DLC delivers new single-player, multiplayer and co-operative gameplay to both platforms. Targeted for release in September, "Crash Course" bridges the gap between the end of the "No Mercy" campaign and the beginning of "Death Toll" in the original game, expanding the game universe with new locations, new dialogue from the original cast, and an explosive finale

While containing both Survival maps and a Co-operative Campaign, the primary goal of "Crash" is to deliver a complete Versus mode experience in just 30 minutes, resulting in a streamlined version of the game's existing Versus campaigns. A recharge timer for infected teammates has also been added, and item spawn behavior has changed for more balanced gameplay.

"Since the release of Left 4 Dead last November, the design team has been excited about creating new experiences for this world and allowing players to do the same, by releasing much of our internal toolset, like the Survival Pack and Authoring Tools," said Gabe Newell. "We're working with the fans toward the ongoing entertainment value of the product."

Left 4 Dead is an action horror game from Valve that blends the social entertainment experience of multiplayer games such as Counter-Strike and Team Fortress with the dramatic, narrative experience made popular in single player action game classics such as the Half-Life series of games. Released in November of 2008, L4D has earned over 50 industry awards from outlets around the world and sold almost 3 million copies worldwide.

Left 4 Dead: Crash Course is targeted for release in September and will be available free of charge on the PC and for 560 Gamer points on Xbox Live.

For more information, please visit www.l4d.com


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 13:29 
Cytuj  
jak wrazenia z demka? mi sie tak sobie podobalo do momentu z dobiegnieciem do wiezy i wylaczeniem alarmu z hordami zombiakow lecacych z kazdej strony, mozna sie tam niezle zabawic.
meele bronie zbyt mocne, dodali niby fajne efekty typu - mozna odstrzelic reke zombiakowi,ale nie robi to wiekszej roznicy. nowi special infected wygladaja fajnie, no a zombie policjant z prewencji w armorze jest o tyle smieszny,ze gryzc w sumie nie moze + na dodatek zawsze gdy sie pojawia, to ktos sie w teamie dziwi "zombie in armor?!"
mimo wszystko gra sie calkiem fajnie (przynajmniej ta chwile, co gralem) i chyba kupie :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 13:37 
Cytuj  
Ja tam kupię na pewno...jak mi się uda Bordelrands opylić bo wypłatę dostanę dopiero po premierze :<

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 13:38 
Cytuj  
Ja mam mieszane uczucia... Nie wiem czy tylko mi się wydaje że dynamizm starego L4D gdzieś zanikł. Nowi bohaterowie mi się nie podobają. Ogólnie grając w demko miałem wszechogarniające uczucie 'sztampowości'. Za to nowa muzyka mi się spodobała, klimatyczna, i jak w pierwszej części, dobrze buduje napięcie. Też pewnie kupię...


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 16:50 
Cytuj  
Składa się ktoś na czteropak ?

Wyjdzie ~109 z groszami na łebka.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 18:56 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Składa się ktoś na czteropak ?

Wyjdzie ~109 z groszami na łebka.

hehe ile to juz razy nawolywalem do tego?! :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 01:18 
Cytuj  
A ja właśnie nie mogę się jakość przełamać ... Zbyt podobne to do pierwszej części ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 10:18 
Cytuj  
Tak czy siak, jak lubisz jedynkę to warto kupić dwójkę.

Po premierze l4d2 i tak nikt nie będzie grał w pierwszą część. A moim skromnym zdaniem (a mam paredziesiąt godzin w l4d na liczniku), dwójka jest lepsza pod każdym względem.

Nawet nowi bohaterowie mi się podobają.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 00:44 
Cytuj  
Grałem właśnie w demo moja opina ?? To jest kurw... jakiś żart!!

Omijać szerokim łukiem ....

Nowe postacie bleee nie wiem czemu ale jak tylko zaczęła się rozrywka zastrzeliłem tego czarnego grubasa patrzyć się na niego nie mogłem!!! Po chwili zastrzeliłem tą czarną idiotkę.

Grafika ... Counter Stike Source ma lepszą ....

Ciała zombi znikają !!! Dla mnie super minus.

Żadnych zmian w stosunku do pierwszej części, naprawdę tak trudno było zrobić animacje rozpryskujących się mózgów?? Albo chociaż odpadające kończyny?? Ślady po kulach?? Takie miłe wstawki były już w grach sprzed 10 lat.

1 Gra powiła świeżością pomysł był naprawdę świetny i innowacyjny Left 4 Dead 2 to po prostu wielki śmierdzący odsmażany kotlet.

To naprawdę powinno być DLC bo jedyne zmiany jakie widzę to możliwość używania broni ręcznej, 4 nowe mapy i nic więcej ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 10:12 
Cytuj  
Ja nie jestem pewien czy ty w L4D2 grałeś.

Raz, postacie mi się bardzo podobają. Kwestia przyzwyczajenia, wyjdzie oryginał i ludzie zaczną robić machinimy czy inne komiksy o nich, staną się bardziej swojskie.

Dwa, grafika jest znacznie lepsza niż w l4d. Lepsze efekty, lepsze tekstury, lepsza fizyka etc.

Trzy, ciała zombi nie znikają.

Cztery, mózgi się rozpryskują jak ta lala, łby odpadaja, kończyny odpadają. Ba, możesz przedziurawiać zombi z karabinu czy wyrywać całe połacie ciała z szotgana :<

Czy nie mieszkasz obecnie w Niemczech, albo Australii ? Bo coś mi się zdaje że masz wersję ocenzurowaną.

Kupa nowości jest.

-uncommon common zombie, świetny pomysł.
-nowe special zombie, też super ze sobą "współdziałają"
-więcej broni, super, nie podoboało mi się w jedynce że tak mała spluw jest
-broń biała, też fajna, nie jest overpowered jak niektórzy mówią
-gadżety, adrenalina, defiblyrator, śluzobomba, też dodają głębi rozgrywce
-nowe rodzaje "crescendo event"
-rozgrywka w dzień, dla mnie to plus, tym bardziej że i noc się znajdzie.

Tyle można wyciągnąć z dema. Nie wiem jak komuś komu podobał się l4d może nie podobać się druga część. Naprawdę szare komórki mi umierają kiedy głowię się nad tym tematem.

a wspominając gore:

http://www.youtube.com/watch?v=BEJadvvGV20

enjoy!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 10:42 
Cytuj  
swietny filmik Dana, moze chociaz w koncu skonczy sie dyskusja o slodkosci L4D2 :D

*choc zombie w Killing Floor wciaz uwazam za bardziej upiorne ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 11:48 
Cytuj  
Ale w tym też leży sedno problemu. L4D nigdy nie miałobyć straszne, miałbyć to taki zombie film klasy B.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 11:56 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ale w tym też leży sedno problemu. L4D nigdy nie miałobyć straszne, miałbyć to taki zombie film klasy B.

sympatyczny coop do grania ze znajomymi - wg mnie wciaz realizuja ten plan :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:19 
Cytuj  
Dana napisał(a):


OK to wcale nie przypomina w to co grałem :P nie wiem o co chodzi ściągnąłem demo z Xbox Live... Zaraz sprawdzę czy nie mam jakiegoś "Parental Control" włączonego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2009, 17:44 
Cytuj  
No to dalej. Szybka "menska" decyzja, kto się pisze na czteropak. Wyjdzie ~105 złoty, taniej niż box.

4 dni zostały.

1. Ja
2. Rufen
3. ??
4. ??
5. Profit

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2009, 16:06 
Cytuj  
jednego nam brak, any1?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 01:44 
Cytuj  
Dalej dziewczyny, 2 dni zostały :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 09:00 
Cytuj  
no ja mam chyba chetnego jak potrzebujecie.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 12:10 
Cytuj  
Jutro premiera (16 października)? Czy mi się coś pomyliło?


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2009, 12:14 
Cytuj  
Chciałem nadmienić, że wczoraj ze steama demko sobie zassałem. No i muszę Wam powiedzieć, że dawno mnie tak nie złamała żadna gra. Nigdy w tak krótki i szybkim czasie nie nacisnąłem alt+f4.

A dlaczego nacisnąłem alt+f4? ponieważ było to tak druzgocąca gra dla mojego mózgu, że nie byłem w stanie wyjść z gry normalnie czyli esc i wyjdź z gry. Dziwie się, że to coś ma w ogóle temat na forum.

No ale o gustach się nie dyskutuje, pozdrawiam fanów L4D i życzę miłego alt+f4.

Eleeist napisał(a):
Jutro premiera (16 października)? Czy mi się coś pomyliło?


W sklepach chyba 20.11, nie wiem jak steam etc.


Ostatnio edytowano 15 lis 2009, 13:23 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.