mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:35 
Cytuj  
Bo instaluje sie w internecie a nie na plycie.
oh wait...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:37 
Cytuj  
Bo przy niektorych wersjach elektronicznych gier plik exe gry rozni sie od tego z wersji pudelkowej. Niektore wieksze mody ingerujace w plik exe nie dzialaja na takiej wersji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:40 
Cytuj  
nie sadze zeby bioware pozwolilo na cos takiego.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:40 
Cytuj  
Czuję się zignorowany, ale po zbadaniu sytuacji wydaje mi się, że edycja z EAStore zawiera więcej in-game dodatków. Wtf?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:41 
Cytuj  
Przyznam, ze ja w mody rzadko grywam i nie slyszalem o takich przypadkach. Watpliwa jest dla mnie legalnosc ingenercji w exe. Bo skoro producent udostepnia toolset to mod ktory z niego wychodzi powinien byc kompatybilny z kazda wersja. Dwa, ze jutro masz gre dostepna w sklepach, wiec nie ma co sciemanic tylko grzecznie jutro przy kasie trzeba zaplacic.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:44 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Przyznam, ze ja w mody rzadko grywam i nie slyszalem o takich przypadkach. Watpliwa jest dla mnie legalnosc ingenercji w exe. Bo skoro producent udostepnia toolset to mod ktory z niego wychodzi powinien byc kompatybilny z kazda wersja. Dwa, ze jutro masz gre dostepna w sklepach, wiec nie ma co sciemanic tylko grzecznie jutro przy kasie trzeba zaplacic.


PL wersja ma zjebane plyty, i rollbackuja calosc :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:49 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Przyznam, ze ja w mody rzadko grywam i nie slyszalem o takich przypadkach. Watpliwa jest dla mnie legalnosc ingenercji w exe. Bo skoro producent udostepnia toolset to mod ktory z niego wychodzi powinien byc kompatybilny z kazda wersja. Dwa, ze jutro masz gre dostepna w sklepach, wiec nie ma co sciemanic tylko grzecznie jutro przy kasie trzeba zaplacic.


PL wersja ma zjebane plyty, i rollbackuja calosc :)

Sob tweirdzi ze maja na 100% w empik. :>


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:54 
Cytuj  
Próbowałem dodzwonić się do Empiku i zapytać, ale jak zwykle graniczy to z cudem.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:54 
Cytuj  
No niestety najblizszy Empik mam 50km od miejsca zamieszkania i wlasnie do nich dzwonilem: jutro DA miec nie beda. Zamowienia postanowilem nie anulowac, niech strace te 10 baksow wiecej na kupno Stone Prisonera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 15:55 
Cytuj  
Inaczej mi powiedziała. Na pewno było takie zamówienie, ale przez telefon go nie widziała. Powiedziała mi, że w sobotę również dostają dostawę, więc skoro gram.pl wysyła 6 listopada czyli jutro, to wole w empiku odebrać w sobotę.

Pytanie tylko, czy empik i gram kłamią skoro PL wersja jest opóźniona z powodu błędu?? i tu i tu do końca nie wiesz. Można gderać czy będzie jutro czy w sobotę, tak samo jak gderać czy spadnie jutro 2m śniegu czy nie.

Keii napisał(a):
Próbowałem dodzwonić się do Empiku i zapytać, ale jak zwykle graniczy to z cudem.


A u mnie bez problemu :), już 3 telefon do nich z powodu jakieś gry wykonałem i zawsze 1-szy sygnał i odebranie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 16:01 
Cytuj  
Ja się nawet nie mogę dodzwonić do ogólnej obsługi klienta, co dopiero działu określonego.

W każdym razie jeśli będzie mi się chciało, to jutro się przejdę i osobiście zapytam.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 16:12 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Alda jak sie gra na xboxie? fajnie? wygodnie?


wtf przestancie spamowac bo alda przegapi moj post.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 16:13 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Alda jak sie gra na xboxie? fajnie? wygodnie?


calkiem fajnie jak juz ogarniesz co i jak :) , walka jest bardziej fast paced i na dobra sprawe jak sie wczujesz to nawet pauzowac nie musisz , przynajmniej magiem tak gram : biegam dopoki tanki nie zgarna aggro , healuje , buffuje , nuke , kupa zabawy jest :)

troche wkurwia ze tylko 6 spelli mozesz dodac do podrecznej listy , kamere sie bardzo wygodnie obraca Rstickiem . Powiedzialbym ze rozgrywka przypomina mi troche WoW dynamika , jak dobrze ustawisz AI to nawet nie musisz sie zbytnio przelaczac w czasie walki , wystarczy ze healujesz im dupska :)

kurwa w nocy siadlem i 6 h :/ , dawno nie mialem takiego gamemaratonu

jeszcze odnosnie poziomu trudnosci to moim zdaniem juz na hard jest duzo gorzej z utrzymaniem druzyny i siebie ,pelne obrazenia z friendly fire niestety daje jak sie gra magiem i to zaden interes jak rozjedziesz wrogie scierwo jak polowa druzyny pada , wiec jest i trudniej i taktyczniej

w grze jest to czego mi brakowalo w BG , a raczej to co trzeba bylo sobie wyobrazac , banter miedzy czlonkami druzyny , emocje , mimika , w Baldurze obojetnie jaka klase wybrales zaczynales od tego samego punktu , tutaj sa wyraznie zaznaczone roznice , wymieklem jak mage uczyl mlodego fire magic :) i takich sytuacji jest masa

czasem czuc ze to dobry fantasy film...zolnierze klecza przed klerykami proszac o blogoslawienstwo , gadki tuzow przed bitwa , story jest bardzo bardzo dobre , nie na poziomie baldura absolutnie ...ale nie ma sie czego Bioware wstydzic

ta gra to potega


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 16:44 
Cytuj  
Kod:
Spolszczenie KINOWE:

1. Ściągamy
http://rapidshare.com/files/302535304/daospolszczenie.rar
2. Wklejamy je do:
z folderu Dragon Age/packages/core/data/talktables
"core_en-us.tlk"
z Dragon Age/modules/single player/data/talktables
"singleplayer_en-us.tlk"
3. Uruchamiamy
4. Gra w pełni z kinowym spolszczeniem

lub

1. Ściągamy
http://rapidshare.com/files/302544704/DAO_Spolszczenie_caly_tekst.rar
2. Rozpakowujemy, foldery "modules" i "packages" wrzucamy do głównego folderu z grą
3. Edytujemy plik "DragonAge.ini"
My DocumentsBioWareDragon AgeSettingsDragonAge.ini
Zmieniamy wartość z
Locale=en-us
na
Locale=pl-pl


_________________
.

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 16:54 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
PL wersja ma zjebane plyty, i rollbackuja calosc :)


Skad takie info?


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 17:01 
Cytuj  
KamilCPN napisał(a):
Nestor napisał(a):
PL wersja ma zjebane plyty, i rollbackuja calosc :)


Skad takie info?


Z internetu.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 17:12 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
KamilCPN napisał(a):
Nestor napisał(a):
PL wersja ma zjebane plyty, i rollbackuja calosc :)


Skad takie info?


Z internetu.


A dokładniej? bo takie info w stylu "zenekpl1990" napisał na forum do mnie nie przemawiają.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 17:28 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ja uzywam obecnie 7 czy 8. Bo tyle mam.


To jest WIELKI PLUS tej gry - nie ma pierdyliarda czarow (z czego 3/4 do dupy jak w AD&D ale za to z fajnymi nazwami jak "Zajebista Eteryczna Sfera Ciszy Pierdoslawa Wielkiego") Sa 64 spelle ale sa przydatne i lacza sie w combosy. tez uzywam magiem wszytkiego co mam - pomaga i to bardzo. :)
BTW. Zbulwersowany brakiem healera w party nauczylem Morrigan czaru "Heal" - poziom trudnosci spadl o polowe. :)

Za to system walki wrecz, lucznictwa i "lotrostwa" jest bardzo fajnie rozbudowany i o niebo lepszy niz w grach AD&D - chociaz widac zapozyczenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 17:29 
Cytuj  
Jedno musze powiedziec o DA:O, kuerwesko wciaga ;/. Jakbym wywalil zegarek z pokoju to bym pewnie cala noc gral :E.

Spiler:
W grze jest troche zagadek. Nie sa one szczegolnie skomplkowane i nawet srednio rozgarniety idiota powinien sobie z nimi poradzic.

hint2.
Bardzo polecam uratowanie Wynne, najlepiej nie brac w tedy ze soba Morrigan. Nawet jesli niechcemy jej w druzynie to warto to zrobic zeby wziasc jej staff i szaty dla siebie/Morrigan.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2009, 17:30 
Cytuj  
A jak grafika? do czego byście porównali na dzień dzisiejszy? wiedźmin może?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.