mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 17:12 
Cytuj  
Ja tam nie wiem byc moze pozniej bedzie trudniej, teraz jestem w wiezy magow( juz w sumie na koncu) i mialem tylko jedna troche trudniejsza walke, a tak ide na zywiol. Na hard zmienie jesli inne lokacje beda mialy podobny poziom trudnosci, a przeciez moj kochany teamzor bedzie lepszy ^^


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 17:34 
Cytuj  
Krotko: Bioware dalo dupy z balansem. Sa spelle i podklasy, czy kombinacje jedne lub drugiego, ktore sa zwyczajnie niezbalansowane. Szkoda, bo wyglada na to, ze przez te pol roku po skonczeniu wersji PC testerzy rowno sie opierdalali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 17:35 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Co tu dużo mówić, combat w tej grze jest prostacki, czy to wina balansu, słabego ai, i don't know :(
Może na super hardzie będzie trzeba zacząć przydzielać zadania w czasie combatu bo póki co wiem jedynie, że coś tam robią.

To wina chujowo prostej mechaniki tej gry. Zreszta wystarczy wejsc na Toolset wiki. Az sie wlosy jeza jak sie czyta zaloznia projektu ;p.
edit:
Nie mowie ze proste jest zle. Z tym ze w tym przypadku bardziej sie to sprowadza do prostackie ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 17:40 
Cytuj  
A w nwn nie bylo przegietych kombinacji i braku balansu:P?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 17:41 
Cytuj  
Ogolnie gra sie bardzo dobrze, ale najbardziej denerwuje mnie kamera. Przy trybie tpp jakos nie moge sie przemoc i tak jak napisane wyzej - wiem ze moi costam robia, wystarczy zeby zajmowali mobki, a moj mag zalatwi reszte. Tak naprawde szczerze to i tak wolalbym rzut izometryczny i grafike jak w Baldursie drugim, tak wiem, ze nostalgiafagostwem zawialo :< Ale tryb tpp sie tu nie sprawdza, w Mass Effectcie bylo okej, bo to byla w duzej mierze strzelanka.

No ale dosyc narzekania, ogolnie gra bardzo na plus. Mam nadzieje ze duzo oryginalow sie sprzeda co pokaze ze na takie gry jest popyt. Ale jak pieknie by bylo gdyby wyszlo tak jak mialo marcu, cale wakacje na granie, a tak to takiego kolosa nie wiem kiedy przejde ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 17:48 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
A w nwn nie bylo przegietych kombinacji i braku balansu:P?

Owszem byly. Bylo tez 20x wiecej klasy 100x wiecej czarow/skili i 200x mozliwosci rozwoju postaci niz w DA:O.

To naprawde nie ma zadnego porownania. DA:O jest pod tym wzgledem tak biedne i prostakie jak tylko moze byc ;/. Zreszta juz przed premiera o tym mowilem, i zdania napewno nie zmieleniem i nie zmienie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 18:08 
Cytuj  
moglo byc i 10390329082134089234 skilli i czarow ale mozna bylo jebac 1-3 przegietymi. Bylo pare mega buildow i 0 balansu.

Btw czary mozna przeciez modyfikowac wiec ino czekac na jakies dopracowane mody "balansujace" rozgrywke. W nwn bylo tak samo jak ktos robil serwer pod pvp(w multi brak blansu najbardziej razi) to 90% czarow byla zmieniona zeby dobrze sie gralo. Ja na serwerze ktory jakis czas prowadzilem nerfowalem czarownikow zdaje sie i wszyscy strasznie plakali ze juz nie moga solowac wszystkiego co sie rusza i na drzewo nie ucieka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 18:14 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
moglo byc i 10390329082134089234 skilli i czarow ale mozna bylo jebac 1-3 przegietymi. Bylo pare mega buildow i 0 balansu.

To juz kwestia tego jak ta mechnika została uzyta. Zdaza sie.
Ale zobacz na inna gre oparta na D20 (DDO chociazby).

Po drugie to ze ty sie ograniczles do 3 czarow.. No naprawde ;p.

Cytuj:
Btw czary mozna przeciez modyfikowac wiec ino czekac na jakies dopracowane mody "balansujace" rozgrywke. W nwn bylo tak samo jak ktos robil serwer pod pvp(w multi brak blansu najbardziej razi) to 90% czarow byla zmieniona zeby dobrze sie gralo. Ja na serwerze ktory jakis czas prowadzilem nerfowalem czarownikow zdaje sie i wszyscy strasznie plakali ze juz nie moga solowac wszystkiego co sie rusza i na drzewo nie ucieka.

No i co z tego ? Skoro w dalszym ciagu te czary w chujowy sposob sie zdobywa ? Juz woalalem system z DnD. Mam czarow ile chce, ale uzywac moge tylko ograniczonej ilosci naraz. Najlepiej tu wypada juz wyzej wspomniane DDO. Mana + Przygotowywania czarow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 19 lis 2009, 18:16 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 18:16 
Cytuj  
Ja nie gralem czarownikami/magami nigdy ale pamietam jak latali jebiac heady burza Pocisków Izaaka itp. :P
A cale to zapamietywanie czarow to dla mnie byla straszna kupa. Tak wiec kto co lubi mi sie Da podoba


Ostatnio edytowano 19 lis 2009, 18:19 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 18:19 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Ja nie gralem czarownikami/magami nigdy ale pamietam jak latali jebiac heady burza Pocisków Izaaka itp. :P

W NWN2 to byll slaby czar. Lepiej bylo Meteor Storm jebnac, i potem poprawic Firebalem ;p, albo Wall Of Banshee.
Anyway. Mechanika D20 byla po prostu bardziej elastyczna. To co jest DAO jest dosc ciezko modyfikowac od tej strony ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 18:52 
Cytuj  
http://kotaku.com/5408468/return-to-ost ... on-age-dlc


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 06:12 
Cytuj  
Keii napisał(a):
http://kotaku.com/5408468/return-to-ostagar-with-new-dragon-age-dlc


Czyli co DLC z cyklu zbroja dla konia, tutaj zbroja krola w starej lokacji Ostagar z nowa tekstura sniegu, zalosne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 00:17 
Cytuj  
No i wlasnie skonczylem przygode w Ferelden :) Osrtatecznie stuknelo mi 55h na liczniku. Musze powiedziec, ze koncowka zajebista, poczawszy od akcji w zamku na zgromadzeniu, az do konca. Naprawde musialem sie zastanaowic nad niektorymi wyborami i za to ogromny plus. Z ciekawosci, co zrobiliscie na samym koncu? :) Ja

dzielnie wzialem wszystko na klate i poswiecilem sie dla ogolu. Troszke sie nawet potem wzruszylem przy calej mowie pogrzebowej etc

Bardzo fajnie tez, ze na koncu gra nam opowiada co sie stalo ze swiatem i jak nasze wybory wplynely na jego niektore elementy.

Jak mialbym DA oceniac, to zdecydowane 9/10. Punkcik trzeba odjac za lekkie niezbalansowanie niektorych elementow, male bugi tu i tam, ale generalnie to chyba najlepsze crpg ostatnich lat, obok NWN2, Wiedzmina i Mass Effect.

Na pewno zagram drugi raz, ale najpierw czeka mnie zabawa z Uncharted 2 i Divine Divinity 2 :)

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 01:03 
Cytuj  
no giera b. fajna, ale dziwne, że nikt nie zauważył, że dużo motywów fabularnych jest zerżnięte z NWN2 w 100%, czasami sie czułem jakbym właśnie grał w Neverwintera.

Ogólnie to wkurwił mnie też fakt chamskiego skserowania tej konwencji dark fantasy z naszego Wiedźmina, elfy w getcie, źli żołdacy, gwałty, korupcja, seks itp. O ile reszta w sumie była też w innych rpgach, to kurwa jakoś bolą mnie te elfy w geccie, każdy dokładnie widzi skąd to jest zajebane :[ Wiadomo, że trudno, żeby do końca świata ta konwencja została przy dziele Sapkowskiego i CDP, no ale wkurwia to i tak.

Mam nadzieję, że chłopaki wysmażą jakiś dodatek, a nie zostaną tylko przy DLC

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 02:23 
Cytuj  
nie denerwują was potwornie długie loadingi?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 09:29 
Cytuj  
nie. bo dosc rzadko sie zdarzaja.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 12:16 
Cytuj  
Ja tylko napisze ze spoko gra;p Nie wiem o ile hard trudniejszy od nomala ale jesli sporo to nie widze narazie gry na hardzie;] Juz teraz co walke mi ktos z teamu pada:D Nie wiem czy tacy slabi sa czy moze powinienem im w taktykach pogrzebac?;p Mam steana Alistara morrigan i siebie jako maga. Rzeczywiscie cc sporo daje ale czesto wrogowie sa rozproszeni i jednak dalej sie trzeba z nimi meczyc.

Skad wy bierzecie inne osoby do teamu? Mam juz 13 lvl z 18h gry a chyba nie spotkalem nikogo innego kto by mogl sie do mnie przylaczyc...


_________________
Obrazek


Posty: 29
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 12:22 
Cytuj  
W trakcie lub po skończeniu q z magami/krasiami/redcliff po jednej osobie do przyłączenia oraz z dcl w stone prison. I tak taktyki lepiej ustawić im samemu odpowiednie.

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 13:30 
Cytuj  
Miał ktoś problem ze ściągnięciem contentu z EK? Niestety, nie pomaga 'czyszczenie bufora ściągania' ani inne rzeczy, które są w helpie na stronce DA. Po prostu nie mogę nic ściągnąć, nie mam w ogóle żadnej opcji do wyboru, ani nic.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2009, 13:40 
Cytuj  
w lotheringu jest liliana jeszcze, duzo osob to pominelo a potem lothering bye bye ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.