mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 103  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 22:41 
Cytuj  
To na niskim poziomie. Sprobuj potem grac bez skilla.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 22:45 
Cytuj  
codziennie gram bez skilla


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 22:45 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
akurat HoN/DotA to gra knowledge based, a w dużo mniejszym stopniu skill based

Ty masz knowledge based za soba, a dalej lamisz : <

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 22:55 
Cytuj  
Kto chce ostatni klucz niech da mi znac na PW.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 23:26 
Cytuj  
Co do kwestii knowledge/skill okreslilbym to jako funkcje liniowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 00:08 
Cytuj  
ta kwestie mam w dupie.
dziekuje za odpowiedzi, ktore padly bo reszta jak zwykle pisze nie wiem o czym.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 01:57 
Cytuj  
Davich napisał(a):
Co do kwestii knowledge/skill okreslilbym to jako funkcje liniowa.

Powiedział to ten, który ma raptem 4 denies na grę i 25% z rozegranych gier to EM..

Na pubach może i sam skill cię pociągnie, ale na clan fightach 1,8-2k wszystko sprowadza się do odnawiania wardów i gank teleportów w odpowiednim momencie (vide QuC w ostatnim turnieju HL).
Kwestia taktyki a nie skilla ("I Herkules dupa..", "Gdzie kucharek sześć..", "Robal ze świeczką.." etc).
No chyba, że was zoutpickowali przy wyborze heroes.
Ale wtedy nie wiem jakim cudem takie tardy utrzymują się na 1,8k+

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 02:28 
Cytuj  
shp napisał(a):
Davich napisał(a):
Co do kwestii knowledge/skill okreslilbym to jako funkcje liniowa.

Powiedział to ten, który ma raptem 4 denies na grę i 25% z rozegranych gier to EM..

Na pubach może i sam skill cię pociągnie, ale na clan fightach 1,8-2k wszystko sprowadza się do odnawiania wardów i gank teleportów w odpowiednim momencie (vide QuC w ostatnim turnieju HL).
Kwestia taktyki a nie skilla ("I Herkules dupa..", "Gdzie kucharek sześć..", "Robal ze świeczką.." etc).
No chyba, że was zoutpickowali przy wyborze heroes.
Ale wtedy nie wiem jakim cudem takie tardy utrzymują się na 1,8k+


Nie widzisz tutaj chorego rozumowania?
skill - zręczność, wprawa, umiejętność.
FPSy nie wymagaja skilla tylko dobrego celowania i znajomosci mapy, RTSy nie wymagaja skilla, tylko znajomosci mapy, calego micro i zagran przeciwnika. Granie w pilke nie wymaga skilla, tylko dobrego kopania i wspolpracowania z druzyna. Same noskille normalnie! Mam wymieniac dalej?

Zgranie w druzynie to nie jest umiejetnosc? Znajomosc zagran i wykorzystywanie ich w odpowiednim momencie to nie umiejetnosc? Czegos tu nie rozumiem srsly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 03:09 
Cytuj  
Chyba mnie nie zrozumiałeś.

Skilla masz w przypadku gdy koleś grający suką potrafi umiejętnie sleepować i redukować dmg tak by na luzaku wygrać 1v2.
Koleś który wie jak to zastosować w teorii, ale nie potrafi ogarnąć wszystkiego w ferworze walki nie jest skilled.

Jakoś w masowej teleportacji top/bot i wysraniu wszystkich skill w piątkę na dwóch uciekających nie widzę skilla, zwykłe słuchanie krzyków na vt/stosowanie się do taktyki.
(chociaż dla niektórych wykonanie paru prostych poleceń z vt też jest nie lada wyzwaniem.. w takim razie może i masz rację).

Podążając Twoim tokiem rozumowania i korzystając z porównań piłkarskich - Grecja wygrała z Portugalią skillem w ME2004. A co tam, popuśćmy wodzę fantazji: Skill C.Ronaldo < Skill Charisteasa
(przecież perfekcyjnie wykonywał założenia taktyczne, a nie biegał po boisku jak kurczak bez głowy i dryblował).

Zgranie w teamie nie jest skill based.
Jakby było inaczej to Szczoszek by był najbardziej skilled w naszym teamie ;F

Chyba, że chcesz słowo skill tłumaczyć dosłownie, a nie jako termin. Wtedy nawet dłubiąc w nosie będziesz skilled, bo przecież dobry w tym jesteś, a to umiejętność jak każda inna.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 03:26 
Cytuj  
To w takim razie ja jestem jakis nietutejszy i nie rozumiem slowa skill.
Bo dla mnie skillowy(dobry) gracz w grze druzynowej to taki, ktory z nia potrafi wspolgrac i razem z nia wygrywac.


Swoja droga odnosnie tych gankportow. Widzialem przypadkiem ten mecz(jesli chodzi o Quc vs 123) i gra Quca wygladal gorzej niz na pugu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 05:48 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
To w takim razie ja jestem jakis nietutejszy i nie rozumiem slowa skill.


A skill is the learned capacity to carry out pre-determined results often with the minimum outlay of time, energy, or both. Skills can often be divided into domain-general and domain-specific skills. For example, in the domain of work, some general skills would include time management, teamwork and leadership, self motivation and others, whereas domain-specific skills would be useful only for a certain job. Skill usually requires certain environmental stimuli and situations to assess the level of skill being shown and used.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 07:36 
Cytuj  
shp napisał(a):
Davich napisał(a):
Co do kwestii knowledge/skill okreslilbym to jako funkcje liniowa.

Powiedział to ten, który ma raptem 4 denies na grę i 25% z rozegranych gier to EM..

Na pubach może i sam skill cię pociągnie, ale na clan fightach 1,8-2k wszystko sprowadza się do odnawiania wardów i gank teleportów w odpowiednim momencie (vide QuC w ostatnim turnieju HL).
Kwestia taktyki a nie skilla ("I Herkules dupa..", "Gdzie kucharek sześć..", "Robal ze świeczką.." etc).
No chyba, że was zoutpickowali przy wyborze heroes.
Ale wtedy nie wiem jakim cudem takie tardy utrzymują się na 1,8k+


Malo obchodza mnie clan fighty. Wiem jak to wyglada, bo przeszedlem juz przez niejeden taki przypadek. Co do EM... olewam czy jest em czy nie. Jaki jest mode, taki wybieram, pierwszy lepszy. Oczywiste jest ze preferuje bez EM ale simply, nie mam czasu na segregowanie.
Rozumiem ze jestes tutaj najzajebistszy no i ogolnie nie siegam Ci do piet pod wzgledem Twojej niezawodnej taktyki/skilla/wiedzy, trudno - jebie mnie to, dotarlo ?
@ Menda
Te stwierdzenie nie bylo skierowane do Ciebie. Mnie rowniez gowno obchodza twoje wypowiedzi, czy mowie Ci to przy kazdym poscie jaki tworzysz ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 09:11 
Cytuj  
co do hon'a to fajnie sie gra. w dote nie gralem nigdy, wiec troche ciezko ogarnac itemy na poczatku, ale jak sie trafia na sensowny team to zabawa jest calkiem niezla.
niestety w grach dla 'poczatkujacych' rzadko znajduje sie takie osoby, ktore sa w stanie cierpliwie cos wytlumaczyc i pomoc ;p

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 13:09 
Cytuj  
Davich napisał(a):
shp napisał(a):
Davich napisał(a):
Co do kwestii knowledge/skill okreslilbym to jako funkcje liniowa.

Powiedział to ten, który ma raptem 4 denies na grę i 25% z rozegranych gier to EM..

Na pubach może i sam skill cię pociągnie, ale na clan fightach 1,8-2k wszystko sprowadza się do odnawiania wardów i gank teleportów w odpowiednim momencie (vide QuC w ostatnim turnieju HL).
Kwestia taktyki a nie skilla ("I Herkules dupa..", "Gdzie kucharek sześć..", "Robal ze świeczką.." etc).
No chyba, że was zoutpickowali przy wyborze heroes.
Ale wtedy nie wiem jakim cudem takie tardy utrzymują się na 1,8k+


Malo obchodza mnie clan fighty. Wiem jak to wyglada, bo przeszedlem juz przez niejeden taki przypadek. Co do EM... olewam czy jest em czy nie. Jaki jest mode, taki wybieram, pierwszy lepszy. Oczywiste jest ze preferuje bez EM ale simply, nie mam czasu na segregowanie.
Rozumiem ze jestes tutaj najzajebistszy no i ogolnie nie siegam Ci do piet pod wzgledem Twojej niezawodnej taktyki/skilla/wiedzy, trudno - jebie mnie to, dotarlo ?

Gdyby ktoś pisał poradnik do HoNa to trybom EM i zwykłemu poświęcone by były osobne tomy, tak bardzo się różnią. I tak, SHP jest tutaj najzajebistszy ;/


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 13:20 
Cytuj  
Mendol:
Starting at HoN
Heroes Guide
Laning Guide
Albo zlukaj jakieś filmiki na tej samej zasadzie, np. przejżyj ten profil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 13:26 
Cytuj  
no wlasnie lukam i probuje stostowac, te podane przez shp sprawdzaja sie chyba troche lepiej niz z oficjalnego forum.
na razie musze znalezc jakas klase ktora gra mi sie w miare ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 13:28 
Cytuj  
Poczekaj na venta wieczorem. Franz Smuda to pikus przy mnie :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 13:28 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no wlasnie lukam i probuje stostowac, te podane przez shp sprawdzaja sie chyba troche lepiej niz z oficjalnego forum.
na razie musze znalezc jakas klase ktora gra mi sie w miare ok.
nie polecam arachny, tylko ja potrafię ją ujarzmić i wyjść na plus :(


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 13:55 
Cytuj  
ja sie ciebie tomu boje ;p
ta moon queen jest taka spoko do pogrania.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 14:10 
Cytuj  
najłatwiejszy dla początkujacych jest chyba wildsoul, proponuję go wypróbować.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 103  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.