mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 lis 2009, 10:50 
Cytuj  
+ podwójne pkt w mp Killzone 2 w weekend i mają za free rozdawać kody do Flash&Thunder na killzone.com


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2009, 22:25 
Cytuj  
a ja jako, że mam dość bycia ownowanym w MW2 zamówiłem sobie dzisiaj fragFx i... role się odwrócą (mam nadzieję :P).

uuu.. wypłynęło pudełko od FFXIII w wersji japońskiej:
http://news.vgchartz.com/news.php?id=6014

z tego co widać na okładce 1080p - i piszą, że to znaczy iż przynajmniej cut scenki będą w takim razie w 1080p. Ja generalnie trochę powątpiewam - na X360 każde pudełko świeci napisem 1080p a jak jest w rzeczywistości dobrze wiemy. Hamerykanie się nabierają, więc może Sony wprowadza identyczny "chłyt małketingowy" ;)
Dla zainteresowanych - dźwięk linear PCM 5.1.


Ostatnio edytowano 27 lis 2009, 22:33 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2009, 22:31 
Cytuj  
Nie nastawiaj się na nie wiadomo na co. Jakość i płynność rozglądania się i celowania pozostawia dużo do życzenia. Nie wiem, czy nie lepiej już na padzie grać.


_________________
...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lis 2009, 22:37 
Cytuj  
da się chociaż szybciej obracać na boki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 lis 2009, 10:19 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Żonom/dziewczynom które z konsolą i grami są na bakier polecam Eye Pet-a. Moja od 2.5h blokuje mi konsolę, ledwo co dała radę kolację zjeść...


wlasnie , ta technologia mnie interesowala od kiedy zobaczylem reklame na E3 chyba , to juz wyszlo? , napisz cos wiecej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 lis 2009, 11:23 
Cytuj  
Top 10 PS3 Exclusives by Screwattack. Ich poprzednie takie top 10 miało 6 gier :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 28 lis 2009, 12:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
da się chociaż szybciej obracać na boki?


Tak, jest takie specjalne, chyba 6 stopniowe kółeczko na joysticku, którym ustawiasz czułość myszki. Tyle, że to jest tak: jak ustawisz na małą czułość, to obracasz się i celujesz płynnie, ale musisz za to się nieźle tą myszką na szurać aby zrobić chociażby 180 w jakimś FPSie. A jak ustawisz na maksa, to czułość jest ok, ale za to trochę "skacze" (headshota ze snajpy już nie strzelisz).

Nie to, że próbuję cię zrazić, ale dla mnie było to zmarnowane 250 zł... :roll:


_________________
...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2009, 17:51 
Cytuj  
zaraz będę sprawdzał tego fragFX - bo właśnie rozpakowałem paczkę. Na pierwszy rzut to wygląda on strasznie badziewnie, niestety nie da się porównać z myszkami logitecha - ta mysz to niestety lekki chiński plastik.

Keii - na X360 lista 10 exclusivów w tym momencie miała by z 5 pozycji ;) A X360 wyszedł rok wcześniej.

Aldatha - generalnie masz to samo co w przełomowym Natalu. Podpinasz kamerę pod USB w konsoli (kamerka jest z mikrofonem). Gra pomaga Ci wszystko ustawić tak jak trzeba. I na ekranie widzisz siebie i swojego peta (któremu notabene trzeba pomóc wykluć się z jajka). Gra reaguje na głos i ruchy. Trzeba machać rękoma, głaskać wirtualnego peta, można go dłonią przewrócić, pet trzeba przyznać jest całkiem udany i sympatyczny.
Oprócz tego mamy kartę którą trzymając w dłoni przodem do kamery program komputerowy zamienia na jakieś różna urządzonka - suszarkę, prysznic, kubełek z żarcie etc. Np. Energiczny ruch do góry tą kartą powoduje, że ciasteczka wysypują się z niego i pet po nie skacze ;)
Program reaguje też na dźwięki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2009, 20:08 
Cytuj  
marek napisz cos o mushroom wars bo pogralem w demo i nie wiem czy mi to wystarcza czy nie ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2009, 20:46 
Cytuj  
no ja dopiero to sobie kupiłem. Pograłem jakieś pół godzinki w pełną wersję - co lepsze (albo gorsze bo chyba jeden pucharek mi przepadł) save z dema działał.
Więc gra dalej to raczej to samo co wcześniej, tylko trudniej. Z tego co pograłem dochodzi jeszcze morale (rośnie jak np. się skutecznie obronimy, spada jak nie). Lepsze morale - lepiej nasi żołnierze biją.
Wieże - chyba były w demie?
Domek kowala - zajęcia go uzbraja naszych żołnierzyków w jakąś broń - lepiej walczą.
Gra trochę monotonna, ale zła nie jest.

Jak szukasz czegoś genialnego na PSN-ie to polecam Critter Crunch - bierz w ciemno. Najlepsze puzzle arcade (bo trzeba szybko klikać na padzie) w jakie grałem na PS3. Jest też opcja online i można spiżgać przeciwnika przez net. Nawet jest levelowanie online - za wbity lvl dostajemy nowe przeszkadzajki itp.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 29 lis 2009, 23:06 
Cytuj  
Ash - spokojnie MW możesz sobie odpuścić :D Zamiast tego lepiej łyknąć Critter Crunch lub Comet Crash (ten tytuł szczególnie polecam jak ktoś lubi tower defy - przyjemne ma "kanapowe" multi).


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2009, 23:18 
Cytuj  
Co myslicie o Gravity Crash?


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 12:12 
Cytuj  
Mi się podobało i pewnie zakupię w najbliższym czasie, generalnie gra wg mnie bardzo podobna do PixelJunk Shooter.


_________________
.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 13:23 
Cytuj  
Marek, napisz może coś o swoich odczuciach po przetestowaniu FragFXa ;).


_________________
...

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 14:11 
Cytuj  
Drodzy Koledzy jako że zbliża się czas prezentów czas pomyśleć o czyms dla siebie i znalazlem takie cos : http://www.sklep.solpol.pl/p/pl/2397/a.html

Moje pytanie jest następujące czy dołączone gry są czegoś warte czytałem ich recenzje chodzi mi o Wasze odczucia i czy za takie pieniądze nie znajdę jakiegoś lepszego zestawiku?


Z góry dziękuję :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:06 
Cytuj  
Leak box'a FFXIII:

Cytuj:
Specifically, the back of the box states that the game has No Optional or Mandatory install, only using up 500kb of hard drive space for a save game. This is great news for PS3 owners, and indicates that the game will run as smoothly as the demo did.

The image also confirms that the PS3 version will have super high quality LPCM 5.1 audio and the CGI sequences will be in full 1080p HD rather than the 720p that was feared.

While the game itself does run in 720p, this means the FMVs on PS3 will be of the highest possible quality. This may be the advantage PS3 will have over Xbox 360, as fitting lossless audio and large FMVs on a DVD will prove difficult.

Do bear in mind that this is an unconfirmed leak, so take the details on the image below with a pinch of salt! We're trying to confirm it and will update if we do.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 17:22 
Cytuj  
Nuzgul napisał(a):
Drodzy Koledzy jako że zbliża się czas prezentów czas pomyśleć o czyms dla siebie i znalazlem takie cos : http://www.sklep.solpol.pl/p/pl/2397/a.html

Moje pytanie jest następujące czy dołączone gry są czegoś warte czytałem ich recenzje chodzi mi o Wasze odczucia i czy za takie pieniądze nie znajdę jakiegoś lepszego zestawiku?

Z góry dziękuję :)


Bundle jest poprawny, Wipeout i Burnout są bdb ale nie spadniesz z kanapy z wrażenia, chyba że dokupisz Uncharted 2 8) Poza tym te gry można sobie dokupić na PSN za małą kasę, także ten bundle to taki value pack "żeby było dużo gier"

Jeśli miałbym polecać jakiś bundle to właśnie taki który ma na składzie U2, naprawdę nic lepszego na PS3 nie ma, na pierwszy ogień najlepiej przywalić czymś z grubej rury dlatego takie coś jest bardziej sycące, afaik nieźle schodzą w Mediamarktach/Electroworldach, tam to znajdziesz


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 20:40 
Cytuj  
Eleeist - Nie mam trochę czasu tego przetestować, an razie tylko rozpakowałem ;) Generalnie wkurzyłem się bo zostałem zownowany online, kupiłem i teraz trochę nie wiem za bardzo po co, bo w sumie na padzie może na początku stawki nie jestem ale środek utrzymuję więc nie jest najgorzej jak na 30+ -letniego pryka.. A już widzę, że wcale takie fajne to to nie jest :/


Nuzgul - te gry to bardzo dobre (flower, Wipeout HD), dobre (burnout paradise, crash commando) lub całkiem chujowe (trash panic to totalny shit). Pamiętaj, że te gry to generalnie popierdółki (chociaż wipeout HD i Burnout Paradise jest też w wersji pudełkowej i akurat te 2 pozycje to kilka GB do zassania) ale imho dorwij jakiegoś pack-a z axclusivami: bierz coś z Uncharted 1/2, Killzone 2, Motorstormy 1/2 (dla mnie bomba), Resistance 1/2 (druga niedoceniona bomba), Infamous lub jakieś multiplatformy - dobry jest batman, MW2, AC2.
No i dokup sobie: Demons Souls, Valkyria Chronicles (jak gdzieś znajdziesz)

rotfl - cały microsoft:
BBC chciałoby, aby ich odtwarzacz internetowy iPlayer, który pozwala internautom na oglądanie programów brytyjskiej telewizji publicznej, był dostępny dla jak największej liczby osób. Aplikacją tą mogą już cieszyć się posiadacze PlayStation 3 oraz Wii, ale nie Xboksa 360. Brytyjczycy nie mogą porozumieć się z Microsoftem, a sprawa rozbija się o pieniądze. Konkretniej o to, że BBC nie chce żadnych opłat za korzystanie z iPlayera.


O co zatem toczy się spór? Microsoft pozostaje na niewzruszonym stanowisku, że korzystać z aplikacji mogliby jedynie posiadacze konta złotego na Xbox Live, a zatem płatnego. Problem jednak w tym, że BBC jako nadawca publiczny nie może pobierać od Brytyjczyków żadnych opłat za korzystanie z iPlayer, ponieważ jest to już wliczone w abonament.

No cóż, to ewidentny przykład na to, że chęć zarabiania na Xbox Live przez Microsoft czasem może szkodzić samym użytkownikom systemu. Na chwilę obecną wygląda bowiem na to, że z iPlayera nie będzie mógł korzystać nikt - ani posiadacze darmowych kont srebrnych, ani płatnych kont złotych. Choć mam nadzieję, że obu stronom uda się wypracować taki kompromis by wilk był syty i owca cała.

**

Posty: 405
Dołączył(a): 9.07.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 10:51 
Cytuj  
Dziękuje za porady redruM, Mark24 :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 gru 2009, 20:03 
Cytuj  
Borderlands - 18F w zavvi.co.uk - może ktoś się skusi, to byśmy coop-a zagrali? Ja już sobie zamówiłem.
Duży rarytas - Valkyria Chronicles (gra praktycznie niedostępna) - w ebgames.com (US) za 19.99$, zastanawiam się czy nie wziąć razem z Demons Souls i GoW: Collection..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.