mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 11:33 
Cytuj  
Co do licencji to akurat ostatnio zmienili na 3 urządzenia, nie byłem tylko pewien multiplatformowości :)
Dzięki za info :)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 11:39 
Cytuj  
orly? z tydzien temu bylo na 5...
sprawdze po powrocie


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 13:00 
Cytuj  
Chyba jeszcze nic nie zmienili, były tylko takie plany. Ja jestem w takiej stałej grupce 5-ciu osób, co tydzień zrzucamy się na jakieś pozycje i na razie było żadnych problemów.

btw. posprawdzajcie gamestation.co.uk - jest fajna promocja na filmy BD - właśnie przytargałem ze sklepiku z 10 pozycji w cenie 3.98 - 4.98F za sztukę :) Może coś jest dostępne online.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 21:53 
Cytuj  
Jest już oficjalna wypowiedź Sony w sprawie "płatnego PSN".
Właściwie nic nowego, chociaż mam nadzieję, że jeśli faktycznie to kiedyś wprowadzą, nawet jako dodatkowe usługi, to ceny nie będą takie wysokie jak zaproponowano wcześniej.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 21:58 
Cytuj  
Wiec jest tak jak mowili wielokrotnie - chca wprowadzic platne elementy (te zaproponowane z ankiety brzmialy imo BARDZO ciekawie - np dostep do klasykow PSOne na zasadzie abonamentu, albo przechowywanie twoich danych w cloudzie) natomiast to co jest w tej chwili na 100% zostanie darmowe.

Ja tylko mam nadzieje ze ten Cross-game voice chat wprowadza w koncu w ktoryms upgradzie i ze jednak on nalezal bedzie do darmowych uslug...


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 22:00 
Cytuj  
Ash napisał(a):
a jesli wkurza cie to ze musisz instalowac gry i konsola nie uruchamia 'od strzalu' tego co jej wlozysz do paszczy, to cofnij sie jedna generacje, do ps2.
ja tam wole miec na dysku konsoli 30 gier i odpalam to co mi sie podoba ;/


Można mieć i to, i to - tak to jest zrobione w xboxie.
btw - jak sie na PS3 instaluje CAŁĄ grę na HDD z płytki? Tak żeby później juz nic nie doczytywał. To się powinno jakoś z głownego interface robić ale nie mogę tego namierzyć.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 22:09 
Cytuj  
nie ma takiej opcji


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 22:35 
Cytuj  
ja napiszę tak:
mi ten cross-game-chat zwisa i powiewa, mam skypa, komórkę, telefon stacjonarny, jeszcze mi brakowało by jakiś zenek_pl dzwonił w czasie jak oglądam film z żoną i się pytał czy przypadkiem nie mam ochoty na jakiegoś coopa w CoD.. To mój najgorszy koszmar - musiałbym tak jak na GG 100% czasu siedzieć pod "niewidoczny".

Karol66 - nie ma takiej opcji bo nie ma takiej potrzeby - i tak musisz płytkę z grą mieć fizycznie w czytniku bo inaczej gra nie wystartuje z wiadomych względów. A z drugiej strony nie ma sensu zrzucać 7 - 30GB danych na HDD podczas gdy gra młóci głównie 2-3GB, a reszta to przerywniki/filmiki które i tak zajebiście chodzą bezpośrednio z BD. W X360 jest to zrobione znacznie gorzej bo musisz całą grę instalować na HDD co jest bez sensu, z drugiej strony i tak gry z HDD nie wystartujesz bo musisz wsunąć płytkę do czytnika..

Zresztą ten BD wcale nie jest taki wolny, najdłużej mnie irytuje doczytywanie plansz... w peggle. Gra w całości na HDD, prosta i mała a a położenie 20 kulek potrafi się wczytywać ze 20s... btw. polecam - mała, głupia jak but, ale wciaga.

jak ktoś jeszcze nie widział GoW3 - to mam jeden kod do bety/demka na zbyciu, właśnie rozfoliowałem God of War: Collection. Wyrwę sobie kilka głów przed snem ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 22:48 
Cytuj  
Ja bym prosił ten kod :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 22:53 
Cytuj  
gif mark!

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 10:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Karol66 - nie ma takiej opcji bo nie ma takiej potrzeby - i tak musisz płytkę z grą mieć fizycznie w czytniku bo inaczej gra nie wystartuje z wiadomych względów. A z drugiej strony nie ma sensu zrzucać 7 - 30GB danych na HDD podczas gdy gra młóci głównie 2-3GB, a reszta to przerywniki/filmiki które i tak zajebiście chodzą bezpośrednio z BD. W X360 jest to zrobione znacznie gorzej bo musisz całą grę instalować na HDD co jest bez sensu, z drugiej strony i tak gry z HDD nie wystartujesz bo musisz wsunąć płytkę do czytnika..


Chodzi o to, że niektóre gry mimo "automatycznej" instalacji i tak mają tragicznie długie loadingi. I nie mów mi please, że z HDD by były takie same jak z płytki bo naprawdę nie są mi potrzebne wykłady o wyższości jednej platformy nad drugą tylko proste odpowiedzi. Samo włożenie płytki do HDD nie jest problemem bo soft sprawdza tylko czy płyta jest oryginalna a potem z tego nie korzysta.
IMO musi byc jakiś sposób - skoro można gre kupić i ściągnąć przez net instalując ją na HDD to najprawdopodobniej jest też jakiś sposób żeby zrzucić ją z płytki - jesteś 100% pewny, że to niemozliwe?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 11:12 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
IMO musi byc jakiś sposób - skoro można gre kupić i ściągnąć przez net instalując ją na HDD to najprawdopodobniej jest też jakiś sposób żeby zrzucić ją z płytki - jesteś 100% pewny, że to niemozliwe?


...wat

'zrzucic z plytki' mozesz sobie dowolnym bluray ripperem, sa takie pod linuksa, mozesz sobie zainstalowac linuksa na PS3 i 'zrzucac z plytki na hdd'

tylko co ci z tego, skoro ps3 tego nie odpali, bo ma cie w dupie?

nie ma mozliwosci zrzucenia plyty na hdd tak zeby konsola z tych danych korzystala.
chyba mylisz ps3 i xboxa or something..


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 11:16 
Cytuj  
poza tym pewnie w czesci tytulow na ps3 trzeba by jeszcze wybierac sciezke audio itd. zgrywac 10-20gb na hdd to nie wiem czy taki fajny pomysl :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 12:51 
Cytuj  
btw. God of War: Collection - polecam. Oczywiście jeżeli ktoś jest fanem serii bo gra to typowa naparzanka. Ale ten remastering wyszedł im całkiem niezłe, szczególnie, że to widać gołym okiem. Nie wiem czy nie specjalnie - ale wszyskie przerywniki filmowe są pozostawione bez zmian - czyli dokładnie tak jak wyglądały na PS2 - i wyglądają strasznie chujowo. Gdy przerywnik się kończy - zmienia się rozdzielczość, tekstury i wszystko wygląda 10x lepiej. Oczywiscie nie jest to grafika na poziomie Uncharted 2 czy AC2 ale daje radę.

Gdyby to był bezpośredni port z PS2 bez remasteringu - na pewno bym w to nie grał. Co jak co, ale wyglądałoby to paskudnie na dużym TV..

Karol66 - moim zdaniem po prostu nie ma sensu zrzucać całych 20GB na HDD, bo 15GB tych danych to mkv inne avi z których konsola skorzysta dokładnie raz. Strata czasu przy instalacji i miejsca na HDD. Miałoby to sens owszem, jeżeli gra odpalałaby się w ogóle bez płyty w czytniku - ale tak nie ma to żadnego sensu.
Dla mnie to pasuje - czas ładowania jest praktycznie identyczny, czytnik BD w odwrotności do konkurencji nie rysuje płytek, same płytki zresztą są trochę trwalsze niż DVD.
Mimo tego, że mam wstawiony 320GB do PS3, to pewnie gdyby każda gra zrzucała po 7-8GB, a exclusivy PS3 nawet po 30GB to by mi i 1TB zabrakło...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 13:41 
Cytuj  
A coś mi się obiło o uszy że nowy FF jest strasznie fejlastyczny i został zmiażdżony przez fanbojów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 13:44 
Cytuj  
Tez mam takie przeczucie, ze FFXIII to bedzie lekki fail. Na szczescie w 2010 bedzie i ME2, i Alpha Protocol i pewnie jeszcze 1-2 jakies inne fajne crpgi, moze Fallout Las Vegas, na przyklad.
A z jprgow to wychodzi White Knight Chronicles i Resonance of Fate (steampunk!!).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 14:02 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A coś mi się obiło o uszy że nowy FF jest strasznie fejlastyczny i został zmiażdżony przez fanbojów.


No japonczycy nie sa zbyt zadowoleni. Gdzies nawet wyczytalem opinie ze najgorsza czasc serii.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 14:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Gdyby to był bezpośredni port z PS2 bez remasteringu - na pewno bym w to nie grał. Co jak co, ale wyglądałoby to paskudnie na dużym TV..

Na duzym TV GoW II z PS2 nie wyglada tak zle ;p choc zdaje sobie sprawe ze po ciaglym patrzeniu na HD wszystko co nie jest HD wygladac moze paskudnie.
Ja GoW Collection odradzam. Za chwile pokaze sie edycja GoW III, ktora bedzie zawierac w sobie dodatkowo i GoW II i GoW I. Bedzie mozna wszystko przezyc jeszcze raz i bez czekania ;) Oczywiscie jesli uda sie dorwac ta edycje limitowana... :roll:

Na PSN Store pojawilo sie demo Dante's Inferno (chyba juz ktos o tym pisal), sciagnalem i musze powiedziec ze troche biednie to wyglada... Malo detali, tekstury niby w HD, ale wygladaja dosc prostacko i prymitywnie, system walki wyglada na strasznie poplatany i niepraktyczny. No i te quasi-komiksowe CSy... ugh... okropne to jest :|


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 14:12 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=kFyjP6Fx ... r_embedded wersja pl HR zapowiada sie naprawde dobrze


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2009, 14:53 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A coś mi się obiło o uszy że nowy FF jest strasznie fejlastyczny i został zmiażdżony przez fanbojów.


ja tam to lykam bez zastanowienia , FF to dla mnie religia od lat wczesnej mlodosci...zjadlem nawet bez popitki FFX-2 , fanboje sami nie wiedza czego chca , a to ze ma system podobny do FFX?, najlepszy system finali zaraz po materii


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.