mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 11:41 
Cytuj  
Jaki kabelek HDMI aktualnie warto kupic do podlaczenia boxa + ewentualnie laptopa do telewizora? Jakas konkretna firma? Czy oryginalny Microsoftowski kabelek jest w ogole cos warty? ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 11:45 
Cytuj  
Czy Fable 2 naprawde wyglada tak slabo graficznie? Gram na tv 42" 720p. sygnal mam przez composite jak wspominalem wczesniej, 1080i. Obraz jest nieostry, rozmyty, pomijajac juz biedne tekstury. Cos zle ustawilem czy tak ma byc? :/ Wydaje mi sie ze SFIV wyglada lepiej sporo.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 11:50 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Jaki kabelek HDMI aktualnie warto kupic do podlaczenia boxa + ewentualnie laptopa do telewizora? Jakas konkretna firma? Czy oryginalny Microsoftowski kabelek jest w ogole cos warty? ...

T.

Kupowałem co prawda nie do Xa, a do PS3, ale kabel ze sklepu elektronicznego za 15 zł spisuje się doskonale.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 12:14 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czy Fable 2 naprawde wyglada tak slabo graficznie? Gram na tv 42" 720p. sygnal mam przez composite jak wspominalem wczesniej, 1080i. Obraz jest nieostry, rozmyty, pomijajac juz biedne tekstury. Cos zle ustawilem czy tak ma byc? :/ Wydaje mi sie ze SFIV wyglada lepiej sporo.


zalezy od gry , w takim dragon age trzeba przymknac na to po prostu oko bo tekstury sa gorsze niz kupa , chociaz postacie juz lepiej sa wymodelowane, jednak Batman:AA jest przesliczny , 1/3 gry to podziwianie okolicy bylo , podobnie RE 5


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 17:28 
Cytuj  
albo Gears of War 2 :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 18:26 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Jaki kabelek HDMI aktualnie warto kupic do podlaczenia boxa + ewentualnie laptopa do telewizora? Jakas konkretna firma? Czy oryginalny Microsoftowski kabelek jest w ogole cos warty? ...

T.


<2m praktycznie każdy kabel będzie działał tak samo.
Dłuższe kabelki (np. 10m) warto kupić lepsiejsze bo te najtańsze mogą po prostu nie działać.
Generalnie przy tych kablach nie będzie różnicy w jakości obrazu - po prostu obraz będzie albo nie będzie :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 18:30 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czy Fable 2 naprawde wyglada tak slabo graficznie? Gram na tv 42" 720p. sygnal mam przez composite jak wspominalem wczesniej, 1080i. Obraz jest nieostry, rozmyty, pomijajac juz biedne tekstury. Cos zle ustawilem czy tak ma byc? :/ Wydaje mi sie ze SFIV wyglada lepiej sporo.


zalezy od gry , w takim dragon age trzeba przymknac na to po prostu oko bo tekstury sa gorsze niz kupa , chociaz postacie juz lepiej sa wymodelowane, jednak Batman:AA jest przesliczny , 1/3 gry to podziwianie okolicy bylo , podobnie RE 5

Troche mnie zdziwilo, bo Fable 2 to taki xboxowy exclusive, a tu grafa posysa. Ale gra jest slaba, wiec strata niewielka. Zobaczymy jak GoW2 wypadnie i Brutal Legend.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 18:45 
Cytuj  
Brutal Legend nie robi zadnego wrazenia graficznie, GoW2 jak najbardziej, pozatym RE5


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 18:50 
Cytuj  
Wzialem konsole, zeby pograc w to co nie mam na PC. RE5 gralem na piecu. Narazie moj piecyk niszczy w przedbiegach ta konsole. :> Licze, ze po GoW2 i Brutal Legend X360 uratuje resztki honoru jesli chodzi o jakosc gierek czysto konsolowych.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 19:06 
Cytuj  
to nie uratuje. Jedyną grą na konsole która może się mierzyć się (a i to jako tako) z PC-tami to Uncharted 2. Musisz czekać na next-geny :)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 19:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to nie uratuje. Jedyną grą na konsole która może się mierzyć się (a i to jako tako) z PC-tami to Uncharted 2. Musisz czekać na next-geny :)



Uncharted 2... tak... nowa biblia wyznawców Sony... grał w Gears of War 2 ?


przy okazji pochwale się że mam teraz slimkę, może blugay nie będzie się w niej tak chrzanił


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 20:29 
Cytuj  
Jak juz mowilem Brutal Legend ma przecietna grafike, fajna gra, najs muza i klimat, ale nie robi wrazenia w ogole...

GoW2 to co innego, dunno jak wyglada re5 na pc, na xboxie robi wrazenie w kazdym badz razie...


Swoja droga Burnout Paradise ma calkiem niezla grafike :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 21:59 
Cytuj  
widziałem - Killzone 2 zjada GoW2 na śniadanie :) Uncharted 2 to zupełni inna liga.

Enhu - trzeba było kupić X360 - podobno te DVD mimo, ze mechaniczne identyczne jak bluray są niezawodne. Co przecież dziwne bo różnią się tylko typem lasera ;)


Ostatnio edytowano 28 gru 2009, 22:02 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 23:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
widziałem - Killzone 2 zjada GoW2 na śniadanie :) Uncharted 2 to zupełni inna liga.

Enhu - trzeba było kupić X360 - podobno te DVD mimo, ze mechaniczne identyczne jak bluray są niezawodne. Co przecież dziwne bo różnią się tylko typem lasera ;)


xkloca też mam, wii z resztą też - nie ma to jak gibnąć się po robocie z browarkiem w ręce przed tv i pograć w coś ew pomachać grabiami


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 03:22 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Mark24 napisał(a):
to nie uratuje. Jedyną grą na konsole która może się mierzyć się (a i to jako tako) z PC-tami to Uncharted 2. Musisz czekać na next-geny :)



Uncharted 2... tak... nowa biblia wyznawców Sony... grał w Gears of War 2 ?


Bo naprawdę jest rewelacyjna - na poziomie AC2 (pod względem funu - bo technologicznie jest w chuj daleko za AC2 no i jest sporo krótsza - 11 godzin mi zajęło przejście jej z czego gra wyliczyła że >2 godziny stałem w miejscu).
Oczywiście Mark pieprzy "jedyna która się może mierzyć z PCetami" bo w Uncharted nie ma nic rewelacyjnego graficznie ani "silnikowo" - przeciętna "skradanka", przeciętna strzelanka, proste zabawy logiczne na poziomie 5 klasy szkoly podstawowej, wspinać się możesz tylko i wyłącznie tam gdzie Pan Programista sobie wymyślił i nigdzie indziej.
Siła tej gry jest dobry scenariusz, nienajgorsze dialogi i klimat. A ten klimat zyskuje się poprzez mikro-cut-scenki (typu: skaczesz z samochodu na samochód, niby Ci się nie udaje ale ostatkiem sił jednak się łapiesz plandeki i wciągasz na pakę... tyle że ty tego nie robisz - od momentu jak nacisnąłeś "skok" możesz puścić kontroler - postać sama wykona "super ewolucje" i odda Ci kontrolę po 3-5 sek). To niby nic ale wyobraź sobie, że takie scenki masz co chwila... to naprawdę buduje napięcie. I mimo, że to niby prosty zabieg to nigdzie indziej, na taką skalę nie był wykorzystywany.
Anyway... po kupieniu ~10 topowych tutułów z PS3 udało mi się ustalić trzy dla których warto kupić tą konsolę: Eye of Judgement, Demons Souls i właśnie Uncharted2 (dokłądnie w takiej kolejności). Cała resztę (włącznie z kilzonami) można sobie spokojnie darować.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 08:57 
Cytuj  
killzone 2 warto pograc w multi. w singla praktycznie w ogole nie gralem.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 10:55 
Cytuj  
karol - kwestia gustu - faktem jest, że grafika w Uncharted 2 jest rewelacyjna, i żaden inny konsolowy tytuł nie może się z nim nawet równać.

A te tytuły co wymieniłeś to mocno "imho". Mi np. Eye of Judgment w ogóle się nie spodobał - ot karcianka, gdzie trzeba kupić ~10 boosterów by wygrać z kimkolwiek. Demons Souls na pewno nie jest dla każdego - 50% jest zachwycona, drugie 50% jest zniesmaczona i sprzedaje grę po tygodniu. Fakt faktem, że technicznie DS też bardzo dobrze stoi.

Ja bym jeszcze do tych gier dla których warto kupić PS3 dorzucił kilka tytułów (Killzone, resistance 2, Motorstorm 2, flower - ale ten tytuł tylko po to by zobaczyć jak rewolucyjne potrafią być gry).

Jeżeli miałbym wybrać 3 najlepsze gry na PS3 to raczej wziąłbym: Uncharted 2, Killzone 2, Motorstorm 2.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 11:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
killzone 2 warto pograc w multi. w singla praktycznie w ogole nie gralem.


Grałem i w singla i w multi.
Mocno takie sobie (może nie jakiś total syf ale bez porównania do COD czy BF:BC - zarówno od strony "funu z gry" jak i technologii)
Niby fajnie, że jest spory nacisk na team work ale lepszy widziałem w section8 czy PCetowych battlefieldach a tych gier jakoś nikt nie przywołuje jako "kultowych" (przynajmniej nie tak często jak Killzone).
Prawda jest taka, że gdyby to nie był "exclusive" to nikt by o tym nie pamiętał.
IMO jeśli już chwalić za coś PS3 to za to, czego faktycznie nie ma na inne konsole. Takiej karcianki jak EoJ nie widziałem na żadna platformę (xboxowa, pomijając brak kamery, ma żałosne mozliwości budowy decków i kiepskiego multiplayera a MtG na PC jest już odczuwalnie stary) i choćby dla niej samej warto ta konsole kupić. Tyle, że trzeba mieć świadomość tego, że na karty spokojnie można wydać 500-1000 PLN żeby się nie czuć "upośledzonym". Mnie to jakos nie szokuje bo na PCetowego MtG można było wydać więcej.

Co do DS to te 50% którym się ta gra nie podoba źle w nią gra - tłuką w nią jak w przygodówkę (czytaj: idą ciągle do przodu) a to taka namiastka MMO. Zagraj ją w nią tak, jakbyś pykał w DFO :) - tzn co nastukasz 1k-2k soulsów to idź je wydać. Parę razy przejdź pierwszy poziom, podfarmuj shardy na samym początku drugiego zanim wogóle pójdziesz dalej (warto sobie zrobić przynajmniej startowy czar ranged DD, +4 broń i tarczę i zainwestować ok 10-15 punktów w statsy).
Nie używaj znalezionych soulsów (itemy soldier/hero soul) bo one są "walutą" której nie można stracić wraz ze śmiercią. Ewentualnie zmień postać bo może ta którą zacząłeś kiepsko się dla Ciebie sprawdza (ja grałem na początku thiefem ale przerzuciłem się na knighta bo on mi się dużo lepiej sprawdzał w startowym ekwipunku).
A jak czegos nie kumasz to truj dupe Ash'owi bo on wie wszystko :)

Anyway... bez uncharted da się przeżyć. A nawet jeśli nie, to zawsze można pożyczyć od znajomego PS3 i w 2 dni max przejść całą grę.
A EoJ i DS to zabawa na dłuuuugie godziny i to czyni wydatek rzędu 1.6k PLN uzasadnionym (1100 konsola, 150 EoJ, 150 DS, 200 PLN min. na dodatkowe karty do EoJ). Motorstormy, Infamous etc - to wszystko znajdziesz na xbox'a, często duzo lepiej zrobione (np. odpowiednik Infamous'a, Crackdown dale dużo więcej funu bo można sobie pograć z kolegą w trybie co-op a infamous tego z jakiegoś tajemniczego powodu tego nie ma).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 11:44 
Cytuj  
Karol, do want DS za 150 zł, gdzie można dorwać powiedz :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 11:47 
Cytuj  
e z tym motorstormem to przegiales Karol. na x'ie brakuje takiej gry wedlug mnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.