mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 21:37 
Cytuj  
porządnie wydrukowane karty będą działać, ta kamerka od PS3 nie jest żadna super-duper i cudów nie widzi, jak nie będziesz widział różnic gołym okiem to i kamerka nic nie zauważy - a generalnie to chodzi o szare znaczki na czarnym tle (lub odwrotnie - nie chce mi się rozpakowywać EoJ).

btw. Karol66 - jak masz już kamerkę to dokup za jakieś grosze Eye Pet-a dla pociechy (o ile to nie dorostający chłopak to będzie się swietnie bawił). Zobaczysz prototyp NATAL-a w akcji na jakiś rok przed premierą ;)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 gru 2009, 23:55 
Cytuj  
powiem szczerze że nie miałem podłączonego x'a do neta przez dosyć długi okres czasu, czy ktoś był by mi w stanie powiedzieć co to za update się chce instalować przez 31 minut ? :o


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 01:01 
Cytuj  
ban się ściąga - tnij kabel!!

PS. Nie zasilający kuźwa.... Enhu żyjesz? Odpisz coś...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 01:09 
Cytuj  
jasne, że żyje

mam nie przerobioną konsole więc jaki ban ? :-?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 09:08 
Cytuj  
Jedyne co mi przychodzi do głowy to nowy dashboard i pierdółki czyli Twittery, Facebooki itp... ale 31 minut? :O

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 11:19 
Cytuj  
moze ma SDI?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 11:37 
Cytuj  
nie tylko tego patcha pewnie sciaga , o ile zakladajac ze ma NXE , to jeszcze dochodzi patch z avatar rewards , hdmi range , twitterem oraz mini fixami


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 11:51 
Cytuj  
Musze przyznac, ze granie na kapanie na tv jest fajne. Chyba sprawie sobie PS3 na premiere Red Dead Redemption. :> Grafa w niektorych tytulach tez calkiem dobra. Skonczylem GoW2, prawie Brutal Legend (fajna gra, ale ten element rts jest z dupy strasznie), Fable 2 mi sie nie podobalo. W co warto jeszcze zagrac na X360? Bez FPSow, wystarczajaco sie mordowalem z celowaniem na GoW.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 12:37 
Cytuj  
kup PS3 i MW2 poklikamy na padach w spec opy bo nie mam z kim grać kurwa (albo ze mną nie chcą bo jestem za cienki - albo ja nie chce bo są za cieńcy i muszę ich popychać do przodu). Brak mozliwości grania z randomami w to mnie dołuje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 13:51 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
kup PS3 i MW2 poklikamy na padach w spec opy bo nie mam z kim grać kurwa (albo ze mną nie chcą bo jestem za cienki - albo ja nie chce bo są za cieńcy i muszę ich popychać do przodu). Brak mozliwości grania z randomami w to mnie dołuje.


Mark wybacz ale MW2 to tylko na Xbox :P Tam chociaż nie czekasz w kolejce na party 5 minut i nie masz lagów.

A i jak jest za dużo ludzi grających w MW2 psn pada :D

Przyznaje PS3 jest silniejszą konsolą, przyznaje chciałbym mieć blu ray w konsoli, ale jeśli chodzi o "fun" online Xbox 360 rządzi !!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 13:51 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Musze przyznac, ze granie na kapanie na tv jest fajne. Chyba sprawie sobie PS3 na premiere Red Dead Redemption. :> Grafa w niektorych tytulach tez calkiem dobra. Skonczylem GoW2, prawie Brutal Legend (fajna gra, ale ten element rts jest z dupy strasznie), Fable 2 mi sie nie podobalo. W co warto jeszcze zagrac na X360? Bez FPSow, wystarczajaco sie mordowalem z celowaniem na GoW.


Gra dla ktorej kupilem X360 - Mass Effect. Poza tym moge tez z czystym sumieniem polecic Bioshock.


Ostatnio edytowano 31 gru 2009, 14:20 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 13:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bez FPSow, wystarczajaco sie mordowalem z celowaniem na GoW.


roball napisał(a):
Mass Effect.. zdecydowanie.


raggnarok napisał(a):
Poza tym moge tez z czystymm suminiem polecic Bioshock.


Aha. Również polecam te gry ale na PC, po co sobie życie utrudniać grając na X'ie?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 14:42 
Cytuj  
Mass Effect przeszedlem na PC. Tak samo Bioshock. Szukam bardziej konsolowych tytulow, jakies slasherki, action game etc. Moze dodatki do GTA4 sprobuje.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 15:06 
Cytuj  
Bayonetta będzie idealna, ale premiera dopiero za tydzień (no, 8 dni).


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 15:09 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Mark24 napisał(a):
kup PS3 i MW2 poklikamy na padach w spec opy bo nie mam z kim grać kurwa (albo ze mną nie chcą bo jestem za cienki - albo ja nie chce bo są za cieńcy i muszę ich popychać do przodu). Brak mozliwości grania z randomami w to mnie dołuje.


Mark wybacz ale MW2 to tylko na Xbox :P Tam chociaż nie czekasz w kolejce na party 5 minut i nie masz lagów.

A i jak jest za dużo ludzi grających w MW2 psn pada :D

Przyznaje PS3 jest silniejszą konsolą, przyznaje chciałbym mieć blu ray w konsoli, ale jeśli chodzi o "fun" online Xbox 360 rządzi !!!


escaflone - to jest własnie typowy bullshit. Po pierwsze nikt w MW2 nie czeka w kolejce 5 minut. Nigdy nie widziałem w MW2 żadnej kolejki - gdzie one są? Interwał między meczami trwa chyba 60s, więc maksymalnie się czeka te 60s, są też gry gdzie jest ten interwał skrócony. Nie mówiąc o tym, że pierwszy mecz jest najczęściej insta - bo wrzuca cie do już rozpoczętego meczu.

Lagi są identyczne na PS3/X360/PC - ja przynajmniej na PS3 żadnych lagów nie widziałem. Owszem jest przenoszenie hosta - jak host sobie gdzieś pójdzie, ale dokładnie na to samo bodajże mendol narzekał na PC. możesz mieć 20 meczy pod rząd bez migracji hosta, a możesz mieć w jednym meczu i ze 2-3 migracje - trwa to ze 5-20s wiec da się żyć. Ale nie powiem wkurwia. Online w tej grze jest zrobiony całkiem nieźle. A byłby rewlacyjnie gdyby servery były dedykowane i host sobie nigdy nie chodził na spacery.

Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia to Spec Opsy. Nie wiem jak one wyglądają na PC-cie/X360, ale na PS3 musisz mieć "czyste" łacze bo inaczej rwie. Jak gramy we dwóch - wystarczy że ja lub kolega włączy torrenta i spec ops robi się niegrywalny a postać obraca się co 90 stopni. Co ciekawe online dalej śmiga...
Co lepsze nie trzeba torrenta - wystarczy głupi skype - i już gra zaczyna delikatnie haczyć. A nawet delikatne haczenie uniemożliwia praktycznie grę bo celować się nie da.

A mi potrzebny ktoś właśnie do spec opsów - donoszenie magazynków, czyszczenie broni etc.

rotfl - PSN pada - a co ma wspólnego PSN z ilością osób w MW2? Kiedy ostatnio padł PSN bo na codzien gra ze 2mln osób w MW2 a jakoś nie zauważyłem by PSN kiedykolwiek padł. PSN tylko obsługuje zaproszenia do gry - resztę obsługuje gra.

Ktoś ci nagadał strasznych głupot. Na PS3 tak samo laguje jak na X360/PC - wszystko zależy to od hosta/servera/pinga, PS3 ani PSN nie wprowadza żadnych lagów w żadnej grze, kod sieciowy w grach jest identyczny.
Różnica jest w PSN - w X360 łatwiej wysyła się zaproszenia i jest cross-voice-chat. W PS3 trzeba wejść w odpowiednią opcję, potem listę znajomych kliknąć "invite" etc. Druga osoba musi odczytać wiadomość i kliknąć join.
Cała różnica pomiędzy darmową usługą a płatnym robieniem w chuja. A microsoft i slaviki microsoftu muszą od czasu do czasu poszkalować konkurencję by dumni posiadacze X360 czuli za co płacą - a tak naprawdę płacą za nic - dokładnie to samo mam na PS3 za free.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 17:44 
Cytuj  
Wow, jak ktos wspomnial sony ladnie musi ci placic za ten belkot i wychwalanie ps3 , a co do lagow w MW2 sa wszedzie brak dedyka boli, nawet nie z powodu mirgracji hostow, najgorsze jest to ze nie da sie wylaczyc tych bonusow za serie ofiar i wyrzutni granatow, clymore itp:<

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 18:36 
Cytuj  
to też wkurza - ale to pewnie tylko na PS3 jest, z tego co czytałem nie zmieściło się w wersji na DVD :D
I faktycznie mimo identycznego kodu sieciowego, jednakowego internetu, identycznego matchmakingu na PS3 czeka się 10min i lag jest do 10s nawet, na X360 insta mecze i ping zerowy, PC pośrodku - wersja dla wierzących w idiotyzmy wypisywane przez fanów X360.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 13:25 
Cytuj  
twoja samozajebistość i ślepa wiara w firme jaką jest sony jest niesamowita

ile ci płacą ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 13:32 
Cytuj  
ale jak by tak pomyslec to mozna by wynajac marka odpalic mu dzialke i zeby promowal marke na czyjes zyczenie , chyba nikt nie powie ze ten jego PR nie jest wart dobrych pieniedzy , serio marek powinienes pomyslec nad tym bo marnujesz sie w tym UK jesli nie robisz w czymkolwiek przypominajacym reklame :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 14:03 
Cytuj  
Dobry poczatek roku - wyszlo Darksiders :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.