mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 12:58 
 
NFS:Shift - połączenie elementów sima z arcade - całkiem przyjemne pykadełko im wyszło. Czasem wkurza zachowanie niektórych samochodów w pewnych miejscach (podskakują np jak piłeczki pingpongowe :D), ale ogólnie do pogrania.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 13:09 
 
Ashton napisał(a):
Ukonczylem bayonette, calkiem fajna gierka kolesia od dmc, nie napalalem sie na ten tytul za bardzo ale przyznam ze calkiem najs :)

http://www.youtube.com/watch?v=B0nT_mKUQ0E

http://www.youtube.com/watch?v=KTvgW2LpEfc


Calkiem najs? Powiedzialbym ze ta gra to nowa jakosc w tym gatunku. Co prawda muzyka jest tak disco polo ze momentami nie idzie wytrzymac, a prezentacja typu sailor moon czasami przekonuje do wydlubania sobie oczu, ale tobie te elementy sie pewnie akurat podobaly.
W kazdym razie sam gameplay jest boski.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 17:09 
 
Keii napisał(a):
Bayonetta to zabawa na mniej więcej ile godzin? Bo pamiętam, że wszystkie DMC bardzo krótkie były.



zalezy od poziomu trudnosci i skilla, ale ogolnie z 20h story powinno byc, jak lubisz sie grzebac by miec 100% to napewno znacznie dluzej ;)
gralem na raty wiec ciezko mi powiedziec ;/

anyway jak dla mnie gra na normalu sprawila troche problemow ;) odblokowalem teraz hard... najlepiej, zbadaj jakas recenzje powinno byc info na temat dlugosci gry.

Swoja droga eurogamer zjechal brutal legend, tymczasem ostatnio zaliczylem i imo jedna z ciekawszych gier roku, szczegolnie plusy ma u mnie za oryginalnosc i klimat :) tez polecam :)


exodus napisał(a):
Calkiem najs? Powiedzialbym ze ta gra to nowa jakosc w tym gatunku. Co prawda muzyka jest tak disco polo ze momentami nie idzie wytrzymac, a prezentacja typu sailor moon czasami przekonuje do wydlubania sobie oczu, ale tobie te elementy sie pewnie akurat podobaly.
W kazdym razie sam gameplay jest boski.


dla mnie muzyka, animacje, grafika i setting sa elementami gry a nie subkultury, fakt ze klimat jest dosyc specyficzny, moze autorowi sie nudzilo i chcial stworzyc cos bardziej na luzie, moze za duzo czasu spedzil w barach ze striptizem, albo grajac w idolmastera, no idea... anyway dorosnij.

gra moze miejscami ma glupawe akcje ale jako caloksztalt jest calkiem niezla ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 21:53 
 
roball napisał(a):
DoD: Source, pierwsze wrazenia.

Wiem, ze to jest straszny staroc ale dostalem gift na steamie to postanowilem to przetestowac.

1. Ile niemcow w to gra, w t f. Na kazdym serwerze na voicechat ciagle slychac tylko SZNELA SZNELA.
2. Nie wiem czy to sa hacki, czy kolesie maja taki zajebisty aim ale jesli nie potrafisz kogos zastrzelic w 0.03s po tym jak go zobaczyles na ekranie to nie pograsz.
3. Mapy, kazda jedna do siebie podobna i zazwyczaj gra konczy sie tak ze wszyscy kampia wokol jednego spotu i licza na jakas lucky akcje zeby pchnac front dalej..

Gra ktos w to? Moze ja cos zle robie.


Tej grze bliżej do cs'a niż cod.


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 21:56 
 
@roball

No dokladnie, gra sie jak w cs - czyli super szybka reakcja, headzik w pol sekundy od zobaczenia osoby i gg.

Ja mam pytanie a'propos multiplayera w tych dwoch nowych gier przecenianych na steamie - Prey i Space Siege.. gral ktos w nie? Nie ukrywam ze blizej mi do Space Siege, ale nic o tej grze wczesniej nie slyszalem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 22:22 
 
Space Siege, jak dla mnie średni. Bardzo mała ilość broni, jak na grę w stylu H&S, fabuła również nie powala.
Szczerze, to gdzieś od połowy gry parłem na chama, byle tylko dotrwać do zakończenia..

Lepiej ściągnij demo, tam masz chyba cały pierwszy poziom. Zobaczysz co i jak :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 22:23 
 
Chodzi mi glownie o multi :<
O Prey'u slyszalem duzo, ale nie mialem okazji grac.
Przeczytalem na metacritic troche recenzji nt. Space Siege i z tego co tam przeczytalem to tragedia, no ale nie wiem co o tym sadzic.. wolalbym poczytac jakas Wasza opinie nt. tych gier.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 23:31 
 
Kluczyki do Prey im sie skonczyly... wiec dali Bioshocka za 5 euro.

Edit: Nowe promocje - 3 gry Company of Heroes mozna kupic za 12,50e

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 09:46 
 
Śmigam ostatnimi czasy w klasyk : 'Heavenly Swords" na PS3.
Świetna rozwałka, bardzo klimatyczna. Postać Kai po prostu mnie zmiażdżyła, chociaż te fragmenty z wykorzystaniem sixaxis'a...mam ochotę powyrywać sobie włosy z głowy ;/

QTE podczas walki z bossami, trochę przy szybkie. Zamiast skupić się na podziwianiu efektów, ja spinam poślady żeby szybko wstukać LEWO, KWADRAT. GÓRA, KWADRAT w 3 sekundy :-?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 12:24 
 
Jade empire za 4e na steamie. Do not know if i want..


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2009, 13:22 
 
Nestor napisał(a):
Jade empire za 4e na steamie. Do not know if i want..

Troche fail bo w CDA byl za 14zl ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 01:45 
 
Mirrors Edge.

Zacznę od tego, że byłem fanem tej gry od pierwszego trailera który został opublikowany w ch... czasu temu, jednak jakoś wcześniej nie było okazji żeby pograć w tą produkcję. Z resztą, ja zawsze gram we wszystko z zajebistym opóźnieniem, bo czasu na granie mam mało. Ogólnie rzecz biorąc urzekł mnie klimat, muzyka, ciekawy gameplay i oprawa wizualna. Kto by pomyślał, że skakanie po dachach (no nie tylko) i okazyjne strzelanie & elementy walki wręcz mogą dać tyle radości. Czasem wkurwiały mnie niektóre etapy, gdzie trzeba było powtarzać tą samą czynność kilkakrotnie zanim się udało, ale nie było z grą większych problemów.

Jedyne co mi się nie podobało to cut-scenki, mogłyby prezentować lepszą jakość albo być na silniku gry. Sama gra mogłaby być również nieco dłuższa, ale mimo to fun był spory.

8+/10 imo, DICE jak widać umie robić nie tylko Battlefieldy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 16:25 
 
dla lubiacych CS'a...

http://cspromod.com/


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 17:11 
 
Battlefield 2 to byl dobry zakup :) Serwerow duzo, miodne i wciaga jak cholera. Graficznie starczy, pojazdy ciekawe a i z ginieciem jako nub nie ma az takiej tragedii.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 18:17 
 
MAss Effect za 3.75e no wkoncu gra ktora warto kupic ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 18:21 
 
A oto dlaczego nigdy nie przekonałem się do bf2, choć w założeniach jest to świetna gra: http://www.youtube.com/watch?v=MPTwGSrjsgo

Filmik z 2006, ale sprawdzałem niedawno po patchu i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Po prostu taki ułomny silnik, dismissed.


_________________
eve@Martilius 20.01.2010

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 18:39 
 
Wings of Prey dla fanów symulatorów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 19:24 
 
Martilius napisał(a):
A oto dlaczego nigdy nie przekonałem się do bf2, choć w założeniach jest to świetna gra: http://www.youtube.com/watch?v=MPTwGSrjsgo

Filmik z 2006, ale sprawdzałem niedawno po patchu i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Po prostu taki ułomny silnik, dismissed.

ktos tu wspominal ze to poprawiono


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 20:26 
 
Highlander napisał(a):
Martilius napisał(a):
A oto dlaczego nigdy nie przekonałem się do bf2, choć w założeniach jest to świetna gra: http://www.youtube.com/watch?v=MPTwGSrjsgo

Filmik z 2006, ale sprawdzałem niedawno po patchu i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Po prostu taki ułomny silnik, dismissed.

ktos tu wspominal ze to poprawiono


nie poprawiono


_________________
forfiter

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 02:21 
 
Frost napisał(a):
Highlander napisał(a):
Martilius napisał(a):
A oto dlaczego nigdy nie przekonałem się do bf2, choć w założeniach jest to świetna gra: http://www.youtube.com/watch?v=MPTwGSrjsgo

Filmik z 2006, ale sprawdzałem niedawno po patchu i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Po prostu taki ułomny silnik, dismissed.

ktos tu wspominal ze to poprawiono


nie poprawiono


Ja to mówiłem ponieważ ja nie widze problemu. Nie robiłem żadnych testów, ale gram już kupę czasu i nigdy nie miałem żadnego "wtf" momentu "czemu go to nie zabiłem jak powinienem". I strzelanie z RKMu (czy to z PKM czy z MG36) i ze snajperki na gigantyczne zasięgi wygląda poprawnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.