mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 11:25 
Cytuj  
roball napisał(a):
Wlasnie skonczylem na normalu jako 2h elf warrior, takie sobie. Ostatnie pare godzin gralem tylko po to zeby zobaczyc (srednie) zakonczenie, bo juz mi sie nie chcialo.

7/10 i nie wyzej.


to ja pykałem jako arcane warrior elf w juggernaut plate z tarczą i mieczem


tak przy okazji, warta wspomnienia jest armia dostępna pod koniec gry, która praktycznie nie zadaje obrażeń ale za to ginie jak przystało na stormtrooperów za swojego imperatora


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 16:54 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
przez 3/4 gry nic się nie działo, a nagle w 1/4 został pokonany Loghain i cały Locust :-?

nie wspominając że gra się urywa i nie ma możliwości kontynuacji po przejściu głównego wątku (vide oblivion) a z 60h rozrywki 15h to loadingi

przed walką ze smokiem 10 minut ładowania, 40 sec filmiku i kolejne 10 minut ładowania - epic fail


a do tego przy słabym procesorze gra tworzy lag w zadawaniu obrażeń i używaniu mikstur (przypomniała mi się ultima na modemie :wink: )


Co do lagów to się zgodzę, ale o loadingach to już waść Pan pierdolisz :)
ładowania trwają po kilkanaście sekund, wystarczy czasem zresetować grę, jak coś zaczyna mulić. Masz za słabego kompa.
Zresztą to tak jakby pruć się o zbyt długie czasy ładowania w Wiedźminie grając na 512 ramu.

A widziałeś kiedyś RPG'a którego skończenie zajmowało około 50h i non- stop była mega-hiper akcja?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 18:10 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Co do lagów to się zgodzę, ale o loadingach to już waść Pan pierdolisz :)
ładowania trwają po kilkanaście sekund, wystarczy czasem zresetować grę, jak coś zaczyna mulić. Masz za słabego kompa.
Zresztą to tak jakby pruć się o zbyt długie czasy ładowania w Wiedźminie grając na 512 ramu.


po odpaleniu kompa jeden loading 1-2 minuty a nie kilkanaście sekund, każdy następny dłuższy, 6/7 już koło 10 minut

do tego po 6h rozgrywki non-stop zaczyna mulić

Kaban napisał(a):
A widziałeś kiedyś RPG'a którego skończenie zajmowało około 50h i non- stop była mega-hiper akcja?


Z chęcią bym takiego zobaczył


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 18:11 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
tak przy okazji, warta wspomnienia jest armia dostępna pod koniec gry, która praktycznie nie zadaje obrażeń ale za to ginie jak przystało na stormtrooperów za swojego imperatora


A dales im cos w obozie zeby ich wzmocnic? Ja tylko kilka sztuk smieci bo nie chcialem marnowac sprzetu i nie mialem pojecia co tak wlasciwie im da ta moja pomoc;] Jak juz doszlo co do czego to mialem kupe sprzetu i brak mozliwosci wzmocnienia armii :/


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 18:55 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Enhu napisał(a):
tak przy okazji, warta wspomnienia jest armia dostępna pod koniec gry, która praktycznie nie zadaje obrażeń ale za to ginie jak przystało na stormtrooperów za swojego imperatora


A dales im cos w obozie zeby ich wzmocnic? Ja tylko kilka sztuk smieci bo nie chcialem marnowac sprzetu i nie mialem pojecia co tak wlasciwie im da ta moja pomoc;] Jak juz doszlo co do czego to mialem kupe sprzetu i brak mozliwosci wzmocnienia armii :/


coś tam niby mówili że czegoś im tam trzeba w obozie ale pojęcia nie miałem zielonego jak im coś dać

przy walce ze smokiem zostało mi 3 krasnali na koniec, cała armia została zgruchotana przez smoka :]


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 19:15 
Cytuj  
mozecie przestac opowiadac jak sie konczy gra?
nie wszyscy jeszcze skonczyli DA.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2009, 19:52 
Cytuj  
Plotka odnośnie standalone dodatku.


_________________
Obrazek

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 13:18 
Cytuj  
W huj dawno nie grałem w żadnego crpg i jako fan baldur's gate (i stary dziad malkontent) zadam pytanie:
czy warto to kupić ? proszę o subiektywne spontaniczne odpowiedzi tak lub nie

dziękuje

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 13:19 
Cytuj  
tak


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 68
Dołączył(a): 31.12.2009
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 13:27 
Cytuj  
bhp napisał(a):
W huj dawno nie grałem w żadnego crpg i jako fan baldur's gate (i stary dziad malkontent) zadam pytanie:
czy warto to kupić ? proszę o subiektywne spontaniczne odpowiedzi tak lub nie

dziękuje


Bo 51 stron tego tematu nie wystarczy.
dziękuje, dobranoc

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 13:30 
Cytuj  
Wiadomo już oficjalnie, że dodatek będzie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 13:45 
Cytuj  
Fajnie że się udzieliłeś Grayfox ale twoje zdanie nie ma dla mnie żadnej wartości.

Nie dam rady przeczytać tych 50 stron, proszę o wyrozumiałość.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 31.12.2009
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 14:06 
Cytuj  
Eh, skoro jesteś fanem Baldur's Gate to powinno jak najbardziej Ci się spodobać.
Kupuj w ciemno..

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sty 2010, 16:35 
Cytuj  
Gra warta swojej ceny (nie licząc DLC). Przejście jej zajęło mi ~45godzin i nie było momentu, w którym bym się nudził.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2010, 10:32 
Cytuj  
Pojawiły się informacje na temat przenoszenia postaci do dodatku.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 11:35 
Cytuj  
Przeszedlem Dragon Age , heavy spoilers ahead







coz moge rzec ,ostatnia gra rpg w wydaniu bitowym ktora dostarczyla mi tyle emocji i radosci to wlasnie baldur, idealnie prowadzona historia nie pozwalala mi sie nudzic ani na chwile, mimo ze nieraz bylem bliski rzucania padem jak moja druzyna gimpow padala na cyce raz po raz,nie zlicze ile potow i injury kits zuzylem:). Gra obfitowala w momenty trudne i taktyczne jak walka z Branka ,omfg ta dwarfia zdzira przejezdzala po moich warkach jak po ostatnich szmatach , w dodatku uparlem sie ze zniszcze anvil wiec musialem ja pojechac,generalnie ledwo sie udalo ale satysfakcja olbrzymia z zabicia jej na hard mode.Walka z archdemonem piekna ,niestety moje patalachy nie dawaly rady w 3 fazie i musialem obnizyc poziom trudnosci,zakonczenie z dzieckiem morrigan,slubem ali i krolowej,romans z leilana,lubie happy endy:)


czekam teraz na dodatek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2010, 03:04 
Cytuj  
Skonczone (znaczy sie jedna historia), spoilerki + wrazenia :




10/10, pierwszy singiel od czasu Arcanum, ktory wciagnal mnie od poczatku do konca - tj 55 godzin przy komputerze. Faktycznie trzeba bylo dokonac wielu wyborow. Niektore mialy wieksze skutki nizby mogloby sie wydawac, a inne dokladnie na odwrot. Gralem dwarfem warriorem z 2h i walka na poczatku byla strasznie problematyczna. Pod koniec z kolei zrobilo sie latwo. Caly czas biegalem z Allisteirem, Morrigan i Wynne przez co strasznie sie zdziwilem jak w Denerim nagle musialem uzyc innych postaci.
Self-sacriface po romansie z Morrigan + Allisteir krolem. Lubie pol-happy endy.
Odkryje jeszcze 2 inne zakonczenia (rytual + allisteir killujacy archdemona) i chyba zaczne od nowa, tylko po to, zeby zobaczyc jak Loghain sie sprawi jako Gray Warden.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 15:24 
Cytuj  
Bawi sie ktos w mody do DA? Zmodowalem sobie gre kilkunastoma modami i gram od nowa. Jednego tylko nie znalazlem i dalej mnie wkurwia, a mianowicie:

Podchodze do zajebiscie zamknietej skrzyni na koncu zajebistego dungeonu, z wysilkiem otwieram a tam...... 15 sliver i pusta flaszka albo Leather Helm za 20silvera. No kurwa.

Zna ktos jakis mod ktory zmienia loot ze skrzynek na ciekwaszy. Znalazlem takie moda to lootu z potworkow pomaranczowych i czesciowo zoltych (ktore wczesniej tez chuja rzucaly) i jest fajnie. Ale te skrzynki mnie strasznie wkurwiaja. :)

Nie wiem jak bardzo rozbudowany jest edytor do DA, nie wiem czy taki mod istnieje - jakby ktos cos znalazl albo gra z czyms takim to plz link.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 22:59 
Cytuj  
po przeczytaniu kilku postow to :

phenom , 6gb 1666hz
gtx 275
gra w ladowaniu nie przekracza 10sec(powaznie)

plynnosc w 100%

ostatni tak wciagajacy rpg/ogolnie gra yo ice windale 1/2

pzdr dla krytykow

:wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2010, 23:24 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Bawi sie ktos w mody do DA? Zmodowalem sobie gre kilkunastoma modami i gram od nowa. Jednego tylko nie znalazlem i dalej mnie wkurwia, a mianowicie:

Podchodze do zajebiscie zamknietej skrzyni na koncu zajebistego dungeonu, z wysilkiem otwieram a tam...... 15 sliver i pusta flaszka albo Leather Helm za 20silvera. No kurwa.

Zna ktos jakis mod ktory zmienia loot ze skrzynek na ciekwaszy. Znalazlem takie moda to lootu z potworkow pomaranczowych i czesciowo zoltych (ktore wczesniej tez chuja rzucaly) i jest fajnie. Ale te skrzynki mnie strasznie wkurwiaja. :)

Nie wiem jak bardzo rozbudowany jest edytor do DA, nie wiem czy taki mod istnieje - jakby ktos cos znalazl albo gra z czyms takim to plz link.


Jakies fajne mody ogolnie znalazles?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.