mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 14:46 
Cytuj  
Z recki w PSX Extreme wynik,a że szału nie ma, grał ktoś już?


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 14:48 
Cytuj  
aldatha - raczej odwrotnie. Widzisz, ludzie chyba naprawdę wierzą, że to co za darmo to jest złe i grać się nie da -zapominając notabene, że przed premierą X360 latami tłukli online i generalnie nie było problemów. Lagi, kolejkowanie, opóźnienia i na sam koniec chujowy kontroler (co dziwne bo z zewnątrz to ten sam kontroler jak za czasów PS2 (w PS3 w środku siedzi jeszzcze Sixaxis), gdy był uważany za szczyt ergonomii, a X360 ma identyczny jak za czasów XBOX, który ogólnie był uważany za chujowszy).
A wystarczy uruchomić szare komórki i samemu się dojdzie do wniosku, że online na PS3 nie może lagować ani kolejkować bo nie ma żadnego powodu. Gra jest identyczna i kod sieciowy jest dokładnie ten sam, internet identyczny, te same kable, routery, bramki, pingi etc., matchmaking identyczny, pisany przez tych samych ludzi w identyczny sposób a mimo, to taki Escaflone czy Enhu powtarza durne dyrdymały wyczytane gdzieś na stronach www.microsoft.com, albo www.x360nielagujePS3takomgwtf.prv.pl nawet się nad tym nie zastanawiając.
Tak jak to pisał Tor-Bled-Nam przy innej okazji - zapłacili, więc chcą mieć świadomość że dostają coś lepszego. Nie mogą się pogodzić z myślą, że na innych platformach (PC/PS3/nawet Wii) to samo jest za darmo. A wiadomo, że szybciej uwierzymy w coś w co chcemy uwierzyć. Psychologia - same podstawy :)

A co do zmiany zawodu na jakiegoś akwizytora sprzedawcę - to kompletnie się nie nadaję. Akwizytor to jedyny zawód którym gardzę, no i ja zawsze kupuję drogo, sprzedaję tanio :)

Podsumowując myślenie fanbojów X360 - ładnie was sobie MS wychował, już widzę te okrzyki radości z faktu "końca lagów" jak będą wprowadzać płatny online na PC-tach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 16:30 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Z recki w PSX Extreme wynik,a że szału nie ma, grał ktoś już?

Moja opinia raczej zbytnio merytoryczna nie bedzie, bo mam prawie zerowe doswiadczenie w slasherach, ale imo gra jest swietna. Grafika, klimat, bosowie, wszystko to fajnie zrobione. Nawet jakas fabula jest. :> Sama mechanika walk tez dobra, mozliwosc upgradow broni, dodatkowy sprzet do wykorzystania, kupa kombosow, fajne finishery. Jak dla mnie jest wszystko co chcialbym w takiej grze widziec. Bayonetta mi zupelnie nie podeszla, a tu mnie panna musiala od telewizora wygonic bo napieprzalem od sniadania.
btw. Jak ktos wie jak sie przedostac nad rozpadlinami, gdzie w powietrzu wisza takie niebieskie obiekty (mozna sie tego zlapac czy jak) to prosze o cynk.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 19:57 
Cytuj  
Darksiders tez mi mocno podeszlo. Fajny klimat, fajna grafa, fajnie sie napierdala :) Generalnie jak to ladnie ktos powiedzial jest to polaczenie Zeldy z God of War.
Co do tych punktow, Tor, to powinienes juz miec skrzydelka. Trzeba po prostu tak wymierzyc skok zeby szybowac nad tymi punktami, dostaje sie wtedy dopalacz i leci sie dalej. Szybuje sie przez przytrzymanie 'X'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 20:06 
Cytuj  
Nie mam na mysli tych powietrzych szybow co unosza. W dwoch miejscach spotkalem w powietrzu takie jakby kolczaste obiekty swiecace na niebiesko, a po drugiej stronie jakas skrzynka, relic. Za cholore nie wiem jak przedostac sie na druga. Moze dalej bedzie jakis nowy ekwipunek, jakis bat czy lancuch zeby sie podwiesic.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2010, 20:09 
Cytuj  
Aaa. Ta, pozniej chyba sie dostaje jakis hak czy cus takiego.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2010, 01:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Gra jest identyczna i kod sieciowy jest dokładnie ten sam, internet identyczny, te same kable, routery, bramki, pingi etc., matchmaking identyczny, pisany przez tych samych ludzi w identyczny sposób a mimo, to taki Escaflone czy Enhu powtarza durne dyrdymały wyczytane gdzieś na stronach www.microsoft.com, albo www.x360nielagujePS3takomgwtf.prv.pl nawet się nad tym nie zastanawiając.
Tak jak to pisał Tor-Bled-Nam przy innej okazji - zapłacili, więc chcą mieć świadomość że dostają coś lepszego. Nie mogą się pogodzić z myślą, że na innych platformach (PC/PS3/nawet Wii) to samo jest za darmo. A wiadomo, że szybciej uwierzymy w coś w co chcemy uwierzyć. Psychologia - same podstawy :)


tak, bo wcale nie mam wszystkich czterech żeby można było porównać... ale spoko mark, na pocieszenie unlockowałeś achievement

Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 14:57 
Cytuj  
Razem z CES pojawia sie co chwile nowe info dotyczace natala.
Oprocz tego ze natal sux a machanie kolorowym dildosem bedzie bardziej szpanerskie (hi mark), dowiedzielismy sie ze ms zrezygnowal z drogiego rozwiazania hardware'owego co przelozy sie na pewno na cene tego gadzeciku.
Imo oznacza to szturm na rynek casuali co mnie bardzo cieszy, bo jak by mi ktos kazal grac na tym ustrojstwie w bayonette to bym sie popukal po czole z politowaniem. A tak juz nie musze z utesknieniem patrzec w strone wii i irytowac sie czemu to tak strasznie overpriced.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 14:58 
Cytuj  
niby piszesz po Polsku, ale nic nie zrozumiałem


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 15:03 
Cytuj  
hehe tez nic nie zrozumialem z wypowiedzi exodusa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 15:16 
Cytuj  
Pisanie po polsku najwidoczniej mnie przerasta, dziennikarzem prawdopodobnie nigdy nie zostane. Ale faktycznie moj wczesniejszy post to istna perelka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 15:19 
Cytuj  
o lol, faktycznie... proponuje mniej tych skrotow, angielskich slowek, slow typu: imo, lol ;]


_________________
.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 15:25 
Cytuj  
that's some funny shit ^^


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 23:28 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Gra jest identyczna i kod sieciowy jest dokładnie ten sam, internet identyczny, te same kable, routery, bramki, pingi etc., matchmaking identyczny, pisany przez tych samych ludzi w identyczny sposób a mimo, to taki Escaflone czy Enhu powtarza durne dyrdymały wyczytane gdzieś na stronach www.microsoft.com, albo www.x360nielagujePS3takomgwtf.prv.pl nawet się nad tym nie zastanawiając.
Tak jak to pisał Tor-Bled-Nam przy innej okazji - zapłacili, więc chcą mieć świadomość że dostają coś lepszego. Nie mogą się pogodzić z myślą, że na innych platformach (PC/PS3/nawet Wii) to samo jest za darmo. A wiadomo, że szybciej uwierzymy w coś w co chcemy uwierzyć. Psychologia - same podstawy :)


tak, bo wcale nie mam wszystkich czterech żeby można było porównać... ale spoko mark, na pocieszenie unlockowałeś achievement

Obrazek


a możesz mieć i 10 tysiąców ja mam to gdzieć. U mnie MW2 na PS3 chodzi, dokładnie tak samo jak MW2 na PC-cie. Oczywiście, Ty twierdzisz, że płatny online na X360 jest znacznie lepszy niż ta sama chujowa usługa na PC-cie/PS3. A prawda jest taka, że MW2 Twoje PS3 na oczy nie widziało. Wiec morda w ciup i płać grzecznie abonament za nic jak wujek z ameryki przykazał - Gates osobiście się ponoć modli za niższe pingi dla posiadaczy X360..

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 23:41 
Cytuj  
mój x też nie widział, bo musiał bym być failem takim jak ty, żeby w fps'y grać na padzie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 23:47 
Cytuj  
to po ch.. się wypowiadasz?
I fakt, do pada trzeba mieć skilla, na keyboardzie + mysz nawet down może walić headshoty zza winkla. Szkoda, żę nie ma serverów łączonych bym ci skopał dupsko padem w czasie kolacji.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 23:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to po ch.. się wypowiadasz?
I fakt, do pada trzeba mieć skilla, na keyboardzie + mysz nawet down może walić headshoty zza winkla. Szkoda, żę nie ma serverów łączonych bym ci skopał dupsko padem w czasie kolacji.



eh heh hehe heheh buahahaha

wypowiadam się bo gram w inne rzeczy i widzę różnice


i nie nie płacę za golda, mam jeszcze 4 kartki A4 czcionką 6 calibri pełne kodów na 24h golda


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sty 2010, 23:59 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Mark24 napisał(a):
to po ch.. się wypowiadasz?
I fakt, do pada trzeba mieć skilla, na keyboardzie + mysz nawet down może walić headshoty zza winkla. Szkoda, żę nie ma serverów łączonych bym ci skopał dupsko padem w czasie kolacji.



eh heh hehe heheh buahahaha


pełne treści jak zawsze, dla twojej wiadomości (i zajebiście niskiego IQ) - 80-90% sukcesu to i tak znajomość mapy, a te 0.1s które dadzą ci przewagę przy myszy i klawiaturze łatwo zniwelować właśnie doświadczeniem. I tak większość killi jest z kosmosu i dopiero po fakcie widać skąd, gdzie i jak. Ale co tam będę matołowi tłumaczył :/

Enhu napisał(a):
wypowiadam się bo gram w inne rzeczy i widzę różnice


niby w czym masz te niższe pingi? czy znów strzelasz z napleta?

Enhu napisał(a):
i nie nie płacę za golda, mam jeszcze 4 kartki A4 czcionką 6 calibri pełne kodów na 24h golda


mnie gówno obchodzi czym ty płacisz za płatne usługi - dla mnie możesz nawet dupy dawać. Zwierzaj sie komuś innemu..

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 00:08 
Cytuj  
marek, ofiaro człowieka, napisz mi gdzie ja o jakichś pingach pisałem

na ps3 mw2 tak jak pewnie wszystkie inne produkcje (na pewno wszystkie te mp w które próbowałem pograć) mają dokładnie takie same wady jak te na PC

teraz przyznaj sie ile razy dostałeś kick'a i disconnect'a ?

ale respekt za to że się zagotowałeś, widać dzisiaj już dużo ci nie trzeba


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 02:03 
Cytuj  
Mark zanim będę z tobą dalej dyskutował napisz mi czy posiadałeś przez jakiś czas Xboxa 360??

Ja miałem Xboxa 360 potem przez 3 miesiące PS3, teraz mam Xboxa 360 i Nintendo Wii.

Więc mam doświadczenie z każda next gen console. Czy ty też możesz się tym pochwalić??

Wszystko co pisze na temat PS3 i Xboxa 360 ma poparcie w prywatnych doświadczeniach, wiec nie próbuj mi wmawiać że białe jest czarne ....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.