mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 12:46 
Cytuj  
ta a potem ashton wpada i robi balgan w ps3 ;p
trzymaj swoje pieski na uwiezi :)
niestety na marka nikt nie ma zadnego wplywu ;p

ktos odpalal avatara?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 12:48 
Cytuj  
spoko :wink:

gra avatar jest lekko mówiąc 'słaba', nie wiem jak film bo jeszcze nie widziałem ale gra przeze mnie została skreślona

mówię tu o wersji na pc ofc


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 12:50 
Cytuj  
aha, no ja po obejrzeniu filmu zastanawiam sie czy nie pograc na x360, ale myslalem, ze sa jakies super fajne fajerwerki ;/

no nic chyba trzeba ac2 skonczyc w takim badz razie ;/
chociaz ostatnio odpalilem forze i przyznam, ze nawet nawet wciaga.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:09 
Cytuj  
Mark pierdolisz ciągle o Xboxowskim haraczu a kurwa PS3 święte jest?? Też ściągają od ludzi ile tylko kasy się da, tyle że tego nie zauważasz bo kurwa możesz grać za free online .....

Świetny przykład .... Eye of Judgment kupujesz grę i karty wychodzi dodatek PŁATNY + by w niego grać musisz jeszcze karty dokupić podwójny zysk dla PS3, ale co tam ja mogę grać za darmo online więc dam się jebać w rogi ....

Nie wiem czy oglądasz filmiki na YouTube o naprawdę utalentowanych graczy MW2 kilku z nich (jak znajdę linki to podam) poprosiło swoich fanów o donacje na Xboxa bo na PS3 jak sami przyznają grać się nie da.

Tu gdzie mieszkam miejscowość 20 000 tys. Są 3 sklepy z grami, w każdym pracuje kumpel :P (jak mi się nie spodoba gra mogę wymienić bez problemów nawet jak otworzyłem pudełko) W czasie premiery MW2 mieli 8 kopi na PS3 i w chuj dużo na Xboxa nawet jebane Tesco co w czasie premiery dali zajebista cenę na MW2 ponad 20 euro tańsze niż w innych sklepach mieli 200 sztuk na Xboxa i tylko 2 PS3.

To naprawdę o czymś świadczy.

Te 3 sklepy przestały przyjmować używane konsole PS3 !!! Tyle ludzi przyszło i zamienilo PS3 na Xboxa ze nie mają juz gdzie tego ścierwa składować. A ci co trzymaja jeszcze PS3 to tylko dla tego ze ma ten jebany BluRay ....

Nie twierdze że PS3 jest złe, ale na Boga przestań ciągle pierdolić jakie to PS3 jest cudowne i bez wad, a ci co maja Xboxa to jacyś debile.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:12 
Cytuj  
Cytuj:
Świetny przykład


Jako jedyny obiektywny tutaj muszę powiedzieć że to przykład bardzo ch***wy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:24 
Cytuj  
Podstawka + Karty + Dodatek + Nowe karty do dodatku = PS3 kąpię się w kasie.

Jakby PS3 było takie cudowne jak Mark pisze Dodatek powinien być za darmo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:31 
Cytuj  
chyba troche mylisz gry i pojecia escaflone.
karcianki zawsze byly, sa i beda drogie.
takie porownania wiec to wiesz ...

biorac pod uwage, ze uslugi live nie da (dalo) sie kupic w Polsce tylko trzeba przez karty zamawiane z allegro juz dawno odpuscilem sobie granie online na x360. bo akurat jak mialem ochote pograc albo sciagnac jakies demo to sie okazywalo, ze musze za to zaplacic i czekac az dostane kod...

i tu jak dla mnie jest zasadnicza roznica pomiedzy x360 a ps3.
mam ochote to gram, chce zobaczyc demo to sciagam.
chociaz skoro w przypadku mmo placimy za bety, to czemu w sumie na konsolach nie placic za dema...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:35 
Cytuj  
już nie długo będziesz 'miał ochotę i grał' na ps3, plota niesie że mają wprowadzić opłatę za granie online w tym roku


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:39 
Cytuj  
jesli mi umozliwia placenie cc bez kupowania kartek zdrapek to i tak wybiore w tym przypadku ps3 Enhu.

poza tym przestan draznic marka ;/

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:48 
Cytuj  
wiesz, na xbl od zawsze była opcja płatności cc


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:51 
Cytuj  
xbl jest w pl nielegalny ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 13:56 
Cytuj  
jakos jak probowalem to nie chcialo mi dzialac bo wywalalo, ze jestem z polski czy cos innego.
wiec nie, nie wiem.
jak dla mnie nie dziala i jest to zjebane na x360.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 16:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
chyba troche mylisz gry i pojecia escaflone.
karcianki zawsze byly, sa i beda drogie.
takie porownania wiec to wiesz ...

biorac pod uwage, ze uslugi live nie da (dalo) sie kupic w Polsce tylko trzeba przez karty zamawiane z allegro juz dawno odpuscilem sobie granie online na x360. bo akurat jak mialem ochote pograc albo sciagnac jakies demo to sie okazywalo, ze musze za to zaplacic i czekac az dostane kod...

i tu jak dla mnie jest zasadnicza roznica pomiedzy x360 a ps3.
mam ochote to gram, chce zobaczyc demo to sciagam.
chociaz skoro w przypadku mmo placimy za bety, to czemu w sumie na konsolach nie placic za dema...


Ja to zalatwiam w ten sposob ze raz na rok kupuje hurtowo punkty 2x4k, na seriale w HD i piosenki do rockbanda starcza. A sam kodzik mam szybciej niz jestem to w stanie wklepac. Korzystam z gamecodes.pl i zawsze dostawalem maila instant, chociaz ktos tutaj sapal ze zlodzieje i oszusci.
Mnie bardziej pasuje system MS bo jak zaplace z gory to nie musze pozniej sie przebijac przez duzo malych tranzakcji w banku, ale faktycznie mogli by dac opcje placenia waluta zamiast punktami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 16:43 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w teorii da sie.

http://theisonews.com/forums/viewtopic.php?t=155707

przeczytaj i wykonaj :)

niestety mi wyszlo ze jestem na liscie do zbanowania.


dzieki ale szkoda ze to nie dziala na non-us konta :(
a mam zalozone tylko JP i UK ...a czy dostaniesz bana to pewnie sie dowiesz podczas nastepnej fali :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 16:53 
Cytuj  
Ale pierdolicie.... http://www.keye.pl/games/item/id/52/XBOX-Live placisz karta, placisz mtransferem, czy czym tam chcesz, kupujesz live, ms punkty w 3 sekundy bez ruszania sie sprzed monitora.

X.

PS. Nie tylko MS, takze time cody do wiekszosci gier mmo. Osobiscie sprawdzalem na WoWie i Xboxie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 17:32 
Cytuj  
no to pomysl sobie, ze jak wlasnie kiedys chcialem kupic to na keye.pl nie mieli?
takze nie pierdol mi tu, ze zawsze jest fajnie pieknie i rozowo.
poza tym to ms'owi powinno zalezec na tym zebym kupil punkty, a nie ja spedzac czas szukajac w googlach gdzie moge insta kupic punkciki zeby pograc.
usluga live na x360 jest platna i chujowa to tyle. tym bardziej tego nie rozumiem, ze na PC za to co mamy na konsoli placic nie musimy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 18:11 
Cytuj  
Gwoli ścisłości, Game for Windows LIVE też nie ma w PL. Dowiedziałem się po instalacji GTA IV.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 20:51 
Cytuj  
o tym z GTA bylo nawet w gazecie glosno "Metro" ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 22:12 
Cytuj  
live niestety w polsce jest taki sobie , sa problemy z regionalnymi demkami ,nie wiadomo jak sie ma sprawa z VOD czy netflix dziala poprawnie tez pewnie sa zastrzezenia
kraj w ktorym dana konsola zostala stworzona zawsze ma lepiej vs inne kraje


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 23:05 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
live niestety w polsce jest taki sobie

czyt. nie ma go wcale, jak wpiszesz, że jesteś z Polski to nie masz możliwości używania nawet w tej najprostszej postaci czyli zapisywanie osiągnięć.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.