mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 20:47 
Cytuj  
To chyba jest tak, że nie wszystko to obsługuje.
Poza tym jak ktoś ma konsolę i lubi się rozwalić w fotelu przed telewizorem to woli mieć pada w łapach niż bawić się w klawiaturę i myszkę.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 20:50 
Cytuj  
Nyx, oczywiscie, ze Ci nie szlo. CS to bardzo stara gra i zostali tam juz najwieksi fani tej gry. Wiec to naturalne, ze dostales w pizde. No i przyzwyczajenie gry na padzie to uu... wpuscmy graczy pc i na padach na jeden serwer i rozdzielmy na 2 teamy, to by byla tylko rzeź.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 20:51 
Cytuj  
Ty no dobra, bo zeszliśmy z tematu już. Zaraz ktoś wpadnie i powie że po miesiącu grania w MW2 na iksboksie wymiata jak gracz na pc myszką. Był taki jeden tu ;P

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 20:58 
Cytuj  
Tak, czy owak jest to kwestia gustu, przyzwyczajenia, no i oczywiście opanowania. Dla mnie granie na padzie jest bardziej wymagajace przez co daje mi wiekszy fun, gdy jestem wysoko w rankingu po mapie.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 22:31 
Cytuj  
Jak kupilem sobie konsole i wzialem pada do lapy i probowalem grac w killzone2 to malo brakowalo a bym wzial i odniosl ja do sklepu. Po przejsciu kz2 pograni w u1 ,u2 zaczalem juz czerpac frajde z grania padem a mysle ze ktos kto gra na konsolach (a wiec padem)od lat czuje sie rownie komfortowo jak wy grajac myszka. A chyba o to chodzi w grach aby grajac czuc sie komfortowo i miec"fun" z gry? Powiem wrecz ze opanowanie pada i przycelowanie np. komus plynnym ruchem w glowe daje wieksza frajde na padzie niz na myszce bo walsnie wymaga wiecej "skilla w rekach"


Ostatnio edytowano 9 sty 2010, 22:36 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 22:33 
Cytuj  
Zapominacie o jednym. Gracz na PC może mieć również pada i nie było gry która mi się na padzie podobała. Nie wspominam o tym jak się zajebiście kierowało w Shifcie NFS, kompletna porażka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 sty 2010, 22:38 
Cytuj  
No bo czmu mialoby ci sie chciec sterowac padem i trenowac to skoro mozesz latwiej robic to samo myszka? Zeby robic na padzie to co byle noob moze robic na myszce to trzeba chyba sporo potrenowac i grac na padzie codziennie a nie od swieta.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 10:12 
Cytuj  
dokładnie, mi zajęło praktycznie rok czasu by opanować jako tako pad-a. Zresztą tak jak pisałem w innym wątku, 70-80% skuteczności zapewnia dobra lub bardzo dobra znajomość mapy i miejsc gdzie można się ukryć i wychylać zza winkla, potem tylko mieć oczy i lukać gdzie siedzi przeciwnik. Tylko 20-30% (w moim przypadku nawet mniej) to potyczki gdzie naprawdę liczy się refleks bo przeciwnik zauważył nas w tym samym momencie co my jego.. Zresztą zależy to też od stylu gry jaki preferujemy i od samej gry (w BF:BC raczej cięzko jest campić)
Przez pierwsze 3-4 miesiące w ogóle nie umiałem celować, zresztą do teraz niektóre gry (m.in. Killzone 2) sa poza moim zasięgiem. Więc jak ktoś nie przegrał na padzie pół roku może powinien sobie darować teksty, w stylu "nie da się". 90% sprzedaży MW2 to konsole i te 13-14 mln osób gra na padach. A tylko niecały milion na klawiaturze i myszce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 10:14 
Cytuj  
przeciez padem się gra lepiej niż myszką...
to co napisales Mark, nie zmienia faktu, ze myszka jest bardziej precyzyjna.

Cytuj:
Dedicated Server FAQ for Battlefield Bad Company 2 PC

Will there be an option to have my own dedicated server? Yes, DICE will have trusted partners with datacenters worldwide that you'll be able to rent a dedicated server from ensuring you always have a quality server in your region.

How much will it cost to rent a dedicated server for Battlefield Bad Company 2? Because these are offered by the trusted partners we can't answer that, but they will be priced fairly according to your market.

Can I control my server with remote admin tools? Yes, you will have the ability manage your server via remote admin tools allowing you to manage your server, your way.

Is there the option to give my server a custom name? Yes, you'll be able to name your server what you like.

Will I be able to make a reserve list for my server? Yes, you will be able to reserve a limited amount of space on your server when public for whom ever you like.

Am I able to host a private match? Yes, you will be able to password protect your server.

Is there a client server browser to view server lists? Yes, clients on the PC will have a full server's browser to select the server they'd like to play on.

Can I earn ranks and rewards on my rented server? Yes! You will be able to run your server as Ranked allowing you to still earn unlocks, rewards, and host a server for all to enjoy.

Are PC clients going to be match made to servers? No, PC clients will use their server browser and filter options.

Will you have an anti-cheat requirement? Yes, all dedicated servers and clients on PC will be required to have the anti-cheat software running at all times.


czyli kupimy raczej tak jak zawsze od jakis gamesnetow itp. w wersji PC bedzie Punkbuster.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 15:57 
Cytuj  
http://www.play.com/Games/PC/4-/8904491 ... oduct.html

Lets jump it YO! ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 16:32 
Cytuj  
ale mozna zamowic preordera dostac kluczyk do bety i zrezygnowac z preordera? ;p


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 16:47 
Cytuj  
Tez sie zastanawialem ;P ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 16:54 
Cytuj  
ja nie chce rezygnować ale play.com dostarcza gre w formie elektronicznej ? download


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 17:02 
Cytuj  
no ja chcialbym dostep do bety ale jak mam czekac... to mi sie nie chce. Ciekawe gdzie jeszcze bedzi emozna zamowic z beta keyem.

no i w sumei jak mi jednak by sie gra nei spodobala w becie to bym nie kupil.

NVIDIA 3D VISION - co to jest i co to ma dawac w BC2, bo ma byc full support dla tego czegos.
edit: ok mam, http://www.nvidia.pl/object/GeForce_3D_ ... in_pl.html win?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 17:19 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ale mozna zamowic preordera dostac kluczyk do bety i zrezygnowac z preordera? ;p


Ja tak na Gamestopie wiele razy już robiłem, zrobię i tym razem bo też mają taką promocję.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 19:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
no ja chcialbym dostep do bety ale jak mam czekac... to mi sie nie chce. Ciekawe gdzie jeszcze bedzi emozna zamowic z beta keyem.

no i w sumei jak mi jednak by sie gra nei spodobala w becie to bym nie kupil.

NVIDIA 3D VISION - co to jest i co to ma dawac w BC2, bo ma byc full support dla tego czegos.
edit: ok mam, http://www.nvidia.pl/object/GeForce_3D_ ... in_pl.html win?


w saturnie byla pokazowka tego, akurat mirrors edge lecialo. niezly bajer


_________________
forfiter

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 19:13 
Cytuj  
http://bfbc2.com/#/reserve-limited-edition

tu widac, gdzie mozna zamawiac by dostac klucz do bety ;]


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 20:06 
Cytuj  
Kazda limited edition ma dostep do bety? Na polskich site'ach nie ma nigdzie napisane, ze gwarantuja dostep do bety :< ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 20:22 
Cytuj  
no wlasnie nawet na tej stronie nie jest wyszczegolnione, ze dostajemy dostep.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 1.12.2009
Offline
PostNapisane: 10 sty 2010, 20:24 
Cytuj  
jak napisałem do gram.pl to mi odpisali że prowadzą rozmowy o udostępnieniu im kluczy do bety i że te rozmowy potrwają około 2 tygodni

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.