mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 20:58 
Cytuj  
Little big planet kupa smiechu i zabawy


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 21:05 
Cytuj  
Littlebigplanet
Uncharted 2
Resident Evil 5
FIFA/PES
Raw vs Smackdown 2010
+ Modnation Racers beta (od czwartku na PSN zdaje sie)


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 21:07 
Cytuj  
LBP polecam do gry 'z kumplem' tylko jak znasz dokladnie poczucie humoru i feeling tej gry i wiesz ze kumpel je podziela, bo moze sie skonczyc dziwnie ;]

ja polecam army of two i RE5 - uwazam ze jedne z najlepszych tytulow tej generacji do coopa (zarowno split screen jak i przez siec, polecam ofc przez siec - superior we wszystkim oprocz LBP ktore jest lepsze head-to-head :) )


_________________
Obrazek
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 21:13 
Cytuj  
Kumpel nie ma jeszcze konsoli, wiec przez siec raczej nie pogramy. Przynajmniej do czasu, az kupi, bo zabawka jest swietna. ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 sty 2010, 21:29 
Cytuj  
na większe imprezy nie tylko we 2 bardzo polecam Buzz-a. Buzz Świat Quizów obsługuje nawet do 8 osób naraz. Bardzo polecam - szczególnie jak do konsoli trzeba przekonać płeć piękną.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 11:32 
Cytuj  
http://www.eurogamer.net/articles/3d-do ... for-europe
\o/


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 17:18 
Cytuj  
Da sie jakos zainstalowac na dysk gry z plytek? Czy tylko te ze sklepiku online?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 17:19 
Cytuj  
Niektóre gry mają opcje instalacji, żeby skrócić loadingi, ale nie wszystkie. Całej gry z płyty zainstalować się nie da.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 17:39 
Cytuj  
Jeszcze jedno - rejestrujac sie w PlaystationNetwork, mozna smialo podac, ze jest sie z Polski, czy podobnie jak w przypadku gier Blizzarda lepiej podac np. GB, bo inaczej nie ma mozliwosci skorzystania z niektorych promocji itp?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2010, 18:58 
Cytuj  
na koncie polskim są generalnie te same rzeczy co na europejskim. Opłaca się dorobić też konto US (są inne daty premier - jedne rzeczy wychodzą szybciej w EU, inne w US) i jp/hongkong - tam też jest całkiem co innego - np. demo Bayonetty było tam jakiś miesiąc wcześniej.

Graj na jednym koncie a to co zassasz na pozostałych dwóch i tak będzie działać na wszystkich kontach (nawet płatny stuff).

Polskie konto miejscami zasysa, np. Cenega dała dupy ze spolszczeniem Fallout 3, żadne patche etc. nie pasowały do polskiej wersji, DLC oczywiście też - więc w polskim sklepiku nie pokazały się dodatki do F3 (bo po prostu by nie działały z polską wersją). Generalnie jest wszystko to co na europejskim oprócz takich kwiatków - ale to wina cenegi.

99% gier instaluje się na HDD - ostatnio chyba tylko Bayonetta się w ogóle nie instalowała. Niektóre gry mają tą instalację opcjonalną - czasami nawet tego nie widać, ale jak miałem stary zapchany dysk na którym nie było miejsca to taki X-men mnie grzecznie informował, że się z braku miejsca nie zainstaluje i loadingi będą dłuższe - więc jak chcę mogę zrobić miejsce, jak mi długie loadingi nie przeszkadzają - kliknąć next.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 07:23 
Cytuj  
Napisałem do supportu S-E pytając o opcję wyboru głosu, ale odpowiedzieli jak można było się spodziewać:
Cytuj:
Dear Customer, Regarding your request for console support. Please find your answer below.
Thank you for taking the time to write to us. Other than what is noted on the website www.finalfantasyXIII.com, we do not have further information on the release of that title. Please stay up to date on the website and more information will be announced in the future.
Thank you for contacting the SQUARE ENIX Support Center. For additional assistance with this issue, you can reply to this email directly. For assistance with a new issue, please visit the SQUARE ENIX Support Center at http://support.na.square-enix.com.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 11:42 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Napisałem do supportu S-E pytając o opcję wyboru głosu, ale odpowiedzieli jak można było się spodziewać:
Cytuj:
Dear Customer, Regarding your request for console support. Please find your answer below.
Thank you for taking the time to write to us. Other than what is noted on the website www.finalfantasyXIII.com, we do not have further information on the release of that title. Please stay up to date on the website and more information will be announced in the future.
Thank you for contacting the SQUARE ENIX Support Center. For additional assistance with this issue, you can reply to this email directly. For assistance with a new issue, please visit the SQUARE ENIX Support Center at http://support.na.square-enix.com.



Z tego co czytalem, raczej nie bedzie wyboru glosu, bo musieli by umiescic 2 gry na 1 BLu - lips synchro bylo zmieniane dla angielskiej wersji, oraz obciete niektore lokalizacje, co by gra byla bardziej "wywazona".


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2010, 11:50 
Cytuj  
Wczoraj czytałem newsa o skończeniu prac nad wersją anglojęzyczną i faktycznie, kiedy natknąłem się na wzmiankę o zmienianiu lip syncu straciłem nadzieję. No ale dzięki temu może całość będzie wyglądała naturalnie, w przeciwieństwie do X.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 16:43 
Cytuj  
W koncu znalazlem chwile, zeby pomieszac w ustawieniach i pozminialem pare rzeczy. Tych, ktore nie wiedzialem do czego sie odnosza, nie ruszalem.

Ale jednak cos sie spieprzylo. Gdy wlaczam gre, pojawia sie na chwile czarny ekran, w lewym gornym rogu wyswietla sie rozdzialka 1080i i zmienia sie automatycznie na 720p po chwili - wtedy gra sie uruchamia. Jakosc jest bardzo widocznie gorsza, niz ta sprzed 2 dni, kiedy takie cuda sie jeszcze nie dzialy.

Ma ktos moze pomysl co to moze powodowac i jak to zmienic?

Z gory dzieki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2010, 16:51 
Cytuj  
Zresetuj do ustawien pierwotnych.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 11:11 
Cytuj  
No to zrobilem jako pierwsze i niestety nie pomoglo, dalej to samo, dlatego tutaj pytam. W ustawieniach gry nic nie zmienialem <- sciagnalem tylko najnowsza aktualizacje, ale to chyba nie powinno byc problemem?

Ma ktos jakies pomysly jeszcze? Ustawienia przywrocone do fabrycznych, nie wiem co moge zrobic jeszcze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 11:23 
Cytuj  
W opcjach graficznych grzebałeś? Bo 1080 fabryczne nie jest o ile dobrze pamiętam, trzeba to ustawiać ręcznie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 11:48 
Cytuj  
ja trochę za bardzo nie rozumiem problemu.
Większość gier działa w 720p i kropka. Ani pixela więcej. Więc to że Twój TV przełącza się w tryb 720p po odpaleniu gry to chyba jak najbardziej normalna sprawa :o

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 12:04 
Cytuj  
Keii napisał(a):
W opcjach graficznych grzebałeś? Bo 1080 fabryczne nie jest o ile dobrze pamiętam, trzeba to ustawiać ręcznie.


W opcjach graficznych nic nie grzebalem, w trakcie pierwszego uruchomienia system zapytal sie, czy automatycznie dopasowac rozdzielczosc do mojego tv, kliknalem tak, ustawil ladnie 1080i i nic nie bylo ruszane.

Mark24 napisał(a):
ja trochę za bardzo nie rozumiem problemu.
Większość gier działa w 720p i kropka. Ani pixela więcej.


O tym nie wiedzialem, zapamietam na przyszlosc.

Mark24 napisał(a):
Więc to że Twój TV przełącza się w tryb 720p po odpaleniu gry to chyba jak najbardziej normalna sprawa :o


Tyle, ze jeszcze kilka dni temu sie nie przelaczal (a moze sie przelaczal, tylko nic nie pokazywal? teraz wyswietla, ze zmienia na 720p).


EDIT : Poczytalem co nieco na ten temat, takze juz nevermind, wszystko rozumiem. Dzieki za odpowiedzi.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sty 2010, 13:12 
Cytuj  
2 pytanka "techniczne"

1. Czy do PS3 da sie podpiąć każdą klawiaturę usb jak do xbox'a czy potrzeba jakiejś specjalnej? (pytam bo moja od PC nie chce działać z konsolą a na xboxie działała bez problemu)

2. czy da się odpalic tylko chat "głosowy" przy użyciu tego mikrofonika jaki jest wbudowany w KAMERĘ i jednocześnie grać w jakieś gry?
Nie udało mi się tego odpalić z automatu i generalnie objaw mam taki:
odpalam grę, wybieram voice/video chat i dupa - nie pozwala mi go nawet zatwierdzić (text chat wchodzi ale voice/video nie).
Jak próbuje wejść w ustawienia systemu i tam coś zmienić przy kamerze to mi podaje "wyłącz gre" :(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.