mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 19:16 
Cytuj  
no, kto tam jeszcze nie ma Pstrzy? w okolicach premiery Heavy Rain 24 lutego pojawi się taki bundle (bedą też z MAG i God of War 3)

Obrazek

na razie jest jedna recenzja z OPM, 9/10, "first adult game"
skany do poczytania

Obrazek
chcesz to chcieć?


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 19:40 
Cytuj  
Gral ktos/widzial moze AGAREST? Mam ochote na jakas RPG-podobna mangowa gierke, a ta wydaje sie ciekawa...


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 19:51 
Cytuj  
Szczerze to wygląda na kolejne połączenie visual novel z RPG i chyba jako to drugie nie oferuje zbyt wiele (tak mi się przynajmniej wydaje po doświadczeniu z paroma tego typu grami i trailerze).
Phalanx, czyli pierwszy boss w DS ubity - w dalszym ciągu utrzymuję, że gra nie jest trudna. Ciekawe, czy dalsze etapy zmuszą mnie do zmiany opinii.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 19:53 
Cytuj  
widziałem - dno. Po pierwsze mimo, że gra wyszła niedawno to nie ma trofeów bo podobno to port z wersji japońskiej z roku 2007.
Grafika jest tak denna, jaką mozna zobaczyć tylko w jRPG-ach. Jakieś rysowane w paincie otoczenia i sprite z czasów spectrum/atari.
To tylko wrażenia estetyczne - ja ten tytuł widziałem jakieś przez jakieś 10min i się poddałem... możliwe, że gra jest ciekawa.

Jeżeli już koniecznie to musi być oldschoolowy jRPG to znacznie bardziej polecam: Disgaea 3 (które jest całkiem niezła, ale zakręcona jak barani ogon), ewentualnie Cross Edge (też całkiem niezła, ale długa jak cholera, no i od czasu do czasu trzeba zrobić kilkugodzinną przerwę na dogrindowanie levelu by popchnąć akcję do przodu).
By przejść te pozycje musisz liczyć 100++h na sztukę.

Keii - a łatwa jest? To jest jak z hype. Przeczytałeś 100 razy, że DS łatwy nie jest i spodziewałeś się cholera wie czego. Gra jest trudna, bo nie jest łatwa, kropka koniec. A to wcale nie znaczy, że już pierwszy boss jest nie do przejścia...
Na ps3trophies.org stopień trudności wyplatynowania jest oceniony na 8/10.

Jak chcesz grę naprawdę trudną to rozejrzyj się za heroes over europe. PLatynę ma jedna osoba na świecie a gra już ma z pół roku ;)


Ostatnio edytowano 20 sty 2010, 20:02 przez Mark24, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 19:56 
Cytuj  
Jestem w trakcie dema GoW3 i poza stwierdzeniem rzeczy oczywistych (ze gra miazdzy) musze powiedziec o jednym, imho genialnym ficzerze, a mianowcie o przyciskach w QTE pojawiajacych sie na bokach ekranu w miejscach odpowiadajaych ich pozycji na padzie. Proste, logiczne, fantastyczne! Dzieki temu mozna rozkoszowac sie w pelni QTE nie bojac sie o to, ze cos sie nam poplacze w ferworze walki. Mam nadzieje, ze to bedzie od premiery GoW3 nowy standard.
Druga sprawa - wspomniane QTE. Po prostu miazga. Wyrwanie oka cyklopowi mnie zniszczylo i zostawilo wielki usmiech na mordzie. Jesli ta gra bedzie nas raczyla takimi momentami w wiekszych ilosciach to wielki /bow w kierunku tworcow.
Jak pomysle, ze to wszystko bylo gotowe juz w czerwcu, to zaczynam sie bac jak dobra to moze byc gra. Mysle, ze Uncharted 2 przy GoW3 to bedzie pikus.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 21:40 
Cytuj  
Ooo to juz jest demo GoW III :E??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2010, 21:53 
Cytuj  
Nah. Jak pisalem wczesniej dzis dostalem GoW Collection, w ktorym jest voucher na demko GoW3.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 15:49 
Cytuj  
jest beta ModNation Racers na PSN, ilość ograniczona (100k), kto nie widział niech sobie sprawdzi


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 16:12 
Cytuj  
Thx bo zapomniałem zupełnie, już się ściąga.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 19:56 
Cytuj  
Demko GoW III było kiedyś dostępne dla wybrańców - nie pamiętam z jakiej okazji ;)

Jak pokonać Kesslera (infamous) na hardzie? Jakiś cheat, bug który mozna wykorzystać etc... ???

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 20:28 
Cytuj  
na gamefaqs powinny być jakieś dokładniejsze tipsy ale co pamiętam to napiszę :

musisz unikać dokładnie wszystkich ataków które robi :
- earthquake - uciekasz i gdy jest blisko robisz glide nad tym (static thrust)
- jak podbiega na teleportach - robi 3 porty i chce przywalić - robisz roll na bok w ostatniej chwili
- odskakuj rollem (kółko) jak wali promieniem
- szybko kasuj klony które robi, zwykły bolt wystarczy
- gościu po jakimś czasie się męczy i sobie kuca, wtedy go pizgasz
- generalnie wal go boltami cały czas, kilka granatów też jest ok
- pilnuj się z energią, walcz blisko czegoś z czego możesz wyssać prąd, bo gościu jednym trafieniem robi cie grey
- jak zrobi ci się 'szaro' od low health to ssaj prąd i nie daj się niczym trafić
- jak będzie miał pół paska i mniej będzie trochę szalał :wink: kasuj wszystko co summonuje (szczególnie te ufo badziewia)

gl


_________________
you are already dead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 21:04 
Cytuj  
Powiem tyle - jak przyzywa summony to najlepiej walić je z fali uderzeniowej, a po 3 strzałach promieniem po czwartej teleportacji kuca - ja wtedy waliłem młotami megatonowymi. Nie atakowałem go w ogóle poza fazami osłabienia i walkę przeszedłem za drugim razem na hardzie, na normalu chyba też.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 21:17 
Cytuj  
wow doczytałem na ps3 trophies w sumie bardzo podobne rady i dałem rady za 2 czy 3 razem :P Właśnie go pokonałem.

btw. pierwszą fazę (do pierwszego checkpointa) da się zcheatować - obok "górki" na której zaczynamy misję po jednej strony są dwa wyboje - wystarczy stanąć pomiędzy nimi i naparzać w kesslera - jego ataki nas nie dosięgają (oprócz tego dymiastego aoe - trzeba podskoczyć i użyć static thrusterów w miejscu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 07:54 
Cytuj  
http://hdtvmania.pl/2009/12/18/blu-ray- ... -ustalona/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 09:31 
Cytuj  
Wczoraj byłem w Sony Centre w Arkadii i z ciekawości spróbowałem tego wynalazku 3D.. muszę przyznać że bardzo fajny efekt, czuć głębię obrazu a i wzrok raczej się nie męczy. Przez chwilę leciał jakiś mecz i było ok, po chwili gość mi załączył WipeOut'a w celu potestowania, choć bardziej bym to widział w GT5 lub KZ2 :)
Jedynie cena może być zaporowa - na start chyba 12tyś za 50" tv z okularami a i tak zarzekał się że to taniej niż miało być.


_________________
.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 10:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
chyba będzie, konsola robi automatycznego save po naszej śmierci. Gorzej jak znów zginiesz zanim dojdziesz do straconych dusz...
Trudność DS-a nie polega na tym, że każdy przeciwnik może Cię zabić bez problemu (a może) a raczej na braku save, checkpointów etc. Gdyby były, gra byłaby banalna - no przynajmniej normalna.


Keii napisał(a):
Phalanx, czyli pierwszy boss w DS ubity - w dalszym ciągu utrzymuję, że gra nie jest trudna. Ciekawe, czy dalsze etapy zmuszą mnie do zmiany opinii.


Keii: jeśli masz wersję US i byś potrzebował pomocy to służe helpem. Mam zrobiona i wykoksowaną postać 20 lev więc możesz mnie summonować jeśli mieścisz się w przedziale lev 10-30 (mój ps3 nick to rkarol66).

Gierka potrafi być trudna jak grasz w nią na zasadzie "wezme se ten miecz i tą tarczę bo fajnie wygląda" i nie wgłębiasz się w to, jaki rodzaj dmg dana broń zadaje, na jaki rodzaj dmg dany mob jest podatny, bonusy z jakich statsów wpływają na zwiększenie obrażeń od danej broni etc etc etc. Kupa ludzi nie ma pojęcia np. co to jest hit res tarczy i potem się dziwią, że byle blue/red knight jednym ciosem posyła ich postać na kolana.
Jeśli opanujesz mechanikę gry i przemyślisz postać to praktycznie idziesz przez tą grę jak czołg (dla testów i PvP fun przeszedłem całą gre i mniej więcej połowę NG postacią 20 lev).

A co "checkpointów" to o ile pamiętam nie ma ich tylko w kilku małych zonach. Mapka z która Mark miał doczynienia (Boletarian 1-1) ma 3 takie checkpointy (otwiera się skrót przez lewą i prawą wieżę a później bramę do bossa tak, że w przypadku padu praktycznie od razu możesz do niego wchodzić, nie walcząc z żadnymi mobami).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 12:50 
Cytuj  
Pierwszy boss w DS padł, gra niszczy klimatem. Co do poziomu trudności nie jest zle, poprostu nie mozna leciec na pałe:)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 14:22 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Pierwszy boss w DS padł, gra niszczy klimatem. Co do poziomu trudności nie jest zle, poprostu nie mozna leciec na pałe:)


Widzę, że coraz więcej ludzi gra w DS'a więc pozwoliłem sobie założyc wątek z listą kontaktową:
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=35429


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 19:25 
Cytuj  
No to nie są typowe checkpointy, bo typowych nie ma. Po prostu uruchamiamy skróty by n-ty raz nie przechodzić całej planszy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 20:31 
Cytuj  
Kurczę - ubiłem bossa w 1-2 (i dodatkowych w 1-1 i 1-2 oprócz króla) i nie mam pojęcia gdzie iść dalej (mgła każe mi pokonać Archdemona). Jestem rycerzem świątynnym, ale z tego co widzę atakujących cudów nie ma dostępnych, do tego mag mnie spławia, więc w 2-1 ciężko - mieczem przeciwnikom zadaję tyle co nic. Po krótkiej próbie w innych światach uciekłem z krzykiem, byłem tam na jeden strzał.

Edit:
A, widzę że muszę mieć więcej niż 10 magii, żeby móc czarować. Pytanie czy jest sens, czy lepiej zainwestować w inny ekwipunek?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.