mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2010, 22:55 
Cytuj  
Rde, dzięki zbroi ta walka z Flamelurkerem naprawdę nie jest trudna jeśli chodzi o obronę, ale całkowity brak broni, którą mogę mu cokolwiek zrobić BARDZO wkurza. Karol, Ash, czy na tym etapie gry jest szansa, żebym gdzieś zdobył coś magicznego? Kris Blade niby mam, ale wymaga 16 magii bodaj do sprawnego działania (mam 6), a znaleziony w 2-2 ognisty miecz niestety jest ognisty, więc mi się nie przyda w tej walce :|


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 00:23 
Cytuj  
pograj troche w tower of latria - tam znajdziesz komponenty zeby zupgradowac troche moon winged speara do gdzies +2, moze nawet +3.
Wtedy pojdzie gladko.

Przez tower of latria mam na mysli tylko pierwsza czesc tego worlda...


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 02:08 
Cytuj  
Pisałem Ci w poprzednim poście gdzie znajdziesz crescent scimitar (albo falchion - nigdy nie pamiętam) - on ma ponad połowę dmg z magii.
Jeśli chcesz sobie zrobić jakąś konkretną broń to złap mnie online - dam Ci chunki moonlightstone - z tych kowal w 2-1 przerobi Ci np. speara albo jakiś Twoj ulubiony miecz na moon+2.

Tyle że walka mele z tym bossem to trochę jak wyważanie otwartych drzwi - nie prościej się nauczyć najprostszej magii (magic missle - 1000 dusz w nexusie)?
A potiony do many dropują się w 3-1 z mind flayerów albo sprzedaje je tam vendor (ewentualnie jeśli w tej zonie gdzie jest flamelurker gadałeś już Patches the Hyena to powinien Ci się pojawić w nexusie przy kamieniu tower of latria - on też ma poty do many ale dośc drogo sobie za nie liczy).
Ewentualnie możesz jeszcze zrobić zone 5-1 najpierw, uwolnić tam Graverobber Blidge i wtedy on w 5-2 będzie stał na samym poczatku zony i sprzedawał "zaawansowane strzaly" - m.i. holy arrows +140 magic dmg.
Rozwiązań Twojego problemu z brakiem magicznego dmg jest co najmniej kilka więc wybierz sobie takie, jakie Ci pasuje.
A jak żadne Ci nie pasuje to summonuj mnie na walkę i 5 min później będzie po flamelurkerze ^^


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 02:11 
Cytuj  
roball napisał(a):
http://geohotps3.blogspot.com/


holy shit rozdziewiczyli chlebaka :o

jest on w tej chwili najbardziej utalentowanym hakerem na tej planecie /bow

http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/ps3-is ... im-geohot/
http://twitter.com/Geohot

ps3hax.net go sprawdziło, absolutnie żaden fake, jego twitter zaraz peknie

exciting
:] :] :] :]


_________________
you are already dead

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 03:24 
Cytuj  
Koniec końców nabiłem Faith do 16 (magia wystarczająca, żeby vendor czarów w ogóle chciał ze mną rozmawiać kosztowałaby mnie 8k dusz więcej), żeby móc używać Hands of God. Niestety okazało się, że rękawica jest beznadziejny do walki z tym bossem, bo zasięg ma wręcz tragicznie mały. Na szczęście blue phantom, którego przyzwałem załatwił bossa czarami i mogłem od razu pokonać następnego (+10 podejść, bieganie w samej bieliźnie z kilofem, a potem tarczą w dwóch rękach ftw.).
Pobawiłem się w 1-4 trochę w PvP i na 4 podejścia wygrałem raz. Najlepsza była walka z gościem z buildem podobnym jak mój, czyli tarcza i włócznia. Przypominało to bardziej partię szachów.
U merchanta kupiłem Plate i zamieniłem mój Brush Armor na lżejszą wersję - zdecydowanie wolę taki styl gry. Może potem wrócę do "szafy", ale jakoś wątpię.
Faktycznie trzeba będzie trochę broni zebrać, bo na razie mam raczej niski dmg.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 10:47 
Cytuj  
redruM napisał(a):
roball napisał(a):
http://geohotps3.blogspot.com/


holy shit rozdziewiczyli chlebaka :o

jest on w tej chwili najbardziej utalentowanym hakerem na tej planecie /bow

http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/ps3-is ... im-geohot/
http://twitter.com/Geohot

ps3hax.net go sprawdziło, absolutnie żaden fake, jego twitter zaraz peknie

exciting
:] :] :] :]


Skubany ma głowę, sony powinno go za to zatrudnić do pracy nad konsolą. To byłby profitowy interes :). Z drugiej strony czy sony nie może go pociągnąć do odpowiedzialności za takie coś?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 10:55 
Cytuj  
sony bedzie probowalo go pewnie pociagnac do odpowiedzialnosci, jednak rozne kraje rzadza sie roznymi krajami, nie kazdy kraj pozwala by korporacje mialy wieksze prawa niz klient.

Jakby nie patrzec sony jest evil korporacja ktora probuje wyruchac ludzi zachodu... pamieta ktos lik-sang ?

Dla tych co nie pamietaja, byl to sklep typu play-asia, byl liderem na rynku, do momentu az postanowil sprzedawac lepszej jakosci psp przeznaczone na rynek japonski, sony zajechalo sklep pozwami.

(tak, produkty sony nie sa defaultowo chujowej jakosci, poprostu to co sprzedaja na zachod jest drozsze i wykonane na czesciach gorszej jakosci)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 11:00 
Cytuj  
Hands on angielskiej wersji White Knight Chronicles na Eurogamerze. Zasadniczo dostaniemy w pudełku to, co Japończycy musieli ściągać jako patche.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 11:47 
Cytuj  
redruM napisał(a):
roball napisał(a):
http://geohotps3.blogspot.com/


holy shit rozdziewiczyli chlebaka :o

jest on w tej chwili najbardziej utalentowanym hakerem na tej planecie /bow

http://www.ps3news.com/PS3-Hacks/ps3-is ... im-geohot/
http://twitter.com/Geohot

ps3hax.net go sprawdziło, absolutnie żaden fake, jego twitter zaraz peknie

exciting
:] :] :] :]


czy to jest ten sam koleś, który odblokował iPhone'a?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 11:52 
Cytuj  
ta to ten sam koles co mial swoj udzial w odblokowywaniu iphone'a, dlatego uznawany za wiarygodnego jest.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 13:53 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Hands on angielskiej wersji White Knight Chronicles na Eurogamerze. Zasadniczo dostaniemy w pudełku to, co Japończycy musieli ściągać jako patche.


jedna z pozycji na którą bardzo czekam :)

A co do zhackowania PS3 - mnie to generalnie wali, ale w sumie się cieszę, to jeszcze boostnie sprzedaż PS3 w biedniejszych krajach (m.in Polska). Ja na pewno w żadne piraty nie będę się bawił.

Znów polecę Darksiders - czym dalej gram tym gra zdaje się być lepsza. Właśnie doszedłem do pierwszego bossa (btw. po około ~4h gry, podobno grę się przechodzi w około ~20h..?!?) i jest zajebiście. W oczekiwaniu na GoWIII można pograć.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 14:43 
Cytuj  
Jak pograc w Uncharted 2 w coopie na 1 tv? W sensie nie przez siec. Bo z tego co widze w grze wieloosobowej sa same mozliwosci gry przez net.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 14:47 
Cytuj  
Uncharted 2 nie ma split screen-a.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 14:55 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Jak pograc w Uncharted 2 w coopie na 1 tv? W sensie nie przez siec. Bo z tego co widze w grze wieloosobowej sa same mozliwosci gry przez net.


nie ma splitscreena

@Mark hack to nie tylko backupy a przede wszystkim homebrew - emulatory, kodeki (1080p mkv plx), porządne media center (tu tu masz ładne porównanie media center z PS3 i pierwszego Xboxa) itp itd

jesli chodzi o lawsuit to nic mu nie moga zrobić bo reverse engineering jest legit

ogólnie Sony i tak dało radę, zacytuję dowcipnisia geo :

3 years, 2 months, 11 days...thats a pretty secure system 8)


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 17:48 
Cytuj  
w sumie dzieki ps3 nauczylem sie 'cenic' gry i wybierac je staranniej niz w poprzednich latach. chyba nie bede tym razem kombinowal ale zostawie ja w oryginalnym stanie do grania online, shopu itd. itp.
gier wartych posiadania nie ma az tak strasznie duzo zeby nie mozna ich bylo kupic. poza tym i tak tylko exclusivy :)
do reszty x360 styka.

redziu media center z xbox'a1 odpala sie teraz bardzo fajnie na pc.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 17:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w sumie dzieki ps3 nauczylem sie 'cenic' gry


mam tak samo 8) nie potrzebuje backupow do szczescia, w czasach panowania ps2 miałem żonglerke płytami co kończyło się tym że grałem 15min w dany tytuł "bo przeciez 5 nowości czeka" - bezsens to był

gry ktore skonczylem na ps2 moge policzyc na palcach jednej reki, na ps3 wyglada to zupelnie inaczej, po prostu lepszy ogólny experience i funu jakby wiecej


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 18:01 
Cytuj  
hehe ta, na ps2 nie bylo czasu nawet zeby podpisywac plyty.
chociaz nadal jest pare zajebistych gier (rpg turowych), ktore mogliby przeniesc na ps3.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 18:11 
Cytuj  
Chociaż z tymi piratami to kwestia podejścia (znam parę osób, które mimo grania w backupy wyciskają z gier ostatnie soki), to jednak przeróbka konsoli nowej generacji i utrata wszystkich korzyści, jakie niesie ze sobą podpięcie do sieci to coś, na co się na pewno nie zdecyduję.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 07:51 
Cytuj  
Reverse processing to dopiero będzie wyzwanie. Całkiem możliwe że w tym momencie ludzie z Sony zarywają boki i wołają "GL Bitch", bo to o to się rozchodzi. Nie rozczytywałem się dokładnie co on chce osiągnąć swoim haxowaniem, bo z pewnością można powiedzieć że coś tam haxnął, ale nie jest to (bezpośrednio!) coś co pozwoli np. odpalać pirackie gry i czy w ogóle jest to jego zamiarem.
Generalnie można to porównać teraz do protokołu TCP/IP - każdy wie jak to działa, jakich używa funkcji, podsłuch jest prosty, ale bez kluczy nie da się odczytać sensownej informacji, a rozszyfrowanie jest praktycznie niemożliwe (dobra, jest możliwe ale pochłonie niewspółmiernie do korzyści dużo zasobów i czasu). GeoHot póki co może czytać i zapisywać do pamięci, ale jak ktoś już zdążył zauważyć na ps3news:
Cytuj:
However, even with LV1, the beauty of the Cell's security is the Isolated SPU mode, which keeps code out of main memory, and it isolates itself totally - so it "in theory" can not be dumped, which is of course, where all the goodies are (keys, keys, keys)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 08:58 
Cytuj  
ps3 zostanie zlamane predzej czy pozniej, jak pozniej to przynajmniej bd beda tanie a konsola bedzie miala rozsadna kolekcje gier.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.