mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 19:22 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja napisze ponownie, mysle ze czasy grania rok czy dluzej w dana gre mmo juz mijaja,


a moze juz embe czas umierac skoro cie gry nie bawia ? :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 19:38 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
embe napisał(a):
Ja napisze ponownie, mysle ze czasy grania rok czy dluzej w dana gre mmo juz mijaja,


a moze juz embe czas umierac skoro cie gry nie bawia ? :)


Napisz w co ostatnio grales przynajmniej rok :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 19:48 
Cytuj  
w nic, ale to nie znaczy ze sie nie bawilem :) Kazda gre przez ten rok mile wspominam.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 20:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
McMaster napisał(a):
embe napisał(a):
Ja napisze ponownie, mysle ze czasy grania rok czy dluzej w dana gre mmo juz mijaja,


a moze juz embe czas umierac skoro cie gry nie bawia ? :)


Napisz w co ostatnio grales przynajmniej rok :)

Przecież huragan ma kompleks osobowości.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 sty 2010, 21:14 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up
To jakis kiepski komplet kostek kupiliscie :evil: :p... z ciekawosci spytam gdzie gracie? Jesli gdzies w Warszawie to dajcie znac.


Dice roller jest dla GM'a (który nota bene jest również jego autorem). Dodatkowe kostki są dla nas (4 osobowa drużyna) i przydają się bo kiedy jedna osoba zlicza rzut to druga już może testować innego skilla. Gramy w Gdańsku i w stałym gronie bliskich znajomych (ja i Kaika, para naszych przyjaciół i GM - zatwardziały kawaler :P). Po paru latach niezbyt udanych MMO, Pen&Paper RPG stanowi na prawdę miłą odmianę :D


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 00:04 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
w nic, ale to nie znaczy ze sie nie bawilem :) Kazda gre przez ten rok mile wspominam.

Dokladnie, gralem w wiele gier po 1-2 miesiace i bylo naprawde sporo zabawy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 10:36 
Cytuj  
Zaczynalem od AO, gdzie spedzilem pare miesiecy, ktore do tej pory dobrze wspominam.

Dopiero w drugiej grze - FFXI, utknalem na kilka lat.

Pozniej kazda kolejna gra dawala mi duzo funu (moze poza AoC), zdarzalo mi sie grac kilka dni pod rzad po pare godzin, ale o graniu kilka lat w jeden tytul raczej nie ma juz mowy.

Z reguly nie chce mi sie wracac do starych tytulow, wole pograc w cos nowego. Wyjatek to LOTRO, ale to glownie dlatego, ze mam tam lifetime.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 12:55 
Cytuj  
Artykuł ciekawy i trafnie opisuje symptomy znudzenia MMO. Zgadzam się raczej z opinią, że teraz każdy ma po kilka MMO w które grał i w miarę wychodzenia nowego contentu i dodatków powraca do danej gry. Czyli defacto gra w kilka w różnym czasie. To chyba znak czasu :) Kiedyś po prostu nie było tyle tytułów które wychodzą jednocześnie, więc grało się w jeden tytuł dłużej.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 13:23 
Cytuj  
W WoWa grałem za długo 3 lata " w ciągu" i potem wracałem z przerwami , GW 1,5 roku , EVE prawie 2 lata bezcorpowo ;) nigdzie indziej nie zagrzałem miejsca na dłużej.

Przestałem już czekać na " tą jedną jedyną" bo taka istnieje tylko w mojej głowie , w tej chwili szukam w grach tego co mi sprawia fun nie patrząc na to co inni sądzą o niej i jestem pewien że w jeszcze nie jedna zagram dłużej niz rok jednym ciągiem.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 13:40 
Cytuj  
Moje pierwsze mmo hmmm już nawet nazwy nie pamiętam :D

Ale dzięki tej pierwszej grze zaciekawił mnie świat mmo. I się zaczęło szukanie mo necie czytanie artykułów (pamiętam "Świat gier komputerowych" wydal jakaś specjalna edycje gdzie zglebili tajniki mmo).

Pierwsze moje mmo to było FFXI ale nie wiem niby wszystko super i fajnie ale brak możliwości levelowania samemu, i problemy ze znalezieniem party trochę odstraszyło mnie od tej gry.

Potem nastały czasy Lineage 2, do dziś pamiętam emocje związane z ta gra, świat mi tak przypasował, boże to było dokładnie to co ja rozumiem przez "Fantasy", GENIALNE jedyna gra w której logowałem się tylko po to by pooglądać wspaniała grafikę popatrzeć się na Czerwony księżyc z okiem, pójść tam gdzie jeszcze nie bylem i zobaczyć te super posagi. Wystająca ręka pomnika w mieście Mrocznych Elfow EPIC Muzyka EPIC.

Aleeeeeee ..... Mechanika chujowa nie tyle przeszkadzał mi Grind ale fakt ze na 56 lv nie było mnie stać na nic, jedna z tych gier gdzie bez ebay nie da się grac.

Potem byl WoW, każdy ma swoje zdanie na temat tej gry, fajne ale tęskniłem za klimatem Lineage 2.

EvE online nie mam pojęcia o co chodzi, jestem zagubiony nie wiem co mam robić. 3 razy do tej gry podchodziłem i zawsze kończyło się tak samo.

AION moja wielka nadzieja >>> GNIOT

Bylo jeszcze parę innych ale w koncu sobie uświadomiłem ze mi większa frajdę daje "Multiplayer" a nie "Online" :wink:

Teraz pokładam w nowym FF14, pożyjemy zobaczymy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sty 2010, 14:27 
Cytuj  
Mnie mmorpg chyba tez sie przejadlo. Nawet juz nie gram w nic free month. WAR byl ostatni. Nic ciekawego na rynku nie widze, a czekam w sumie na nowe SW tylko. Mialem okres gry tylko w mmorpg, a teraz wiecej frajdy czerpie z singli czy jakis sieciowek na tydzien, dwa gry. Glowna przyczyna to chyba brak czasu. STO sciagnalem i nawet nie odpalilem. MO okazal sie kolejnym niewypalem. Ale ciagle wierze, ze wyjdzie cos w co pogram przynajmniej kilka miesiecy.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.