mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:04 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
właśnie jadę po nią, a ty Kabraxis zastanów się nad sobą
:oops: Napisalbym ci cos ale nie bede rozwalal topicu o grze ktora mi sie podoba. Milej drogi i milego sluchania pl dubbingu.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50081

ENJOY. 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:25 
Cytuj  
Po co? Ea store sprzedaje po 150 wersje angielska. Kupilem podstawowa z terminus armor. Polski dubbing jest nedzny.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:34 
Cytuj  
Dlatego ja zamówiłem z allegro wersję angielską i to taniej niż w tych marketach. Teraz czekam aż dojdzie i przechodzę trzeci raz ;F

btw jakim teamem zwykle gracie?
Ja aktualnie sentinelem + jack i grunt/garrus i mam problem czasami ze ściąganiem armora, brak jakichś skilli do tego.
Myślałem żeby zamiast Jack wziąć tego czarnucha(w końcu combo pull+ammo jest dosyć fajne), ale jakoś taka mało barwna postać ;F

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:37 
Cytuj  
ile godzin zajelo ci przejscie i ile questow pobocznych zrobiles?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:37 
Cytuj  
Ja zazwyczaj gra Garrus (lubie ta postac) + jakis biotic. Zazwyczaj z Jack biegalem. Wczoraj troche z Gruntem, ale chyba jest op. :> Chyba bede Garrus plus Samara biegal, bo Jack sie obrazila jak stanalem po stronie Mirandy przy walce w kisielu i nie jest lojalna.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:38 
Cytuj  
mozecie nie spoilowac tor?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mozecie nie spoilowac tor?

A co Ci zespoilowalem?
edit: a sprzeczka miedzy Jack a Miranda? Nigga please przeciez takich miniscenek w grze jest masa.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:49 
Cytuj  
ja może podpytam o quest Mirandy.

wchodze do pokoju gdzei stoi laska z którą mam nawiązać kontakt (jakaś na L) próbuje zagadać a ona bez dialogu że czeka na spotkanie i nie ma czasu i tyle ...

prosze o spoila osoby które już mają Mirande lojalną. może być na PM bo zaraz komuś bedzie przeszkadzać


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 15:50 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja może podpytam o quest Mirandy.

wchodze do pokoju gdzei stoi laska z którą mam nawiązać kontakt (jakaś na L) próbuje zagadać a ona bez dialogu że czeka na spotkanie i nie ma czasu i tyle ...

prosze o spoila osoby które już mają Mirande lojalną. może być na PM bo zaraz komuś bedzie przeszkadzać

Przyjdz z Miranda w teamie. :)


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 16:02 
Cytuj  
Za pierwszym razem w ogóle nie robiłem pobocznych, nawet tych na loyalty i dosyć szybko to wszystko przeleciało.
Chciałem sprawdzić co to za shit a wciągnąłem się tak, że w dwa wieczory skończyłem całą grę ;F

Teraz drugi raz przechodzę i sprawdzam wszystkie smaczki to jest w ch dłużej,
gram drugi dzień a zebrałem dopiero pierwszą część teamu i questów pobocznych jest hoho a może i więcej,
warto do każdego miasta wejść ze dwa albo i trzy razy z innymi członkami drużyny, bo dopiero przy konkretnych pojawiają się npc od pobocznych questów.
A skapnąłem się dopiero po tym jak wracając z Horizon chciałem na Omedze sobie parę rzeczy kupić i wziąłem do teamu Jacoba ;F

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 16:11 
Cytuj  
Duzo gry jest jeszcze jak udasz juz sie przez maas relay w omega ?Mozna bedzie jeszcze wrocic?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 16:28 
Cytuj  
uja klade czy jest masa czy nie. ostrzegaj i bedzie porzadek.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 16:50 
Cytuj  
Nie wiem czy wraz z questami pobocznymi(a za takie traktuje te wszystkie loyale też) jest dużo roboty, bo jak pisałem wcześniej olałem KOMPLETNIE wszystkie eventy poboczne, w ogóle nie chodziłem po statku i nie gadałem z ekipą, nie bawiłem się w te questy na planetach.
Co do tego mass relay to mi tam zleciało bardzo szybko, chyba najwięcej to w momentach wyboru kogo poświęcić, bo człowiek siedzi i się zastanawia kto się już nie przyda ;F Podobno można ocalić wszystkich jak odpowiednią osobę ze statusem loyal(ja albo Grunta albo Garrusa wysłałem i padł biedaczek) puści się przez to pomieszczenie z rurkami - właśnie zamierzam w tym save'ie coś pokombinować tam, ale to jeszcze kupa czasu, bo dopiero co idę po Samarę a i tak mi się nigdzie nie śpieszy -zbieram wszystkie upgrade'y ;F

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 17:04 
Cytuj  
shp napisał(a):
Dlatego ja zamówiłem z allegro wersję angielską i to taniej niż w tych marketach. Teraz czekam aż dojdzie i przechodzę trzeci raz ;F

btw jakim teamem zwykle gracie?
Ja aktualnie sentinelem + jack i grunt/garrus i mam problem czasami ze ściąganiem armora, brak jakichś skilli do tego.
Myślałem żeby zamiast Jack wziąć tego czarnucha(w końcu combo pull+ammo jest dosyć fajne), ale jakoś taka mało barwna postać ;F

Ja biore randomowe postaci na kazda misje. Praktycznie kazdy ma cos do powiedzenia w czasie misji, wiec nie mam ulubionych ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 17:11 
Cytuj  
@Tor-Bled-Nam

hehe, dzięki zapomniałem bo w ogóle nią nie gram :P
akurat przy tym nie wybiera jej do teamu automatycznie


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 17:16 
Cytuj  
Jak ktoś już skończy grać to niech napisze ile czasu zajęła mu gra. Chyba jest jakiś licznik? Tak jak w jedynce.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 17:29 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
@Kabraxis
Po co wkleiłeś mi ten link? Żebym przeczytał posty debili z golu którzy nie potrafią kupić gry w internecie więc ją ukradną? :roll:
Ja pierdole... okres masz? Tata cie przestal kochac? Musisz rozwalac topic? Pod starym nickiem byles idiota, zmieniles go i jestes jeszce wiekszym. Wyjdz stad.
Linka nie wklejalem tobie tylko wszytkim bo sa tam informacje na temat sfailowanej jak zwykle polskiej wersji gry. Masz sporo zawyzone poczucie wlasnej wartosci jesli myslisz ze link byl DLA CIEBIE.


"Jak ktoś już skończy grać to niech napisze ile czasu zajęła mu gra. Chyba jest jakiś licznik? Tak jak w jedynce.
"
Widzialem screena z save w ostatniej lokacji z 17h na liczniku, ale to chyba przejscie na szybko.

Ja w tej chwili mam 18,5h. Gram sobie powolutku, ogladam widoczki, czytam questy, codex, itp.... i mam zkompletowana druzyne, wykonany quest dla Mirandy i tyle. Z 4-5 misji pobocznych takich krotkich moze zrobilem. Poziom postaci 13. Watek glowny na etapie statku collectorow tego co to niby turianie zalatwili.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 17:36 
Cytuj  
No ja nie gram na szybko, z drugiej strony delektowanie grą mnie męczy (tak, wiem jak to brzmi). Dlatego właśnie interesuje mnie czas przejścia gry na zasadzie wątek główny + większość questów pobocznych. Ewentualne czytanie codexu czy oglądanie gwiezdnej mapy + rozmowa ze współtowarzyszami. (Tak grałem w jedynce, dwójkę ruszę jak będę miał warunki techniczne.)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 17:49 
Cytuj  
Jak jest z voice actingiem, i generalnie scenariuszem w grze?

Ja zreinstalowalem sobie ME+BDTS po polsku, i odkrylem ze Wrex ma niesamowita gadane po polsku, ciesz sie jak dziecko z jego soczystych tekstow. Z drugiej strony, jak gralem za pierwszym razem w oryginale, to Wrex jakos nie wydawal mi sie specjalnie niegrzeczny, miesem specjalnie nie rzucal, co z pewnoscia dodalo by mu kolorytu.

Wersji PL jeszcze nie ma w sieci pewnie, wiec ciezko bedzie to ocenic. Co myslicie o wersji EN? Jest wystarczajaco dobra?


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 sty 2010, 17:59 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
odkrylem ze Wrex ma niesamowita gadane po polsku, ciesz sie jak dziecko z jego soczystych tekstow. Z drugiej strony, jak gralem za pierwszym razem w oryginale, to Wrex jakos nie wydawal mi sie specjalnie niegrzeczny, miesem specjalnie nie rzucal, co z pewnoscia dodalo by mu kolorytu.
Wrex w wersji PL był po prostu epic.

Nestor napisał(a):
Wersji PL jeszcze nie ma w sieci pewnie, wiec ciezko bedzie to ocenic. Co myslicie o wersji EN? Jest wystarczajaco dobra?
Ja dostałem przed południem maila z gram.pl, że paczkę wysłali, więc pewnie kwestia czasu kiedy będzie pirat ME2 PL na necie. Z drugiej strony jak oglądałem filmiki z PL voice acting, to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 515 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.