mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 01:24 
Cytuj  
Siepa napisał(a):
Mendol napisał(a):
aplauS, rozpoczOŁEM...
wyjebcie tego korektora.
to wszystko wina korektora xD już go nie ma :D Moze ktoś z wa chetny na korektorka ? :D Przynajmiej będziecie mieli co robic ^^ roboty nie zabraknie :D


Bah, ten co walnął takiego babola jak stąd do Meksyku jest ofc bez winy ;/

Edyta: baaa, pewno korektor zmienił na błędną wersję :P
...i wytłumaczcie im w końcu, że nie pisze się "faze", "patrze"... nie trzeba korektora, nawet word to wie.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 13:08 
Cytuj  
Mimo błędów Zina czyta się nawet nawet, mi sie przynajmniej podoba :).


_________________
...


Posty: 16
Dołączył(a): 4.02.2009
Offline
PostNapisane: 4 lut 2009, 23:40 
Cytuj  
Ciekawa inicjatywa, błędy... cóż, odrobina uwagi i sprawny korektor powinny wystarczyć. Czyta się dobrze, design ok. Tak trzymać


_________________
Z powodu światowego kryzysu finansowego nie stać mnie na zatrudnienie literek do podpisu.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2009, 11:45 
Cytuj  
Przy takich banalnych błędach to korektor nie potrzebny, wystarczy Word...


_________________
...

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2009, 01:19 
Cytuj  
Dla przykładu:
http://mmozin.pl/zin/numery/EZinNr3/runesofmagic.html

przecież tego nie da się czytać. Kuleje ortografia, składnia, stylistyka. No chyba, że targetem zina mają być nastolatkowie, dla których zdanie:

Cytuj:
W grze istnieje system reputacji, który jest symbolizowany przez ikonkę obok naszego nicku. Jest to jakoby wskaźnik tego czy nasza postać jest zła czy dobra.

jest językowym majstersztykiem.
Już pomijam to, iż autor nie ma pojęcia co słowo "jakoby" oznacza, i że przypuszczalnie nikt owego "dzieła" przed umieszczeniem nie przeczytał, bo całość nie zasługuje na miejsce w gimnazjalnej gazetce szkolnej, a co dopiero w szanującym się (?) zinie o grach mmo.
Nie ma to jak przyrównać ilość do jakości tekstów...

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 12:37 
Cytuj  
Minęło już trochę ponad miesiąc od ostatniego numeru, i co? Nie ma kolejnego? Bo chętnie bym zobaczył, czy redaktorzy zaczęli używać Worda...


_________________
...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 15:31 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Minęło już trochę ponad miesiąc od ostatniego numeru, i co? Nie ma kolejnego? Bo chętnie bym zobaczył, czy redaktorzy zaczęli używać Worda...
Ten numer prawdopodobnie przechodzi obecnie ortograficzną closed betę ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 16:25 
Cytuj  
Da ktoś invite'a na CB ^^


_________________
Obrazek
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 28 lut 2009, 17:04 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Eleeist napisał(a):
Minęło już trochę ponad miesiąc od ostatniego numeru, i co? Nie ma kolejnego? Bo chętnie bym zobaczył, czy redaktorzy zaczęli używać Worda...
Ten numer prawdopodobnie przechodzi obecnie ortograficzną closed betę ;)


Raczej wczesną alphe :lol:


_________________
...


Posty: 12
Dołączył(a): 13.08.2008
Offline
PostNapisane: 4 mar 2009, 09:26 
Cytuj  
4 numer dostepny ... niestety tym razem troszke ubogi, lecz postaramy się to wynagrodzić w przyszłym miesiącu.

Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 12:32 
Cytuj  
Na razie przeczytałem recenzję Smoków Nightwood, i powiem tak - błędów ortograficznych się nie doszukałem, ale gramatyka wciąż kuleje :(.


_________________
...


Posty: 12
Dołączył(a): 13.08.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 10:31 
Cytuj  
Wyszly 3 kolejne numery. Sorki ze nie informowałem na bieżąco.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Aby przejść na dany numer kliknij na okładkę.

Przypominam ze nieustanie rekrutujemy do naszego grona redakcyjnego, a więc chętnych do pomocy w współtworzeniu tego magazynu zapraszam do zapoznania się z informacją o rekrutacji >>TUTAJ<<.

Kolejny numer już około 20 września.


Posty: 12
Dołączył(a): 13.08.2008
Offline
PostNapisane: 16 paź 2009, 16:00 
Cytuj  
Obrazek

Tak, to dziś nastąpił ten długo oczekiwany dzień! Składamy w wasze ręce -już ósmy- numer Art of MMO – branżowego pisma o grach MMO! Co znajdziemy w środku? Zaskakująco sporo…
Redakcja stanęła na głowie – nie można temu zaprzeczyć. W pocie czoła, blasku monitorów i setek nieprzespanych nocy stworzyła dla was sporo materiałów! Oto one!:
• Wywiad z organizatorem PGA 2009
• Pierwsza gra – od kuchni
• Konkurs RoM
• Konkurs – Wygraj Xbox 360!
• Alliance Wars
Bogato prawda? Ekskluzywny wywiad z organizatorem największych targów dla graczy w Polsce. Opis marzenia niejednego z nas, czyli stworzenia własnej gry. Aż dwa konkursy, z niebagatelna drogimi nagrodami, czego chcieć więcej? Ano opisu Alliance Wars - nowej polskiej produkcji na rynku gier przeglądarkowych.
A recenzje? Oczywiście są recenzje. Aż pięć recenzji:
• Street Crime
• Runes of Magic
• Rohan Online
• Planet Calypso
• eRepublik
Można byłoby tu dużo opowiadać o tych grach, ale po co? O każdej z produkcji możesz przeczytać w naszym nowym numerze. Dowiedzieć się co je polubiliśmy lub za co dostały po du… ekh ekh uszach.
Zapowiedzi nowych –zbliżających się wielkimi krokami- tytułów, również u nas nie zabraknie. W skład wchodzących m.in. :
• The Secret World
• Project Offset
• Gulid Wars 2
• Bestie Nightwood
A dla najbardziej wytrwałych i wiernych czytelników czeka pozostała twórczość redakcyjna. Słowniczek MMO, opowiadania i felietony.

Miłej lektury w te chłodne dni
Życzy Redakcja mmozin

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2009, 21:53 
Cytuj  
Bardzo, fajnie, ale, w, chuj, za dużo, przecinków, imho.


Posty: 12
Dołączył(a): 13.08.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2009, 07:04 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Bardzo, fajnie, ale, w, chuj, za dużo, przecinków, imho.
Nom racja, korektorce coś odwaliło :D zwróciłem jej na to już uwage ;)

Ktoś planuje udział w konkursach ?


Posty: 46
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 22:28 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
sorry sniperX , ja szlifuje ang i hiszpanski , dodatkowo studiuje francuski i szwedzki , ale to nie zwalnia mnie z poprawnej polszczyzny , co wiecej jest mi w chuj glupio jak kalecze moj rodzimy jezyk , a zdarza sie niestety ze czasem sie miesza . Ale dzieki tomowi staram sie jakos ogarniac :)


Post jest bardzo stary, ale nie mogłem się powstrzymać, rzeczywiście trzeba być poliglotą i purystą językowym, żeby było aż tak "w ch... głupio kaleczyć rodzimy język..." (sic)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.