mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 12:10 
 
@Dana, a nie było to Marble Blast Online na http://www.instantaction.com/ ?


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 12:19 
 
Szukam gry dla dziewczyny heh. Przeszła fear 1 i 2, half life 2 wszystkie epizody, teraz gra w bioshocka 1. Doom 3 zbytnio sie jej nie podoba. Preferuje jakies takie strachawe strzelanki. Grala tez w soldier of fortune 2, ale raczej lepiej cos nowego. Klimaty wojenne srednio jej podchodza. Lepiej tez bardziej prostoliniowe niz "mozna isc gdzie sie chce". Koncza mi sie pomysly ;) Manhunt? :P


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 12:29 
 
Pograj z nia w bc2 razem w squadzie;p


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 12:40 
 
mowi mi, ze lami na multi i woli singla, nie moze ze mna pograc, bo gra na moim kompie ;) left4dead byloby fajne we dwojke ale w singlu mowi, ze nudne.

jeszcze myslalem o:
Penumbra
Call of Cthulhu
Condemned: Criminal Origins
hmm The Thing

ale nie wiem czy to jest calkowite FPP i czy nie za duzo tam przygodowki, zagadek, moga byc ale nie za duzo. A preya musze zobaczyc. Moze AvP3 demko jej sie spodoba, ale kosmos srednio raczej.

i przed chwila wynalazlem Clive Barker's Jericho - wyglada niezle pojebanie :)


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 15:42 
 
Zarzuc jej silent hille, resident evil z klasykow, left 4 dead najbardziej oczywisty wybor imo, dead space ? mozesz jej sprobowac podrzucic vampire the masquarade ale ciezko to nazwac strzelanka, klimat mimo wszystko najs.

Jak lubi fpsy to wszystkie cod'y sa napewno warte uwagi.
wiele dzieciakow podnieca sie multiplayerami ale imo w tej serii wymiata przedewszystkim sp.

Co do Left 4 Dead - sp moze pograc, a mp jest cooperative ;p
w mp zawsze bedzie do dupy jezeli bedzie sie bala grac... co ja powstrzymuje ? strach ze wkurwi jakiegos 10 latka ??
Team Fortress 2 - multiplayer


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 15:44 
 
l4d zdaje sie na split screenie mozna grac na pc

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 15:50 
 
Tak teraz mi przyszlo do glowy, jezeli chcialbys ja podciagnac pod mniej liniowe tytuly moglbys zaczac od sandboxow

polecalbym zaczac od gta 4, saboteur, moze nawet prototype,


btw jakby podeszly jej residenty to przypominam ze na gcn wyszly remaki z serii, maja naprawde zajebista grafike, nawet jak na ta konsole (niestety sterowanie jest rownie chujowe jak w oryginalach)

edit:
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:H ... ideo_games
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:P ... rror_games

have fun :)

pamietam ze demko condemned bylo calkiem sick :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 16:59 
 
SwenG napisał(a):
@Dana, a nie było to Marble Blast Online na http://www.instantaction.com/ ?


Nie. To była gierka normalnie ściągana i instalowana. Jednak dokładnie taka sama, poruszało się planszą by skierować kulkę w dane miejsce. Tak czy siak dzięki, obaczę to marble blast.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 09:08 
 
Ashton thx.

Poki co bioshock bardzo jej sie spodobal. Ja nie gralem w to wczesniej, bo ja w singla jakos w ogole nie gram. Ale calkiem niezly fun jak widze jak gra.

na razie swięta trójca: fear'y, half lify 2 (moze jakies dodatki darmowe?), bioshock, to pewnie bioshock 2 tez jej podpasi.

ona cholernie nie lubi klimatow wojskowych, cod, bf jej sie nie podoba, pewnie dlatego glownie, ze ja w to gram, wiec "wszystko grasz jest glupie" :D

Silent hille, resident evile probowalem, ale cos to sterowanie jej nie pasuje. No i jakies drętwe to.

l4d uznala za nudne heh, ze caly czas nudnie te zombiaki biegna i zawsze tak samo. Painkiller podobny zarzut, ze debilne.

dead space bede probowal by dala kolejna szanse, no ale kosmos i w pewnym sensie widok z 3 osoby ;p

gta 4, saboteur, moze nawet prototype - ona chce szybkiej akcji + sie przestraszyc, a nie gdzies lazic. Probowalem, ale raczej preferencje ma scisle. Chociaz sprobuje ją do multi namowic, by troche mnie zrozumiala dlaczego to fajne, ale co zrobie jak mi zacznie okupowac kompa ;d

W sumie to z innych grala prince of persia, world of goo, troche cogs ;]

I tak sie dziwie, ze sie troche wciagnela w granie ;]

Poki co niech przejdzie bio, pozniej sprobuje:
Clive Barker's Jericho
Penumbra
Call of Cthulhu
Condemned: Criminal Origins

najchetniej bym jej podeslal thief'a 3 ;]


_________________
.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 31.12.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 10:48 
 
Highlander napisał(a):
Ashton thx.

Poki co bioshock bardzo jej sie spodobal. Ja nie gralem w to wczesniej, bo ja w singla jakos w ogole nie gram. Ale calkiem niezly fun jak widze jak gra.

na razie swięta trójca: fear'y, half lify 2 (moze jakies dodatki darmowe?), bioshock, to pewnie bioshock 2 tez jej podpasi.

ona cholernie nie lubi klimatow wojskowych, cod, bf jej sie nie podoba, pewnie dlatego glownie, ze ja w to gram, wiec "wszystko grasz jest glupie" :D

Silent hille, resident evile probowalem, ale cos to sterowanie jej nie pasuje. No i jakies drętwe to.

l4d uznala za nudne heh, ze caly czas nudnie te zombiaki biegna i zawsze tak samo. Painkiller podobny zarzut, ze debilne.

dead space bede probowal by dala kolejna szanse, no ale kosmos i w pewnym sensie widok z 3 osoby ;p

gta 4, saboteur, moze nawet prototype - ona chce szybkiej akcji + sie przestraszyc, a nie gdzies lazic. Probowalem, ale raczej preferencje ma scisle. Chociaz sprobuje ją do multi namowic, by troche mnie zrozumiala dlaczego to fajne, ale co zrobie jak mi zacznie okupowac kompa ;d

W sumie to z innych grala prince of persia, world of goo, troche cogs ;]

I tak sie dziwie, ze sie troche wciagnela w granie ;]

Poki co niech przejdzie bio, pozniej sprobuje:
Clive Barker's Jericho
Penumbra
Call of Cthulhu
Condemned: Criminal Origins

najchetniej bym jej podeslal thief'a 3 ;]


Jak się jej tak nudzi, to widocznie chujowy jesteś w łóżku i wolny czas woli spędzać przed komputerem.
Kup sobie pompke do penisa.

E, Inside frajerku, czytać się naucz. Blow me biiiaaacz.

Haha,ale Highlajdera, zabolała prawda. Pewnie teraz płacze w kącie. :(


Ostatnio edytowano 8 lut 2010, 12:06 przez Grayfox, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 10:53 
 
Oh lawl. Ty chyba musisz przejsc operacje fiuta skoro takie kompleksy masz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 10:54 
 
witaj w ignorach ziom.


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 12:19 
 
Powaznie w bioshocka niegrales ? a inne sp crpg ?

Morrowind + dodatki ?
Knights of The Old Republic (1) ?
Mass Effect ?
Arcanum ?
Fallouty ?


a tak powaznie, w uja sp gier da ci wiecej funu niz gry mp, minus taki ze 90% znich daje ci fun jedynie na jakies 20 godzin ;p znacznie mniej na troche dluzej.


anyway, jak juz mowilem, zacznij powoli dobierac jej gry z wiekszym polem do popisu ;p

gta/saboteur moze maja widok tpp ale sterowanie mniej wiecej takie same.


Co do klimatow wojskowych - zarzuc jej single player cod4 i niech oceni po kilku godzinach.


stracha to mozna zalapac przy kazdej grze jak przez chwile tracisz kontrole, to ze przeciwnicy wygladaja paskudniej i wrzeszcza, wcale cisnienia nie zwieksza =_=;

maly tip od osoby ktora przekonala wlasnego ojca do anime, nieda jej ustac przy jednym gatunku, probuj przekonac ja jak mozesz do badania wszelkich innych najs gier ;P

Tak dlugo jak beda dobre powinna wyciagnac z nich nowe bodzce/zainteresowania :>

To ze upiera sie przy liniowych tytulach i boi mp to raczej jej strach ze se nie poradzi z trudniejszymi grami, polecam zarzucac jej inne tytuly na znacznie latwiejszych poziomach trudnosci ;p doda jej pewnosci siebie.


swoja droga, dawales jej w ogole jakie gta ? seriously, nawet moja kuzynka jak miala 6 lat niemogla sie oderwac od san andreas...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 12:30 
 
gralem gralem, czasem w cos zaczne. Tylko czesto nie mam czasu by "przechodzic", trace watek i wyjebuje. w MP moge pofragowac i wyjsc ;] Takie gry sa fajne ale jak sie zachowuje ciaglosc, jak sie zrobi dluzsza przerwe to mi trudno wrocic.

bioshock to crpg? :P

probowalem juz z cod4, mowila, ze nie podobal jej sie klimat. + ze wszedzie wokol trzeba szczelac. Takie mroczne korytarze to lubi ;p

na mnie szczerze bardziej oddzialowywuje wkurwiajaca muza :)

Mysle, ze ona generalnie mysli, ze gry to strata czasu, wiec tez woli wejsc troche akcji pofragowac i wyjsc. Generalnie nie gra duzo. W kazdym razie musze ją trzymac w ryzach by mi do simsow nie wracala :P No ale sproboje z czyms innym tez.

No i ona nie ma byc takim no lifem jak Ty :P Ma sie tylko nie nudzic jak mnie nie ma.


_________________
.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 12:39 
 
wszedzie trzeba strzelac w cod4 ? napewno mowimy o singlu ? bo ten afair byl bardzo liniowy.


bioshock to jakby crpg ;) upgrejdujesz te umiejetnosci bronie, etc.. zaliczylbym gre raczej do action crpg predzej niz do fps'ow.

jak nie bedziesz ja otwieral na nowe bodzce to moge ci zagwarantowac ze wroci do simsow...

Sprobuj moze witchera ? ;) jako ze polska gra moze ja zainteresuje, uj jeden wie jak mysla kobity. Wiem tylko jedno, bombarduj ja nowymi bodzcami/grami. Jak przejdzie ktoras dawaj nastepna ;p inaczej wroci do simsow, widzialem juz takie przypadki ;p

kolejny tip: zanim podasz jej jakas gre, zastanaow sie co ci sie w niej podoba, i czy jej by sie to spodobalo, jezeli uwazasz ze nie to zastanow sie jak sprawic by sie jej spodobala, by zrozumiala czynniki ktore sprawiaja ze danty faktor jest zajebisty ;)


przyklad: teraz jestes na dobrej drodze by wciagnac ja w crpgi, zarzucaj gry w ktorych ma sie coraz wiekszy wybor drogi i wiecej statow mozna rozwijac.


edit: i nie masz sie co obawiac, mna napewno sie nie stanie... w strategie wciagnelo mnie homm, imperialism i civ, w rts'y command & conquer, w fpsy quake a potem ut, w crpgi fallout, do zadnej z tych gier nie mialem instrukcji, nie znalem nawet tak dobrze angielskiego jak teraz, sporo z tych gier nie mialo tutoriali, a jednak obadalem jak dzialaja i sie wciagnalem ;p gdyby miala zostac taka jak ja sama by szukala nowych bodzcow ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 12:48 
 
thx za rady.

generalnie uwielbia wampiry, kiedys probowala vampire bloodlines... hmm to by moglo sie udac, ale czuje ze to juz ma grafe zjebana. Ale cos z wampirkami by sie przydalo, soul reaver jej sie nie spodobal :/ tylko nie zmierzch online kurwa ;D

w sumie czuje, ze w takie gta4, prototype to chetniej by pewnie grala na konsoli na padzie ;]

cod4 - w sensie, ze otwartej przestrzeni. chociaz w half life 2 bylo tez tak czasem i nei przeszkadzalo heh

lubuje sie tez w takich mini grach logicznych jak world of goo, lucidity itp.

ona to jak uslyszy, ze jakas gra to stwierdzi, ze chujowa z gory :d no i nie chce sie jej dialogow czytac, bo od tego to ma ksiazki ;] na nic tlumaczenia, ze to taka interaktywna ksiazka ;p

poki co mam:
Clive Barker's Jericho
bioshock 2
Penumbra
Call of Cthulhu
Condemned: Criminal Origins
resident evil
silent hill
Team Fortress 2
The Thing
bc2
cod
Manhunt
dead space
gta 4, saboteur, prototype itp.
avp3
vampire: masquarade , bloodlines


_________________
.


Ostatnio edytowano 8 lut 2010, 12:51 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 12:51 
 
spatchowany Resident Evil 4 na gamepadzie.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 12:52 
 
VTM bloodlines najpewniejszy, pozatym mozesz sprobowac jej dac obliviona, koniec koncow moze tam zostac vampirem ;P

Z ciekawosci, jak dlugo jest ona twoja dziewczyna ? jestem ciekaw czy poprostu gra w te gry bo probuje dostosowac sie pod ciebie i udaje ze to wszystko lubi, czy mzoe rzeczywiscie ja to interesuje... anyway, nawet jezeli to chwilowe zainteresowanie, od ciebie zalezy czy wroci do simsow czy zostanie przy normalnych grach.

cod4 niema otwartej przestrzeni, prawde mowiac bioshock jest chyba bardziej otwarty od cod'a


Mass Effect - nie musi czytac dialogow :) idealne do wciagniecia w crpgi.

jak lubi star warsy to kotor - tam tez wlasciwie czytane dialogi, jedynie nie glownej postaci.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 12:56 
 
bedzie ponad dwa lata, mieszkamy razem. generalnie lubila pograc wczesniej Soldiers of fortune 2 / Shade i jakies gry na kurniku i inne bez mojego udzialu gdy mnie nie znala. Ja mam po prostu lepszego kompa a na jej po prostu takie tytuly nie dzialaly. W kazdym razie zdarzylo sie, ze musialem ją odciagac od bioshocka. Sama chce, ale raczej ma specyficzne preferencje. Jak zreszta ze wszystkim u niej... z gory mowi, co lubi a czego nie. Dlatego czesto jak jej coos zapodam to nie mowie co to jest, a jak sie jej spodoba co zazwyczaj mowi, ze nie to dopiero zdradzam jaka etykietka temu jest przypisana. ;]

nie lubi bardzo kosmosu we wszelkiej postaci.

Bloodlinesa kojarzylem z gorsza grafą (moze kiedys slabego kompa mialem), bede musial jej zapodac. jak zobaczy, ze ma zapierdalac na koniu w oblivionie przez 10 minut to sie zdenerwueje ;p

PS. chyba nie ma spolszczenia do bloodlinesow?


_________________
.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 31.12.2009
Offline
PostNapisane: 8 lut 2010, 13:12 
 
To nowość. Ashton jako psycholog.
Cytuj:
Z ciekawosci, jak dlugo jest ona twoja dziewczyna ? jestem ciekaw czy poprostu gra w te gry bo probuje dostosowac sie pod ciebie i udaje ze to wszystko lubi, czy mzoe rzeczywiscie ja to interesuje... anyway, nawet jezeli to chwilowe zainteresowanie, od ciebie zalezy czy wroci do simsow czy zostanie przy normalnych grach.


Człowieku śmiać mi się chce, jak Ciebie czytam, wczułeś się tak, jakby to było jakieś polecenie od Twojego szefa. Kurwa, złe porównanie, bo Ty z domu nie wychodzisz. Chill out.
W ogóle to laska Higlandera to co to to jest? Siedzi tylko w domu jak w klatce i czeka aż narzeczony wróci z pracy?
Niech sobie sama qrwa tych gier poszuka, mózg chyba ma? Korzystać z internetu umie?
I w ogóle zajebiście, na forum MMORPG, czytam jaka jest laska Highlandera. Ma specyficzne preferencje, jak we wszystkim, bla bla.

I niech polubi kosmos, bo tam wypierdalamy za kilkanaście- kilkadziesiąt lat.

A i w ogóle stary to jak ona przez 10 minut nie może na koniu wysiedzieć to ja wam współczuje.

SZACUN, NO OFFENCE!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.