mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 190  Następna strona

Kupujesz BF:BC2?
Tak, na PC 48%  48%  [ 95 ]
Tak, na PS3 6%  6%  [ 12 ]
Tak, na Xboxa 7%  7%  [ 13 ]
Nie 39%  39%  [ 78 ]
Liczba głosów : 198
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 21:36 
Cytuj  
nie wiem ja cos tam odblokowalem medykiem, pozniej dlugo nie gralem. Ostatnio sobie wzialem od tak sobie i ponad 20 fragow, masa punktow za odrodzenia i apteczki, chyba 3 bron medyka. prawie niesmiertelny, czasem krotkie serie czasem ciagiem, ale raczej serie.

http://www.youtube.com/watch?v=AuMK0ca99cI aaaaaaa


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 21:58 
Cytuj  
Jak na moj gust to medyk z m60 + perk z zwiększonym acc i dmg robi pogrom, ze szturmowiec sie chowa, ale tez trzeba umiec z tego strzelac, a nie jebac full auto


http://www.youtube.com/watch?v=dOxRjXwq ... r_embedded


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 22:17 
Cytuj  
zmodyfikowalem u nas ts, bc2 ogolny, team 1, team 2, od koloru do wyboru.

Co do konsole vs pc. Nyx nic do Ciebie nie mam, poza tym, ze po prostu co ktos pisal to sie pojawiales. Mnie denerwuje to wszystko tez i nei zaprzeczam, ze na konsolach lepiej bez problemow. Aczkolwiek uwazam, ze gra jest na tyle zajebista, ze imo warto czekac az to wszystko fixna na pc. Z tego co slysze to na xboxie tez jest cos nie tak z polaczeniami.

Ok na konsolach są klanowki itp. ale w przypadku tej gry raczej takiego czegos nie bedzie. Nawet teraz juz grzmi o ligach ladderach, nagrodach itp .w wersji pc. Nie wiem jak grafika na konsoli, ale na pc jest sweet w dx11, slyszalem, ze na konsoli jest znacznie nizsza rozdzielczosc (nizsze obciazenie serwerow). 32 graczy, wlasne serwery dedykowane. Mod toolsy w przyszlosci, modyfikowane konfigi serwow, admin toolsy. Config gracza bardziej przystosowywalny. Mycha i klawa, joystick. Na konsoli EA zrezygnuje z serwow i juz nie pogracie (chociaz czy w tym przypadku na pc master serwer ea nie moga zrobic tego samego? ;) ). Wiecej do popisu beda mieli sami gracze, szukaja rozwiazan itp. A na konsoli co zmodyfikujesz? Dla casuala moze i konsola lepsza. Ale dla mnie pewne gry fpsy i rtsy i jakies jeszcze tylko pc poki co, chyba, ze to wszystko bedzie mozliwe na konsoli (ale wtedy pewnie i tam beda problemy)

Niech kazdy gra na czym lubi i tyle.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 22:25 
Cytuj  
to jest wlasnie pojebane:
Bad Company 2 - Plasma Down (again)
Mar 07 2010 20:51:15 by liv3d
It appears EA's backend server has died yet again this evening, causing more issues for people trying to connect / join servers

gdyby nie ten serw EA, zaleznosc miedzy naszym a ich (zebym nasz dzialal musi tez dzialac ich) to nasz by sobie mogl spokojnie smigac.

patrzac po innych serwach to tez leza...

serwer up, na pc bylo 50 tys ludzi chyba w jednym momencie online.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 22:42 
Cytuj  
No mnie nie dziala, nie chce mi sie juz kombinowac :<
Jutro mam nadzieje cos poprawia i mozna bedzie sie pobawic dluzej, hehe, bo zabawa przednia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 22:43 
Cytuj  
imo to skonczy sie jakis ultra mega patchem ;p

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/421736.page
stale celowanie itp


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 23:09 
Cytuj  
Jezeli chodzi o grafike high to wszystko jest tak jak na pc w max detalach razem z efektami HBAO tylko rozdzialka jest 720p. Rozgrywki klanowe na konsolach tez beda bo jest wsparcie ingame. Ogolem roznica jest taka ze jest nizsza rodzielczosc(i tak na 42 calowej plazmie gra wyglada bosko) i ludzi na serwerze jest 24.
Ja jak najbardziej rozumie wasza irytacje bo tez by mnie kurwica brala jak tak zajebista gra porpsotu nie szla mi z powodu niewydolnosci serwerow. Bo czy na pc czy na konsolach, ogolem ta gra jak dla mnie wymiotła wszystkie fpsy.
I na koniec, jestem z pokolenia co sie wychowalo na cs 1.6 i starszych wersjach, co zamiast chodzic do szkoly wolalo isc do kafejki w csa napierdalc. :D Tak wiecj pojecie jako takie mam o fpsach. Wybralem granie na padzie bo po piersze siedze przed tv rozwalony w fotelu po drugie granie na myszcze i klawie stało sie dla mnie zbyt banalne i tu pojawila sie konsola z padem, ktora dala mi nowe wyzwanie :)


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 23:33 
Cytuj  
Btw. orientuje sie ktos jak mozna dostac M1?
Niby tam zarejestrowac gre na veteran.battlefield.com.. ale ktos wie, ile tych gier musi byc i kiedy dadza?

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 23:53 
Cytuj  
medykiem (czyli ckmem) grało mi się w chuj słabo do momentu kiedy sflankowałem team przeciwny i wykosiłem jedną serią 7 graczy, było epic

**

Posty: 275
Dołączył(a): 30.04.2008
Offline
PostNapisane: 7 mar 2010, 23:58 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Btw. orientuje sie ktos jak mozna dostac M1?
Niby tam zarejestrowac gre na veteran.battlefield.com.. ale ktos wie, ile tych gier musi byc i kiedy dadza?


No ja zarejestrowałem BF2 i mam veteran rank 1 i na liście unlockow mam Garranda odblokowanego....grałem nim tak przez godzinkę w środę.Potem M1 zniknął wszystkim w ekranu wyboru ekwipunku.Trzeba poczekać aż DICE to naprawi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 00:00 
Cytuj  
Miałem nadzieje, że teraz pogram bez lagów. Myliłem się, niegrywalne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 00:12 
Cytuj  
Najnowsze info w sprawie problemów z połączeniem.
Na twitterze piszą jeszcze, że zajmują się też problemami z PB.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 00:28 
Cytuj  
dla mnie chore, ze do konsoli rzadko mozna podpiac mysz i klawe. Do pc mozna pada podpiac. Wydaje mi sie, ze przez to pc by dostaly bardziej po dupie. Mimo wszystko na ten czas scena esportu dalej kroluje na pc. A wspomniany cs 1.6 chyba ma najbardziej prestizowe i najdrozsze imprezy. No chyba ze starcraft? ;]

I tak, uwazam za chore wypuszczenie gry w takim stanie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 02:21 
Cytuj  
na caly jutrzejszy/dzisiejszy dzien dam rush


_________________
.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 20.03.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 07:32 
Cytuj  
Ehh pozostaje czekać na jakis konkretny pacz który pozbedzie sie tego gowna ; /. Anyways, mimo tych problemow gra sie swietnie ;] Ciutek mi jeszcze brakuje do m16, ale nie wiem czy przebije an-94 w kwestii celnosci ;]


_________________
Obrazek

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 08:28 
Cytuj  
z lekkim spoznieniem zaraz jade sobie kupic bc2 ,dozobaczenia ingame ;)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 09:01 
Cytuj  
Mam nadzieję że fixną niedługo bo z GROMikami i resztą bym polatał żeby potem wszyscy mogli gadać jaki ze mnie nub :-D

Mi się najlepiej gra assaultem jednak , bardzo duże możliwości z red dotem napierdziela lepiej niż recon :-) i tak zanim odblokuję wsio to minie kupa czasu z tymi całymi d/c i kickami z PB.

Widzę że tu dużo ludzi ma całkiem niezłe ratio nie to co ja :-D

Zauważyłem ciekawą rzecz jak mi się uda obejść przeciwnika "od tyłu" ( bez skojarzeń :P ) to mogę wyciąć z 5-8 ludków z noża zanim się zorientują , miałem już parę razy taką sytuację że jak tak latałem po bazie przeciwnika to przeciwnicy spokojnie przebiegali koło mnie i nic do czasu aż im z noża nie przywaliłem :-D


_________________
Mam leniwe szare komórki.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 09:15 
Cytuj  
to nie jest baserape....jesli ejdna osoba wyrzyna tyle osob to swiadczy to tylko o glupocie przeciwnika,co innego jak by nad baza latal apache ,wszystkie pojazdy ostrzeliwalyby baze etc,to jest rape ;)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 09:42 
Cytuj  
Cytuj:
Oraz chyba bede juz musial zaczac kickowac za baserape/spawnrape.


LOL admini na serwerze = fail. Przeciez to najlepsza rzecz w bfie ze mozna obejsc przeciwnika od tylu atakujac lub walic heady w graczy wybiegajacych z respa jako obronca. I nagle sie taki admin pojawia i zaczyna pie@#% bo grac nie potrafi z kolegami i wyjsc z respa.

Ciekaw jestem ile z takich osob mialo kiedykolwiek smoke granade na karabinie. Pewnie zaden bo lata banda polakow z granatnikiem a jak im sie M-com odsloni to nie wiedza co robic bo co probuja go uzbroic to dostaja w glowe od kolesia co ich widzi z konca mapy.

Serio jak widze admina na serwie to az chce dac logout bo za zaraz bedzie grozenie banem za spawn kill czy C4 na heli w respie...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2010, 09:56 
Cytuj  
Kiedy przy bazie stoją 2 czołgi + 5 osób, a po respie ginie się w max 5 sekund to jest to trochę bez sensu, sam przyznasz Sou?
Raz zdarzyło mi się coś takiego i skończyło się quitem prawie wszystkich rape'owanych.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3794 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 190  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.