mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 18:31 
Cytuj  
ee w jakas persone 5 bym pogral na ps3 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 18:51 
Cytuj  
No to lol, stawiam, ze w nowej Personie bedzie wiecej takiego number crunchingu niz w Finalu.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 20:50 
Cytuj  
Saturn i MM: PS3 + GoW3 = 1350PLNow. Jutro bedzie moja :> ...

T.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 20:54 
Cytuj  
GoW 3 pierwszym prawdziwym system sellerem PS3?
Ja poczekam aż hype opadnie, a wraz z nim ceny nówek na allegro, na razie mam w co grać.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2010, 21:09 
Cytuj  
I tak mialem w planach PS3 wiec GOW3 do tego to dodatkowy profit ...

T.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 03:24 
Cytuj  
Moje wypociny na temat Demons Souls :D

Pograłem 12 godzin 9 godzin pierwszą postacią, (9 godzin niezliczona ilość śmierci, soul level 30) nauczyłem się sterowania, i respektu do gry. Potem skasowałem pierwszą postać stworzyłem nową (ta sama klasa Knight) i jak na razie idę jak burza :D:D

Dzięki temu że już wiedziałem co i jak poszło mi o niebo lepiej, w 3 godziny nabiłem soul level 31. Zabiłem Tower Knight, zabiłem Pająka. I zginąłem tylko 1 !!! RAZ ..... Zostałem najechany :cry: i przegrałem, gdyby nie to miałbym w 100% czyste konto hehe ktoś jeszcze może się tym pochwalić?? :D

Naprawdę wszystkim polecam to co ja zrobiłem, stwórz postać naucz się nią grać, nie przejmuj się że giniesz itd. Potem zrób tą samą postać na nowo i poczuj różnice :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 04:30 
Cytuj  
ok to jestem po kilku godzinkach z GOWIII...:) nie mam słów na to co się tam dzieje i to od pierwszej sceny

pierwsze 30min to TOTALNA MIAZGA, wiadomo że teraz 'epic' jest troche wytartym określeniem ale tutaj pasuje bo takie właśnie jest - ma rozmach, nieprawdopodobną skalę i burdel nie z tej ziemi, takiego czegoś jeszcze nie widzieliście, serio.

potem przystępujemy już do rzeźni, gra ma rating M i to widać, niektóre akcje są ostre, niektóre nawet na granicy dobrego smaku ]:-> co powiecie na QTE z deptaniem czyjejś głowy mashując kółko? wydłubywanie oczu znacie już z dema, naprawdę to co robi Kratos może sie podobać, on jest motherfuckerem i czuć power jego uderzeń ; sposobów na robienie krzywdy jest na pęczki

muszę wspomnieć o grafice i soundtracku, grafa przeszkadza bo jest za dobra, poważnie aż ciężko się skupić na klepaniu combosów bo ilosć detali i efekty sprawiają że czacha dymi ; wrzucili jakiś fajny post processing i motion blur przez co gra 3/4 czasu wygląda jak CGI, Kratosa ogłaszam najlepiej wymodelowanym charem ever ; no i ta krew hehe, bardzo ładnie zrobiona i zostaje nawet na cutscenkach - Kratos stoi i gada tak chamsko ubrudzony, ehhh jak go nie lubić :]
muzyka, która przygrywa tle jest ekhm boska, te chórki i muzyka bitewna nadaje ton krwawej łaźni toczonej na ekranie ; do want ost asap, theme z menu to absolutny mistrz ;

co jest w tej grze najlepsze - bossowie. no takich starć nie ma nigdzie, poprzednie GOWy klękają i proszą o litość, z tych bossów których widziałem podobali mi się...wszyscy. ani jednego słabszego motywu ; a to jak się z nimi rozprawiamy to już musicie zobaczyć sami a to jest piękne po prostu, lekka nutka artyzmu w tym temacie :lol: :lol: :lol:

gra ma też słabsze momenty, nie podobało mi sie kilka (irytujących) segmentów (gram na titan-hard) , dokładniej to co z dema czyli skakanie po harpiach, przelot w górę tunelem omijając belki i fireballe) i jeszcze kilka bieganych segmentów które nie wyszły najlepiej imo ;

nigdy nie jarałem się specjalnie GOWami (1 czy 2), to były dla mnie po prostu dobre slashery i nic ponadto, ale GOWIII...on przebija swoje prequele we wszystkim, przede wszystkim w skali hardkoru - i ta cześcią przekonał mnie do siebie najbardziej, a Kratos jest moim hero :lol: powinien być maskotką Plejstejszyn,

TLDR - kolejna gra, którą każdy powinien zobaczyć bo potrafi zadziwić a Kratos jest skurwielem ale za to go lubię :>


ZEUUUUUUUS, I will have my revenge!111

PS. nie wiem jak tam pl wersja, zobaczę przy 2gim playthru, potem się wypowiem jak tam Linda zarządził


_________________
you are already dead

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 11:07 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Moje wypociny na temat Demons Souls :D
(...)


znaczy się mamy kolejnego "trafionego" :)
poczekaj aż przejdziesz grę pierwszy raz i zaczniesz NG z poziomem postaci 70-100.
Wtedy przy jednym przechodzeniu bossa można się spodziewać 3-4 inwazji a poza tym samo PvM jest dużo trudniejsze bo zwykłe mobki są średnio 4x mocniejsze i sporo bossów ma lepsze AI (albo ilość HP boss'a eliminuje możliwość zabijania ich np. poison fieldem albo z łuku).

jedyne co mi przeszkadza w tej grze to brak komunikacji głosowej przy grze z randomami
ale to akurat generalna bolączka PS3 - nie wiem jak można było zrobić konsolę bez sensownego wsparcia voice chatu


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 13:19 
Cytuj  
W Empiku jest do dostania limitowana wersja GoW III + GoW I+II + bonusy w wielki pudle. Cena 549zl


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 13:29 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):

znaczy się mamy kolejnego "trafionego" :)
...


Karol mała prośba :P dało by się wszystkie twoje posty/poradniki na temat DS, przenieść do DS Lista kontaktowa??

A tak btw, czy tylko mnie zdziwił fakt że po włączeniu gry nie było żadnego patcha?? albo czegoś?? :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 14:45 
Cytuj  
http://grrr.pl/2010/03/18/caly-god-of-w ... Grrr.pl%29

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 14:58 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Karol mała prośba :P dało by się wszystkie twoje posty/poradniki na temat DS, przenieść do DS Lista kontaktowa??

A tak btw, czy tylko mnie zdziwił fakt że po włączeniu gry nie było żadnego patcha?? albo czegoś?? :P


Patche powinny być - ze 4 były.
http://demonssouls.wikidot.com/game-patches
Może tak szybko się ściągały że nie zauważyłeś.
A co do wydzielania postów to nie mam uprawnień na to subforum a poza tym to sporo roboty :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 15:02 
Cytuj  
Karol, patche są do wersji azjatyckiej (tak wynika z tej strony), więc może zmiany w US były od początku.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 15:25 
Cytuj  
Faktycznie - US wersja wyszła od razu z patchem 1.4.
Mój błąd.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2010, 20:29 
Cytuj  
ta limitka jest kozacka jak cholera. Właśnie widziałem zdjęcia na polygamii. Cud, miód i orzeszki w jednym. Pudełko to małe arcydzieło. Co prawda cena przegięta ale w sumie - dostajemy 3 gry a nie jedną.

Wiadomo ile tych limitek wyszło na świat?

Ja swojego GoW-a 3 będę miał jutro. Pogram pewnie dopiero w przyszłym tygodniu ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 11:55 
Cytuj  
Jednak dałem się hype'owi i kupiłem GoWa 3 (za 193 zł, odbiór w sklepie). Przyda mi się coś na odstresowanie.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 13:36 
Cytuj  
Właśnie widzę, że robson ma już od 3 dni gowa za 189.
Ale ja poczekam, bo coś czuję, że cena ładnie spadnie - na allegro niektórzy już za 179 wystawiają.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 15:16 
Cytuj  
Ma ktos doswiadczenie z Zavvi.com? Jak dlugo moze isc przesylka do Polski? Wczesniej zamawialem w ShopTo.net, coprawda 3,5 funta za wysylke, ale mialem paczke 4 dnia w domu.
Teraz zamowilem w Zavvi z przesylka za 0,99 funta, 8 dni minelo i nic... dlugo tak jeszcze?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 17:09 
Cytuj  
Demons Souls :D:D:D:D Kocham tą grę !!!

To jest prawdziwa gra, dla prawdziwych graczy, a nie jakieś ślepe naciskanie klawiszy.....

OK zbiłem Tower Knight, zabiłem pająka, potem płonącego pudla, Boga Smoków, po tym smoczku odblokowała się ta brama za Tower Knight.

I od tego momentu mam wrażenie że Prawdziwy Demons Souls się zaczął :P Ludziki są teraz naprawdę silne i "inteligentne", każda walka naprawdę wymaga przemyślenia całej sytuacji.

W tej samej lokacji była sytuacja gdzie ten koleś spedalony synalek króla, uciekał przed kimś i mnie prosił bym mu bramę otworzył, potem jak zobaczyłem co go goni adrenalina mi skoczyła o 100% :P

Serio po 3 godzinach grania trzęsą mi się ręce, jak wchodzę do nowej krainy gdzie nie wiem co i jak muszę herbatkę ziołową popijać by uspokoić nerwy :D:D

PvP jest genialne w końcu gra gdzie wygrywa koleś który naprawdę umie grać a nie koleś co spędził więcej godzin w grze i ma lepszy sprzęt ....

Gram jako Knight i się zastanawiam czy warto rozwijać Dexterity??? Wszystkie bonusy zależą od broni?? A na razie biegam z Long Sword + 5.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 17:14 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
wygrywa koleś który naprawdę umie grać a nie koleś co spędził więcej godzin w grze i ma lepszy sprzęt ....

Guzik, zdarzają się sytuacje, gdzie przeciwnikowi jednym strzałem zabiera się minimalną ilość hp, a dla niego jest się na jeden cios. Wystarczy, jak Karol utrzymuje niski poziom, ale ma dobry sprzęt.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.