mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 17:35 
Cytuj  
GOWIII skończony, trylogia zamknięta (chociaż...)

gra pękła w 12h z hakiem, zaraz siadam drugi raz z pl dubem no i jest masa unlocków i jakieś challenges - to nie jest gra typu przejdź - zapomnij, z miłą chęcią usiądę do tego ponownie bo ostra jatka się nie nudzi

na hardzie jest naprawdę wymagająca, byłem o krok od roztrzaskania pada (raaaage) jest kilka naprawdę trudnych walk, do jednej podchodziłem tak z 40 razy...

niezłym zaskoczeniem jest kilka zagadek pod koniec gry, motywy zapożyczone z takich gier i filmów, że nie zdradzę - będziecie mieć zdziwko =) i z przynajmniej jedną się trochę pomęczycie

pisałem już że każdy boss jest supah, tak jest do końca gry, ale szkoda, że nie ma już później takiego pierdolniecia jak na początku gry...no ok, może 2 podobne akcje, ale chciałoby się więcej ; finisz wszystko wynagradza na szczęście

GOWIII wchodzi na nowy poziom okrucieństwa =) można się ostro wyżyć. To że musicie w to zagrać jest dosyć obvious, c'nie?


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 17:36 
Cytuj  
Keii ale co jest piękne jak zaatakuje cię silniejszy gracz :D:D Masz tyle opcji by go w chuja zrobić :P

Wczoraj mnie najechał jakiś koleś, (po walce mi fajną wiadomość dziękując za walkę) od razu wiadomo że miał wyższy level ode mnie (super mieczyk), ale fartem się trafiło że byłem niedaleko naprawdę mocnego NPC (po pająku idziesz w lewo, stoi koło wielkiego wybuchającego żuka), ok ja zaczynam go walić z łuku by do mnie podszedł, ja szybki unik, trochę szczęścia i zaczął atakować "Najeżce" :D:D I było w tym momenice 2 na jednego :D

EPIC

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 19:23 
Cytuj  
Perrin - shopto.net w UK gwarantuje next day delivery - wysyłają tego samego dnia. Z zavvi jest różnie - mają dobre promocje i niezłe ceny, ale nawet w samym UK czasami trzeba poczekać 4-5dni na przesyłkę. Więc spokojnie na 99.99% nie powodów do paniki ;)

do MAG-a ukaże się dodatek:
btw czytałeś:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,7 ... o_MAG.html
i będzie double exp przez 3 dni po premierze tego dodatku. W sumie oprócz granatów błyskowych nic ciekawego, ale twórcy zapowiadają, że będą następne DLC, co lepsze wszystkie za free :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 20:38 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Wczoraj mnie najechał jakiś koleś, (po walce mi fajną wiadomość dziękując za walkę) od razu wiadomo że miał wyższy level ode mnie (super mieczyk), ale fartem się trafiło że byłem niedaleko naprawdę mocnego NPC (po pająku idziesz w lewo, stoi koło wielkiego wybuchającego żuka), ok ja zaczynam go walić z łuku by do mnie podszedł, ja szybki unik, trochę szczęścia i zaczął atakować "Najeżce" :D:D I było w tym momenice 2 na jednego :D

EPIC


Tia, tyle że generalnie to dla PK moby są "friendly" więc trafić go mogą "przypadkiem" (obszarówką) więc to raczej rare sprawa.
Natomiast nie ma czegoś takiego, że "gościowi zdejmujesz mało HP a on Cie zabija jednym ciosem" - to ZAWSZE jest efekt niedopasowania ekwipunku do przeciwnika (w sensie że on się ustawił na counter dmg który Ty zadajesz). Ale nie ma sytuacji idealnej - tzn nie da się zabezpieczyć przed wszystkimi rodzajami dmg na raz. Próbowałem, kombinowałem i to niewykonalne - max przed czym się w miarę możesz zabezpieczyć to 2 resisty na 3.
Są za to 2 bronie które mogą zadawać wszystkie 3 typy obrażeń na raz (Blueblood sword i Meat Cleaver pokryte black turpentine).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 22:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Perrin - shopto.net w UK gwarantuje next day delivery - wysyłają tego samego dnia. Z zavvi jest różnie - mają dobre promocje i niezłe ceny, ale nawet w samym UK czasami trzeba poczekać 4-5dni na przesyłkę. Więc spokojnie na 99.99% nie powodów do paniki ;)


Ok, dzieki. Postaram sie jeszcze przez pare dni nie panikowac.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2010, 23:03 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Natomiast nie ma czegoś takiego, że "gościowi zdejmujesz mało HP a on Cie zabija jednym ciosem" - to ZAWSZE jest efekt niedopasowania ekwipunku do przeciwnika (w sensie że on się ustawił na counter dmg który Ty zadajesz). Ale nie ma sytuacji idealnej - tzn nie da się zabezpieczyć przed wszystkimi rodzajami dmg na raz. Próbowałem, kombinowałem i to niewykonalne - max przed czym się w miarę możesz zabezpieczyć to 2 resisty na 3.
Są za to 2 bronie które mogą zadawać wszystkie 3 typy obrażeń na raz (Blueblood sword i Meat Cleaver pokryte black turpentine).

Dopasowanie-niedopasowanie, ale Karol fakty są takie, że jak ktoś gra po raz pierwszy, to może się zdarzyć, że przyleziesz mu taki Ty i ma raczej pozamiatane :P

@redruM:
Też zacząłem na hardzie i w sumie nie zaszedłem jeszcze daleko, ale już z Posejdonem się trochę pomęczyłem (ale nie jakoś strasznie, beż rage'a również - z drugiej strony to sam początek gry... :P). Ciekawe czy później będzie jakoś masakrycznie trudniej...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 08:50 
Cytuj  
Need help , przyznam ze mam problem z DS , gram juz jakies 7+8h i mam wciaz level 1 , wiekszosc czasu spedzam ofc jako trupek z polowa hp, jak tu sie zdobywa te soul levels.

Sorrki za brak polskich liter ale znow mi sie klawa przestawila


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 09:10 
Cytuj  
Musisz przejść pierwszego bossa (penetratora) w soul form i dopiero po nim w nexusie będziesz mógł podnosić sobie startsy (soul level), kupować czary, miracle etc.
Większość ludzi na tym wymięka bo ten pierwszy level jest ciężki jeśli nie umiesz dobrze walczyć (w sensie opanowania sposobu efektywnego używania broni jakie dostajesz na starcie) - trzeba to po prostu wytrenować padając i wkurwiając się :)
Jeśli na tym pierwszym levelu tracisz dusze - osraj to. Może Ci się wydawać, że to ważne ale tak naprawdę to ilość dusz jaką tam zbierasz później się robi w 5 min.

Ważne jest, żebyś z tego levelu wyciągnął 2 itemy jakie się na nim znajduje.
Cling ring (podnosi Twoje HP w soul form) i Thief ring (zmniejsza agro od mobów).
Jak je zbierzesz i wyekwipujesz to gra stanie się DUŻO łatwiejsza - przestaje się na Ciebie rzucać 5 mobów na raz tylko będziesz w stanie je wyciągać pojedyńczo, zachodzić po cichu od tyłu pod backstab etc.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 09:18 
Cytuj  
Clink Ring zdobyłem , thief ring nie :( a zabiłem jakiegoś tam bossa Phalanx czy jak mu tam było, fakt , faktem że te pare godzin mi dużo dało żeby poznać system walki choć i tak nubem jestem :-)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 09:48 
Cytuj  
Thief ring jest na takim podwyższeniu gdzie stał Ostrawa (a pod nim 5-7 mobów z pochodniami).
Żeby tam się dostać trzeba za pierwszym blue eye knightem zejśc po schodach i z tych schodów zeskoczyć na murek. Przejśc kawałek po tym murku i zeskoczyć na podwyższenie, na które normalnie nie da się wejść (tam leżą zwłoki a w nich thief ring).

na tej mapce
http://www.geocities.jp/kouryakubo/ds_e ... rt011.html
z punktu 9 przechodzisz do punktu 13 (schody) i to z nich trzeba skakać (już ze schodów widać te zwłoki, niżej na dole)

Tutaj masz full opis levelu:
http://demonssouls.wikidot.com/walk1-1


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 10:16 
Cytuj  
W końcu zacząłem FF13 i muszę powiedzieć, że nie intro i cały początek nie wbija w fotel tak, jak to się działo przy poprzednich częściach. Niby skok na nową generację konsol, długie lata pracy i różnica między 13 a 12, aż tak nie powala. Heavenly Sword czy choćby pierwszy Uncharted prezentują taki sam poziom. (o gameplayu wpowiem się jak będę miał powyżej 50 godzin gry).


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 10:45 
Cytuj  
Czy ktoś może mi wyjaśnić co za przygłup, bo inaczej nie mogę go nazwać, ustalił cenę DA: Awakening na PS3? 139 PLN?! Na PC, w pudelki, w zajebiście drogim Empiku gra kosztuje 89 PLN. Ja naiwny, zawsze myślałem, że za wysokie ceny gier na PS3 odpowiada nośnik, a tutaj się okazuje, że to jednak zwykłe robienie graczy w wała... Nie wiem jak innym, ale mi się automatycznie przestało chcieć w to grać :|


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 11:00 
Cytuj  
Musiałem coś pominąć bo Ostravy nie widziałem, wracam :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 11:02 
Cytuj  
Łatwo go w sumie przeoczyć. Uważaj, żeby go nie zabić, bo nie spotkasz go później przed starciem z jego Black Phantomem. Ja przypadkowo wpakowałem mu miecz w plecy, kiedy chciałem zbackstabować blue knighta z którym walczył... No ale przynajmniej szybciej miałem klucz do mauzoleum.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 17:00 
Cytuj  
taaa, a ja ten klucz zgubiłem. Ostrava mi padł jak go eskortowałem, dopiero potem doczytałem, że miałem coś z niego zlootować i dupa zbita. Ani Ostravy ani klucza :/
Ale to jeszcze jak grałem w azjatycką wersję gry..

Vejitta - ceny gier na konsole są zawsze z bliżej mi nieznanego powodu 30-40% droższe niż na PC-ta.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 17:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Vejitta - ceny gier na konsole są zawsze z bliżej mi nieznanego powodu 30-40% droższe niż na PC-ta.

Z wiadomego - firmy muszą płacić Microsoftowi/Sony, żeby móc wydać gry na ich sprzęt (bo producenci konsol na hardware tracą, nie zyskują), a w przypadku gier na PC tego problemu nie ma.


_________________
Obrazek

*

Posty: 57
Dołączył(a): 17.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 19:30 
Cytuj  
Jakie skradankowe gry są na PS3? Coś jak MGS. Kiedyś widziałem coś w klimatach średniowiecznej Japonii, można było grać we dwójkę (tak mi się wydaję:)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 19:35 
Cytuj  
Nie chodzi Ci przypadkiem o Tenchu? Z tym, że żadna część na PS3 się nie ukazała.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 19:47 
Cytuj  
skradanki wyginęły, nawet w MGS4 nie ma starego przyklejania się do ściany plecami

gry które mają trochę stealtha albo jego inny typ :

Splinter Cell Double Agent
Batman AA
Assassin's Creed 1/2
MGS4


_________________
you are already dead

*

Posty: 57
Dołączył(a): 17.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2010, 20:48 
Cytuj  
Tak dzięki chodziło o Tenchu. No szkoda że nie ma czegoś takiego na PS3.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.