mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 mar 2010, 15:43 
Cytuj  
Ja sie poddalem jak gralem na normal czy tam hardzie przy Hadesie i gra polecila mi zmiane na latwy(wiec gram na latwym), dodam ze pierwszy raz gram w GoW , mam takze zamiar go przejsc na wszystkich poziomach trudnosci ;p

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 07:48 
Cytuj  
ja tam od razu zaczynam na easy. W GoW 1 i 2 wcale nie było tak łatwo.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 09:26 
Cytuj  
GoW 1 i 2 (remasterowane) - IMO najlepsze value for money w ciągu ostatniego pól roku - może nawet roku. Dobre 15-20 godzin zabawy, no i mogę spokojnie się za 3kę zabierać ;)

A co do poziomu trudności - zastanawiam się nad rozpoczęciem kampanii pt. "Pierdolę - gram na easy"... Jak się człowiek starzeje i ma 1-2 godziny na granie dziennie (i to przy dobrym układzie wiatrów), to chcę się pobawić, a nie wykazywać się małpią zręcznością i zastanawiać się "gdzie tu sobie przyszyć 3cią rękę". Z tego samego zresztą powodu doszedłem ostatnio do wniosku, że chcę gier liniowych, a nie pieprzonych sandboxów w których możesz "zrobić wszystko" ;P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 10:26 
Cytuj  
w przypadku GoW - skonczenie go na hardzie zajelo mi 12 godzin

na easy pewnie padlby w okolo 10

nie tylko mam wiecej godzin 'funu' (dla mnie failowanie to tez fun, nie rage'uje jak 13latek jak mi sie cos nie uda) ale daje mi to po prostu wieksza satysfakcje ;]

co do sandboxow vs gry liniowe to imo idealnym balansem jest gra typu Heavy Rain - niby liniowa, ale kazdy z chapterow mozna skonczyc na 6 sposobow i to w jaki sposob go skonczysz ma wplyw na to co bedzie dalej ;]

natomiast typowe sandboxy - dla mnie rockstar robi to najlepiej, GTA IV bylo rewelacyjne. Po prostu lubie czasem pograc sobie w gre bez jakiegos celu, byle sobie pochodzic po miescie i nabic morde wlascicielowi kawiarni internetowej.


_________________
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 11:11 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
A co do poziomu trudności - zastanawiam się nad rozpoczęciem kampanii pt. "Pierdolę - gram na easy"... Jak się człowiek starzeje i ma 1-2 godziny na granie dziennie (i to przy dobrym układzie wiatrów), to chcę się pobawić, a nie wykazywać się małpią zręcznością i zastanawiać się "gdzie tu sobie przyszyć 3cią rękę". Z tego samego zresztą powodu doszedłem ostatnio do wniosku, że chcę gier liniowych, a nie pieprzonych sandboxów w których możesz "zrobić wszystko" ;P

Podpisałbym się pod tym, gdyby nie to, że strasznie lubię zdobywać trofea ;p


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 11:20 
Cytuj  
ja robię tak, odpalam grę, sprawdzam listę trofeów w XMB i ustawiam najniższy możliwy poziom trudności, za który jeszcze wpadnie mi sporo trofików. Platyn nie robię więc trofea w stylu "przejdź całą grę na ultra titan hard impossible w 30min nie ginąc ani razu" olewam z góry ;)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 12:22 
Cytuj  
System achievementów to chyba najlepszy sposób na przykucie człowieka do gry na dłużej od lat. Do tego przy minimialnym nakładzie developerskim.

Nie mam konsoli ale tak patrząc na te wszystkie odznaczenia zastanawiam się czy coś z tego macie czy to tylko po prostu do zwiększania e-peena służy (bądź jak to niektórzy nazywają - dla większej satysfakcji)? Bo np. jakieś akcesoria/gry od Sony dla największych hardcorowców (albo 1 mających platynę w grze) w sumie dobrym pomysłem by było...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 12:42 
Cytuj  
raczej nie ma znaczenia, chociaz kto wie na jakiej podstawie sony losuje zaproszenia do bet :)


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 13:05 
Cytuj  
OK 25 godzin mi to zajęło ale w końcu pokonałem Demons Souls !!! :D:D:D

Takiej satysfakcji z końcowych napisów nie miałem od dawna :P

Gra nie jest aż tak trudna, szczerze więcej razy ginąłem spadając w przepaść niż od bycia "zabitym". Poziom trudności niektórych bossów był śmieszny, zabicie wielkiego Trolla na bagnach z maczugą, było dla mnie trudniejsze niż zabicie dajmy na to "Brudnego giganta".

Niby mogę grać teraz od nowa tą samą postacią, ale nie za bardzo mi się chcę, teraz jak gram jestem tak jakby odłączony od online nie pokazują mi się wiadomości od innych graczy, nie przebiegają koło mnie białe fantomy itd, nie mam już tego fajnego uczucia że gram pośród innych ludzi.

Grę gorąco polecam jest naprawdę wciągająca, a i świat zrobiony przez Japończyków oparty na europejskiej mitologi jest super, od czasów Lineage 2 to co widzę na ekranie nie sprawiało mi tyle radości.

Mam szczerą nadzieję że zrobią 2 cześć tej gry :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 13:10 
Cytuj  
pooma napisał(a):
patrząc na te wszystkie odznaczenia zastanawiam się czy coś z tego macie czy to tylko po prostu do zwiększania e-peena służy (bądź jak to niektórzy nazywają - dla większej satysfakcji)? Bo np. jakieś akcesoria/gry od Sony dla największych hardcorowców (albo 1 mających platynę w grze) w sumie dobrym pomysłem by było...
No wtedy by ten cały system miałby jakiś sens, a tak to czasem wręcz pod masochizm u niektórych podchodzi :roll: Nie rozumiem i chyba nigdy do końca nie zrozumiem po co komu te pucharki :roll:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 13:41 
Cytuj  
generalnie po "ja mam, a ty nie" ;]
i tyle


_________________
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 15:34 
Cytuj  
A mnie szlag juz trafia z tym FFXIII. 60 godzin gry, dochodze do ostatniego bossa i zabic go cos nie potrafie, tylko dlatego ze nie poswiecilem kolejnych 10 godzin na jakies bezmuzgie, bezsensowne farmienie, zeby wykoxowac sobie postacie, bronie i akcesoria.
Gdyby nie fakt, ze dla tej gry kupilem, PSa to rzucilbym tym juz dawno o sciane...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 15:46 
Cytuj  
Gry jednak dobrze sobie trochę poprzeplatać... ;) ja jednocześnie gram, i w FFXIII, i w WET.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 16:09 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
A mnie szlag juz trafia z tym FFXIII. 60 godzin gry, dochodze do ostatniego bossa i zabic go cos nie potrafie, tylko dlatego ze nie poswiecilem kolejnych 10 godzin na jakies bezmuzgie, bezsensowne farmienie, zeby wykoxowac sobie postacie, bronie i akcesoria.
Gdyby nie fakt, ze dla tej gry kupilem, PSa to rzucilbym tym juz dawno o sciane...


Cos zle robisz, bo mozna go zabic bez jakies duzego kosowania, a juz napewno bez bajeranckiego equipa.

Ogolnie to polecam poczytac jakiej strategii uzyc, bo niektorzy przeciwnicy juz tacy sa, ze bez odpowiedniego podejscia moga sie wydawac niemozliwi.

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 16:18 
Cytuj  
Odnosnie tych achivmentow to one sie sumuja ze wszystkich profili zrobionych na ps3?(oczywiscie chodzi mi o te nie zdobyte)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 16:57 
Cytuj  
V - nie - no coś ty.

Perrin - ja mam to samo w Star Ocean - muszę pogrindować bo mnie moby zaczęły oneshotować ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 18:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Perrin - ja mam to samo w Star Ocean - muszę pogrindować bo mnie moby zaczęły oneshotować ;)


OMG, Star Ocean czeka w kolejce az skoncze FFXIII...

Ogolnie, to jako fan RPG na polce mam jeszcze kolekcje z White Knight Chronicles i Valkyria Chronicles, a Resonance of Fate wlasnie do mnie leci... jak w kazdej bedzie trzeba tak z japońska grindowac (a wiem ze conajmniej w WKCh trzeba), to szlag mnie wkrotce trafi...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 18:12 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Perrin - ja mam to samo w Star Ocean - muszę pogrindować bo mnie moby zaczęły oneshotować ;)


OMG, Star Ocean czeka w kolejce az skoncze FFXIII...

Ogolnie, to jako fan RPG na polce mam jeszcze kolekcje z White Knight Chronicles i Valkyria Chronicles, a Resonance of Fate wlasnie do mnie leci... jak w kazdej bedzie trzeba tak z japońska grindowac (a wiem ze conajmniej w WKCh trzeba), to szlag mnie wkrotce trafi...
Valkyria Chronicles to tactical RPG jest. Zero grindu. Dla mnie osobiście najlepsza gra na PS3, po niej to tak na prawdę wciągnął mnie jedynie MGS4 :) Co do Star Ocean to z tego co mnie pamięć nie myli, każda część miała taki moment w którym trzeba było podlevelować... niby dobry moment na dodatkowe misje/questy, ale często to nie wystarczało niestety...


btw. gdzie kupujecie (w kraju) nowe gry?


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 18:30 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
btw. gdzie kupujecie (w kraju) nowe gry?

Noo, ogolnie to w Polsce nie oplaca sie kupowac nowych (Heavy Rain tylko tu kupilem), reszte sprowadzam z Anglii. Nowiutki Resonance of Fate z kosztami przesylki ekspresowej, ubezpieczonej z potwierdzeniem odbioru i sledzniem przez internet to 155pln (oszczedzajac na przesylce mozna zjechac nawet do 145, ale dluzej bedzie szlo), a najtanszy na Allegro z przesylka to 179, w sklepach jeszcze drozej... nie mowiac o tym, ze wyslali mi juz we wtorek, u nas rozsylac beda moze w piatek, w dniu premiery... Tak wiec wybor jest prosty.

Filmy na BR jeszcze bardziej oplaca sie kupowac a Anglii, raz w promocji na ShopTo.net bylo Final Fantasy Advent Children za 4,99 funta (30-35pln z przesylka).

PS. Valkyria Chronicles to byla moja pierwsza gra na PS3 :) (i nie zaluje tego, genialna), w ten sposob przeszla do historii.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 mar 2010, 18:50 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
PS. Valkyria Chronicles to byla moja pierwsza gra na PS3 :) (i nie zaluje tego, genialna), w ten sposob przeszla do historii.
Ja ją kupiłem bo myślałem, że to kontynuacja Valkyria Profile z PS2 ;) Zresztą moje kupno PS3 to był czysty spontan, nawet nie wiem jak to się stało, że wróciłem z konsolą do domu ;)

Co do kupowania gier z UK - jaki sklep polecasz?


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.