mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 08:57 
 
na xboxowych torrentach jest juz rf splinter cell nowego :>


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 09:06 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Niech dadza wersje PC szybko w miare.


niech nie daja jak maja spierdolic jak gta 4 , zreszta to jest euphoria wiec nie wiem jak mozecie miec zludzenia co do playable pc wersji


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 09:36 
 
Aldatha napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Niech dadza wersje PC szybko w miare.


niech nie daja jak maja spierdolic jak gta 4 , zreszta to jest euphoria wiec nie wiem jak mozecie miec zludzenia co do playable pc wersji


A co to za tłumaczenie? że euphoria to już nie na PC? speak kłikli! :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 09:37 
 
Moze nie bedzie tragedii. Nie zapominajmy, ze gta4 dobrze chodzilo na quadach. Postep w sprzecie pc zachodzi ciagle, a silnik ma byc ten sam o ile sie nie myle.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 09:56 
 
Nyx napisał(a):


LFM for RDR free roam!


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 10:17 
 
do gta 4 musial wyjsc szereg patchy zeby bylo znosne framerate , tak na quadach tez ludzie krecili nosem w wersji v 1.0 :) , zreszta nie ma o czym mowic bo pewnie zanim wyjdzie to na PC to sie gra zdazy mi znudzic na xboxie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2010, 23:30 
 
jest juz combat demo Age of Decadence:
http://www.irontowerstudio.com/forum/in ... 259.0.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 01:13 
 
saboteur za 45 zl
http://www.gram.pl/news_8QzgGue3_Nisze_ ... am_pl.html


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1463
Dołączył(a): 29.10.2009
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 10:02 
 
Zagrajcie Sobie w Fifę Online, closed beta 3 na tą chwilę.

Gameplay: http://www.youtube.com/watch?v=QQkJ_aNQGRY
( tu jest sterowanie za pomocą klawiatury ) ja preferuje używanie samej myszki, wydaje się nie realne ale po treningu da się grać. Dziś 2 mecze wygrałem, jeden :-/....ale fajna zabawa, nie wiem jak ze statystykami, ale liga jest / będzie...transfery itp....manager dość zaawansowany.

W porównaniu do CB2, jest lepiej niż było. Tu macie stronkę - > http://fifa-online.easports.com

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 10:48 
 
A powiedzcie mi, czy moze przegapilem jakis niestraszny survival horror? O co chodzi- od jakiegos czasu mocno wciagaja mnie survival horrory, z ta glupkowata kamera i gejskim systemem inwentarza + chomikowanie kazdego naboju no i specyficzny klimacik. Ale mimo wszystko nie chce by gra mnie naprawde przestraszyla, dlatego silent hilla wole nie uruchamiac :<

W co gralem i mi sie podobalo

-Resident Evil 4
-Obscure II( dosc przecietna, ale bardzo fajnie sie w dwie osoby gra)
-Dead Space

No i nowy Alone in the dark, ale pomimo kilku swietnych pomylow ta gra ma sporo mega shitowatych pomyslow, ktore skutecznie od niej odrzucaja.
Takze jest cos jeszcze fajnego z tej materii na PC, czy lepiej zamawiac Residenta 5 ?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 11:06 
 
Jak Ci sie podobalo RE4 to nawet bym sie nie zastanawial dlugo tylko 5 bral.
W tej materii ostatnio slabo, wyszlo jakies Cursed Mountain ale osobiscie dlugo przy gierce nie posiedzialem bo jakos mnie nie wciagnela.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 12:11 
 
Jeżeli masz otwarty umysł, i nie razi cię słaba grafika czy ogólne "niedopieszczenie" gry, a do tego lubisz sandboxy i rpgi bez fabuły, spróbuj Fort Zombie.

W skrócie, założenie było takie by FZ był ultimate zombie-survival sandbox.

Masz swój "fort", w zależności od poziomu trudności może być to posterunek policji, szkoła etc. I masz zadanie by przeżyć X dni i odeprzeć atak hordy zombie. Oczywiście sam, uzbrojony w nóż i pistolet z jednym magazynkiem tego nie dokonasz. Dlatego musisz ruszyć w miasto opanowane przez nieumarłych by znaleźć pomocników (npców), broń i amunicję czy żywność oraz medykamenty. Musisz też pamiętać o rozbudowie fortu, budowie barykad, blokowania okien, w przygotowaniu na ostateczny atak.

Masz tam głupkowatą kamerę, inwentarz i chomikowanie wszystkiego co się da doprowadzone do perfekcji.

Lecz to jest taka gra którą się kocha albo nienawidzi.

trailerek.
http://www.youtube.com/watch?v=Mn4PzTyjuPc

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 12:52 
 
Dana napisał(a):
Jeżeli masz otwarty umysł, i nie razi cię słaba grafika czy ogólne "niedopieszczenie" gry, a do tego lubisz sandboxy i rpgi bez fabuły, spróbuj Fort Zombie.

W skrócie, założenie było takie by FZ był ultimate zombie-survival sandbox.

Masz swój "fort", w zależności od poziomu trudności może być to posterunek policji, szkoła etc. I masz zadanie by przeżyć X dni i odeprzeć atak hordy zombie. Oczywiście sam, uzbrojony w nóż i pistolet z jednym magazynkiem tego nie dokonasz. Dlatego musisz ruszyć w miasto opanowane przez nieumarłych by znaleźć pomocników (npców), broń i amunicję czy żywność oraz medykamenty. Musisz też pamiętać o rozbudowie fortu, budowie barykad, blokowania okien, w przygotowaniu na ostateczny atak.

Masz tam głupkowatą kamerę, inwentarz i chomikowanie wszystkiego co się da doprowadzone do perfekcji.

Lecz to jest taka gra którą się kocha albo nienawidzi.

trailerek.
http://www.youtube.com/watch?v=Mn4PzTyjuPc


Dzieki :D Z samego info co podales wychodzi na to ze powinno mi sie bardzo spodobac, grafike slabsza moge spokojnie przebolec, a wlasnie szukalem czegos takiego. Thx !


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 13:08 
 
Jeszcze zapomniałem dodać że gra jest strasznie trudna i frustrująca ze względu na poziom swojego niedopracowania :<

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2010, 13:55 
 
A jakieś survival horrory w stylu SH na pc? Coś co potrafi przestraszyć.

btw. Ostatnio pocinam w RE1 odświeżoną wersje na Gamecube. Mimo czasu grafika w ogóle się nie zestarzała. Dla fanów must have :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2010, 20:29 
 
W związku z ogromem zabezpieczeń, zakupiłem sobie AC2 :P.

Pograłem 3 godzinki z padem na TV i jestem w szoku :). Świetna gra, znacznie lepsza od 1 części. Super historia, chociaż aktualnie jestem dopiero w momencie pójścia do więzienia (SPOLIER).

Grafika cud miód i orzeszki, jak na razie 10/10.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2010, 20:32 
 
Gra jest też dużo dłuższa, niestety na dłuższą metę nudzi tak samo jak jedynka, side-questy takie same, misje takie same, zbieranie gówien takie same, tylko więcej ekwipunku jest i ciosów. A szkoda.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2010, 21:32 
 
zaczalem grac w koncu na serio w metro 2033, calkiem fajnie sie w sumie gra z dialogami po rosyjsku :)
jedyny duzy minus dla mnie to wysoki poziom trudnosci (ze wzgledu na szybko konczace sie ammo i filtry do maski), mniejszy minus to to,ze po przeczytaniu ksiazki jednak fajnie byloby zagrac w cos bardziej rpg, niz liniowa strzelanka :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2010, 23:29 
 
Cashasty napisał(a):
Możecie mi polecic jakies stare, ale to naprawde stare gierki ?


Strategie:
Warcraft 2, Dungeon Keeper, C&C Red Alert, Age of Wonders

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2010, 23:33 
 
settlers 2, starcraft 1, Heroes3, quakeworld, ufo ;d , jakies tam C&C dali za darmo niedawno.

na pewno cos znajdziesz tu:
http://www.extragry.pl/kategorie/index. ... gie&page=0
http://staregierki.info/gry,Strategie,2


_________________
.


Ostatnio edytowano 12 kwi 2010, 23:36 przez Highlander, łącznie edytowano 3 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.