mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 maja 2010, 16:28 
Cytuj  
Cytuj:
czyli ludzkie raptory (tak sie one chyba nazywaly z sc1), dwunozne kroczace mechy. Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle

Goliathy

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 17:23 
Cytuj  
Z tym ze jakikolwiek scouting ma sens tylko i wylacznie na mapach 1v1 bo w przypadku map 2v2 scout probem to strata czasu imo (mamy 33% zeby trafic na jego maina)

Protos jest w dupowatej sytuacji trochę - jesli nie przeszkodzimy oppowi szybko expowac to jestesmy w dupie bo zaleje nas jednostkami czy to zerg cze terran.

A czas budowania immortali jest stanowczo za długi...

Edit - jakby ktoś był chętny jakieś 1v1 albo 2v2 to pisać pm z gg najlepiej :)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 17:44 
Cytuj  
Cytuj:
The action taking place on the battlefield is just one part of the StarCraft II experience -- we're also working to make sure that you can easily connect, communicate, and play with your friends. To help accomplish that, the new version of Battle.net will offer integration with Facebook. This new functionality will start off by allowing you to quickly import Facebook friends into your Battle.net friends list, and additional features will be added over time. For more information, check out the official announcement.

Huehuehuehue.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 17:49 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Z tym ze jakikolwiek scouting ma sens tylko i wylacznie na mapach 1v1 bo w przypadku map 2v2 scout probem to strata czasu imo (mamy 33% zeby trafic na jego maina)


Scouting to jedna z 3 podstaw tej gry, jeżeli tego nie robisz a twój przeciwnik tak, to ma nad tobą ogromną przewagę.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 18:12 
Cytuj  
Uff pocieszam się że jednak z czasem coraz lepiej mi się gra.

Właśnie udało mi się przeżyć cholerne proxy Prota w 1vs1 muszę powiedzieć że jak postawił Gate na moim naturalu i nie udało mi się go rozwalić svc przed pierwszym zetem to już miałem wyjść. Ale jakoś udało się przetrwać i zniszczyć to badziewie + parę zetów, po czym posłałem mu do bazy jednego reapera trochę go spowolnić (myślac że ma sporą przewagę), a gość się poddał xD

W sumie to często to widzę, że jak np protosos/zerg na pierwszym rushu rozbije się walla to wychodzi :cry:

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 18:35 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Z tym ze jakikolwiek scouting ma sens tylko i wylacznie na mapach 1v1 bo w przypadku map 2v2 scout probem to strata czasu imo (mamy 33% zeby trafic na jego maina)

Protos jest w dupowatej sytuacji trochę - jesli nie przeszkodzimy oppowi szybko expowac to jestesmy w dupie bo zaleje nas jednostkami czy to zerg cze terran.



i co z tego ze od razu nie trafisz na jego baze? jak poslesz scouta na 9 probie to nawet na wiekszych mapach w czasie w jakim trafisz do jego bazy w najgorszym wypadku bedzie mial juz postawiony sd i racki, wazne w scoucie jest to co z tych rackow wyskoczy i jak szybko to jest najwazniejsza informacja jakiej potrzebujesz na poczatku gry

a co do dupowatej sytuacji protosa - najlatwiej osiagnac przewage rozwalajac czyjas ekonomie, jesli juz uda ci sie przebic do jego bazy, a twoj przeciwnik ma przewazajace sily i nie jestes w stanie najpierw zlikwidowac jego wszystkich jednostek tak by jakies jeszcze ci przetrwaly, spisujesz wojownikow na straty i skupiasz sie na wytluczeniu jak najwiekszej ilosci robotnikow tak by dac sobie czas na rozwoj.


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 18:50 
Cytuj  
W 1v1 z reguly scoutuje probem ale czasami te xx minerałow daje kopa - oczywiście jak nie wyscoutuje sie terka/zerga to sie mozna niezle potem zdziwic jak szybki lair zrobi i potem mutale a my w immortale pojdziemy :lol:

Wiadomo coś na temat kanałów na bn??

Czy jedyny sposob na laddera to wyszukiwanie przeciwnika przez "system bn"?? Czy moze jednak bedzie mozna hostowac normalnie gry rankingowe np 1v1 albo premade 2v2??


Jedno pytanie co do prot vs ter:
Jak sobie radzicie z dropami np repaerow albo innego badziewia na mainie?? Przyznam szczerze, ze jakos szkoda mi na tylach canona budowac a trzeba wybrac czy wojo trzyma sie przy rampie czy przy probach :D. Pytam bo jak dla mnie 2 canony w early game to strata $...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 19:21 
Cytuj  
zaboleq cannon na tylach jest potrzebny imho ale w ktorym je stawiasz powinien nastapic po tym jak juz nie dopusciles zeby pierwszy rush nastapil (mowie tu o tym najwczesniejszym 1 reaperze), generalnie nie mozesz zaczynac gry z terranem i myslec o moj boze on zaraz wpadnie reaperami musze sie zbunkrowac zeby mnie nie zjadl, to co ja robie to od poczatku cisne i to ja staram sie zrushowac jego a nie on mnie, jak tylko masz 2 zealoty ready wysylasz je na baze - bo jesli nawet ma zabunkrowana rampe to 2 zealotow jest w stanie zniszczyc supply depot i zabic 1 marines/reaper tak by przynajmniej 1 zostal to wparowania do srodka i zabicia probow, nawet jesli nie przezyja to zniszczyles mu supply depot i prawdopodobnie 1 lub 2 jednostki co i tak juz skutecznie opoznilo jego rush.
To wszystko powyzej zaczalem robic po ogladaniu replayow HDStarcraft i Huskiego o ktorych wczesniej tez wspominal sou. Jak dla mnie sie sprawdza :)


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

PostNapisane: 5 maja 2010, 21:19 
Cytuj  
Cytuj:
Protos jest w dupowatej sytuacji trochę - jesli nie przeszkodzimy oppowi szybko expowac to jestesmy w dupie bo zaleje nas jednostkami czy to zerg cze terran.


Hej hej hej ! Najświeższe info - tossem też można fast expować. ^^

A tak na poważnie to od zawsze funkcjonuje jedna prawda - jeżeli przeciwnik fast expuje, a Ty nie to TY MUSISZ go atakować, bo powinieneś mieć więcej wojska lub wyższego techa w tym momencie.
Jeżeli to Ty pierwszy expujesz to masz prawo się trochę pobunkrować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 21:29 
Cytuj  
Zerknijcie na Newbtube: HD StarCraft - HasuObs vs Dimaga - PvZ part od 1 do 4.

Warte oglądania pomimo prawie godzinnej potyczki.

Niezła demonstracja Protka.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 21:29 
Cytuj  
nie wiem jak wy fast expujecie bo ja zwykle jak widze expa w pierwszych 10 minutach to wjezdzam kolesiowi do bazy i go zjadam :< .

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 21:33 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
nie wiem jak wy fast expujecie bo ja zwykle jak widze expa w pierwszych 10 minutach to wjezdzam kolesiowi do bazy i go zjadam :< .


Zależy jaka mapa, na Lost Temple zawsze fast expuje chyba, że sram się z jakimś nękaniem od początku albo sam nękam.

Co do mapek stricte 1v1 to fakt, że z fast expowaniem uważam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 21:52 
Cytuj  
Prędkość ściągania patchy = /facepalm.

Ściągnięcie gry z rapida zajęło mi godzinkę, ściąganie patchy trwa już ponad 3 godziny i mam jedną kreskę postępu na patchu nr 10.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 21:57 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Nie martw się, nie musisz być 1st. Mnie tak z ok. 10 miejsca w gold wrzuciło do platyny, to chyba kwestia tego czy jesteś w stanie ograć ludzi z wyższych lig którzy też Ci się trafiają.

hmm a moze wiesz na jakiej zasadzie to przelicza? co program bierze pod uwage ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 21:59 
Cytuj  
http://www.sc2blog.com/2010/03/20/starc ... -new-keys/

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 23:13 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Eshim napisał(a):
nie wiem jak wy fast expujecie bo ja zwykle jak widze expa w pierwszych 10 minutach to wjezdzam kolesiowi do bazy i go zjadam :< .


Zależy jaka mapa, na Lost Temple zawsze fast expuje chyba, że sram się z jakimś nękaniem od początku albo sam nękam.

Co do mapek stricte 1v1 to fakt, że z fast expowaniem uważam.



Całkiem siii :]

Z tym, że zerg lamił masakrycznie :/


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2010, 23:19 
Cytuj  
Fail quote is a fail quote.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 07:24 
Cytuj  
Fak nie tego posta zacytowałem :)

Chodzi mi o tego replaya co był wklejony wyżej. Dziwne, ze zerg tak slabo cisnal... Z taka iloscia jednostek mogl mu zrobic wlot na maina i bylo by po grze:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 09:26 
Cytuj  
Wlot na maina to mu probowal robic przez pol godziny, ale szachowany byl psi stormem.

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 09:47 
Cytuj  
hehe takie lame pytanie, jak moge zapisac replay i go gdzies wystawic? bo jak wchodze w "replays" w SC i wybieram jakis mecz to ikonki zapisu loadu itp sa wyciemnione??


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.