mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 15:29 
Cytuj  
Zjebało mi się PS3 dziś nie czyta Blu Ray tylko DVD. A podobno PS3 się nie psuje hehe

+ dla X360

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 15:32 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Zjebało mi się PS3 dziś nie czyta Blu Ray tylko DVD. A podobno PS3 się nie psuje hehe

+ dla X360


spróbuj taki myk, miej płytke w napędzie, odpal jakąś PSN gierkę i na ekranie tytułowym włącz PS Home button (środek na padzie), podobno tam widzi płytę czasem.

bluray często pada po upgrade'ach firmware


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 15:44 
Cytuj  
No ok spróbowałem i działa w ten sposób, ale muszę to robić za każdym razem jak chce uruchomić grę.

To jest czytnik rozjebany czy po raz kolejny Sony zjebało update??

Jednym słowem zanosić do sklepu czy nie ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 15:49 
Cytuj  
zanieś bo w UK jest sprawna wymiana

ludzie to traktuja jako rozwalony bluray, ale jak widzisz jest on dalej sprawny :) zwalone fw i tyle


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 15:55 
Cytuj  
czytam na necie i ludzie widze niezle wkurwieni :D:D Gdzieś koleś napisał że sprawa dotyczy 30k konsol.

A Sony żadnego oficjalnego stanowiska nie zajęło, wiec ich pierdole zaniosę do sklepu i oddaje. Zresztą gałka na padzie mi się trochę zryrała z chęcią zamianie na nowego :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 15:59 
Cytuj  
widze,ze na tym gametrade wiekszosc ludzi chyba jeleni szuka-na allegro nowki mozna znalezc taniej niz tutaj uzywane gry, ale pewnie da sie "trafic okazje" - bede obserwowal :)
konsola jutro dojdzie, kupilem sobie Heavy Rain w ang wersji jezykowej za 121zl z wysylka (ceny polskiej wersji sa dziwnie wysokie + juz widze to rewelacyjne tlumaczenie), GOW3 moze wyrwe z licytacji. co fajnego jest na coopa do casualowego pogrania z bratem np? myslalem,czy by jakiejs fify nie kupic moze - cos fajnego,do polecenia "nie bijatyka"? :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 16:11 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
widze,ze na tym gametrade wiekszosc ludzi chyba jeleni szuka-na allegro nowki mozna znalezc taniej niz tutaj uzywane gry, ale pewnie da sie "trafic okazje" - bede obserwowal :)
konsola jutro dojdzie, kupilem sobie Heavy Rain w ang wersji jezykowej za 121zl z wysylka (ceny polskiej wersji sa dziwnie wysokie + juz widze to rewelacyjne tlumaczenie), GOW3 moze wyrwe z licytacji. co fajnego jest na coopa do casualowego pogrania z bratem np? myslalem,czy by jakiejs fify nie kupic moze - cos fajnego,do polecenia "nie bijatyka"? :P


Hewi Rejn tylko inglisz tak jest, bardzo dobry wybór :]

Co-op - nowa FIFA World Cup, mocno polecam Motorstorm Pacific Rift (zajebisty arcade, pokaz mocy PS3 przy okazji), LBP (idealne na 2osoby), Resident Evil 5 (nie pamiętam czy ma split screen) , Army of Two 1 i 2 (też nie wiem czy ma split)

possaj sobie coś z PS Store, jest masa rodzynów - Wipeout HD, Flower, Burn Zombie Burn (ma coop zdaje się), jest nawet Burnout Paradise, czy fajny horrorek Siren


_________________
you are already dead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 16:43 
Cytuj  
po pierwsze, polski heavy rain ma angielska wersje jezykowa wbudowana, polski to opcja.

po drugie - spolszczenie heavy rain jest bardzo dobre, jedno z najlepszych spolszczen ever, wiec nie wiem po kiego grzyba brac english-only...


_________________
Obrazek
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 17:27 
Cytuj  
Zajebiście po prostu zajebiście ....

Nie mogłem zrobić backup !!!!! Ani skopiować save game. Moje konto w Demons Souls poszło się jebać ku....

A teraz najlepsze jak już widziałem że i tak czy siak wszystko stracę, zrobiłem to coś przywróć wszystko do stanu pierwotnego łącznie z formatem dysku.

I zgadnijcie co znowu wszytko działa, więc teraz nawet zanieść im tego nie mogę bo co im powiem, nie działało ale znowu działa ale czy możecie mi dać nową???

Blahhh muszę się dziś upić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 17:31 
Cytuj  
popsuj jeszcze raz, tak jak wcześniej :>


_________________
you are already dead

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 18:35 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Zjebało mi się PS3 dziś nie czyta Blu Ray tylko DVD. A podobno PS3 się nie psuje hehe

+ dla X360


psuje się - 10% zawodność.

Rufen - jak nie grałeś nigdy na padzie nie kupuj broń boże Killzone 2. Nawet wytrawnym graczom ciężko się tam steruje. Więc daruj sobie tą grę.
Łatwo się strzela i polecam by nauczyć się grać na padzie: BF1943 i MW2.

Infamous bardzo fajny - jedyny sandbox którego ukończyłem, a to dlatego, iż ma mało z sandbox-a. Misje się powtarzają owszem ale max 3x, całkiem niezłe story główne, a walkę na wysokiej wieży (z widokiem na całe miasto i jeszcze hen daleko) pamiętam do tej pory. Grając na hardzie konkretnie się zaciąłem w kilku miejscach, a przy walce z ostatnim bossem kląłem jak szewc więc gra łatwa imho nie jest.

Kup sobie to co zatrzęsło rynkiem gier w ubiegłym roku i zdobyło 90% nagród (nawet biorąc pod uwagę wszystkie platformy): Uncharted 2, Demons Souls.

Od siebie polecam MAG-a dla mnie to pierwszy FPS gdzie czasami mam 20+ osób w zasiegu wzroku. W planetside nie grałem więc gra na mnie robi spore wrażenie. No i pokazuje jak wygląda prawdziwa wojna - a nie potyczki oddziałów specjalnych 6vs6 ;) Tu nie trzeba biegać w kółko jak kurczak za każdym killem.

w shopto.net promocja na yakuze 3:
Obrazek

warto?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 19:09 
Cytuj  
Kto nie kupił Uncharted 2 niech poczeka bo m8 mi napisał, że będzie w platynie na początku czerwca.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 19:16 
Cytuj  
Yakuza to taki duchowy następca Shenmue. Mi średnio przypadło do gustu, ale może Tobie się spodoba. Wideorecka.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 20:11 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kto nie kupił Uncharted 2 niech poczeka bo m8 mi napisał, że będzie w platynie na początku czerwca.


już gdzieś widziałem ale nie wiem czy to nie preorder - zaraz dam linkzora.

Preorder jednak - cena zabójcza 13.85F za taki tytuł..
http://www.shopto.net/PS3/VIDEO%20GAMES ... tinum.html

Keii a grałeś może w Nier? Taka straszna chujnia jak piszą czy można pograć?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 20:29 
Cytuj  
Dostaje mieszane oceny strasznie, więc sam nie wiem co myśleć.
Moja kopia dojdzie w ciągu najbliższego tygodnia-dwóch, bo w Japonii taki popyt mieli, że musiałem czekać 18 dni aż YesAsia dostanie restock i wyśle mi grę.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 22:56 
Cytuj  
o wlasnie, z rana po zajeciach ide do sklepu z kablami po przejsciowki i chcialem sie upewnic co do jednej rzeczy. moge puscic na raz dzwiek przez chinche i obraz kablem hdmi->dvi, czy ten przewod video z wychodzacymi chinchami tez sie w konsoli do zlacza hdmi wpina?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 22:59 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
moge puscic na raz dzwiek przez chinche i obraz kablem hdmi->dvi


tak, tak to sie właśnie robi


_________________
you are already dead

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 23:02 
Cytuj  
redruM napisał(a):
RufeN napisał(a):
moge puscic na raz dzwiek przez chinche i obraz kablem hdmi->dvi


tak, tak to sie właśnie robi

thx, bardziej sie przejmuje ta ps3ka w rekach kuriera, niz wynikami zaliczenia ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2010, 23:09 
Cytuj  
No to po co kurierem? :<

Ja tam wolałem przejechać się osobiście, potem przemycić to do domu, potem poczekać aż wszyscy pójdą spać i odpalić.

No a rano zanim się obudziłem to żona już się wykrzyczała HEHEHE.

Win.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2010, 06:31 
Cytuj  
rotfl, ja miałem podobnie. Tylko moja zareagowała odwrotnie - ~3 dni prawie się nie odzywała..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.