mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 711 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 15:42 
Cytuj  
No to czas do okulisty.


Posty: 11
Dołączył(a): 23.02.2010
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 15:49 
Cytuj  
Ps3 w grafice nie dorasta 360 do piet. cala prawda, po co sie wiecej sprzeczac.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 16:06 
Cytuj  
Wronx napisał(a):
Ps3 w grafice nie dorasta 360 do piet. cala prawda, po co sie wiecej sprzeczac.


weak troll is weak


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 16:13 
Cytuj  
Ale troche racji ma w przypadku RDR. Roznica w jakosci grafiki jest wyrazna (rozdzielczosc, blur, rozmycie tekstur i poziom szczegolowosci podloza).
Ciekawe jak z framerate.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 16:20 
Cytuj  
X razy było wałkowane, że wersja X360 ma 30 fps locka, a PS3 czasem skacze do 31-32.

Ciekawe, czy te nudne flame'y konsolowe się kiedyś skończą - myślałem że po opuszczeniu podstawówki/gimnazjum ludzie są na tyle dojrzali że nie sprzeczają się co jest lepsze, bo za wszelką cenę nie chcą czuć, że wybrali "tą złą" konsolę.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 16:28 
Cytuj  
haha, to ja jako wlasciciel PS3, powiem,ze na malym PCie z wyjsciem HDMI, czyli x360 wyglada troche lepiej... :<


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 156
Dołączył(a): 25.11.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 17:12 
Cytuj  
Patrząc po screenach to x360>ps3 w RDR.

Mam obie konsole.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 18:29 
Cytuj  
Dziwię się w ogóle zdziwieniu tbh - przecież od dawna wiadomo, że mulitplaty wyglądają troszkę lepiej na Xie bądź są identyczne. Niestety na PS3 - korzyści z dopieszczania < potrzebny do tego wkład - inaczej sprawa ma się z exami - i na nich widać, że PS3 jednak "trochę" potrafi.


_________________
Obrazek

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 18:53 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
haha, to ja jako wlasciciel PS3, powiem,ze na malym PCie z wyjsciem HDMI, czyli x360 wyglada troche lepiej... :<


grasz juz na ps3 w RDR czy oceniasz po ss?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 18:57 
Cytuj  
zmienia się to, ale bardzo powoli. W ostatnim play-u bodajże był artykuł, że coraz częściej devsi zaczynają wybierać PS3 na platformę wiodącą. Biorąc pod uwagę sprzedaż konsol i oprogramowania (od kilku miesięcy mimo niższej ilości sprzedanych konsol więcej oprogramowania sprzedaje się na PS3 przynajmniej wg. vgchartz.com) można spodziewać się odwrócenia ról.
Z drugiej strony X360 programuje się dużo łatwiej. Zresztą już gry na Xbox-a były ładniejsze niż te na PS2. Co zupełnie nie zaszkodziło PS2 ;)

a procentowo wygląda to mniej więcej tak:
60% lepiej na X360, 20% lepiej na PS3, 20% - remis.

Obejrzałem screeny - i nie kupię X360 i nie będę płacił za online by pograć w tą lepszą wersję. Wersja PS3 wyglada praktycznie identycznie. Różnica może być w kwestii ustawienia tv, parametrów w dof-ie etc.
GoW3 beta też był dużo ostrzejszy i bardziej szczegółowy niż wersja finalna. Finalna dostała blura, dof-a i jeszcze kilka efektów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 19:18 
Cytuj  
Rzadko to pisze, ale pierdolisz Marek :)
Ale po kolei.

1. Ostatnio sie wiecej sprzedalo gier na PS3 bo zwyczajnie wychodzilo wiecej lepszych gier na PS3. Czy PS3 stanie sie platforma wiodaca? Moze. Mysle ze jednak devsi patrza na to gdzie sie latwiej pisze gry.

2. Wersja PS3 wyglada prawie identycznie? Bosh, ludzie, DO OKULISTY!!! Nie rozumiem jak mozna byc tak zaslepionym i oglupionym, zeby nie widziec oczywistych roznic na tych screenach.

3. Porownanie bety GoW3 do wersji retail jest tu totalnie z dupy. Co to ma do rzeczy? Nie porownujemy bety RDR do retaila RDR, tylko dwie wersje retial. Myslisz, ze wersja na PS3 dostanie jakiegos patcha poprawiajacego grafike? :)

Anyway, wyciagnijcie glowy z dupy i akceptujcie pewne fakty, bo wypowiedzi niektorych osob sa zenujace, czy to faworyzuja 360 czy PS3.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 19:20 
Cytuj  
PS3 nigdy nie stanie sie platforma wiodaca dla developerow w tej generacji.

No chyba ze cos pierdolnie i sprzeda sie w rok kolejne 30mln i nagle zeby zrobic gre z zajebista grafika nie trzeba bedzie programowac tego 5 lat.
Jakby mialo wiodoce byc to juzby bylo.

Przy obecnym tempie sprzedazy moze za rok-dwa bedzie wiecej tych PS3 niz Xow na rynku ale za rok-dwa firmy beda juz powoli myslec o nastepnej generacji konsol.

Ja jedynie jestem zadowolony z tego ze o ile w dwoch poprzednich generacjach MS startowal z pozycji outsajdera, to w nastepnej bedziemy mieli naprawde mocna konkurencje dwoch firm (bo Nintendo jest poza zasiegiem - badzmy szczerzy), bedacych na rownych poziomach i z rownym zapleczem fanow i fanboykow. :)

Moze w koncu ktos zrobi tak fajna konsolke jak PS2? Moze..... marzenia scietej glowy chyba. :(


Ostatnio edytowano 19 maja 2010, 19:25 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 19:22 
Cytuj  
2. pokaż te różnice.
3. nie nie myślę, tłumaczę dlaczego być może wersja na PS3 wygląda "mniej ostrzej", niższa rozdzielczość, inne parametry przy blurze i dofie i to wszystko.
I tak z 2m na 40" LCD nie będę widział absolutnie żadnych różnic więc kupowanie drugiej konsoli i opłacanie online uważam za totalnie bezsensowne.

Zresztą od zawsze screeny na X360 wyglądały jakby były podrasowane w photoshopie. Przy premierze MW2 było porównanie PC/X360/PS3 (znajdź sobie). PS3/PC miały identyczny poziom kolorów, nasycenie etc. (oczywiście różnica w rozdziałce), X360 znacząco się tu różnił zarówno od wersji PC jak i od PS3.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 19:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
2. pokaż te różnice.


Po 30 sekundowym wpatrywaniu sie zauwazylem:

1. Za duzy Blur, przez co wszystko wyglada na "nieostre". Zreszta blur jest zajebistym sposobem na ukrywanie niedoskonalosci grafiki. Min, do zarzygania uzywano go w starych NFSach (tych z nitro) i w Motorstormach.

2. Nieostre tekstury - nie wiem czy sa gorszej jakosci czy to przez ten blur.

3. rozdzielczosc subHD, nie zebym liczyl piksele ale konsola z czytnikiem HD, o mozliwoscia HD, ktorych wg. ciebie X jest pozbawiony dostaje taki bestseller w subHD? jakze to tak?

4. Znacznie mniej "szczegolow ziemi", tzn. trawa gestosci jak w WoW'ie. :)

To czy to ktos zobaczy na TV czy nie to kwestia indywidualna, ja takie rzeczy widze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 19:39 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
na malym PCie z wyjsciem HDMI, czyli x360

Nie chce wracac do pyskowki, ale... co ma wspolnego (poza grami) X360 z PCtem? Bo napewno nie hardware...

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 19:56 
Cytuj  
to wypisz różnice Xanth :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 20:00 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to wypisz różnice Xanth :)

Roznice w czym? W hardware? :o
Przeciez to jest kompletnie inna architektura, poczynajac od procesora (PowerPC Xenon), konczac na grafice (ATI Xenos).

X.

PS. Uprzedzajac - PowerPC nie ma nic wspolnego z PCtami, to jest architektura RISC. I biorac chocby to pod uwage, X360 ma duzo wiecej wspolnego z Apple PowerMacem, niz z PCtem na architekturze x86 czy nawet x64 ;)


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 20:12 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
RufeN napisał(a):
na malym PCie z wyjsciem HDMI, czyli x360

Nie chce wracac do pyskowki, ale... co ma wspolnego (poza grami) X360 z PCtem? Bo napewno nie hardware...

X.

setki razy widzialem na tym forum arugment o tym,ze x360 to pc, wiec chcialem zablysnac takim sztampowym tekstem jak juz mam jakas konsole po tylu latach upierania sie przy PC :P

wszystko mi jedno szczerze mowiac jak to jest zrobione. a co oceny to po SS wydaje mi sie,ze do konca nie sa jakies miarodajne, ale na niektorych gra wyglada minimalnie ladniej na tych podpisanych jako z x360. generalnie to jak to mowia teraz u mnie na studiach "mam na to wyjebane", bede gral na ps3, bo taka mam konsole, wyjdzie na PC - bede tez gral na PC, bo mam mocnego PCta.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 20:26 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Xanth napisał(a):
RufeN napisał(a):
na malym PCie z wyjsciem HDMI, czyli x360

Nie chce wracac do pyskowki, ale... co ma wspolnego (poza grami) X360 z PCtem? Bo napewno nie hardware...

X.

setki razy widzialem na tym forum arugment o tym,ze x360 to pc, wiec chcialem zablysnac takim sztampowym tekstem jak juz mam jakas konsole po tylu latach upierania sie przy PC :P

wszystko mi jedno szczerze mowiac jak to jest zrobione. a co oceny to po SS wydaje mi sie,ze do konca nie sa jakies miarodajne, ale na niektorych gra wyglada minimalnie ladniej na tych podpisanych jako z x360. generalnie to jak to mowia teraz u mnie na studiach "mam na to wyjebane", bede gral na ps3, bo taka mam konsole, wyjdzie na PC - bede tez gral na PC, bo mam mocnego PCta.


rofl miałem to wcześniej napisać ale stwiedziłem ze h.j to może kogoś obchodzić, dokładnie takie mam podejście i kłade laske na to czy na x czy na pc bedzie wiecej trawy, ostrzejsze tekstury or smth.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2010, 20:52 
Cytuj  
Różnice w screenach są wyraźne (szczególnie w tych gdzie widać "podłoże") ale nie na tyle, żeby zmienić przyjemność z gry.
Ja kupiłem RDR na xbox'a z dwóch względów - raz, że mój syn ma xbox'a więc będziemy mogli pograć razem, a dwa - brak "anytime voice chat" na PS3 jest dla mnie straszną wadą tej konsoli - tak jakby sony preferowało singlówki albo grę z randomami.
To czy trawa była bardziej gęsta na xboxie albo czy grafika miała parę pixeli więcej było ostatnią rzeczą o jakiej myślałem przy podejmowaniu decyzji o zakupie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 711 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 36  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.